• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@pajinka111:držím moc palečky :wink:
U nás celou noc pršelo a je super vzduch.Je pod mrakem,ale když hlásí příští týden opět pařáky,tak dnes mi to vůbec nevadí :slight_smile: Konečně je mi líp :slight_smile:
18. črc 2010 v 09:06  • Odpověz
@pajinka111 Držím pěstičky, aby to dobře dopadlo,ale testíky jsou krásné, tak se určitě není čeho bát :wink:
18. črc 2010 v 11:27  • Odpověz
Ahoj zdravím všechny. U nás taky celou noc pršelo a konečně se dá dýchat:slight_smile: Ty pařáky mi dávaly zabrat.
@pajinka111 držím palce, aby bylo vše v pořádku. Testíky máš ukázkové:slight_smile:
18. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz
Ahoj, Pajinko, držím moc palečky, určitě to tentokrát vyjde a bude vše v pořádku. U nás také přes noc krásně pršelo, konečně se dalo spát a přes den dýchat, ale už zase začíná svítit mozol jako blázen :slight_smile: . Už jen tři dny a jdu k Dr. už se nemůžu dočkat.
18. črc 2010 v 19:55  • Odpověz
Koukám že vás je tady dost takhle na začátku těhulkování :wink: ..u nás byla dnes i docela zima,ale hooodně příjemná,páč to se už nedalo vydržet a docela hodně pršelo,ale má se to zlepšovat a zase bude vedro
tady na tom odkaze sleduju počasí už několik let,je to príma :wink:
http://informator.epastorek.cz/pocasi.htm
18. črc 2010 ve 20:11  •  3 děti  • Odpověz
autor
Jen probíhám a zdravím, za celý víkend jsem se nezastavila, tak jsem ko a letím do pelechu. Dobrouuuuu :astonished:
18. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz
Holky a jak jste na tom s vitamínkama? Papkáte listovku, jód a podobné? Já si raději hned po krvi zakoupila calibrum baby plan a jsem o chlup klidnější... O cole na nevolnost jsem taky už slyšela, jenže můj drahý to bere docela vážně, to bych si ji snad musela koupit tajně, by mi ten kofein neodpustil. Do konce prvního trimestru se musím vydržet chovat vzorně, pak když dopadnou dobře testy, tak už občas budu mít dovolen i vinný střik nebo malé pivo.
19. črc 2010 v 06:49  • Odpověz
xovicka: já při snažení brala listovku a po pozitivním testu jsem si koupila mamavit:slight_smile: Jinak přiznám se, že já bez kafe nevydržím, ale omezila jsem to na max jedno slabé denně.
19. črc 2010 v 07:54  • Odpověz
Ahoj holky, tak my jsme byli v pá u doktorky, ale samozřejmně ještě nebylo nic vidět, tak si to zopákneme po dovolený znovu. Moc jsem teda nepochopila, proč mě tam sestra nahnala, když mi pak ta samá řekla, že je stejně brzo. Ale příště už budem na začátku 8tt, tak doufám, že prcek bude vidět a dostanem obrázek, abysme to mohli říct aspoň té nejbližší rodině. Teď budu 14 dní řešit, jaký výmluvy vymyslet - proč nepiju, protože jsou pořád nějaký akce, narozeniny nebo grilovačky a začne to být podezřelý. Ale dokud to nebudu mít potvrzený, že je všechno jak má být, tak se mi to říkat nechce. Jinak já si říkám, jestli to není nějaký divný, protože mě vůbec nic není. Mám akorát citlivý prsa a jsem možná víc unavená, ale nevolnosti vůbec nemám. Ne že by mi to chybělo, ale .... jestli je všchno ok.
19. črc 2010 v 08:27  • Odpověz
@amazonegirl Já teď v tomhle počasí říkám, že na alkohol vůbec nemám chuť :grinning: , že se v těch vedrech pít nedá(alkohol) :wink:

19. črc 2010 v 08:44  • Odpověz
Jinak mi mimi rodině a známým oznámíme až po 1.trimestru, mám za sebou už jeden potrat v 11tt a nesnesla bych, kdyby mě někdo pak litoval(kdyby se nedejbože něco stalo).
19. črc 2010 v 08:45  • Odpověz
amazonegirl: určitě bude vše ok, mně taky skoro nic není. Než jsem to měla dostat jsem příznaky měla, ale pak to ustalo a už mám jen citlivý prsa a jsem víc unavená. Taky jsem měla strach, jestli je vše v pořádku.
Chtěla bych se zeptat - už jste to řekli vaší rodině nebo kdy to plánujete oznámit? Já chtěla původně počkat až po screeningu, ale teď nevím. Máme v rodině pořád nějaké akce a mně se nechce řešit výmluvy, proč nepiju. Případně budu ráda za nějaký originální tip, jak to oznámit rodině:slight_smile:
19. črc 2010 v 08:46  • Odpověz
@xovicka:já jedině colu light a opravdu jen vyjímečně :wink: a co se týká vitamínků,tak jsem brala než jsem otěhotněla kys.listovou a magnesko,což beru do ted,jen jsem si ted na doporučení doktora koupila femibion 800 a pak femibion 400,tak je od 13.týdne těhotenství.Při prvním dítěti jsem brala calibrum baby,ale ted jsem najela na něco lepšího,i když je to docela drahé,tak vyzkouším jedno balení. :wink:
Jinak s kávou jsem úplně skončila a ani na ni nemám chut,dopřávám si místo toho Meltu. :wink:
@amazonegirl:není to divný :wink: ,já dokonce začínám zvracet a být docela hodně blbě až ted,což jsem myslela,že to už ve 3.měsíci ustává.....předtím mě bylo nevolno,unava,ale to spíš z těch veder.Dnes je u nás opět nádhera,pod mrakem,vzdoušek :slight_smile:
19. črc 2010 v 08:49  • Odpověz
ahoj holky, všechny zdravím :slight_smile:
mám dneska za sebou blinkací premieru :frowning2:
a ted vás jdu dočíst
19. črc 2010 v 08:51  • Odpověz
@alienka24:já také blinkám až teď,když se konečně ochladí,což jsem nečekala :wink:
19. črc 2010 v 09:16  • Odpověz
@lecijasek - tak to jsem se trochu uklidnila. Já jsem to taky víc pociťovala když jsem čekala na menstruaci a pár dní potom, co jsem to zjistila - měla jsem pořád hlad i v těch vedrech, což se těď trošku srovnalo nebo jak člověk chodí do práce, tak mi to možná tak nepřijde.
My to řekneme rodině asi po 1. ultrazvuku, tzn. za těch 14 dní, ale jinak ještě určitě počkáme - v práci a tak. Na to je času dost. Já teď dělám svému manželovi dvorního řidiče, protože na to se v 90% jde vymluvit vždycky. Horší to je pokud pojedem někam na víkend nebo půjdem ke známým u nás. Asi všechny akce zrušíme :grinning: .
19. črc 2010 v 09:24  • Odpověz
jo tak mz jsme to řekli skoro hned, já dostala už v 7tt těhotenskou průkazku takže jsem to pak říkala, já na těhu čekala tři roky takže to byl takovej zázrak že se povedlo uplně samo takže věřím, že to tak má být, takže jsme to řekli, a jelikož je mi skoro furt blbě a nemůžu toho moc jíst tak jsem to říct musela aby mi na návštěvách necpali maso :sweat_smile:
19. črc 2010 v 09:26  • Odpověz
Ahoj holky, já jsem po pěti dnech dovolený a je mi fajn. Zítra jdu na ultrazvuk ve 12.týdnu, tak se strašně těším (a zároveň i bojím, snad bude vše v pořádku). Jinak mě také nic není, jeden den jsem měla blinkací, ale pak zase nic, je mi fajn:slight_smile:
Vítám všechny nové tváře, je dobře že je nás tolik :wink:
19. črc 2010 v 09:49  • Odpověz
ahojky, tak jsem zas tu, byla jsem si zařídit novýho zubaře, uff
19. črc 2010 v 10:42  • Odpověz
Budu všem oznamovat až po screeningu na konci prvního trimestru když to dopadne dobře. Za týden dostanu průkazku, za další dva týdny testy a pak to řeknu. Bohužel znám pár lidí, kteří nadšeně oznámili hned jak počůrali test a pak to nedopadlo, takže čekám až skončí to nejrizikovější období. Doma by se strašně těšili, bude to první vnouče, a pak by byli asi hodně zklamaní, kdyby to nevyšlo. Zatím jsem byla nucena pouze jednou vysvětlovat nealkoholické pivo a to jsem se vymluvila na léky proti alergii, že mě na výletě píchla vosa... Jelikož jsem teprve měsíc vdaná, tak samozřejmě určité podezření padlo, ale nikdo se v tom víc nešťoural.
19. črc 2010 v 11:02  • Odpověz
Ahojky těhulky, tak vás zdravím.
V pátek jsem si byla pro průkazku, mimísek v pořádku. Jen mám strach jak vyjde test krve na toxoplazmozu - v dubnu jsme se ujali kočky, ta porodila 4 koťata a zatím nám zůstávají doma nikdo je nechce a 5 koček v domácnosti je fakt na hlavu :wink:
19. črc 2010 ve 12:19  • Odpověz
Ahoj, můžu se k vám přidat? Dneska jsem zkoušela testík a vyšel pozitivní, už jednoho rošťáka doma mám :slight_smile:
19. črc 2010 ve 13:21  • Odpověz
Ahoj holky, všechny vás zdravím...tak se nám zas začalo dělat vedro, jak to zvládáte? :( gratuluji všem k pozitivním kontrolám a průkazkám...docela mě překvapuje, že chodíte ke gyndaři tak často, já byla 22.6. na první kontrole, kdy akorát potvrdil těhotenství a objednal mě až na 3.8...připadá mi to strašně dlouho..co myslíte?
19. črc 2010 ve 14:43  • Odpověz
@yfka30 vítám a gratuluji k pozitivnímu testíku :slight_smile:
19. črc 2010 ve 14:44  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: , všechny zdravím :slight_smile: , my byli přes víkend u tchánů, pže se u nás předělával komín, už totiž padal :fearful: Jeslti to zedník udělal ok, poznáme, až na podzim zatopíme :grinning: . Mě je čím dál víc blbě, takže mimís zřejmě naprosto ok :sunglasses: . Ve st mám gyndr. kontrolu, když bude vše ok, tak konečně dostanu průkajdu :slight_smile: . A ve čt dia (asi jsem exot, v těhu by se ty hodnoty měly zhoršovat a já mám paradoxně lepší než před těhu :confused: :dizzy_face: ). A pá opět směr Plzeň, na hematologii, snad budou výsledky ok a nebudu si muset píchat fraxiparin na ředění krve :slight_smile: . No a když ne, tak to zvládnu, praxi v tom mám velikou :wink: .

