• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod duben - květen 2011

(Zamčená)
6. prosince 2010 
Holky, tak my po dnešní kontrole 7+6 týden a máme 14 mm, dostali jsme průkajdu a tu krabicu s různýma věcma, miminku se daří, srdíčko buší, já mám takovou radost :slight_smile:
Ještě nám doktor říkal, že ve 12 týdnu se chodí na velkej ultrazvuk a můžu si tam nechat udělat testy na vrozené vady, stojí to 1500Kč a je to dobrovolné, ale říkal, že v 16.týdnu se to dělá i u svého gynekologa, záleží jen na mě, jestli to budu chtít. Jenže zase říkal, že někdy se stane že je to super a pak u něj tam může něco najít a těžko se to pak vysvětlije, tak nevím jak se rozhodnout. Nemáte s tím někdo zkušenosti, co už máte mimi?
Jinak na sex ani pomyšlení, přítel je protivnej, ale hold bude muset vydržet.
Zmyzulka: My máme svatbu 4. září, taky budu na nealku :slight_smile: a tuto sobotu svícu, takže nevim jak to budu vysvětlovat, že nepiju, ještě to nechcem moc rozkřikovat, až po tom 3 měsíci.
Přeju vám všem stejně dobré zprávy, je to nádherný :wink:
19. srp 2010 v 09:49  • Odpověz
@xxmarypetxx Ja ve 12.tydnu byla (NT screening) a doporucuju pro ten klid, ale ja neplatila, kamoska treba platila 1500, ono je to asi vsude jinak?
A gratulace vsem...
@eriana No ja si tak nejdriv pripadala, jako ty spoluobcani, ale sestrenka me uklidnila, ze ty to maj jinak spocitany, ze by vycerpali celej rodicak a ne jen pulku na jedno dite :grinning: Kdyz jsem sla ted v utery na kontrolu, nechala jsem Martinka mymu tatovi vozit, meli zrovna dovcu, protoze jsem nechtela, aby cela cekarna cumela, az sestricka zacne:"ty brdo, dalsi mimiiiii, to je mazec takhle brzoooo, jste nejak dovadeliiiii..." Presne tak to taky probihalo, vsechno je tam slyset a sice taky cumeli, ale aspon nevideli,jak malinke mam to prvni :grinning: Za 14 dni musi se mnou, ale to uz se snad odbyde bez povyku, ledaze by tam byla zrovna jina, je jich tam vic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2010 v 10:10  • Odpověz
@xxmarypetxx jé, tak to hrozně moc gratuluju, to je nádhera! já už chci taky srdíčkooooo (doufám, že se dočkám, mám pořád takový nějaký blbý pocit, že to neklapne, ale snad je to tím, že mi není dvakrát nejlíp). a svatbičku máte týden před náma. já jsem si právě říkala, že bych to asi před svatbou měla říct (stejně by to všichni asi uhádli, když bych nepila)
19. srp 2010 v 10:16  • Odpověz
ahojky tak čárka sílí, ale nemám z toho vůbec radost, ráno byl poplach, začala jsem trošičku špinit, mám ted intimku a je tam tam 2cm flíček hnědé barvy tak cca 8hod. mám z toho strach, spíš si myslíš že mimísek nebude:frowning2:
Na kontrolu jdu zítra a mám z tho depku už ted:frowning2:
19. srp 2010 ve 14:22  • Odpověz
@zmyzulka nealko vino maji v Globusu. Jako neni to nic moc. Ted tam teda maji novej druh, mam ho doma, ale jeste jsem nezkousela. Myslim, ze me vic ale chutnalo hodne vychlazene bile.

@xxmarypetxx Gratulka obrovska! Tak ja bych na NT screening urcite sla. Stoji to sice prachy, ale je to presnejsi nez triply. Pokud se nedej boze neco najde, tak je to lepsi takto brzo. Delaji ti utrazvuk, projasneni sije plus krevni testy.

@smisek21 Neboj to bude dobry! Ja mela se spinenim problemy celej prvni trimestr a mam uplne zdravou holcicku.
19. srp 2010 ve 14:40  • Odpověz
@xxmarypetxx: moc ti gratuluji ke kontrole, já jsem při prvním těhu byla na NT ve 12. týdnu, ale dělali mi ho automaticky a nic jsem za něj neplatila, tak uvidim, jestli se to nějak nezměnilo.....

@zmyzulka @smisek21 holky neplašte bude to dobrý,držim palečky
19. srp 2010 v 15:05  • Odpověz
@smisek21 já taky špiním, četla jsem že to je normální, jak se to tam všechno roztahuje, uhnízďuje a tak... ale moje paní doktorka mi pro jistotu (protože jsem měla tu menstruaci a protože jsem měla mimoděložní předtím) napsala hormónky, tak do sebe poctivě házím prášky, což sice není asi nejideálnější ale jsem zase klidnější...

@verule80 díky, asi vyzkouším, po vínečku je mi už teď docela smutno :grinning:

@pukanka díky, určitě jo, musí! :slight_smile:

holky, já mám takovou šílenou chuť na kafe :grinning: teda já kafe normálně vůbec nepiju, ale dneska mě přepadla taková chuť, to je šílené jak to tělo blbne :grinning:
19. srp 2010 v 15:24  • Odpověz
@verule80 děkuji snad máš pravdu a bude vše oK
19. srp 2010 v 17:03  • Odpověz
@pukanka děkuji ti za podporu
19. srp 2010 v 17:03  • Odpověz
@zmyzulka no snad vše bude v pořádku zítra mě čeká první kontrola
19. srp 2010 v 17:04  • Odpověz
@zmyzulka - kolik musíš papkat hormonů denně?

