• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@jandalinka no je to tak, alergie na urcity druhy jidla najednou v tehotenstvi,uplne bezny potvrzeno od gyndare i imunolozky a kozni..zanet duhovky,ten drimal od detstvi mam k tomu sklony,ale projevilo se az ted v tehotenstvi jako autoimunitni onemocneni a o angine a imunite celkove nemluve..proste to mimco si bere ze me a uz predtim jsem nebyla nejzdravejsi,tak me to jeste vic oslabuje no...uvidime.. :sunglasses: :grinning:

hezkej vecer ppaa
5. zář 2010 v 19:10  • Odpověz
autor
Ahojík, když tak čtu, jak se bavíte o jídle, tak já včera vařila plněné papriky a rajskou a na to jsem dostala obrovskou chut na bramborový salát a řízky, tak večer jsem ještě smažila a dnes jsme to dojídali - manža se nestačil divit.
Všem přeju, a%t je vše ok na kontrolách, já jdu v úterý, tak doufám, že uvidím, co nosím za fazolku - jestli mám kupovat růžovou, nebo modrou :wink:
5. zář 2010 v 19:29  • Odpověz
autor
@bubanek Já mám zase ceké těhu rýmu jak hrom, pořád kýchám, tak s úsměvem tvrdím, že mám alergii na těhu hormony, ale vše se dá vydržet. Horší je, že mě už dvakrát chytl zub moudrosti, ale naštěstí to paralen zastavil, tak doufám, že jsem su to už vše vybrala
5. zář 2010 v 19:31  • Odpověz
@angelina987 koukam,ze jsme se vcera s Majkou zminily o salatku a vsechny mely chut :sunglasses: :grinning: no ja tu travila pul dne u loupani brambor,salatu a dneska jsem delala hodne rizku,prisla i mamca a bracha..ale super..kazdopadne zas si dam dlouho pauzu od salatu z tolika brambor..fuuujjj...
No vzdyt rikam,ze kazdej ma neco v tom tehotenstvi a ten kdo nema nic,tomu tise zavidim :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: paaa
5. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz
@angelina987 Ahoj holky no to je něco, vařila jsem to samé, máme stejné chutě :slight_smile:
6. zář 2010 v 08:56  • Odpověz
@nejstarsinevidomamaminka Vítám tě maminko, moje mamka měla Elišku ve 40, velice dobře to těhotensví vedu v paměti :slight_smile: nakonec to vše dobře dopadlo a slečna nastoupila do 1.třídy :slight_smile:
6. zář 2010 v 09:00  • Odpověz
Ahojda holky,
nemám sílu vás dočítat, tak jen k poslední stránce :slight_smile:

@angelina987 při prvním těhu jsem měla taky pořád rýmu a gyn dr mi potvrdila,že je to v podstatě něco jako alergie na těhotenství,ale že to s porodem vymizí, no a měla pravdu :slight_smile:

a k vaření, já se tenhle víkend ulejvala, v pátek jsem měla pařbu s kamarádkama, tak tatínek hlídal Matěje a než jsem přijela domů, tak kluci udělali zapečený brambory a v neděli se mi nečekaně nahlásili tchánovci, tak jsem hodila do hrnce rajčata, papriky, brambory, cibuli a na to čtvrtky kuřete a dala nejdřív dusit a pak i péct a byla to mňamka,ale stejně je takhle komv´binace nejlepší se štikou :wink:

jinak chutě u mě nějak zvláštní nejsou,ale to jsem neměla ani při Matějovi, jen jsem pak ke konci likvidovala na kila pomeranče, i když se to prý taky nemá, ale co, Matěj hezky narostl a je to kluk jak buk :slight_smile:
6. zář 2010 v 09:14  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, no tak si jedu pro neschopenku dneska :unamused: je mi z toho tak všelijak a navíc mě to bříško ještě nepřestalo bolet
6. zář 2010 v 09:40  • Odpověz
@alienka24 neschopenka je v pohodě, hlavně se nijak nenervuj, ať je bříšku dobře a je spokojený :slight_smile:
6. zář 2010 v 09:41  •  2 děti  • Odpověz
@tlap.ka já se nenervuju, mě je z toho smutno, budu muset vyklidit skřínku a tak no, chjo
no mám dneska nějakou přecitlivělou náladu zřejmě :sweat_smile:
6. zář 2010 v 09:44  • Odpověz
@alienka24 těžko se budeš asi loučit z prací,co :fearful: ,já si to přesně pamatuji,že to bylo takové zvláštní odejít,vyklidit skřínku(měla jsem 2kabele velké a kytky apod.) a uvědomit si,že se vrátím třeba až za 3roky,naštěstí jsem se vrátitila za rok a to dělám každou sobotu,bez práce bych nevydržela :wink:
6. zář 2010 v 10:26  • Odpověz
dobre ranko
@nejstarsinevidomamaminka , vitej mezi nama :wink:
6. zář 2010 v 10:28  • Odpověz
@alienka24 ja jsem zkousela najit co se deje, ale nejak jsem to nenasla? proc si jdes pro neschopenku?
6. zář 2010 v 10:29  • Odpověz
@alienka24 prozivala jsem to stejne,ja jeste stul nevyklidila,porad jsem slibovala jak se 16.8. vratim po mesici do prace, ted jsem tam byla minule pondeli odevzdat dalsi listek na penize,pozdravit kolegy,pustit na hodku pocitac a zas jsem sla,jen co prejdou nevolnost..hezky jsem si to naplanovala a je pulka zari a ja sem doma stale..takze bud se ted vratim jen na par tydnu do zacatku listopadu,pak uz se mi s brichem a v mrazu nebude ani chtit cestovat nebo si pujdu taky vyklidit stul, nerikam,ze zrovna praci uplne miluju,ale tak trochu workoholik jsem a je to zvlastni,kdyz ti sefova rekne,ze uz za tebe hledaj nahradu,tak jsem ji naznacila ,at pocita,ze za rok chci zpatky,tak mi rikala,uvidis,budes rada,ze jses rada.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no jo neda se nic delat,mimco je dulezitejsi..
6. zář 2010 v 10:29  • Odpověz
@jandalinka taky se vratim,bez prace nevydrzim,clovek si musi i trochu psychicky odpocinout od domova,budem se stridat s pritelem ve vychove prcka :confounded: :grinning: uvidim,jak se domluvim na navratu a zkracenym uvazku v praci..
6. zář 2010 v 10:31  • Odpověz
@bubanek jj,přesně jak píšeš v předchozím odstavci,já měla přesně stejné představy a každý mi říkal,ať už myslím na mimčo,práci "odhodím bokem"a pak uvidím,co bude dál...Já si to krásně plánovala,že můj tatka šel akorát do důchodu,sem tam by pohlídal manžel a já se vrátím do půl roku na částečnej a nakonec bylo vše jinak,..čekala jsem až přestanu kojit(kolem 7.měsíce),pak do toho zdravotní komplikace mýho tatky,tak jsem ho nechtěla zavazovat na každý den hlídáním a do toho se manželovi rozjelo podnikání,takže nemá vůbec čas :confused: a pak jsem si začala užívat toho mateřství a nedokázala odejít na každý den od miminka :fearful: .Takže nakonec to dopadlo úplně jinak než si to člověk vybarvil,a nastoupila jsem,když malé bylo necelý 1rok na každou sobotu do šichty a věděla jsem,že není problém.Babičky se střídají,vemou na noc od pátku a je to. :wink:
6. zář 2010 v 10:39  • Odpověz
...a už se nemohla dočkat září,kdy malá půjde do školky a já do práce a v květnu se dozvěděla,že jsem těhotná,což jsem vůbec nečekala,tak brzo,když jsem měla nějaké zdravotní komplikace a nemohla brát prášky a mudr.mi říkal,že ať nepočítám s těhotenstvím a tak jsem byla psychicky i fyzicky :grinning: připravená do práce a nakonec osud tomu chtěl jinak a nastoupím v listopadu na nějaký měsíc do šichty a pak zase mateřská.. :sweat_smile:
6. zář 2010 v 10:42  • Odpověz
@jandalinka je to je hezounky :grinning: , tak ja pocitam s tim,z e uz se do prace nevratim :sweat_smile:
6. zář 2010 v 10:48  • Odpověz
@cutce o to to máš jednodušší a můžeš se už těšit na mimčo v klidu,a užívat si pak mateřství....já neustále myslela na práci :sweat_smile:
6. zář 2010 v 10:50  • Odpověz
@alienka24 Hlavně aby jste byli s miminkem v pořádku, ber to z té lepší stránky, můžeš se plně věnovat sama sobě :slight_smile:
6. zář 2010 v 10:51  • Odpověz
@jandalinka je ja uz se nemuzu dockat az odtud vypadnu :grinning:
6. zář 2010 v 10:51  • Odpověz
Hojki, tak to máte super, že se tak můžete vrátit do práce(myslím jěště s břuškem :slight_smile: ). Jak jsem řekla šefce, že jsem těhotna( a to jsem neměla jěště ani potvrzené od Dr. - to jsem jí řekla taky) tak hned volala její nadřízené ať vypíše výběrovku.A pak s takovým jakoby kyselým výrazem mi pak řekla - gratuluju. Ale skříňku jsem si nebyly jěště schopna vyklidit.Nějak se mi do toho nechce :frowning2: . Holky já měla včera náladu - manža se jel podívat na burzu (dopol.) atk sejm poklidila a jen co přijel tak se mě na něco zeptal , já začla tak brečet..., a jak se znova zeptal tak zas.....A večer jsem se zase pořád jen smála. Tež máte takové výkyvy? ty řízky s bram. salátem jsem dělala a jak jsem usínala, tak jsem zase měla chuť na řízek (včera jsem si udělala navíc, tak si zase dám do nosu :wink:) Poslední dobou ujíždím na těch řízkách, mňamiiii :dizzy_face:
6. zář 2010 v 11:00  • Odpověz
No ja myslim,ze uz se do prace nevratim,doktori me nechtej pustit,ale zatim mam takovy plan aspon na par tydnu a dobrat dovolenou ,kterou mi zaplatej atd..No ja se i chci vratit po roce treba do prace kvuli penezum,to lhat nebudu..jsem zvykla na nejakej prijem a ze 7500,- fakt nevyjdu i kdyz mame penize usetreny a potrebujem pak resit stejne tu hypoteku a ta bude za vic penez tady v Praze,takze musime mit prijem..a Honza jak podnika,tak jednou ma vic,jednou nema..a i kvuli sobe,abych se pak vratila do pracovniho procesu lip,tak snad me v tom sefka podpori,uvidime..ale radsi neplanuju,pak se mi muze narodit mimco co bude porad nemocny nebo se neco podela a ja ho asi taky horko tezko necham doma s HOnzou a pujdu do prace..je to jen takovy plan.. :sunglasses: :grinning:

Jinak dneska jsem byla v nemocnici a uz po 4 tydnech nemusim kapat kortikoidy a travit mimco..tak jsem rada,doufam,ze se to nevrati :unamused: :sunglasses:

@majjka24 no zrovna se jdu na rizecek a salatek vrhnout,jim to uz od soboty,co jsem udelala kila salatu :grinning: :dizzy_face: ale chutna mi..
6. zář 2010 v 11:23  • Odpověz
@majjka24 jsi me naladila, asi udelam o vikendu :grinning:
6. zář 2010 v 11:28  • Odpověz
Holky, máte někdo zkušenost s těma ,,vyfukovacíma pytlema ,, na prádlo?Přemýšlela jsem, že bych mimču vyprala, ale budem stěhovat, tak nevím jak uskladnit, aby to bylo ok.
6. zář 2010 v 11:35  • Odpověz
@bubanek tak gratuluji,že už nemusíš kapat :wink:
6. zář 2010 v 11:42  • Odpověz
@pajmou myslíš ty vaukovaný pytle?!Já mám všechny věcičky po malé do těchto pytlů,kdy vysaješ vzduch a fakt nezaberou tolik místa,jsou super :wink:
6. zář 2010 v 11:43  • Odpověz
@jandalinka ty jo taky musim neco takovyho koupit,pres hadry se nevejdem atohle je fakt super vec asi..
6. zář 2010 v 11:49  • Odpověz
@jandalinka A máš je z toho tv shopu nebo od kud?Díky moc :slight_smile:
6. zář 2010 v 11:51  • Odpověz
jj, taky mame, mame tam letni veci a letos jsem je ani nevytahla :sweat_smile: , nejak jsme je nepotrebovali ikdyz bylo teplo :sweat_smile:
6. zář 2010 v 11:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.