• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@pindruzka neboj, zvladla to tchyne, zvladnes to i ty :wink: , ted se s tim netrap porod je jeste daleko :sweat_smile:
3. zář 2010 v 11:18  • Odpověz
no ja se tim zatim netrapit (to az mi reknou, ze bude mit dite pres 4 kila :grinning: ne zatim to neresim
tchyne je ale take jine postavy nez ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2010 v 11:20  • Odpověz
vsechno se da zvladat, jak jednou ejdna holcina rikala, nejak ven to mimco musi :sweat_smile:
3. zář 2010 v 11:26  • Odpověz
@pindruzka tak pujdes na cisare no,oni zas rozhodnou kdyz to nepujde normalne a melo by te to vysloveno potrhat nebo nejak ublizit :wink: ja jestli bude vse probihat ok,taky nebudu mit prcka,ja mela 4 kila a muj Honza 4,5 kila a je fakt velkej metrakovej chlap..takze taky necekam kotatko :stuck_out_tongue_closed_eyes: a kdovi,treba me to chytne o dva mesice driv a pak budu rada za kazdej gram u mimca..no s tou cukrovkou - mam takovej chytrej rozpis od moji gyndarky,co me v jakym tydnu ceka dle zakona a na pojistovnu a mimo to chodim vic na ultrazvuky a podle situace..a v rozpisu mam glukosovy tolerancni test v tydnu mezi 24-28.tydnem v laboratori..tak uvidim,moc se na to netesim..ale vic se bojim velkyho ultrazvuku na organy,placentu atd a to ja mam az ve 22.tydnu takze 1.10..takze dlooohoo.
3. zář 2010 v 11:26  • Odpověz
holky ja si ani nepripoustim, ze by bylo mimi tak velky, proste bude po me a hotovo :grinning:
3. zář 2010 v 11:29  • Odpověz
HOlky na porod nemyslete, jeste je daleko a nac se stresovat :wink:

@cutce kdyz jsme pred rokem zacinali, nevedeli jsme ani jedna co to SEO vubec je - pak jsme byli na skoleni. Muzu ti poradit figle jak na to, kdyztak posli IP, at s tim tady neotravujem ostatni :grinning:
3. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj holky,tak se přidávám mezi Vás.Mám jedno patnáctileté dítě a druhé na cestě.Plánované nebylo,ale o to je to krásnější.Jsem z jižní Moravy.Není tu někdo od Brna? :dizzy_face:
V prosinci mi bude 36,kvůli věku mě doktorka poslala na vyšetření NT-plus.Na 90% je všechno ok.Na 100% to prý zjistí z plodové vody.
Termín mám 11.března.Je to ještě celkem dlouhá doba.
Přeji Vám všem moc hezký den. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. zář 2010 ve 12:58  • Odpověz
@matysekk Ahojki :slight_smile: vítej mezi námi.

Po tom článku co tu dávala majucha, taky uvažuju , že ty tipple testy odmítnu.Mám na ně jít za 14 dní. Ten screening mi vyšel bych řekla dobře(1:50 000).Tak uvažuju, proč si přidělávat další stres, když už mám ten soud :frowning2:.
3. zář 2010 ve 13:24  • Odpověz
@majjka24 děkuju.
Já taky nevím,jestli mám jít na další testy.90% je dost vysoko,ale ......
Těžko se radí,já bych na to ani nešla,ale když mi to doktorka doporučila.A ten odběr plodové vody je riziko.Taky nevím jak to budu dále řešit.
Taky jsem si už zažila nervů.když jsem byla poprvé u doktorky tak mi řekla,že vidí jen těhotenský váček.To samé viděla po čtrnácti dnech.Tak mi řekla,že jde asi o zamklé téhotenství.Dalších čtrnáct dní jsme měla nervy,nemohla jsem spát a přemýšlela co bude.Pak ji zaskakovala jiná doktorka a srdíčko tam bylo vidět
A teď jsem ráda,že jsem na tom velkým ultrazvuku byla.Doktorka se spletla ve výpočtu o dva týdny.Asi slabej utrazvuk.