@smisek21 - já mám také špinění, ale teď to pozoruji, že to mám většinou po nějaké námaze, dr. říká, že by to sice nemělo být, ale prý jak vidím, tak to je, ale nemám se tím znepokojovat jen se vyhnout zvýšené fyzické námaze a pohlavního styku

vínko mi taky chybí..
19. srp 2010 v 17:05  • Odpověz
@mellini no já dělám poštovní doručovatelku, tak možná tak,, no a zvedám malýho no už není jeden z nejlehčích
19. srp 2010 v 17:10  • Odpověz
@smisek21 ahojky vůbec neřeš špinění, má teta "normálně" menstruovala do 5. měsíce těhotenství a teď mám kámošku, které spočítali špatně termín, protože se řídili dle poslední menses a ona už byla těhotná před ní a další kámoška špinila první těhotenství skoro pořád, teď je v 8. měsíci a má to stejný. Takže si myslím, že to nic neznamená, že to bude v poho.
Je holky důležité myslet pozitivně, vím, že je to někdy těžké, ale uvidíte v dubnu či květnu, že ten stres byl zbytečný. :slight_smile:
Jinak mě je dobře, žádné příznaky nevolnosti apod. K doktorovi se chystám tek koncem srpna spíš začátkem září. Jsem taky moc zvědavá, ale nechci nic uspíšit a jak jsem psala můj gynekolog by mě nechtěl vidět dřív. :dizzy_face:
Je fajn si s Vámi pokecat. Jen já se dostanu k počítači málokdy, páč můžu jen když Dany spinká a odpo už toho moc nenaspí a večer kolikrát usnu hned po něm. Jsem teď jak Šípková Růženka. To mi říká manžel. Né, že bych vyloženě neměla chuť na sex, ale já prostě dřív usnu. :grinning: Tak zatim a všem gratuluju a přeju, ať si užíváte těhotenství v pohodě.
19. srp 2010 ve 23:11  • Odpověz
@mellini beru jenom duphaston (nebo tak nějak), ráno dvě tabletky, večer jednu. ještě jsem se zapomněla zmínit že mám ještě cystu, tak možná i k vůli ní, nevím...

@jaricek jj, souhlas, pozitivní myšlení je důležité :slight_smile:

a holky, co jdete na kontolu dnes, držím moc pěsti a dejte vědět :wink:
20. srp 2010 v 09:26  • Odpověz
@zmyzulka - já beru utrogestan, ráno a večer, ale jsou to hrozný uspávadla..
20. srp 2010 v 09:53  • Odpověz
@mellini to je taky progesteron? no já bych taky pořád spala, přes den v práci naprostá hrůza a v noci se pak budím nemůžu spát... prostě jsem teď taková na odpis :grinning: :grinning: :grinning:
20. srp 2010 v 10:48  • Odpověz
Ahoj holky :wink:
naše fazolka má 4,4mm, už bylo vidět i srdíčko, jsme v pořádku a jsme v 6+1tt
jupíííííí jsme moc šťastní

a co vy?
20. srp 2010 v 11:09  • Odpověz
@bajoch - velká gratulace k dnešní prohlídce :slight_smile: já už se těším na čtvrtek
20. srp 2010 v 11:23  • Odpověz
@bajoch tak to je nádhera! taky moc gratuluju :slight_smile:
20. srp 2010 v 11:46  • Odpověz
@mellini
@zmyzulka

holky díky moc!

Tak my už podjíždíme do Chorvatska, opatrujte se tu. páááááá
20. srp 2010 v 15:25  • Odpověz
bajoch : Gratuluji, jen tak dál :slight_smile:
20. srp 2010 v 16:46  • Odpověz
:slight_smile: taky gratuluji
20. srp 2010 v 17:48  • Odpověz
Ahoj tak jsem byla na kontrole a byla ve mě malá dušička:
takže dle výsledků cituji: jednořetná i.u. gravidita, děloha AVF, mohutnější, měkká, okolí volné nebolestivé.
UZ: děloha AVF, vo fundu gest. váček, CRL 3mm odp. 5+6, dle PM dbes 7+3, AS zatím 0, ovaria norm. struktury.
kontrola za týden 27,7

dotaz: 3mm je normální není to malé? a kdy u vás bylo vidět srdíčko?

jiank mám žádanku do cyto poradny tam se dohodne co dál
20. srp 2010 v 17:56  • Odpověz
@smisek21 tak to je super :slight_smile: doktor/ka by ti určitě řekl kbyby něco... a jinak koukni na tuto stránku, je to moc krásně udělané a popsané a dle ní jsou 3mm úplně ok :slight_smile: http://www.babyweb.cz/Vyvoj-miminka.aspx
20. srp 2010 v 18:50  • Odpověz
@zmyzulka velice ti děkuji hned na stránku mrknu :slight_smile:
20. srp 2010 v 18:51  • Odpověz
@zmyzulka přidala jsem foto z ultrazvuku
20. srp 2010 v 18:55  • Odpověz
@smisek21 krása! já mám zatím na fotce jenom bublinku, tak doufám, že na další už taky bude něco navíc :slight_smile:
20. srp 2010 v 19:50  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem dnes byla prvně u doktora....těhu potvrzeno....mimísek tam je .....juchuchu srdíčko jsme ještě neviděli, jsem 6+0.
20. srp 2010 ve 21:23  • Odpověz
@smisek21: gratuluji ke kontrole....vy jste na tý fotce nějací velicí....já se musim podívat, co máme za rozměry :slight_smile:
20. srp 2010 ve 21:25  • Odpověz
@pukanka no o myslím že nejsme dr. říkal že jsem i měla pozdě ovulku
jiank kdy jdeš na další kontrolu? tak at obě+ už srdíčka uvidíme a vše je OK
21. srp 2010 v 08:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.