• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
ahoj holky, tak už jsem doma z práce, jela jsem dřív, bolí mě hodně břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2010 ve 14:51  • Odpověz
@bubanek tak to je šílenost s těma cenama podnájmů a bytů :rolling_eyes:. Holt Praha, má svoje výhody i nevýhody :wink:.
2. zář 2010 ve 14:52  • Odpověz
@alienka24 držím palce, ať je to ok :slight_smile:. Radši si lehni, vezmi magnézko a do práce už nechoď a zůstaň radši doma v klidu :wink: . Už to v práci předěláváte?
2. zář 2010 ve 14:53  • Odpověz
@sabcav ještě ne, ted se jen dělá novej katalog takže blázinec no a předělávat se to teprve bude, no a já si nechám neschopenku napsat na příští kontrole
2. zář 2010 ve 14:55  • Odpověz
@mistinka ja vyjizdim z bytu po sesty rano taky a prijizdim domu kolem sedmy..jsem z Prahy,ale jezdim pres celou Prahu pres hodinu rano,hodinu vecer a do toho mame pondeli-ctvrtek devitihodinovku nejmin,kolikrat prescasy a v patek min..takze clovek je fakt 12 hodin z bytu,je to des..nevim,jak to lidi zvladaj dovezt deti do skolky a zas je vyzvednout,kdyz proste takhle brzy oba vstavaj -skolky jsou jeste zavreny a az vecer prichazej domu.. :zipper_mouth:
2. zář 2010 ve 14:58  • Odpověz
@sabcav jo jo, ten kdo tady ma moznost bydlet ve svym nebo po rodicich,babicce tak je to super..ale kdyz ta moznost neni,neda se nic delat..bracha muj bydli taky tak a vetsina jejich prijmu jde do bydleni a jeste to neni jejich a ty na hypoteku s platem nemaj vubec sanci pri tech cenach a podminkach co ted jsou..a to to pry kleslo..to sice trochu jo,ale taky si zamestnavatel rozmysli kolik daj penez zamestnancum atd..
2. zář 2010 ve 14:59  • Odpověz
@cutce ja myslim,ze kdyz jsou dva treba v socialni tisni atd.tak jsou tam vyhodnejsi ty podminky pro matku s ditetem a tak ne? nevim,jen co jsem slysela od jedny holciny tam vdany :angry:
2. zář 2010 v 15:01  • Odpověz
@bubanek možná na to mají chůvy nebo babičky :wink: , jinak nevím jak to dělají :confused:. Hlavně třeba u nás A. vstává okolo 7 a d0 20 musí bejt většinou v posteli (občas přetáhneme, třeba grilčo, návštěva, nebo když je rozjetá), ale jako abych se s dítětem viděla jen hodinu denně a to ještě před spaním??? :confounded: To bych teda nechtěla :unamused: :angry:
2. zář 2010 v 15:01  • Odpověz
@alienka24 jj, jen si jí nech co enjdřív napsat :slight_smile: . A co je novej katalog??? :confused:
2. zář 2010 v 15:02  • Odpověz
@sabcav no je to v pytli a takova je doba a kdyz clovek ma hypoteku a ty dva museji drit,ja nevim,jak to budem delat..moje mamca jeste 7 let do duchodu, Honzy mama v MOste...jedina vyhoda,ze HOnza dela sam na sebe a muze bejt doma kdyz potrebuje,bude muset on fungovat a ma to flexiblni,dite bude mit postylku v kancelari jak u jeho segry..to je fakt vyhoda..protoze kdyby mel makat jak ja a muset bejt v kancelari v 7.30 a do 17. hod minimalne treba tak proste nemas sanci s tim nez dojedes domu..a to by musel vydelavat 100 tisic aby me uzivil s tak vysokou hypotekou,leasingem a vsim a ja si mohla bejt pekne roky doma..to fakt nehrozi..
