• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@pajmou to se máš :slight_smile: , já mám 4 sourozence (nevlastní, naši než se spolu dali dohromady, tak měli oba 2 děti :wink: ), ale všichni jsou o 20 let starší :frowning2: . Tak to je dobře, že se jí ve škole líbí :dizzy_face:
3. zář 2010 ve 14:55  • Odpověz
@pajmou no ja sem i po mobilizaci patere pres konecnik a chodim primo k Babickovy -starsi pani,ktera u Mojzisovky studovala..vyborna zenska..ale musim rict,poctive 35-40x sem to necvicila a jeste 2x denne to je proste na 1,5 hodiny denne a to jsem pri praci nezvladala,spoustu cviku je dulezitych umet fakt dobre prodychavat atd..v laznich to treba ty fyzioterapeuti mlady rikali spatne az Babickova kroutila hlavou,kdyz jsem ji to vypravela..no ale verim,ze i ta cast jak jsem cvicila tak mi za ten pul rok, s kompletni mobilizaci pomohla a i ted v tehotenstvi tam dochazim na prokrupani celyho tela a mam cviky co muzu pro jaky trimestr,zaklad je stale panevni dno posilovat a trochu jinak dychat,s tim mam problem,delam to porad blbe mam pocit :unamused:
3. zář 2010 ve 14:56  • Odpověz
@sabcav Tak my to naše pidi dítko stvořili na den dětí ( 1. června) :slight_smile:
3. zář 2010 ve 14:58  • Odpověz
@sabcav no ja musim rict,ze mne asi pomohla kombinace rijen operace, prosinec mobilizace + cviceni ,duben lazne a posledni vikend v laznich ovulace a tehotenstvi :unamused: ale asi to bylo tak vse dohromady,spis jsem se do toho vrhla,ze jsem chtela dalsi operaci,lazne atd..tak hlavni je,ze pomohlo..
3. zář 2010 ve 14:58  • Odpověz
@pajmou v té gravidjóze jsou upravené některé pozice, aby to nebylo tak náročné. Ale nedokážu to pořádně posoudit, protože jsem na jógu předtím nechodila. Já jsem právě taky živel, hraju házenou, to je dost akční :grinning: a myslela jsem si,že mě ta jóga nebude bavit, ale je to super. Na závěr lekce je vždycky relaxace, kdy nám lektorka říká- užívejte si jak houpete miminko v plodové vodě, v duchu se s ním pomazlete :slight_smile: je to moc milé
3. zář 2010 v 15:01  • Odpověz
@sabcav @majka24 my jsme si Vikiho pořídili 24.května. Manžel byl s chlapama oslavovat mistrovství světa v hokeji, přišel nad ránem a v té euforii z hokeje jsme zplodili :grinning: povedlo se nám to hned na první pokus.
3. zář 2010 v 15:07  • Odpověz
@majjka24 jé, to máme s manželem výročí :dizzy_face: , to jsme spolu začali chodit, před 14 elty, už v roce 1996, to snad ani už není možný :confused: . My počali kolem 10. :wink:
3. zář 2010 v 15:07  • Odpověz
@alzbeta82 :grinning: tak k tomu nejde nic víc dodat, jen velká gratulace :dizzy_face:
3. zář 2010 v 15:08  • Odpověz
@bubanek není důležitý jak, ale že se to povedlo :slight_smile: :wink: . Tos byla ve FL? :wink:
3. zář 2010 v 15:10  • Odpověz
my 17.5. po saune a bazenu v laznich :wink: vzdycky jsem si rikala s tim mnozstvim a snazenim mit mimco,jestli vubec zjistim,ktery den se to povedlo..ale tady to bylo uplne jasny,jak jsem tam byla pres tyden sama a pritel jen o vikendu..

@sabcav ty jooo 14 let, to chce trpelivost a mit i stesti,ze to tak vzajemne drzi..takhle nikoho kolem sebe nemam krome pritele sestra,ty jsou spolu 20 let od svych 18nacti....to jsem nikdy nechapala,tak dlouho..ja mam ty petiletky a je to :confounded: no a prave tahnem 5.rok tak jsem zvedava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. zář 2010 v 15:11  • Odpověz
@sabcav jo jo ve FRantiskovych,napred se mi tam vubec nechtelo,depky ze budu nekde mesic..ale na koniku se nas sesla fakt velka parta a nakonec jsme tam fakt travily mesic s holcinama a opravdu si to uzily - divadlo,kone,kolo,vylety,drincicky atd..no a ze 7 holek z party jsme uz 3 tehotny,takze ty lazne hodne pomuzou :wink:
3. zář 2010 v 15:12  • Odpověz
@sabcav My bude spolu už 7 let a to 27 února. termín porodu mám 22.2. tak by byla sranda kdyby se posunul :slight_smile:
3. zář 2010 v 15:13  • Odpověz
@bubanek my od mých 15 :wink: . Tohle poslední určitě pětiletka nebude :dizzy_face: :wink:
3. zář 2010 v 15:17  • Odpověz
@majjka24 no to by bylo super :dizzy_face:
3. zář 2010 v 15:18  • Odpověz
@bubanek tak to je fajn, že jste si to užily :dizzy_face: , ještě navíc, když se tkahle zadařilo :sunglasses:
3. zář 2010 v 15:18  • Odpověz
Já musím jít na zvíře, už je vzhůru, spala jen 2 hodiny :frowning2: , tak hezký zbytek dne a celý víkend všem :slight_smile:
3. zář 2010 v 15:19  • Odpověz
@majjka24 to by bylo skvely :grinning:
@bubanek ja si myslim, ze lazne kazdopadne pomuzou, protoze se odreagujes a nejsi v kazdodennim stresu. ten stres je previt :slight_smile:
3. zář 2010 v 15:19  • Odpověz
ahoj holky, tak mám za sebou prohlídku u obvodačky, natočila mi ekg a vše v pořádku jen tlak jsem měla nízkej 90/60

