• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod duben - květen 2011

(Zamčená)
6. prosince 2010 
jo chápu už děkuju za vysvětlení
12. srp 2010 v 18:29  • Odpověz
autor
@lucifer1987 tak tak, já jsem se taky objednala, jdu taktéž ve středu a už se těším, že se něco dozvím, hlavně pro klid v duši...
12. srp 2010 v 19:06  • Odpověz
@niko Já se těším, ale zároveň se bojím. Teď bude rozhodující, zda mu začne bít srdíčko a zda tam hlavně mimi bude.
12. srp 2010 v 19:33  • Odpověz
@lucifer1987 Přesně jak říkáš, těším a zároveň bojím....ale to už se teď budem bát do konce života to už je úděl maminek :slight_smile:
13. srp 2010 v 10:42  • Odpověz
@bajoch To je pravda. Prý až se mimi narodí, maminka se bojí ještě víc. To je jasný. Já se budu ráda bát, hlavně když budu mít o koho :sweat_smile:
13. srp 2010 v 10:46  • Odpověz
Ahoj holky, vsem vam drzim palce, aby se mimnka povedly. Ja k vam nejspis budu patrit taky, jeste to nemam potvrzene od Dr, ale testy se vetsinou nemyli :wink: navic mi zacina byt opet spatne jako poprvy. Kdyz se podivate do myho profilu, tak vam je asi jasne, ze je to pro nas spis zatim sok a vydejchavame to, radost prijde pozdeji. No budem se s tim muset poprat :sunglasses:
13. srp 2010 v 10:58  • Odpověz
@jasekd Děkujeme a přejem to i Tobě. Určitě to zvládnete :wink:
13. srp 2010 v 11:40  • Odpověz
@lucifer1987 no budeme muset. Jsem ti mrkla na profil a k tvmu dotazu ohledne toho pobolivani, normalni to je, ja to mela u prvniho taky a protoze to bylo po lecbe a celkem dlouhem snazeni, tak jsem se dost bala, ale bylo to OK. Za to ted podruhe, jestli se to potvrdi, stacila 1 MS a 1! nehoda :grinning:
13. srp 2010 v 11:43  • Odpověz
@jasekd Právě já se trošku bojím kvůli předchozím zkušenostem :frowning2:
13. srp 2010 v 11:57  • Odpověz
@lucifer1987 rady, ze se nemas nervovat, jsou na nic, nesnasela jsem je, tak ti jen znovu popreju hodne stesti, urcite budes dobre hlidana, i kdyz doktori nezmuzou uplne vsechno, ale urcite budou delat vsechno pro to, aby to tentokrat dobre dopadlo.
13. srp 2010 ve 12:19  • Odpověz
@jasekd Já hrozně moc věřím, že to teď dobře dopadne. Tak snad to tak opravdu bude :slight_smile:
13. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz
Tak dámy, jsem zpááátky :grinning: :grinning:
13. srp 2010 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz
Jase - no mazec, vítej do klubu :grinning: Kdybych mohla, dám si snad panáka :sweat_smile: :grinning:
13. srp 2010 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
@eriana týjo paráda, no vidíš, gratuluju

my se vrátili z dovči a už se těším na středu, jsem z toho nervozní, když nevím na čm jsem ....
13. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz
Vítám nové budoucí maminky a přeju nám všem zdraví, žádné prooblémy a pohodové těhotenství
13. srp 2010 ve 21:40  • Odpověz
Dobré ráno, maminky...
Jak je u Vás? Tady prší, je tma a vlezlo, brrr. Jsem tím šokem z těhu testu nemohla ani pořádně spát, tak jsem jak vyvoraná myš, ale synek si toužil hrát :wink:
14. srp 2010 v 06:46  •  2 děti  • Odpověz
@eriana To je mazec, co?! Ale ty mas dite starsi :grinning: Kdy se narodil? Muj 29.3., a co ted u vas, taky nehoda? :sweat_smile: Hele ja prvni den zjisteni probrecela, a ne uplne radosti a myuslim, ze mi to nikdo nemuze vycitat :confounded: K Dr jdu uz v utery, sestra me tam nahnala, chtela at prijdu uz v patek, ale dite spalo a nebylo najedeny, tak jsem to nechala na utery. TP dle netu 11.4. Myslis, ze uz by mohlo bejt srdicko?
14. srp 2010 v 08:51  • Odpověz
@eriana Tak ja pridavam gratulace. Me se to tehdy zdalo s tim tvym mudr hodne divny, ze se mu zdal test slabej, tak ti rekl ze nejsi tehu.

Holky teda ale obrovsky obdiv mit deti takto u sebe.

