• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
Ahojky holky, viděla jsem tuto diskuzi, ale zaměřenou an Prahu, kdo se ke mě z mimopražských přidá?? :wink:
25. čer 2010 v 18:10  • Odpověz
Ahojki, já se ráda přidám a jsem z Havířova =) :slight_smile: V pátek jsem zjistila že sem těhu a zítra si budu volat dr. na ovbědnání =) termín mi vychází tak jak u moji dcerky Monči 1.3.2011
27. čer 2010 v 10:32  • Odpověz
autor
@deniska9191 Ahoj vítej tady, já zjistila těhu v pátek, na dr. je ještě času dost. Jak se cítíš?
27. čer 2010 v 10:48  • Odpověz
Takže stejně jak já =) a to sem si nemyslela že bych byla těhu, jinak se cítím fajn, pořád jím hlavně zmrzlinu =)) v pondělí se chci obědnat a asi až na pátek, protože v prvním těhu sem byla u dr. 2.7.2008 a v pátek chci jít znovu v ten den a měla bych být ve stejném týdnu a to už skoro v 7. Budu to mit jako vyročí =) po 2 letech
27. čer 2010 ve 14:19  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: , tak já jdu taky opatrně přidat :wink: . Jsem od Chebu :wink:. Těhu jsem zjistila teď ve čt, den před ms, čárky sílí, tak snad vše ok :pensive: . Doma máme téměř 15iměsíční dračici :dizzy_face: . Tohle těhu je fakt zázrak...Andrejka k nám přišla po 8 letech z 3.ivf a tohle jsem fakt nečekala :astonished: , ale jsem moc ráda :dizzy_face: , o sourozence jsme se snažili 4-5 cyklů. Těhotně se zatím moc necítím, je mi fajn, akorát jsem víc unavená. U dr. už jsem byla hned ve čt, chtěl mě vidět, na utz samo sebou nic, jen pěkně vysoká sliznice a vzal mi krev, a ta je pozitivní, ale jsme na úplném začátku, tak snad když se takhle zadařilo, bude to ok :pensive: . TP mi vychází na 3.3.2011, ale určo mě do té doby nenechají, spíš tak 2-3 týdny před termínem se bude porod vyvolávat kvůli trombofilním mutacím a při minulém těhu jsem měla těh.cukrovku, a něco mi z ní zůstalo i teď :confounded: , ale kvůli prckům člověk vydrží cokoliv :dizzy_face: :slight_smile: :wink:.
V po večer jdu znova na krev, jestli hcg roste, tak jak má :wink: . Jinak jsem dostala utrogestan a v po si musím obvolat hematologii a dietologii, abych se objednala na kontrolu a domluvili jsme se na dalším postupu. Při minulém těhu jsem si musela píchat fraxiparin na ředění krve, ale jestli budu muset i teď, netuším...

27. čer 2010 v 15:16  • Odpověz
autor
@sabcav Jejda ty toho máš teda - termín nám vychází stejný 3.3.2011, já se k dr nehrnu, počkám, až bude strdíčko. Jinak já jsem v březnu prodělala revizi - samovolný potrat ve 12 tt, tak teď už to beru trošku jinak. V pátek jsem úspěšně dokončila VŚ, ještě našla //, tak jsem happy :wink:
28. čer 2010 ve 13:46  • Odpověz
@angelina987 :já radši dr. hned ve čt cinkla a on je pečlivý :slight_smile: (teda někdy až moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale zase pro dobro věci :wink: ).
Jejda, to je mi líto :cry: :pensive: . Já byla po 2. ivf taky chvíli těhotná, pak taky sp, s odstupem času říkám naštěstí,ale tenkrát mě to pěkně vzalo :cry:. Zjistilo se totiž, že by testy nevyšly ok a musela bych na plodovku, která by vyšla špatně, že by se buď muselo těhu hned ukončit, nebo donosit a pár hodin po porodu nebo při něm by mimčo umřelo, takže jsem ráda, že to příroda vyřešila za mě...no ale stejně to bolí :pensive: .
