• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod duben - květen 2011

(Zamčená)
6. prosince 2010 
ahoj holky :wink:
no já zatím nezvracím, ale blbě mi teda bývá fest, mám pořád divně v puse, tak tím pádem pořád piju nebo lížu lízátka :slight_smile: nejhorší je že fakt blbě spím, za poslední týden jsem naspala asi tak 20 hodin no prostě děs a trápí mě zácpa :unamused:
ale jinak jsem moooooooc šťastná :grinning:
17. srp 2010 v 10:49  • Odpověz
Ahoj holky,můžu mezi Vás? Jsem tu nová 5+3tt
Příští týden mě čeká první ultrazvuk kde by snad mohlo být něco vidět.
bajoch- já taky nemůžu vůbec spát, celý den jsem stašně unavená a večer lehnu do postele a prostě neusnu a neusnu,nevíš proč to je
Jinak mě špatně není
17. srp 2010 v 10:59  • Odpověz
@svomic No já si myslím že u mě je to tím že jsem zvyklá spát na břiše, což teď nemůžu protože mě bolí prsa. A taky mě vleže začnou jakoby brnět nohy a ruce, jako když na mě leze chřipka...
takhle je to u mě, ale myslím že důvod můžeš mít i jinej, fakt nejsem moc velkej odorník, ale tohle je moje zkušenost.
Přeju pohodové těhotenství :wink: a vítej mezi náma :wink:
17. srp 2010 v 11:38  • Odpověz
bajoch - no jasně že důvodů může být víc. A v kolikátém si týdnu?
Je to moje první těhotenství a tak jsem z toho moooc štastná a taky se trochu bojím abych neudělala něco špatně nebo nesnědla něco co se nemá nebo nedostala nějakou nemoc.Ale člověk by to asi neměl moc řešit
Taky přeju krásné těhotenství a už si viděla mimčo na ultrazvuku?
17. srp 2010 v 11:54  • Odpověz
svomic- vítej u nás :slight_smile: A nestresuj se zbytečně, jak se říká, těhu není nemoc a čtení článků na netu, co vše nemůžeš je na palici :slight_smile: Píšou třeba o bylinkách, ale to bys jich musela spást celý záhonek :grinning: Koukám okres Praha? Odkud? :slight_smile:
Já nemůžu spát hlavně v noci, kolem jedné až druhé se budím, měla jsem to tak i vloni. Akorát jsem se převalovala a byla protivná, tak jsem radši vstala, třeba si šla uvařit Caro a hodinku číst.
17. srp 2010 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz
@svomic cítím to dost podobně, je to taky moje první těhotenství, navíc nám to moc nešlo, byla jsem na IUI a vyšlo to hned při prvním pokusu, jsem šťastná jak blecha, na UTZ jdu v pátek, podle těhukalkulačky začínám 6 týden
17. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz
ahoj holky, jestli můžu taky bych se ráda přidala a doufám, že to tímto nezakřiknu. dneska jsem byla u paní doktorky a prý to vypadá na 2+1, byl vidět jenom ten váček 0,5 cm. tak hrozně doufám, že to tentokrát klapne... (ale bojim, bojim)
17. srp 2010 v 15:31  • Odpověz
Ahoj holky, teda nemůžu tomu uvěřit, že už je téma duben/květen 2011. Já jsem z dubna 2008, malá se mi narodila po skoro dvou týdnech přenášení až v květnu. Jsou tomu už tři roky, co jsem našla // na testu. Neuvěřitelně ten čas letí. Chci vám jen popřát hodně štěstí, pohodové těhu a ať vše probíhá jak má :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. srp 2010 v 15:33  • Odpověz
bajoch - já jsem v půlce 6 týdne,je to úžasný vid
eriana - já jsem z prahy 9 a ty?
To je úžasný že jsi otěhotněla podruhý tak rychle. My se snažili rok a už jsem byla nervozní a pak hurá //
ale je to opravdu ještě moc brzy tak abysme něco nezakřikly.
zmyzulka - držím palce a není ten výpočet nějakej divnej
17. srp 2010 v 15:51  • Odpověz
holky nemáte nějaké doporučení co je dobrý jíst a co nejíst aby mimčo prospívalo
17. srp 2010 v 16:00  • Odpověz
Ahojky holky, ráda bych se k vám přidala..... už pár dní vás pročítám a dneska mi to už nedalo....jsem 5+4 a na gyndu jdu v pátek....tak doufám, že bude vše, tak jak má.....podařilo se nám mimi sice hned, ale po předchozí hodně špatný zkušenosti, takže z toho mám trošku stres.

