• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@jitule, teda tak hlavne ze jsi v poradku, radsi nic nedelej, to vis, kdo nic nedela nic nezkazi
jinak u nas je to spis horsi nez lepsi, ja chut skoro nemam, ale manzel je ted v praci tak vytizenej, ze mu to snad ani nevadi. jen teda jsme se bavili, co v pozdejsim stadiu a to teda rikal, ze mu to prijde divny, tak nevim jak na tom budem v zime, asi jednou v roce na vanoce :grinning:
3. zář 2010 v 19:11  • Odpověz
@ma12 Ahoj ,nebyla jsem na prijmu...
No hele 1x tydne chodis k doktorovi na kontroly bez ultrazvuku :wink: dle rozpisu a diagnozy,kterou si precte zacne rozhodovat co je pro tebe nejlepsi,vetsina holek se tam leci s neplodnosti nebo pak starsi zensky s rakovinou atd,ale s rakovinou tam byly i mlady holky,docela jsem byla v soku..No a vetsina tech nejdulezitejsich procedur jsou vaginalni irigace-coz jsou vyplachy vlaznou mineralni vodou mezi nohama 2-3x tydne,je to ze zacatku takovy trapny , vlezes na gynekologicky kreslo,roztahnes nohy a daj ti tam hadici s mineralkou,pak jses jak pocurana,protoze logicky to z tebe vytejka,gynekologicky plyn to sedis na takovym zachodku bez kalhotek a mezi nohy ti proudi plyn,nic to nedela jen cejtis takovej divnej vzduch,to je na prokrveni cev,slatinne koupele,tampony - coz je bahno,co ti zavadej mezi nohy nebo mas zabaly atd.to ja treba mela jen na zada a na bricho nesmela kvuli endometrioze, uhlicite koupele ty jsou taky dulezity na prokrveni tech cev v celem tele,takze i vajecniku,delohy atd. No a pak jsou pridavny perlickovy koupele,masaze zad,bederni patere,parafin na zada nebo na ruce ,slapaci bazenky coz jdes z ledovy vody do horky a strida se to a slapes tam -to je na prokrveni nohou,krecovy zily atd...proste za cely mesic mas opravdu 90 procedur,i v sobotu dopoledne ,pak je volno a klid..nekdy je 6 procedur,nekdy 3 za den,zalezi kolik je tam pacientu a jak se vystridame a behas do specialnich domu,kde ty procedury jsou a v lepsim hotelu mas aspon masaze,koupele a nemusis vybihat porad,coz jsem byla sice ja,ale vetsinou reklama -vse pod jednou strechou plati pro lidi nemocny s pohybovym ustrojim,gynekogicky veci jsou fakt na chozeni pro vsechny hotely :sunglasses: No a kdyz se ti neco nelibi nebo te po tom zacne bolet bricho,tak doktor rozhodne o zmene nebo ja chtela podvodni masaze-vyborny,tak mi to vymenil misto nejaky perlickovy koupele.Da se to domluvit. A FAKT MI TO ASI POMOHLO A VCERA DALSI HOLCINA Z NASI PARTY TEHOTNA..takze docela nas tam bylo dost. A Urcite pojedu zas pokud endometrioza neustoupi nebo budu moc predejit operaci :sunglasses: :grinning:
4. zář 2010 ve 13:17  • Odpověz
ahoj holky, koukám že tu nikdo není což?
4. zář 2010 ve 13:42  • Odpověz
4. zář 2010 ve 13:53  • Odpověz
@alienka24 zrovna dočítám co se včera a dneska napsalo :slight_smile: a funím po obědě :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mám jěště 2 hodky čas do vycházek :rolling_eyes: musím Dr. překecat na neomezené vycházky, jinak ze mě za chvíli bude kulička a tež se doam zblázním. furt uklízet se nedá, na netu se taky pořád nedá být....Bych si třeba aspoň sedla na zahradu, ale v tom počasí se to nedá :frowning2: .