Velká gragulace k dokončení vš :slight_smile: :dizzy_face: :sunglasses: . Já se raduju, ale jen tak opatrně... :wink:
28. čer 2010 ve 14:26  • Odpověz
autor
@sabcav Děkuju, přesně tak, postupem času si říkám že to tak mělo být, že miminko určitě nebylo v pořádku a příroda si to vyřešila po svém. Teď bude vše určitě ok, věřím tomu :wink:
28. čer 2010 ve 14:30  • Odpověz
jj, taky si to myslím, mě to potvrdili iprávě i z hystologie... :cry: :pensive:

já taky věřím :slight_smile: :wink: :pensive:, no co má bejt, to bude, ale když už se u nás ten zázrak stal, tak doufám, že se udrží a bude vše ok :pensive:. Andrej asi tuší konkurenci :grinning:, od prvního testíku na mě furt visí a chce se mazlit - normálně taková moc není :wink:.
28. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz
autor
@sabcav to počkej, to teprve ještě ptijde, až se mimi narodí :grinning:
28. čer 2010 v 15:10  • Odpověz
:grinning: No snad se trošku zklidní do té doby, teď je to divoška :grinning: :dizzy_face: . A až mimčo narodí, tak už jí budou téměř 2 roky, no jsem na to zvědavá :slight_smile: . Ale cizí děti miluje, tak snad i toho brášku nebo sestřičku přijme dobře :slight_smile:. Hlavně doufám, že bude ještě chodit po o aspoň na chvíli spát, abych si taky dala na chvíli oraz :wink:.
28. čer 2010 v 15:17  • Odpověz
autor
@sabcav :grinning: no budeš toho mít každopádně až až, ale to si taky všechny přejem, ne? :grinning:
28. čer 2010 v 15:42  • Odpověz
autor
@deniska9191 hezky to máš vymyšlené :grinning:
28. čer 2010 v 16:32  • Odpověz
Ahojte, tak už jsme 3 =) no tak k dr. jdu 7.7 protože moj dr. má dovču =(
28. čer 2010 v 16:50  • Odpověz
autor
@deniska9191 za chvilku nás bude moc, uvidíš, některé maminky ještě třeba ani neví, že jsou těhu :grinning:
28. čer 2010 v 18:56  • Odpověz
ahoj holky, tak já bych měla rodit dle posledního utz 11.2. :wink:
28. čer 2010 v 19:08  • Odpověz
autor
@alienka24 jééé ahojky, no ty máš za sebou už i UTZ - jsi tím pádem služebně nejstarší :grinning:
28. čer 2010 ve 20:07  • Odpověz
jéé, 11.2.2011 je krásné datum =)
28. čer 2010 ve 20:38  • Odpověz
ooo tak to děkuji pěkně :slight_smile: no fotečku mám v albu :wink:
28. čer 2010 ve 20:49  • Odpověz
autor
@alienka24 už jsem ti o tam zkontrolovala - moc hezké, už ať ji mám taky doma
28. čer 2010 ve 20:58  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:, dopo jsme byli u kamarádky a Andís se tam nějak moc rozřádila, tak usnula až ve 13,45 :astonished: . :angry: . No a než se vyspí a budu moct zavolat na gyndu na výsledky včerejší krve, tak se asi ukoušu zvědavostí a 3* mě trefí šlak z nervozity :stuck_out_tongue_closed_eyes: . :grinning: . No když tam bude 100, tak budu šťastná, tak uvidíme.... . Akorát dr. nějak blbě počítal, prý bych měla mít 400 , no nevím, jsem teprve 18. den a s Andí jsem měla 20. den 286 a v ivf centru jim to stačilo a bylo to ok :dizzy_face: . Na krev prý budu muset chodit než se prďolka objeví na utz, prej kdyby to byl kdokoliv jinej, tak ho nechá, ale mě ne, asi jsem exot . :zipper_mouth::grinning:.
@alienka24: vítej :slight_smile: , a máš moc hezké fotečky :dizzy_face: .
29. čer 2010 ve 14:17  • Odpověz
tak je tam 255 :dizzy_face: , zdá se, že je vše ok :pensive: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. čer 2010 v 15:38  • Odpověz
sabcav.....gratulace, tak at pěkně roste
29. čer 2010 v 18:05  • Odpověz
autor
@sabcav no vidíš, super, gratulace
Ahoj holky, tak jási dnes dělala poslední testík, čárka je téměř stejná jako kontrolní, vůbec nic mi není, ani prsa mě nebolí jako u prvního těhu, jen mám pořád žaludek na vodě.