17. srp 2010 v 16:07  • Odpověz
@pukanka - já jsem úplně stejně 5a4,to je dobrý ,vid
a jak se cítíš, máš nějaké příznaky
já si taky říkám abych to nezakřikla ale musíme myslet pozitivně :slight_smile:
17. srp 2010 v 16:18  • Odpověz
@svomic: ahojky, už asi 10 dní mě sem tam pobolívá v podbřišku jako když to mám dostat, jsem hrozně unavená a v noci chodim čůrat.....a asi dvakrát mi po ráno bylo šoufl, ale ustála jsem to, tak snad s o nebude zhoršovat. Jak jsi na tom ty? jinak já papkám už asi 2 měsíce listovku a teď jsem začala jíst FolGravid, což je listovka + DHA (vyrobeno z rybího oleje) je určen k podpoře nervové soustavy, zraku a mozku miminka.....doporučila mi ho kamarádka.
17. srp 2010 v 16:25  • Odpověz
Cau zeny, je to potvrzene, zatim bublina, ko za 14 dnu s odberama, a to uz bude doufam srdicko
@eriana to bude jizda :grinning:
17. srp 2010 v 17:36  • Odpověz
jasekd - heh, jízda, jakou už asi nezažiješ :grinning:
holky, žádné stresování tady nechci číst, ju? :slight_smile: Je dobré jíst hodně ovoce a zeleniny, tedy více zeleniny, v ovoci je cukr.
Necpat se McDonaldem, polívkama z pytlíku a podobnýma. Nepít krkavý vody, nejlíp čistou vodu, nebo čaje, spíš ovocný, než černý, v tom je tein. Ne cigára, ne alkohol, kafčo jen slabší, doporučuju to Caro, je to dobrota. nemělo by se syrový maso, neměly by se zrající a plísňový sýry. Jedla jsem obojí, Damien je v pořádku.
17. srp 2010 v 18:10  •  2 děti  • Odpověz
@pukanka
já jsem taky pořád unavená a bolej mě prsa, špatně mi zatím nebylo, břicho mě pobolívalo jako když to mám dostat ale ted už je v klidu jen je takový víc nafouklý. Já nejím žádný vitamíny ani listovku, uvidím co mi řekne dr. jdu tam v úterý za týden a už se nemůžu dočkat až mi potvrdí UTZ že tam je. Snažím se jíst ovoce a zeleninu a vařit maso brambory těstoviny a rejži. Jinak žádný chutě zatim nemám a ty?
je fajn že jsme v tom na den stejně....víš kdy jsi asi otěhotněla
17. srp 2010 v 18:17  • Odpověz
@eriana My meli vcera 2.vyroci svatby, tak jsme se dle tradice vypravili na Valdstejn, loni jsem funela nahoru tehotna a rikala si, tak za rok s kocarkem... a letos jdu s kocarkem a navic tehotna. Snad za rok tuto tradici porusime a budou s nami jen 2 jiz narozene deti :grinning: Jak rikala kamoska, dvojcata az za rok :grinning: Neeeee, to uz si dam sakra pozor. Ale nerikalasis to uz po Damikovi?
17. srp 2010 v 18:40  • Odpověz
ahoj holky, mohu se k vám přidat? Zatím těhulkování nemám potvrzení - mám z dr. i strach, kvůli špatné cytolce atd... Na kontrolu mám jít tento pátek tak uvidím, jinak by termín kdyby vše vyšlo měl být na zač. dubna
17. srp 2010 v 19:18  • Odpověz
@smisek21
@pukanka
já jdu taky k mudr. v pátek, tak ať nám to všem dopadne dobře :wink:
17. srp 2010 v 19:43  • Odpověz
@bajoch @pukanka

taktéž at vše dopadne OK a dejte vědět
17. srp 2010 v 19:52  • Odpověz
@jasekd @eriana to si hezky užijete :slight_smile: ale aspoň se nebudete nudit