Jinak mi miláček včera sdělil celkem potěšující zprávičku - byl včera za tím právníkema ten prý mluvil s jiným právníkem,a ten mu řekl, že nemá na ty peníze nárok, že je může po nás požadovat až po nabytí právní moci, což byly necelé 3 měsíce před vystěhováním a že se tam někdo s nich bavil s tou soudkyní a jí to prý připadá taky divné, proto jí to prý trvalo rok než nám poslala ten dopis. tak jsem zvědavá teda, ale aspoň máme naději :slight_smile: jupííí
4. zář 2010 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj, mě včera do Německa nakonec jeli, ale ukrutně jsme se během cesty zhádali s manželem :frowning2: :unamused: :angry: :confounded: , takže si zpětně říkám, kdybychom radši zůstali radši doma, udělali jsme lépe :wink: . Pro změnu mi pak tvrdlo břicho :frowning2:, manžel se teda pak omluvil (páč si začal on :angry:), ale stejně ... :frowning2: .Dopoledne štukoval strop v budoucí ložnici a teď půjdeme ke tchánům :slight_smile: . Co vaříte zítra? Nějak mi došla inspirace... :wink:
4. zář 2010 ve 14:03  • Odpověz
@majjka24 já měla na pn vycházky teda ne neomezený, ale bez pauzy, od 8 od rána do 18 do večera :wink: . Občas jsem přetáhla, ale nikdo nikdy na kontrolu nepřišel :slight_smile: . Navíc můj gyndr. ordinuje od 15 do 22, takže v případě potřeby jsme byli domluvený, že by kontrole řekl, že jsem byla u něj :dizzy_face: .

S právníkem super :dizzy_face:
4. zář 2010 ve 14:05  • Odpověz
@majjka24 a ty jsi na neschopence asi od začátku těhu?
4. zář 2010 ve 14:05  • Odpověz
@alienka24 ale jo, je :slight_smile: ...ale dočítám :wink:
4. zář 2010 ve 14:06  • Odpověz
@bubanek tak to je super s tou další těhulkou :dizzy_face: , a to přirozeně nebo za pomoci dr.? Lázně bych taky potřebovala, ale normálně na záda a teď chvílema na hlavu, manžel prudí a do toho Andrejka období vzdoru, výborná kombinace :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Za 2 týdny jdu na třídní sraz ze střední školy, 10 let od maturity :confused: , to to ale utíká :astonished: , tak snad se tam trošku odreaguju :slight_smile:
4. zář 2010 ve 14:09  • Odpověz
@jitule ahoj zpět :slight_smile: , no ještě, že se mimču nic nestalo :dizzy_face: . Ad sex: manžel je nějak bez chuti, u mě by chuť byla, ale poslední dny mi tvrdne občas břicho a navíc mám zase nízko položenou placentu, takže dokontroly v úterý to neriskuju :wink: (to jsem měla i přes A., a dr. mi sex až do konce těhu zakázal :frowning2: ), tak uvidíme, jak teĎ :confused: :wink: . Jako vydržet se to dá, ale je to těžký, co si budmee povídat :grinning: :wink: . A já zase naopak mě stačí málo a orgasmus hned je :wink: . Akorát kvůli tomu maxibříšku už "jen" zezadu nebo na koníčka :wink: .
Tolik moje sexuální okénko :grinning: .
4. zář 2010 ve 14:14  • Odpověz
@alienka24 ne, jsem na neschopence 14 dní. a už mě to nebaví. Předtím jsem měla dovču. radši bych šla do práce kdyby to šlo. U kolegyně to šefová chápala, nechala ji v kanclu , pak odešla v 6 měsíci na PN. a mě tam dát nechtěla :frowning2: :frowning2: . co nadělám, ti oblíbenci.....
4. zář 2010 ve 14:20  • Odpověz
@sabcav 10 let od maturity?? já mám 7 let, to je šílené, jsem si ted uvědomila.....Jinak my sex máme normální od začátku těhu, žádná změna. :wink: jsem se na něco chtěla zeptat, ale nějak mi to vypadlo, snad si vzpomenu...
Jinak dělám zítra řízek naruby a asik bramb. salát - podle toho jak se mi bude chtít.