Musíme věřit,že bude všechno v pohodě.
3. zář 2010 ve 13:32  • Odpověz
@matysekk vitej mezi nami :grinning: , hlavne, ze jste zdravi :slight_smile: , ale nervy to musely byt :astonished:
3. zář 2010 ve 13:56  • Odpověz
@matysekk vítej :slight_smile: . To sis teda užila kvůli nekvalitnímu utz :frowning2: . Neboj, vše určitě bude ok :sunglasses: .
3. zář 2010 ve 13:57  • Odpověz
no holky, je to přesně tak, jak mi řekla mamka, když jsme jim oznámili, že čekáme Matěje, tehdy mi řekla a teď už se budeš pořád jenom bát a měla pravdu - no jo no, to je ta moudrost starších :slight_smile:

s těma testama mě štvou, místo, aby mamkám ulehčili těhotenství, tak je takhle stresují :unamused:
3. zář 2010 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz
@majjka24 to ti nt vyšlo nejlíp, jak to jde :dizzy_face:. Já na triply půjdu, jinak by mě hnali na plodovku :confounded: , takhle jsem domluvená, když bude ok nt, triply a utz ve 20.tt, plodovka se nekoná :dizzy_face: :wink: .
3. zář 2010 ve 13:59  • Odpověz
@pindruzka no právě že ten těhotenskej může zůstat, resp. přejde do cukrovky 2. stupně :frowning2: , jsem toho zářným příkladem :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Na ogtt nepůjdu, pže mi na dia řekli, že mě nebduou zbytečně trápit :slight_smile: , že by to tam stejně našli :wink: :frowning2:, zatím jsem na dietě a bez inzulínu vydržím doufám co nejdýl :pensive: :slight_smile:
3. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz
@matysekk Tak to je síla . Asi tu tvoji Dr nezajímá čím vyšetřuje :unamused: Dneska je doktor a DOKTOR.Mě ten můj Dr. řekl, jak jsem tamy byla poprvé na KO, tak že pokud TN dopadne dobře, tak na tripply nemusím. Byla jsem tam minulý týden a Dr. mi neřekl nic,že mám krásný výsledek jen sestřička mi řekla, že příště budem brát krev a ani mi neřekla na co, až jsem se zeptala. Tak se poptám a uvidím, ale radši bych na to nešla. Ani na ten TN mě neposílal, prý záleží jen na mě, protože se to platí.
3. zář 2010 ve 14:05  • Odpověz
tak co jsem cetla od jedny dia dr, tak ta tvrdila, ze tehotenska cukrovka vymizi porodem, ale ze v tehotenstvim (respektive tim testem v tehu) se muze prijit na cukrovku 2. typu, která by stejne byla, tak teda nevim kde je pravda, no je to jedno, at tak ci onak, je to rozhodne dost neprijemne zjisteni
3. zář 2010 ve 14:07  • Odpověz
Jinak hezký den všem :slight_smile: , my měly jít odpo ke kamarádce, ale volala mi, že jsou nemocný :frowning2: , takže nic...uvidíme, co budeme dělat...vypadá to na déšť, a tak přemýšlím, jestli nepřemluvím manžela, abychom dojeli tady za hranice do Německa do Aldi pro nějaký ňamky a taky do sekáče, potřebuju pro Andí nějaký věci na podzim a na zimu na lítačku a na doma, jako tady tričko za 0,5€ fakt neseženu :wink: . Ale uvidíme, spíš si myslím, že bude chtít dělat tu ložnici...Dopoledne jsme spáchali zapečený brambory se šunkou a špenátem a bylo to moc dobrý, prďola si dokonce přidala :dizzy_face:.
3. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz
@cutce ahoj a děkuju.