@smisek @bajoch taky nám v pátek držim palečky.
17. srp 2010 ve 20:05  • Odpověz
pukanka- tak nudit se nebudeme určitě :grinning:
jasekd- hele, to je dobrý, těhotná, s kočárkem, za rok dvě děti a těhotná s dvojčatama :grinning: No, už by si to asi chtělo dát pozor, sice jsem kdysi říkala cosi o třech dětech, ale nemusí být rok po sobě, přece nejsme hnědočeši, abychom těch dětí měli deset :sweat_smile:
17. srp 2010 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz
@svomic myslíš, že je výpočet divný? já fakt nevím... na kontrolu jdu zase v pondělí tak uvidíme. já jsem totiž měla už jednou mimoděložní, takže hned jak jsem zjistila že jsou na testu dvě, tak jsem valila (navíc jsem měla normál menstr - sice kratší ale byla, a pak jsem špinila), v krvi jsem měla něco přes 200, za dva dny přes 500, ale nebylo ještě nic vidět. pak jsem šla za 4 dny a už tam byl hurá sláva ten váček. každopádně jsme hrozně ráda, že tam vůbec něco je a že to zase není mimo - hrozná úleva...
18. srp 2010 v 08:09  • Odpověz
@svomi: mám permanetní chuť na sladký, ale to mívám i normálně....takže nic zvláštního :slight_smile: Já myslim, že jsem otěhotněla 23.7. to jsem měla ovulaci a zároveň jsme s manželem pomilovali. Ty víš datum?
18. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz
ahoj holky tak jsem 6+6,byli jsme na utz a nádhera nemá to ručičky nožičky auž tomu bušíí srdíčko :slight_smile: krása ňufňáček náš
18. srp 2010 v 18:23  • Odpověz
@piskotule Velika gratulace

Je tak doufam, ze pristi tyden kdyz budu 6+3 a myslim, ze jsme starsi, protoze ovu byla uz 10DC tak ze taky uvidim srdicko.

Ja jsem dneska totalka kantare. Navic me je i nejak blbe, tak jen doufam, ze se nerozjizdi nevolnosti.

Jak to mate tedka se sexem? Ja totiz musim rict, ze totalka nechut. Nemam chut se ani nijak mazlit. No jestli to bude jak v poslednim tehu kdy chut prisla az v 3. trimestru, tak potes koste.
18. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz
@piskotule nevím ani ve které diskusi ti pogratulovat dřív :grinning:
už bych tu fazolku taky chtěla vidět :dizzy_face:
moc moc ti to přeju a opatrujte se!
18. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz
piskotule: taktéž gratuluju :slight_smile:

verule: já taky totálka nechuť :grinning: jsem pořád jakási chcípnutá a v pernamentně blbé náladě... chvílemi mám chuť spíš do chlapa praštit než nějaké chuťě :grinning: tak snad to se mnou chudák vydrží :grinning:

jinak holky, nezkoušela jste některá nealko víno? za tři týdny máme svatbu a já absolutně netuším co budu pít... a být celý večer o čisté vodě nebo o nějakých bublinách nechci (slazené perlivé vůbec nepiju a poslední dobou mi nealko pivo nedělá nějak dobře)
19. srp 2010 v 08:09  • Odpověz
@zmyzulka - jednou jsem nealko víno ochutnala a není to nic moc, jen je to zbytečně drahý, jestli Ti není nějak špatně, tak si dávej míchané nealko nápoje, tedy pokud Ti to chutná a prokládala bych to vodou a bublin bych se spíš vyhla

@bajoch - jdeš tedy zítra? určitě pak napiš, jak je velké, držím palečky
19. srp 2010 v 08:22  • Odpověz
mellini - díky, jsem si to myslela, že to bude hnus... jednou jsme si koupili nealko šampáňo - normál bohemku - tak jsem myslela, že to bude dobrota, ale hodně zklamalo. no a nealko víno tu nikde u nás nemají, takže jedině odněkud objednat, ale to jsem nechtěla bez referencí abych nedopadla jak s tím šampáňem... takže asi jooo, nejspíš budu o nějakých ředěných džusíkách... :slight_smile:
19. srp 2010 v 08:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.