4. zář 2010 ve 14:23  • Odpověz
@majjka24 tak ona by ti ale měla šéfová ze zákona vyhovět a umožnit ti chodit do práce :confused:
4. zář 2010 ve 14:26  • Odpověz
@majjka24 jj, maturovala jsem v r. 2000 :confused: :wink: . Salát bych si taky dala, ale nechce se mi s ním dělat (ach ta lenost :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - já totiž brambory neprotlačuju, ale krájím, mě to jinak nechutná :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a mmt jsme měli řízek před týdnem :wink: . A vařit 2 jídla (zvláš´t pro nás a zvlášť pro prďolu )se mi nechce, musím něco vymyslet :wink:. Ale co...?
4. zář 2010 ve 14:29  • Odpověz
@alienka24 no jenže v tomhle státě je mezi teorií (zákonem) a praxí někdy nebetyčný rozdíl :rolling_eyes:
4. zář 2010 ve 14:30  • Odpověz
@sabcav bohužel no :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2010 ve 14:33  • Odpověz
@alienka24 tak ve čtvrtek mě tak napadlo, co by dělala, kdybych se vrátila... :grinning: Už tam mají za mě zástup , šefku by asik trefila šlak..
4. zář 2010 ve 14:38  • Odpověz
no za mě už je taky nástup :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
4. zář 2010 ve 14:40  • Odpověz
@alienka24 to jsou fratky, co?? a když ty jdeš mezi nás???? :slight_smile:
4. zář 2010 ve 14:43  • Odpověz
@majjka24 Ahojky, neomezeny vychazky moc v gynde nedavaj,pojistovna to nevidi rada..neomezeny vychazky vcetne noci davaj na psychiatrii atd..mam fakt dobrou doktorku a rikala,ze ji s tim dela pojistovna problem,takze mam vychazky od 8-20.00 hod a kdyz chci nekam jet na vikend,mam ji jen predem zavolat,at je informovana ,kdyby nahodou nekdo prisel ze socialky,ze me bude kryt :sunglasses: tak uvidis..
@sabcav hele parta 7 holek jsme byly a uz jsme 4 tehotny prirozenou cestou, a to jak jsem psala byla jsem na tom nejlip,jedna otehotnela po 5 letech,3 nezdarily IVF,nepruchodny vejcovod a ten druhy castecne ,prirodne pry zazrakem a povedlo se..a ta co otehotnela ted tak 5 let diagnoza idopaticka sterilita-proste ani jednomu nic nenasli,jen jim to neslo spolu..a je to..takze fakt doporucuju!Sama bych tomu neverila,kdybych to s tema holkama tam neprobirala a neojedla tehotna..lepsi zkusit 2x lazne nez 5 IVF..toho jsem se fakt bala..

A uz vim z konika ,co tam jely ten dalsi turnus po nas,tak uz se taky nejakym zadarilo..
4. zář 2010 ve 14:46  • Odpověz
@majjka24 no tak já odcházím dobrovolně, bolí mě břicho stále takže se docela těším že budu doma, no a záleží na tom jak mi bude ted po víkendu, bud si dojedu pro neschopenku už v úterý anebo počkám do další kontroly 15.9.
4. zář 2010 ve 14:48  • Odpověz
@sabcav hele prave delam domaci bramborovy salat a rizky,takze mi tady mluv o bramborech :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,delam to ze 3 kil ,prijde i mamca zitra a uz tu silim,zrovna mi stydnou brambory a dopekla jsem kolac vybornej podle Polreicha ze zakysany smetany a lesnim ovocem :grinning: Pritel nakonec jel k tchyni na vikend sam,aby ji oznamil novinku o mimcu.. takze tady prasim a delam hody na zitrek..
