• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod duben - květen 2011

(Zamčená)
6. prosince 2010 
@jasekd - myslím, že už jsem to tu na začátku psala, ale neva :wink: ... no, u nás bylo druhé miminko plánované, jen jsme to opět nečekali tak brzo, vypadá to, že to bude druhé miminko, které se nám povede na poprvé. U Anežky jsem vysadila HA a hned byla těhotná, nyní jsem dostala první MS po porodu a vypadá to, že jsem znovu těhule. Když se daří, tak se daří :wink: :grinning: Četla jsem tu, že u vás to moc v plánu nebylo, že? Ale neříkej mi, že teď nejste rádi? Já to beru tak, že je to lepší, než s tím léta zápasit...
14. srp 2010 ve 20:11  • Odpověz
@epicharis ja to neprocitala, jsem nejdriv doufala, ze sem patrit nebudu, prece jen, rok je malo. My zapasili s prvnim, asi je to takhle lepsi, ale radost bude az casem, musim si zvyknout. Prvni dite skoro po roce a lecbe a druhe dite napoprve (ne jeden cyklus ale jedna nehoda...)
14. srp 2010 ve 20:46  • Odpověz
@jasekd - nemysli si, já také neskáču 2 metry vysoko. Ještě to ani nemám potvrzené od dr, tam jdu až 25.8. Na miminko se sice těším, ale zároveň se i bojím, zda to zvládneme. Navíc, jak jsi psala, je s tím spojena spousta technických problémů... Trošku tě teď povzbudím, mám kamarádky - sestry a ty jsou od sebe přesně rok a 1 den. Nikdy jsem neviděla sestry, které si jsou tak blízké, opravdu skoro jako dvojčata.
14. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz
@epicharis ja jdu 17.8. moje mama mi rekla, ze to uz by bylo lepsi mit napoprve ty dvojcata. No tak snad tam nejsou ted :grinning: to bych visela na prvni vetvi...
14. srp 2010 ve 20:59  • Odpověz
Tak u nas bylo druhe planovane a teda trvalo to asi pul roku. Po tom co prvni vyslo hned me pul rok prislo dlouho. No a podarilo se presne den po te, co jsem se v praci domluvila, ze se vratim na vetsi uvazek do prace.

Co se tyka kocarku, tak si myslim, ze vase ditka ho jeste budou fakt potrebovat. Ono i kdyz zacnou chodit treba v roce, tak nez rozchodi tak to trva a ja treba jeste porad beru kocar ven. Obcas jde, obcas se veze. Co jednou doporucovala kamaradka, ktera ma deti tady hodne u sebe je takove pridavne sedatko. Jde to na kocaru i slozit, kdyz to nepotrebujete. neco takoveho http://www.detskydum.cz/detail/buggypod-pdavn-sedtko-pro-druh-dt-705801/
14. srp 2010 ve 22:48  • Odpověz
@verule80 ty jo, to vypada zajimave... A jde to i k hlubokemu kocaru, myslis, my mame Baby active Ballerina, je to polsky kocar, ale jsem spokojena, kdybych nemusela kupovat sourozeneckej, bylo by to super. Akorat jak tohle projede snehem, to nevim :grinning: A u nas je snehu mraky (Jablonec). Nevim, zda jde nase situace vyresit jen stylem jedno dite jede, druhe nosim, tohle by mohlo byt taky reseni. Ja si nedelam iluze, ze Martin bude na roce chodit, neni to zadny rychlik, a i kdyby, jak pises, brzo se unavi. Moc dik za tip...
14. srp 2010 ve 23:01  • Odpověz
Dobré ránko... Hehe, tak to sedátko vypadá ale hodně divně, to na kočár nechci :slight_smile: Nevím, asi fakt nebudu pořizovat sourozeneckej kočár, fakt skoro nikam nechodíme, vypustím hady na zahradu. Nebudu je vláčet na procházku, když nebudou chtít. I teď, když je pěkně, tak mám okna a dveře dokořán, když je hnusně, stejně ven chodit nebudeme...
