• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
Ted jste me s tema pytlema navnadily,ja na to porad myslela,pak vypustila a pritom sama mam narvany krabice Ikea zimnich veci a v tom pytli by to fakt byla uspora prostoru..se jdu po necem podivat,nevim,kde se to kupuje,jestli jen pres tu reklamu z ty telky..
6. zář 2010 v 11:56  • Odpověz
15. 10. 2007 23:45
Bára1
:hearts::hearts::hearts::hearts::hearts::hearts:-
Místo: Praha
Re: vakuové pytle- jaké?
Snad neodpovídám moc pozdě (dotaz je ze srpna), ale jinak naprosto stejnou službu Vám udělá tužší pytel na odpadky a gumička. Vysajete vzduch a zagumičkujete. Troška vzduchu co se tam dostane za nějakou dobu se dostane i do pytlů z televize nebo vietnamců.
6. zář 2010 ve 12:00  • Odpověz
@pajmou přes shop jsou zbytečně drahý...já kupovala,když byli v akci v Makru nebo když je u nás nějaký výprodej domácích potřeb apod.a je to to samé skoro o víc jak polovic levnější....
6. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz
@jandalinka našla jsem je i na bazaru tak to okouknu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2010 ve 12:43  • Odpověz
tak jsem zpět, miminko je v pořádku, čípek taky, mám se šetřit a hodně odpočívat a mělo by to bolení přestat, holt do mě malá pěkně kope, dostala jsem fotečku :wink:
6. zář 2010 ve 13:35  • Odpověz
@alienka24 gratuluju :slight_smile: tak šup, šup odpočívat :wink: :wink: :wink: a ukáž fotečku :sunglasses:
6. zář 2010 ve 13:54  • Odpověz
mám v albu
6. zář 2010 ve 13:55  • Odpověz
ale teda pro velký úspěch ještě jednu, no a pokoušela se mi udělat i 3D ale ona sebou furt mlela tak je ošklivoučká :grinning:
6. zář 2010 ve 13:57  • Odpověz
@alienka24 jůůů, náhodou je moc krásná - jen tak dál :slight_smile:
6. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz
@alienka24 vydela si moje 3dcko obliceje,taky peknej ufounek :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je asi normalni.prvni co jsem se zeptala,kdyz jsem ji videla,jestli takhle vypadaj vsechny deti... kazdopadne gratuluju a ted uz jses doma,tak s odpocines...
Mne jeste doktorka cipek neprohlizela a pritom sem i po operaci,musim se ji zeptat a bricho me taky boli porad a dneska me zas tak pichalo vpravo,ze jsem si musela uplne v klidu lehnout v noci na levy bok a rozdejchat to ..hruza..
6. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz
6. zář 2010 ve 14:32  • Odpověz
@majjka24 cena super,ale ja takhle obleceni nakupovat nemuzu,kalhoty mi malokdy sedej..mam uzky nohy a sirsi boky a proste mi to nesedi vsedu..ale nekdo treba uvita :sunglasses: :grinning: ja si myslim,ze mi tak mesic minimalne vydrzi ty moje velikosti,kalhoty co mi padaly padaj stale,ty co mi byly tesny,obliknu taky..kazdopadne vubec netusim,kam to pak pujdu koupit ,protoze mraky penez se mi taky za to davat nechce,kdyz je to jen na prechodny obdobi... budu to hodne resit leginama a strecovejma vecma dokud to pujde,uvidime.
6. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz
http://www.stream.cz/kategorie/221-cviceni-pro-tehotne

Uz jsem to posilala,ale znovu doporucuju..fakt fajn cviceni na doma na par minutek pokud nekdo se necicti na delsi dobu,at uz mate mic nebo nemate.. :confounded:
6. zář 2010 ve 14:55  • Odpověz
@bubanek No jak jsem koukala na tvoji fotku, taky bys do těch riflí vlezla 2 x :grinning: , ale taky toho nechcu moc kupovat, riflíky už mám, nějaké tričko taky, alečlověk si může koupit normál a ne těhu (dneska jsou IN jakoby těhu topy), což je výhoda :wink: budu mít spíš problém (asik) se zimní bundou a nějaký ten svetr bude třeba koupit, protže mám vesměs takové klasické svetříky, do kterých určitě nevlezu :frowning2: . Já nemám ráda moc uplé věci, to jako jen když není vyhnutí a nějaká kombinace vypadá fakt dobře :rolling_eyes: :grinning:
6. zář 2010 v 15:00  • Odpověz
@bubanek a není to omezené od určitého měsíce?? jsem někde četla, že některé cviky můžeš provádět od xy měsíce.Jinak to vypadá dobře, míč mám, už se tež musím začít hýbat.... :slight_smile:
6. zář 2010 v 15:03  • Odpověz
@majjka24 no prave je dobry,ze se ted i klasicky veci posledni roky sijou satovky,do tehotenskych tricek atd..mam toho spoustu normalne na chozeni co jsem nosila dva roky,kam se brisko nacpe..takze problem vidim opravdu jen v kalhotech a ty bunde..ale pokusim se omezit litani v mrazu,snad me bude vozit pritel kdyz bude potreba nebo se nabalit pod to,abych vydrzela bez zapnuti..kabat ten se mi uz vubec nechce kupovat kvuli brichu,kdyz ho pak kdovikde neudam..to si radsi koupim kvalitni kojici podprsenku a tak..no tak uvidime,ja to vidim na leginy s tim pasem nebo tak a mam hodne i pletenych satu co se vytahnou..a nejaky jedny kalhoty a to staci,kdyz budu zalezla jak medved..horsi by bylo,kdybych musela chodit do prace a jezdit pres celou Prahu a chodit na jednani,takhle to preziju.
6. zář 2010 v 15:06  • Odpověz
@majjka24 jo oni to tam rikaj,treba neco rikaj,ze je vhodne az od 2.-trimestru,neco jen pro prvni trimestr jako leh na zadech nebo podle briska..mne zatim nevadi nic,ale chapu,ze nekomu brisko uz prekazi..a je to na individualnim stavu,ale vetsinou opravdu upozornej a cvici tam jedna tehotna s malym briskem a jedna s vetsim a ta uz to tam omezuje..ja jinak taky chodim k ty terapeutce,tak mi rikala co smim a co ne..a ten druhej trimestr je takovy nejlepsi,omezeni jsou v 1.trimestru a 3.trimestru a zaklad nezapinat svaly bricha..ale hlavne hodne cvicit panevni dno,s tim mam porad problem..a fakt uvidis,ze to jsou klidovy pomaly cviky a kdyz ti neco nesedne,necvic..tak todelam ja..
6. zář 2010 v 15:08  • Odpověz
Takze ja cvicim 1,2,3,7,14 ale nekdy i minkrat za sebou...a opravdu tam jsou cviky,co mi terapeutka rikala,ze se maj na panevni dno,kocicky..
6. zář 2010 v 15:11  • Odpověz
No a hlavne necvicim kvuli hubnuti,to je blbost...ale kvuli tomu porodu,fakt kamaradka co porodila ve 24.tydnu toho mrtvyho chlapecka,tak mela celkove tezky porod a malem jim 2x umrela na stole a proste doktori ji pak rikali,ze byl problem,ze vubec to telo nemelo trochu fyzicku,silu,svaly jak taky jen sedi u pocitace,jako kazda druha z nas..a toho se bojim,taky sem nikdy moc nesportovala nebo nechodila pravidelne cvicit,jsem lemro,tak proto aspon tohle delam nebo se dokopu a jdu se projit,ja bych to jinak provalela..musim se donutit a ted jak mi je lip denne pul hodku davam nebo podle toho jak se citim..