2. zář 2010 v 15:04  • Odpověz
@sabcav no my máme každý dva měsíce, nebo tři nový katalog s aktuálníma novinkama a výhodnejma cenama pro členy knižního klubu, takže se to vždycky musí celý seřadit podle katalogu, narovnat a vyskládat a starý tituly zařadit normálně na krám
2. zář 2010 v 15:05  • Odpověz
@bubanek na tohle je ta doba pitomá :angry: , ale chápu, že jinak to nejde :wink: . Naši jsou v důchodu a ani jednou si A. nevzali ani ven s kočárem :frowning2: , ale tchýně jde do důchodu v březnu, tak doufám, že mi pomůže...že občas buď vezme Andrej ven a nebo kočár nebo nejlépe semtam oboje :grinning: .
2. zář 2010 v 15:11  • Odpověz
@alienka24 aha :wink: , děkuju :slight_smile: tak jsem zase o něco chytřejší :grinning: . Hm, tak možná z toho tahání knížek tě to bříško může bolet :confused: , no hlavně ať tě to brzy přejde :slight_smile:. Mě dnes bolí boky, jak se mi natahujou vazy, slečna si tam asi zase lebedí jak na gauči :grinning:
2. zář 2010 v 15:17  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem dnes absolvovala obvoďačku. Tak jsem jí řekla jaký mám problém stím bušením srdce v klidu tak mi dala papír na EKG s podezřením na tachykardii, ale nejdřív musím absolovat kontrolu štítné žlázy protože zřejmě můj problém bude opravu tam takže 7. jdu na odběr krve a pak na kontrolu a podle toho jak mi upraví léčbu štítky až pak se mám objednat na EKG aby se vědělo odkud vítr vane... Dnes mi samozřejmě buší jen kolem 100 a tlak jsem měla v pohodě, takže jsem zase naprdnutá, že když mi je ouvej tak to nikdo nezaznamená a když jdu na různý vyšetření tak jsem pomalu zdravá jak řípa. Myslím si že to fakt bude ta štíná žláza protože mi zvedla dávku léku a cítím jak mi občas oteče a mám zastřenej hlas, takže snad to nebude nic horšího a budíček bude zase makat jak má.
2. zář 2010 v 15:17  • Odpověz
@sabcav no já vím že mě to bolí z toho, tenhle tejden toho bylo fakt hodně a to se fakt snažím netahat toho moc
2. zář 2010 v 15:18  • Odpověz
tak ja mam tu materskou jen 9 mesicu, pak se pokusim chodit par veceru do hospody na privydelek, ale jinak tu nemam nikoho kdo by mi pomohl :confounded:
2. zář 2010 v 15:18  • Odpověz
@cutce no taky pekny...je to bida no a tohle cloveka nejvic napada az kdyz otehotni atd..ja to porad resila,jsme v pronajmu,nemame miliony na svoje bydleni a tak..a doktor mi po druhy operaci rekl,ze kdyz budu takhle premyslet,tak si dite neudelam nikdy a ze se vse nejak vyresi a jsou na tom lidi hur a to musime taky brat no.