a volala jsem na výsledky tripl testů a dopadly prý na výbornou a vše je v pořádku a negativní :wink: tak mám radost
3. zář 2010 v 15:20  • Odpověz
@alienka24 tak to velká gratulace
3. zář 2010 v 15:24  • Odpověz
@alienka24 velká gratulace :dizzy_face:
3. zář 2010 v 15:25  • Odpověz
@cutce jo jo urcite..tak ja na tom byla i s diagnozou nejlip :wink:ale fakt to pomohlo holcinam po 5 letech,3 IVF a tak..takze super..a doporucuju to opravdu ted kazdy kamaradce,co maj problem otehotnet nebo jsou bez diagnozy a jen jim to nejde,taky sem to necekala,az takovy uspechy :confounded: :grinning: a to ja nemohla mit kvuli endometrioze to nejucinejsi na plodnost a to jsou slatinne koupele a tampony ...u endometriozy se to moc nedava,ze ji to muze jeste vic rozjet..

@sabcav no clovek nikdy nevi, ja uz si z tech petiletek delam srandu :sunglasses: :grinning: ale je to i mnou hlavne,ja si nejak nedokazu predstavit zit s nekym cely zivot az ted..zvlastni..ale kdyby to mimco neprislo nebo to trvalo roky,tak taky nevim,jak by to dopadlo..

Jinak taky hezky vikend vsem..mizim a nebudu na netu :wink:
3. zář 2010 v 15:25  • Odpověz
@alienka24 gratulace...
3. zář 2010 v 15:26  • Odpověz
@alienka24 velikanska gratulace :grinning:
3. zář 2010 v 15:27  • Odpověz
Andí chtěla na pc pustit ovečku shawn :grinning: , tak jsem jí vyhověla, když dneska nejde kouzelná školka :wink:
3. zář 2010 v 15:27  • Odpověz
holky děkuju :wink:
3. zář 2010 v 15:28  • Odpověz
@sabcav diky za tip. Ana u toho sedi (konecne ji zabrali snad ATB) a ani neduta. A ja muzu v klidu povesit pradlo.
Mam taky tip - kazdy rano na barandove o pul devaty Mrnouskove.
3. zář 2010 v 16:04  • Odpověz
@alienka24 a taky gratulka, ja to snad budu vedet za 14 dni definitivne, ale rikali, ze by kdyztak volali.

Pomoc ona je ta ovecka Shaun tak kratka :grinning: :grinning:

@bubanek muzu se zeptat, co tam v tech lazni s tebou provadeli? Me to vzdycky zajimalo
3. zář 2010 v 16:11  • Odpověz
Ahoj holky, omlouvám se za svou delší nepřítomnost. Doufám, že jste mě nevyloučily :slight_smile: Měla jsem nějak více práce a od pondělka do dnešního rána jsem byla zase v nemocnici. Přerovnávala jsem skřín a převalila se na mě komoda a šuplík mi vystřelil přímo do břicha, tak si mě tam nechali protože mě dost bolelo, ale vše je ok :slight_smile: 13.9. jdu na ty triple testy, ikdyz moc nechapu proc me na ne posilaji, kdyz jsem byla na screeningu a NTcku. Cetla jsem studii, ze tyhle testy jsou zastarale a v 60% vychazi pozitivne jen kvuli tomu ze byla zenska vice vystresovana a pak je jeste vic pod vlivem stresu a muze tak z toho akorat potratit a nkonec se z plodovky ukaze ze je vse v poradku. No nevim. Zrovna se mi na nej nechce jen kvuli tomu, ze to hradi pojistovna.

A jak se vsechny mate? Tech 30 stranek asi nestihnu docist :slight_smile: @jiitkka - co ta brigada?

Jo, mela bych jeste dotaz, kdyz uz si tu rikame skoro vse. Jak jste na tom po sexualni strance. Ja mam na sex naladu uplne stejne jako pred tehotenstvim, jen mam problem dojit k vyvrcholeni, coz jsem predtim nikdy nemela a nejak nedokazu pak predstirat dobrou naladu :sweat_smile: Myslite, ze je to jen hormonama?
3. zář 2010 v 16:59  • Odpověz
@jitule joj to je mi lito, tak hlavne, ze jste v poradku. jinak ja mam vic chut na sex, ale manza moc ne, ale jinak si myslim, aby sis s tim vyvrcholenim vuuuuubec nelamala hlavu, muze to udelat i jinak :wink:
3. zář 2010 v 17:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.