Co ještě nového? Dneska jsem konečně vlezla do bazénku a ve finále jsme tam šuply i pejsky, tak teď spí, jak jsou unavené :slight_smile:)
29. čer 2010 v 19:27  • Odpověz
Ahojky holky:slight_smile: Můžu se přidat? Včera jsem byla u dr a potvrdil mi těhu,cca 4-5tt :slight_smile:
30. čer 2010 v 08:12  • Odpověz
@alienka24 děkuju :slight_smile:
@angelina987: to už musí bejt pěkná dálnice :dizzy_face: , já už taky dnes netestovala, pže už žádné testy nemám :grinning:
@michaelka83: vítej a gratulace k těhu :slight_smile:

My dopo rychle spáchaly oběd pro Andí a véču pro nás a pak jsme šly na zahradu ke kamarádce a děti se ráchaly :slight_smile: . Asi tam půjdeme po sváče zase :slight_smile:. Doufám, že bude Andí spát dneska po o víc jak včera, včera tomu moc nedala a večer usnula až 22,30 :angry: :rolling_eyes: , asi tím teplem nemohla usnout... :frowning2: , doufám, že se to dnes nebude opakovat :pensive: , já jsem normálně sůva a ráno nemůžu vylézt z postele, ale není pro mě problém jít třeba ve 23 žehlit a teď odpadám okolo 22 :astonished: .
Zítra mám kontrolu v Plzni na diabetologii, snad ukecám dr., ať mi inzulín ještě nedává, že radši budu dietit :wink:. A pak půjdeme s manžou po obchodech a na obídek, Andrej zůstává doma s babičkou, babi si vzala v práci dovču, tak se holky užijou :slight_smile:. Večer zase gynda, tak tajně doufám, že už se snad prcek objeví, jinak budeme brát zase krev a to čekání na výsledek mě fakt neba :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Hezký den všem :sunglasses:
30. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz
autor
@sabcav No máš to složité, já už začínám plácat jídlo páte přes deváté, tak už to vidím, že se za chvilku nezvednu :grinning: U nás dneska taky příšerné horko, ani jsem nesttihla bazének, protože jsem dlouho pracovala a teď už jsou tam komáři :frowning2:
30. čer 2010 ve 20:18  • Odpověz
ahoj holky, kdepak jste všechny? mě dneska bylo děsně, jsem unavená a i to počasí, dusno do toho no nic moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2010 ve 20:31  • Odpověz
autor
@alienka24 to jsme dvě, vyčerpává to normálně natož tak těhule. Já mám naštěstí v práci chládeček, jen nesmím vylézt ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. čer 2010 ve 20:56  • Odpověz
@angelina987 já moc zatím chutě nemám, spíš když něco vařím, tak je mi při tom vaření blé a úplně nejvíc je mi zle, když krmím Andrej těma jejíma příkrmama a tak :confused: , no s prďolou mi bylo blé fakt až do porodu, jako zvracela jsem jen 2*, ale žaludek permantně na vodě :unamused: , ale pro mimčo cokoliv vydržím :dizzy_face: :wink: .
@alienka24: mě taky moc dobře nebylo, ale jak jsme byli dopo i odpo u té kamarádky, tak se prďola zabavila a já jsem si chvíli orazila, tak to docela bodlo:slight_smile: .

Zítra jedu do té Plzně, snad budou mít pro mě dobré zprávy :pensive: a večer až Andrejka usne, tak na gyndu :wink: . Krásný den všem :sunglasses:
30. čer 2010 ve 23:32  • Odpověz
Ahoj holky, všechny moc zdravím. Můžu se zapojit? 25.6. jsem zjistila, že jsem těhu, ale u doktora jsem ještě nebyla a ještě chvíli počkám, ať je tam něco vidět. :wink: V lednu jsem prodělala mimoděložní těhu, tak i teď se tak trochu bojím, co mi dr. řekne. Ale pravda, že předtím jsem měla druhou / hodně slabounkou a teď je dost silná, tak doufám, že je na tom správném místě. :slight_smile: Holky už jste to řekli přítelům, manželům? Já jelikož mám už jednu 2,5 letou dcerku, tuhle novinu bych mu chtěla říct nějak origináně, pořád si tím lámu hlavu :slight_smile: Tak kdyby některou něco napadlo, sem s tím :sweat_smile: Jinak všechny moc zdravím a držím palečky. :wink:
1. črc 2010 v 08:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.