2. zář 2010 v 15:26  • Odpověz
@alienka24 tak ať to máte brzy vyskládaný :slight_smile: . A normálně můžeš sedět nebo stojíš celý den na nohou? Já měla jeden čas v optice nadřízeného, a ten mi nedovolil sedět, musela jsem celý den stát na nohou...ani když nechodili lidi :confounded: :angry: :frowning2: :unamused: , jenže to byl majitelovo kamarád, takže pokud jsem chtěla mít práci, musela jsem držet pusu :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Pak naštěstí udělala v jedné pobočce holčiny velký průser )zpronevěřila dost peněz :wink: ), tak jí majitel vyhodil a tenhle kretén šovinista šel místo ní :dizzy_face: . A byl klid :slight_smile:
2. zář 2010 v 15:31  • Odpověz
@bubanek ne ja uz jsem nad tim zacala premyslet, i se snazim zacinat podnikat, ale zatim neuspesne tak uvidime :slight_smile:
2. zář 2010 v 15:32  • Odpověz
@sabcav no ted na sezení není čas, ale pokud lidi nejsou tak si sednout můžeme, ale tehle chvílí bude čím dál méně
2. zář 2010 v 15:34  • Odpověz
@cutce no taky to mam pekne vymysleny,ale ty plany moc nevychazej..ale mas pravdu,ze tady je aspon materska+rodicovska az 3 roky,ten 4 rok snad budou rusit..ale taky planuju se vratit a rok do prace,nastesti muze fungovat Honza..a o podnikani mi nemluv,mam jednoho "podnikatele" doma..6 let ma firmu,kdyz jsme se poznali pred necelymi 5 rokama,tak byli zadluzeny hlavne za vybaveni,kancelare,pronajem a ja platila postel do garsonky atd..nemuzu rict,ze se mu uz nevede dobre,nezkrachovali,je to ok,maj docela klienty a kseft- ma reklamni agenturu tady v Praze a to je vykon,protoze jich je tady milion,ale stejne je to tak,ze nekdy penize si prinese,nekdy ne ,protoze musi mit i nejaky cash flow na ucte atd..a neni to jednoduchy,malem se i soudili s klientem co jim statisice korun za reklamni kampan v casopisu a radiu a to by je polozilo,kdyby prohrali..nastesti to pak slo dohodou..ale je to mazec.vyhoda,ze si zaridi hodne veci z domova, je flexibilnejsi,mobilnejsi a nedela od -do a muze byt na matersky on a pracovat,ale nevyhoda - nejistota porad dokola,zadnej jistej prijem..prvni zaplatit socialni,zdravotni,zamestnance,zakazky a hlavne to trva roky nez se fakt zacne darit atd..
2. zář 2010 v 15:45  • Odpověz
no ja mam internetovy obchod, ale ten google je tak obrovskej, ze me tam nikdo nenajde :frowning2:
2. zář 2010 v 15:51  • Odpověz
@cutce a s jakým zbožím?
2. zář 2010 v 15:52  • Odpověz
@sabcav damske svatebni a vecerni boty :slight_smile:
2. zář 2010 v 15:53  • Odpověz
@cutce jo sestrenka si zridila tak internetovej shop na klenoty a fakt pekny a uz to ma rok a zatim se ji nikdo neozval,jak je toho hodne..je to hodne o tom si zaplatit pak velky castky za prvni misto ve vyhledavani atd..a to uz tam maj velky firmy no..
2. zář 2010 v 15:56  • Odpověz
tak takovy ty hlidaci babicky jsou nejlepsi, ale moc jich v dnesni dobe neni, protoze vetsina jeste pracuje, moje mamka pujde za 9 let, coz uz deti budou tak velky, zese ze skoly vyzvednou samy, ale apson na prazdniny a tak bude fungovat, to je taky narez, aby se to z tech dovolenejch pak nejak utahlo
holky my zas neplatime najem , ale hypo, taky pekna darda, takze ted o materske budou taky krusne casy, ale jak psala @bubanek kdybychom takhle uvažovali, tak si deti neporidime nikdy
2. zář 2010 v 15:56  • Odpověz
@bubanek posli mi na ni email, ja se ji ozvu abychom si mohli dat links navzajem, to pomaha :wink:
2. zář 2010 v 16:00  • Odpověz
@pindruzka no vzdyt jo,kazdej ma neco a je takova doba, kdo ma svoje tak ma velky stesti,ale vetsina plati hypoteky,pronajmy nebo chlap vydelava mit nez zenska,tak zenska pak odkoji rychle a jde makat,je to tak..co si budem povidat ja bych taky chtela bejt co nejdyl doma,videla jak mimco zacina chodit,brblat atd..ale asi mam smulu no :dizzy_face:
2. zář 2010 v 16:02  • Odpověz
@bubanek ale hlavne, ze s nim bude otec a ne cizi clovek :wink:
2. zář 2010 v 16:06  • Odpověz
@cutce poslala jsem ti do soukromy posty kontakt, uvidis,jestli to vubec pujde :unamused:
2. zář 2010 v 17:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.