My jedem na oslavu narozenin a tak prijde prvni zkouska s lhanim, proc nemuzu pit...
14. srp 2010 v 09:26  • Odpověz
@verule80 Nevim, jaku Eri, u nas je to omyl, ne odvaha :grinning: Ale ja myslim, ze nebude tak zle, spis me desi ty technicke veci, jako sourozenecky kocar (7.patro, maly vytah) a presuny nejlepe presne na cas kamkoli, no a samozrejme, ze zas budu rodit a zas se nevyspim. Ale prvni dite mam hodnoucke, treba bude i druhe...
14. srp 2010 v 09:41  • Odpověz
Jase - tak u nás byl neplánový ani ten Damien a tohle je teda doslova blesk z čistého nebe :confused: Nj, holt jsme trochu nedávali bacha při oslavě mých narozenin. To mám za to, že do něj pořád hučím, ať přestane kouřit, že bude neplodnej :grinning: :grinning: Dam se narodil 19.3., po vyvolání, kleštěma. Ne porod, ale jatka, tfuj.
Myslím, že na UTZ už něco vidět bude, u mě by Dr. taky možná něco viděl, kdyby hledal, ale utz trval celých cca 20vteřin :confounded: Takže já si jdu v pondělí obtelefonovat nový gyndaře, kdo mě vezme...
Sourozenecký kočár asi pořizovat nebudeme, budu jednoho nebo druhého nosit v šátku, Dam už taky bude možná ťapat po svých. Máme velkou zahradu, takže není nutné courat s kočárem a když někam pojedeme, máme auto. Vajíčko si nechám, Dam už bude mít velkou autosedačku. Když to bude holčinka, mám spoustu hadříků po pětileté ségře, když kluk, zdědí po Damískovi. Akorát máme dítě atopika, takže stejně budu asi objednávat z netu jenom bílé bavlněné oblečky :unamused:
14. srp 2010 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz
@eriana Hm, tak to nas Martin byl planovanej a dalo to dost prace... Necetla jsem o tvejch problemech s Dr, tak moc nevim, o co jde. Porod jsem taky nemela uplne v poho, ale utesuju se tim, ze druhy bejvaj lepsi. Moje znama, prvni dlouhy klestema, druhy nestihla dojet a porodila v sanitce, kterou volali, kdyz zjistili, ze autem nestihaj :sweat_smile: S satkem mam zkusenost tu, ze to snim neumim, nebo Martinek ho nesnasel, takze u nas to udelame asi tak, ze koupim nositko a pro jistotu vyhlidnu sourozenecky kocar, ktery bude splnovat me pozadavky, tzn, kdyby sel rozlozit tak, abych to nejak po kusech narvala do vytahu, a pokud nebude fungovat model jedno dite se veze, druhe se nese, tak bysme ho pak koupili uz bez nejakeho zdlouhaveho vybirani. Na to, ze bude tapat, teda nespolehej, bude mit rok, nas je trochu pomalejsi, se mi zda, a ani deti rok a pul neujdou moc. Vyhoda je ta zahrada, ja z panelaku budu muset ven.
14. srp 2010 v 11:09  • Odpověz
jasekd- můj doktor je tak nějak kapitola sama o sobě. Byl jedinej, kde mě vloni vzal, když jsem zjistila, že jsem těhu a sháněla doktora v Praze, pocházím z VČ. Byla jsem u něho minulý týden, kdy jsem podle MS byla 5+2, doma test slaboulilince pozitivní, u něj ten test co mi udělala sestřička to samé, řekl, že to je negativní. Sestřička říkala, že je to možná ještě brzo. Na utz jen vysoká sliznice, tak je buď v těhu nebo před MS, dal mi vyvolávačku a poslal mě domů. Čekala jsem tam kvůli deseti minutám dvě a půl hodiny, on totiž pravidelně chodí pozdě a končí dřív :rolling_eyes: Navíc nedělá utz ve dvanáctém týdnu-ten na upřesnění stáří plodu a TP, neposílá na "velký" utz ve dvacátém týdnu, něco jako nepravidelný cyklus nebo pozdější ovulace u něj neexistuje. Myslím, že díky tomu vyhnali Damiena na svět brzo, mohlo to dopadnout jinak, aspoň porod mohl začít přirozeně.
14. srp 2010 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
@eriana teda to muselo být (porod), já musím zaklepat rychlý a jestli bude i tento rychlejší tak už nevím, to porodím snad doma na záchodě :slight_smile:
právě jsem zbaštila misu salátu, mám teď takové zdravé chutě, tak doufám, že mě neopustí
14. srp 2010 ve 12:58  • Odpověz
Holky to máme vlastně skoro jako dvojčátka :grinning: ale zvládnete to :wink:

@eriana u nás bylo hnusně v noci, teď už vylézá sluníčko a docela pálí, manžel je na Velké ceně, tak se doma flákáme s pejskem a miminkem v bříšku :slight_smile:
brouzdám po netu a hledám mimi věci, i když je eště brzo, nemůžu si pomoct :sweat_smile:
14. srp 2010 ve 14:01  • Odpověz
Niko- zrovna lahůdka ten porod nebyl:slight_smile: Doufám, že ten příští bude lepší. Zdravý chutě jsou super, já ulítávám na čínským zelí :grinning: Přesně jako vloni, musela jsem ho mít, jinak jsem byla skoro nepříčetná :grinning:
14. srp 2010 ve 14:06  •  2 děti  • Odpověz
@eriana :grinning: teď se tedu směju tomu zelí a ne tomu porodu :wink:
já mám chuť na cokoliv, zobnu a už nechci a za dvě hodiny znova, chudák manža :slight_smile: dojížděč, no co ať trenuje bude dojídat i po dětěch a za chvílu se nám táta nevejde do dveří :grinning:
14. srp 2010 v 16:44  • Odpověz
bajoch- no se mnou to měl chudák chlap taky těžký. Když jsem měla na něco chuť, tak jsem to musela mít, ale hned, nestačilo druhý den :grinning: Jednou jel dokonce asi v devět večer do restauračky pro zákusky. No, asi jsem byla na zabití :sweat_smile:
14. srp 2010 v 19:03  •  2 děti  • Odpověz
@eriana dal ti vyvolavacku, kdyz jsi tehotna? No to ja si nemuzu stezovat, mam tu nejlepsi peci a i proto jse se tesila na druhe, ale ne tak brzo, no :sweat_smile: V utery jdu na kontrolu, tak uvidime
14. srp 2010 v 19:44  • Odpověz
Nazdárek holky, tak dnešek je ve znamení návratů. Nebude mít nic proti, když se k vám opět připojím? :sweat_smile:
14. srp 2010 v 19:53  • Odpověz
@epicharis no nazdar :wink: taky zadny velky rozdil.... a planovane?
14. srp 2010 v 19:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.