4. zář 2010 ve 14:49  • Odpověz
@majjka24 jak jsem psala salat zrovna delam ted :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dostala jsem na nej chut uz ve stredu,tak ho delam fakt kotel ted..a jinak holky ja uz jsem 12 let od maturity takze tak :grinning:
4. zář 2010 ve 14:50  • Odpověz
@bubanek tak to máte super úspěšnost :dizzy_face: . My máme Andrejku ze 3. ivf :wink:, )manžel byl ok, jen já ředění krve, imuno blbý a anovulace), to jsme si řekli, buď už to vyjde nebo adopce...a ono to vyšlo :dizzy_face: . No a teď stačilo manželovi kopat kanalizaci :grinning: a já si myslela, že ovulka tenhle měsíc nebyla, takže jsem to neřešila, prostě jak byla chuť...a pic ho, den před ms jsem měla sen, že jsem na genetice a dr. říká, bude to kluk, maminko (haha, kluk :grinning: ), Andí mě vzbudila křikem děti děti...udělala jsem test a byl tam pididuch :slight_smile: .
4. zář 2010 ve 14:51  • Odpověz
@bubanek tak jako chuť by byla :slight_smile: , al enejsou lidi na to krájení :grinning: . Navíc bych ho furt chodila ujídat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a měla vysokou glykemii :frowning2: :wink:. Navíc jako zrovna bramborovej salát pro Andí mi nepřijde ještě ok :confused: , něco s náma jí, ale tohle ještě ne :wink:. A zase dělat trošku kaše pro ní je pruda :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
4. zář 2010 ve 14:55  • Odpověz
@sabcav no tak to je super,ze vam to vyslo..musi to byt na psychiku mazes :rolling_eyes: kdyz jsem to slysela od holek z lazni co si prosly a trvalo to roky a nic,tak jsem mela hrozny depky,co me ceka..mam spatny jatra IVF hormonalne mi v Iscaru neodsouhlasili takze jen nativne a vubec se mi do toho nechtelo, mela jsem zatim prvni termin na inseminaci na podzim..takze zaplat panbuh..no a hlavne,ze to opravdu holkam vyslo po tech 3 IVF,protoze ty penize do toho cpat to taky neni sranda..takze ted doporucuju vsem,operaci-pokud je nutna,at to doktori zkouknou,jestli je to pruchodny,pak lazne a teprve pak IVF..a na lazne je narok 2x do 39 let a pokud clovek chodi po operacich a nejde to tak i vickrat,nektery holky tam byly i potreti..nejhorsi je,ze doktori o tom pacientky neinformujou a kazdej si mysli,ze na to nemaj narok..ja mela super doktorku,rekla mi hned at jedu do lazni..
4. zář 2010 ve 14:55  • Odpověz
@sabcav no to je jasny,ze delat pet jidle pro kazdyho by se mi taky nechtelo :grinning: ja ho chodim uzirat porad,miluju ho,delam si ho hoodne casto a taky bych moc nemela na ty jatra :grinning: a co nekourim,nepiju tak aspon zeru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2010 ve 14:56  • Odpověz
@bubanek to mi povídej, mazec to byl :frowning2: :wink: , po druhém pokusu jsem otěhotněla, ale nedopadlo to :pensive: :cry:, než jsem se z toho oklepala (navíc jsem měla zákaz rok otěhotnět, paradox :stuck_out_tongue_closed_eyes:), no potrženo sečteno, 4*iui, 2*ket, 3*ivf a asi tak 100 tisíc (za lepší léky atp.) a hlavně nervy v kýblu... :frowning2:, ale jeden výsledek spí v postýlce a druhý se vrtí v bříšku :dizzy_face:. No asi jak který dr. s těma lázněma, někteří ani nevědí, že na to jejich pacientky mají nárok a jiní zase pacientkám tvrdí, že nárok nemají, jen aby ušetřili peníze pojišťovně :angry:. Chce si to vybrat dobrého doktora :slight_smile: :wink:.
4. zář 2010 v 15:01  • Odpověz
@bubanek to já mám právě v plánu, do příštího léta, aby Andrej jedla s náma všechno, teda zase jako nebudu jí dávat nějaký hnusy nebo pálivý věci a tak..., ale myslím normální věci :wink: , i když doteď ještě neměla lízátko ani čokoládu :grinning: :confused: :zipper_mouth: . Protože abych vařila jedno jídlo pro nás, jedno pro Andrej a jeden příkrm pro Terku, tak na to fakt nemám ani čas, ani chuť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. zář 2010 v 15:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.