Jase- taky někdo poznamenal, že jestli třeba nečekáme dvojčata? No to bych fakt zešílela :grinning:
15. srp 2010 v 07:36  •  2 děti  • Odpověz
Dobré ránko holky,
@jasekd - vy máte v rodině nějakou dvojičkovou zátěž? Třeba u nás v rodině snad v životě žádná dvojčata nebyla, takže nepředpokládám, že nám by se povedla. No, kdyby přece, tak bych musela kupovat kočár pro trojčata :wink: :grinning: :grinning: A nebo by taky první větev byla moje :wink:
@verule80 - to je přesně to, o čem mluvím... strašně jednoduše se říká, že se tomu člověk nesmí poddat, ale já osobně bych to řešila strašně, se znám :unamused: Je fajn, že se vám to povedlo :slight_smile: Díky za tip. Kočárek začnu řešit (půjde-li vše tak jak má) až po novém roce. To taky uvidím, jak na tom Anežka bude.
No moje situace je podobná jeko Eriany, bydlíme ve vilce se zahrádkou, takže občas také místo procházky jen vyjedem na zahradu...
Přeji příjemný den. Tady je celkem obstojně, tak něco uklohníme a půjdeme asi ven.
15. srp 2010 v 11:49  • Odpověz
@eriana
@epicharis no jo holky, kdyz mate tu zahradu, to je pohoda, ja teda chodim za kazdeho pocasi, v desti nejlip spi, i kvuli sobe, prece se musim nejak hejbat, ne? Bych se doma zblaznila, taky chci na vylety, budu muset s detma k doktorovi atak. A jsem svatecni ridic, takze s detma autem sama ne. Takze ja asi poridim to nositko a omrknem to sedatko, je prece jedno, ze je divne, hlavne kdyz poslouzi, ne? Furt si myslim, ze by to bylo sikovnejsi nez celej kocar, ty jsou fakt hnusny a nevejdem se do vytahu.
15. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz
Ja jsem teda taky clovek, ze bych na zahrade nevydrzela. No a Nika je na tom podobne. Chce zmenu. No a spokojena je hlavne na hristi mezi detma. Myslim, ze jenom zahrada je super ale pobyt na ni pak vetsimu ditku stacit nebude. No ale je jasne, ze zatim je reseni kocarku opravdu brzo :slight_smile:
15. srp 2010 v 17:26  • Odpověz
autor
@verule80 kočárky, no na to padlo téma s K. a ona prý se chce vozit a miminko neee, tak nevím snad ještě do té doby změní názor, musím jí víc učit pěšky bez kočárku, aby si zvykla...
15. srp 2010 v 18:32  • Odpověz
Tak jsme zpátky z procházky - byli jsme na Petříně, tak jsme všichni spokojení :slight_smile:
Je fakt, že jen na zahradě bych se taky pomátla. Navíc Anežce už se procházky strašně líbí, sedí, tak muže pozorovat cvrkot :slight_smile: No a sobě a fence taky musím občas provětrat faldíky :sweat_smile: Jinak jsem se zběžně dívala na diskuzi, která se zabývá dětmi narozenými brzy po sobě a tam si nemůžou vynachválit tento kočík: http://www.malvik.cz/Kocarky/sportovni-kocarky/Phil-Teds-Trikolka-DASH-DOUBLE-KIT-KORBA-ZDARMA. Výhledově se na něj chci jet podívat... Ale jak říkám, opravdu řešit to začnu až v lednu/únoru.

@niko - No taky to nebudeš mít lehké :wink:
@verule80 - naštěstí ani dětská hřiště od nás nejsou daleko :wink:
15. srp 2010 v 19:04  • Odpověz
@epicharis No na prvni pohled to nevypada spatne, ale z tech obrazku jsem to moc nepochopila, to mensi bude lezet u zeme? A pak mi neni jasne, kdyz bude prset, coz tady taky casto, jak se to spodni dite zakreje. No a u toho pridatneho sedatka ( @eriana uz mi taky pripada nejake smesne :grinning: ) taky nevim, jak v desti, si bude drzet destnik :grinning: U nas totiz prsi furt, kdyz teda rovnou nesnezi...
15. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz
@niko do dubna daleko :wink: to jeste potrenuje.
15. srp 2010 ve 22:06  • Odpověz
autor
ahoj, dnes u gyndařky potvrzené... další kontrola v září... uff
16. srp 2010 v 08:39  • Odpověz
@niko skvěle gratulace, už chci mít taky tuhle první zprávu za sebou
16. srp 2010 v 08:50  • Odpověz
@niko gratulace! Ja jdu zitra...