6. zář 2010 v 15:18  • Odpověz
@bubanek tak to jsem nějak nepostřehla o tom mrtvém chlapečkovi, mě by asik odvezli....něž jsem byla těhu, tak jsem se pohybu bych řekla měla celkem dost (celou prac.dobu - pečovatelka) a pak se psama nebo na kolo...ale teď se přiznávám u toho Pc prosedím většinu času. po tom co jsi napsala.....je na čase se začít hýbat. chu začít chodit na bazén, ale to musím překecat Dr. ať mi dá ty vycházky delší....Dneska zase dopoledne krásně, celkem teplo a sluníčko, ted už nám tu občas prší...takže zase dlouhá procházka nebude.....už mě to doma s.....uklízet se taky nedá pořád (už ani nemám co :unamused: ), kamarádky už mimča mají tak trajdají společeně....
6. zář 2010 v 15:31  • Odpověz
¨)@majjka24 no priteli segre umrelo mimco taky ve 24.tydnu (ale uz ma dva zdravi kluky) a kamaradce pred nekolika mesici ,byla uplne v poradku a na tom velkym utralzvuku ji ve 22.tydnu zjistily,ze mimco nema ledviny a je to proste spatny,takze ji musely vyvolat porod -proto jsem to ani hodne lidem nerekla,jsem poverciva a mam kolem sebe i tyhle pripady a vsechno budu nakupovat taky az pozdeji,protoze vim,ze nejzdravejsi nejsem.. a chlapecka musela vlastne nechat umrit,normalne by se mohli snazit ho ozivovat,ale nemelo tohle cenu..bez ledvin by neprezil..no a prave ze ten porod mela tezky a 2x se ji zastavilo srdce a to me upozornovala jako prvni,hlavne se hejbej trochu - protoze me zna,ze taky jsem porad nemocna,drepim u pocitace ,nejsem otuzila,fyzicky zadna - neznamena,ze je clovek hubenej tak ma fyzicku,nema,ja funim i do schodu.no a i na gynde a doktori,ze proste je to dulezity se hybat aspon nejakou hodku za den,projit se,zapnout si ty svaly panevniho dna a posilit si ten zbytek,za prvy na zada lepsi a i ta fyzicka na ten porod, nikdo ti nepovi,jestli nebudem funet tam 24 hodin..
6. zář 2010 v 15:40  • Odpověz
Nepisu to sem ,abych vas desila,ale je to proste fakt a realita a lepsi o tom vedet,taky bych to nevedela,kdybych to nemela kolem sebe..
6. zář 2010 v 15:41  • Odpověz
Brrr. až mi z toho běhá mráz po zádech. Nejhorší je, že některé věci nemůžeme ovlivnit :frowning2: Někdo dělá maximum a i to je málo..... Tfuj, tfuj, tfuj....Budem si držet palečky :slight_smile: Musíme myslet pozitivně, všechno dobře dopadne :grinning:
6. zář 2010 v 15:46  • Odpověz
@majjka24 to urcite, tohle je jen maly procento tech nezdaru,je vic zdravych a narozenych deti..ale je lepsi to vedet a nepodcenovat,jo nekdy se clovek muze snazit a priroda rozhodne jinak a naopak.. :dizzy_face:
6. zář 2010 v 16:03  • Odpověz
Ahoj holky,přeji Vám hezké odpoledne.je to smutné co se děje kolem nás.Ale musíme být silné aby jsme to všechno zvládly.Já jsem nakonec myslela,že to bude v poho,na ultrazvuku bylo.Ale s těma ledvinama jste mě dostaly.Nesmíme si to připouštět.
6. zář 2010 v 17:06  • Odpověz
@alienka24 Krásné utz :slight_smile: jak je velká?
6. zář 2010 v 18:48  • Odpověz
@pajmou mě přijde že děsně :slight_smile: ale nevím přesně, neměřila jí...byla jsem tam na neplánované návštěvě takže až příště bude podrobný utz :wink:
6. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz
Dnes jsem od rána 2x zvracela, to začínám brzy...
7. zář 2010 v 07:55  • Odpověz
@pajmou ahojky,no tak to zacinas brzy..taky jsem se vcera ublinkla po tridennim maratonu s bramborovym salatem,ale za to si muzu sama..tak at ti to brzy skonci,treba ti jen neco nesedlo nebo strevni chripka,jestli si to predtim nemela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2010 v 08:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.