@dress: já nevím, můj gyndr. je pečlivej a kvůli trombofilním mutacím a skorocukrovce jsem automaticky brána jako riziková, takže zatím chodím (i s utz) co týden, pak genetika, pak to bude co 2 týdny kontrola a od toho 28.tt už každý den a od 36.tt do rizikovky do porodnice :wink: . Ale každej dr. to má jinak :wink: .

@yvka30: vítej :slight_smile:

@damaska: gratulka ke kontrole :slight_smile: . Snad to bude s těma kočkama ok :slight_smile: . Já už jí kdysi měla, teda vědomá si toho nejsem, ale jsem to přechodila jako nějakou chřipku, ale našli mi to v krvi, že tam mám staré protilátky :wink: .

@mistinka: já neblinkám, ale blbě je mi furt:confounded: , no aspoń o mímískovi vím :wink:.

@xovicka beru femibion 800 a od toho 13.tt pak ten pokračovací, tu 400 :wink: .

@amazonegirl někdy má těhu bez příznaků, někdo ho problinká :wink: . Držím palce, ať se mimísek za 14 dnů v celé své kráse na utz :slight_smile: . Já jdu ve st a už se těším (ale jak se znám, tak budu celou st do kontroly plašit :stuck_out_tongue_closed_eyes: ).

@alinka24 tak snad to bylo poprvé a naposled :slight_smile:. Mě je zle skoor po každém jídle, ale zatím jsme to vždycky ustály (nebo ustáli :wink:). Ale manžel mi tvrdí, že Y, že to bude holka :wink:. Tak se necháme překvapit, co se nám ukáže na utz :wink:.

Hezký den všem :slight_smile: :sunglasses:
19. črc 2010 ve 14:56  • Odpověz
@dress ha, těhutemence už řádí :grinning: : od toho 28.tt ne každý den, to mi ze mě měl gyndr. asi radost :grinning: , ale každý týden :wink:
19. črc 2010 ve 14:58  • Odpověz
@sabcav no můj doktor podle hodnocení ostatních je prý jeden z nejlepších v Plzni, ale já se k němu přihlásila teprve před třemi měsíci, takže ho ještě tak moc neznám (byla jsem u něj poprvéa zatím naposledy, když mi potvrdil to těhotenství a protože jsem to opravdu neplánovala, byla jsem z toho dost vyděšená)....spíš si myslím, že ty kontroly omezuje proto, že má moc pacientek a pokud není nějaké riziko, tak tomu nechává volný průběh.....jen prostě mi to přišlo divné, že spousta z vás tu píše, že má kontroly v 8., v 10. týdnu.....a já až ve 12.tém
19. črc 2010 v 15:05  • Odpověz
@dress tak asi to dělá takhle, a i kdyby se něco dělo, tak asi můžeš přijít hned :wink: . Ale radši ať je vše ok :slight_smile: . Já jsem plašan :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak jsem ráda, že ten můj dr. je takovej přepečlivej :wink: .
19. črc 2010 v 15:14  • Odpověz
@sabcav jj, máš určitě fajn doktora...a může se zeptat, když jezdíváš tak často na ty kontroly do Plzně, budeš rodit v Chebu nebo v Plzni?
19. črc 2010 v 15:16  • Odpověz
@dress ve fakultce v Plzni :slight_smile: , jako s Andí :slight_smile: , takovýhle případy u nás v Chebu neberou (nehledě na to, že do Chebu bych teda rodit nikdy nešla :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :zipper_mouth: ), stejně by mě sanitou poslali do Plzně :wink: . A nejspíš mě stejně ani nenechají do termínu (kvůli té skorocukrovce a taky ředění krve) a bude se vyvolávat 2-3 týdny před termínem, si teda myslím, jestli to nebude jinak...ale spíš asi ne :wink: .

19. črc 2010 v 15:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.