16. srp 2010 v 08:53  • Odpověz
Dobré ráno holky,

@niko - velká gratulace a bylo už i srdíčko?
Já se musím jít přeobědnat, protože manžel jde ten samý den na vyšetření a to je důležitější, tak jsem zvědavá kdy půjdu...
16. srp 2010 v 09:43  • Odpověz
autor
srdíčko nezkoušela, prý jí na začátek stačí to co viděla - měla dneska fofry, jsem ráda, že mě vůbec vzala, další prý příště...
16. srp 2010 ve 12:12  • Odpověz
Tak jsem volala mudr a jdu na kontrolu pristi ctvrtek. Moc doufam, ze tam bude uz i srdicko. V patek totiz jedem s nasima na dovcu a chtela bych jim to rict az bude srdicko.
16. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz
autor
@verule80 já jim to řekla teď o víkendu a ještě to taky neměla potvrzené od doky, ale už jsem musela, protože jsem udělala jednu pitomost, jedni známí se to dozvěděli a já měla strach, že se to dozví i naši od někoho cizího tak jsem to raděj vybalila.. měli radost, to jo, ale bylo vidět, že s tím tak trošku počítali, tak to zapili....
16. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz
Ahojky, tak koukám, že u Vás taky žádná bouřka :grinning: Tady zapli elektriku po 16hodinách, včera to byl dobrej mazec. Co tak čtu, tak jsme to tady chytli hodně, i když v Praze prý kroupy jak golfový míčky :fearful: Tady jen lískový ořechy, ale stejně...
16. srp 2010 ve 14:22  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj těhulky, právě jsem se registrovala. Tak jsem úplný začátečník. Měla bych být též těhulka. Menses jsem měla dostat už před týdnem a test mi vyšel pozitivní. Takže doufám, že mi to doktor potvrdí. Akorát já půjdu k lékaři až tak koncem září. Můj doktor stejně říká, že testy jsou pro ně pro zlost. že oni to tak brzy nezjistí a že stejně není nic vidět. Takže ho nebudu dráždit. Když jsem tam byla naposledy, tak mi řekl, že ať si udělám test a když mi vyjde pozitivní, tak ať se chovám jak těhulka, ale k němu jdu tak až 7.-11. týden. A podle všeho jsem teprve 5. týden. Takže jsem raději doma. :grinning: Těším se na pokecy. Je to super mít na "drátě" někoho stejnýho. :sunglasses: Já při prvním chodila do konce těhotenství do práce, takže jsem neměla čas a ani v té době počítač. Takže si to teď ráda vychutnám. :slight_smile:
16. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz
autor
@jaricek ahoj tak tě vítáme a přidej se, jak staré máš první dítě?
16. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz
Je mu 25 měsíců a už se vzbudil, takže padám.... Zase někdy papa. :wink:
16. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz
@jaricek vítej maminko a těhulinko :wink:
16. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz
Dobré ráno, holky... Už mám novou paní doktorku, podle hlasu moc milá, na netu príma reference, na první ko jdu 30.8. To bude dlooouhých 14dní...Ale to se přežije. Jak zvládáte těhu? Mě nic není, kromě pobolívání podbřišku a lítání na malou. Hezký den
17. srp 2010 v 06:46  •  2 děti  • Odpověz
Ja jdu na prvni kotrolu pristi ctvrtek. Na to ze pozitivni test mam uz dva tydny, tak me to taku prijde dlouho. No ale je fakt ze dle MS zacinam dneska teprv 6tyden.
17. srp 2010 v 06:59  • Odpověz
@verule80 no aspon uz bude srdicko. Ja jdu dneska a zda se mi to brzo, ale nahnali me tam, tak drzte palce...
@eriana zatim to jde, ale jestli se bude opakovat to same co pri minulem , mam se na co tesit :confounded:
17. srp 2010 v 08:15  • Odpověz
No já taky akorát pořád lítam čurat a to aj v noci, tak jak jsem nikdy nechodila. jinak bez nevolností, sem tam takový jako tlak nebo co v břichu, jinak ani pomalu nevim, že jsem těhotná. My jdem ve čtvrtek na Kontrolu, tak snad prcoušek povyrostl, aby ho mohl pan doktor změřit.
17. srp 2010 v 09:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.