To nejhorší máme snad za sebou. :dizzy_face: :dizzy_face:
3. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz
@sabcav ahoj a děkuju.Věřím,že už vše bude ok.Taky přeji hodně štěstí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz
@pindruzka no přesně jak píšeš, já si taky myslím, že jsem možná slabou cukrovku enbo náběh mohla mít před těhu :confused: a přišlo se na to až při tom testu při těhu :wink:. Každopádně nic příjemnýho, ale dá se to přežít :slight_smile:.
3. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz
@majjka24 já jsem si to zaplatila,doktorka mě tam poslala kvůli věku.Nevím,všichni si ji moc chváli,Já jsem s ní taky byla spokojená.Nevím,kde se stala chyba.
3. zář 2010 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj děvčata byla jsem v bazénku, bomba,už jsem se nemohla dočkat trocha pohybu. :grinning: Chodíte už některá na nějaké těhu cvičení?U nás všechny začínají příští pondělí, tak se nemůžu dočkat, co mi moje cvíčo doktorka zakazála, aspoň že je ten bazén.
3. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz
@pajmou já chodím něco přes měsíc na gravidjógu a je to paráda. kromě toho ještě chodím tak zhruba 2-3x týdně plavat.
3. zář 2010 ve 14:44  • Odpověz
@pajmou no ja sem to taky mela zakazany a mohla jsem jen cviky,co chodim k terapeutce na Mojzisovku..ted uz pry pomalu muzu,tak doma cvici. u videa tehotenstky cviceni na mici a taky chci zkusit gravidjogu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ja sem hroznej lenoch,nechodila sem cvicit ani predtim nikam a jen sem tam z donuceni s nekym..zacala jsem fakt az cvicit vic,co jsem nemohla otehotnet a ted kvuli zadum :wink:
3. zář 2010 ve 14:47  • Odpověz
@alzbeta82 Jj plavání mě zachraňuje, chodív v út a v pá.Ta gravijóga je jako normální jóga??Jsem živel, potřebuju právě něco aktivního, dělala jsem samba axe, moderní orient a tea bo a teď nemůžu nic :frowning2:
3. zář 2010 ve 14:48  • Odpověz
@pajmou s bazénem závidím :slight_smile: :wink: , já mám zákaz jak na cvíčo, tak i na bazén :frowning2:. Ale zase že bych se nehejbala, tak to teda rozhodně nee, s tím naším rarachem :grinning:. Akorát dneska ani moc akční nebyla, jen mi furt visela na noze a prosila, mamíííí abejmiiiiiii (=mami obejmi mě), chudák, prořezával se jí další zub a do toho jí nešlo se vykakat :frowning2: , takže jsme se furt chovaly, ale zub jsme mázly gelíkem a po 2 hodinách řevu se vykakala a bylo jí fajn :dizzy_face: .
3. zář 2010 ve 14:49  • Odpověz
@bubanek mojžíšovka je výborná, dělala jsem ji léta na skoliózu páteře, moc mi pomohla
3. zář 2010 ve 14:49  • Odpověz
@sabcav To víš, ty máš o pohyb postaráno :slight_smile: mám 6-ti letou sestřičku, tak si ještě pamatuju jaký to je :slight_smile: a jak to letí, ve středu šla do první třídy a je nadšená vstává v 6 ráno a nechce se jí domů ze školy :slight_smile:
3. zář 2010 ve 14:51  • Odpověz
tak ja bych taky chtela chodit plavat, ale kdyz prijdu z prace v 17:20, tak sjem rada, ze jsem rada a jsem unavena jak pes :sweat_smile:
3. zář 2010 ve 14:53  • Odpověz
@pajmou tu Mojzíšovku jsem taky nějaký čas cvičila, na záda to bylo ok :dizzy_face: , ale těhu mi nepřinesla :frowning2: , holt museli zakročit doktoři :wink: . Akorát jsme se zrovna s manželem včera s manželem smáli, pže jsme spočítali, že jsme Terez zplodili, když kopal v červnu doma ručně kanalizaci, asi si potřeboval pořádně zacvičit a bylo to :grinning:
3. zář 2010 ve 14:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.