• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@dress teď koukám, že jsi z Plzně, kdybys chtěla nějaké info o fn, tak mi písni :wink:
19. črc 2010 v 15:25  • Odpověz
@sabcav tak pokud ti to budou vyvolávat dřív, tak se tam možná i potkáme :slight_smile: ...už máš termín od doktora?já zatím ne, ale vychází mi to asi tak po půlce února
19. črc 2010 v 15:30  • Odpověz
Děkuji za přivítání. Holky chci se zeptat, může být test i falešně pozitivní? Já jsem v tomhle hroznej magor a dokud mi to dr nepotvrdí, tak tomu nebudu věřít :sweat_smile: . To stejný jsem měla i u prcka, prostě udělanejch několik testů a furt jsem nevěřila i pak jsem byla na pochybách :slight_smile:
19. črc 2010 v 15:34  • Odpověz
@dress poslední ms 28.5., takže termín podle netu 3.3. a teď ve st prcka přeměříme :slight_smile: a podle toho upravíme termín+- pár dnů :wink: :. Jj, to možná jo, taky jsem na to koukala, že máš termín 18.2., to by mi to vyvolání zhruba tak vycházelo, mezi 10.-17.2. :wink:

@vyfka30 falešně pozitivní by neměl být, záleží, čím si testovala :wink: ? nejlepší jsou gs mamatest, citlivost 25 :wink: (takové ty nejlevnější 2 proužky za cca 30,-). Hcg taky může produkovat cysta na vaječníku :frowning2: . Držím palce, ať je to sourozeneček :slight_smile: . Koukám, že máš podobně starého raubíře jako já Andrejku, že by nějaká epidemie :confused: :grinning: ?
19. črc 2010 v 15:44  • Odpověz
@sabcav tak dej ve středu vědět, jak dopadlo přeměření :slight_smile: ...já se to dozvím až toho 3.8...ach jo, taková doba....chtěla bys holčičku nebo kluka?a tušíš tak nějak vnitřně, co by to mohlo být?? tušila jsi u Andrejky?
19. črc 2010 v 15:51  • Odpověz
@yfka30 myslím, že falešně pozitivní být může, ale to procento případů je mizivé, takže bych se tím určitě nestresovala...každopádně se objednaj k dokymu, aby měla dušička klid a bylas v pohodě
19. črc 2010 v 15:52  • Odpověz
sabcav jj mamatestem jsem testovala, no já doufám, že to cysta nebude :unamused: , prostě dokud to nebudu mít černý na bílým od doktora, tak věřit nebudu :grinning: . A u cisty by mělo bolet břicho nebo ne? Já doufám, že to bude mimi a né něco jinýho, tak poslední normální ms byla 21.5., pak 13.6., ale to už bylo jenom takový 2dení špinění a to už mi bylo podezřelí. Takže ted nevím od kdy to počítat, ale asi od toho května :confused: . Prcky máme stejně starý, tak jsem zvědavá, jak to bude pak s mimčem :slight_smile:
19. črc 2010 v 15:55  • Odpověz
@dress : z praktického hlediska (kvůli oblečení), holčičku, ale srdíčkem o malinkato víc chlapečka...ale za holčičku budu taky moc šťastná :dizzy_face: . Hlavně ať je mimčo zdravé :slight_smile:. Manžel říká, že je to zase holka (říkal i u Andí), já jsem jsem si říkala u Andí chlapeček a teď si to myslím taky, že to je kluk, takže pravdu má asi manžel :sweat_smile:. My překvápko nechceme, takže za pár týdnů už se možná dozvíme, jestli to bude Martínek nebo Terezka (nebo místo Terezky Barborka) :wink: .
19. črc 2010 v 15:56  • Odpověz
@yfka30 tak to asi fakt bude už od toho května :wink: . Kdy jdeš k dr.? No rozhodně to bude zajímavý a nudit se určo nebudeme:grinning:. Jen doufám, že bude Andís chodit spát ještě po o :wink:.
19. črc 2010 v 15:59  • Odpověz
sabcav k dr budu zítra volat, ale nevím jestli ještě není brzo, aby tam něco viděl. J8 taky doufám, že Paťula mi nezačne bojkotovat spaní, už ted jsou to někdy boje ho uspat :angry: . Hodím do albíčka schválně testík, tak mrkni, to určitě cista nebude :grinning:
19. črc 2010 v 16:02  • Odpověz
yfka....gratuluju k testíku :wink:
19. črc 2010 v 16:08  • Odpověz
@sabcav no my s přítelem taky překvápko nechceme, ale četla jsem někde, že se pohlaví dá poznat až tak ve 20.týdnu....já od začátku, kdy jsem těhotenství zjistila, nějak tuším, že to bude kluk (Eriček)...ale všichni říkají, že holky jsou lepší, protože míň zlobí, víc spí a jsou celkově klidnější....každopádně je mi to jedno, hlavně, když bude zdravé a šťastné....jinak máš vybraná hezká jména, akorát u Terezky by mě odrazovalo, že je to teď nejčastější jméno, tak aby jich pak ve škole nebylo pět ve třídě :slight_smile:
19. črc 2010 v 16:11  • Odpověz
alienka 24 děkuji :slight_smile:
dress- mě u malýho už ve 14tt řekli, že to bude kluk, ale ono záleží jak je mimčo natočený a jak dobrej utz dr má. Malej byl hroznej exibicionista a vystavoval se jak mohl :grinning:
19. črc 2010 v 16:17  • Odpověz
yfka....čárečka krásná :wink:
19. črc 2010 v 16:17  • Odpověz
@dress záleží na kvalitně utz a dr. :wink: , nám řekli už ve 13. tt na genetice, že to je holka, a pak to potvrdili v 16.tt :slight_smile:.

No u nás do školy chodí tak 10 dětí do jedné třídy, tak 5 Terezek tam snad nebude :grinning:. Andí měla bejt původně taky Bára a taky už se jedna narodila před náma, takže jsme dali druhé nej jméno a k Andí si teď Báru přestavit nedokážu, prostě k ní ta Andí jde víc :slight_smile:.
19. črc 2010 v 16:19  • Odpověz
juuu už ve 13tt jo? no tak to jsem zvědavec co se dovím e příště, půjde se mnou i Matěj tak třeba se nám mímo taky pěkně ukáže
19. črc 2010 v 16:20  • Odpověz
@yfka30 to jsou ale dálnice :dizzy_face: , gratuluju, krásné //, tak to na cystu rozhodně nevypadá :slight_smile:. A podle té tloušťky to fakt vypadá, že je to těhu starší :wink:
19. črc 2010 v 16:20  • Odpověz
sabcav-taky si myslím, že už to bude starší, u malýho jsem takovou tlustici neměla a testovala jsem po 14 dnech zpoždění
19. črc 2010 v 16:27  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
můžu se přidat na pokec? :slight_smile:
19. črc 2010 v 16:28  • Odpověz
ined77-ahojky, určitě můžeš a gratuluji k mimínku :slight_smile:
19. črc 2010 v 16:42  • Odpověz
@yfka30 :slight_smile: ..děkuji, nápodobně :slight_smile: .
vidím, že máš doma taky asi pěkného rošťáčka :slight_smile: ...jak se cítíš na dva prcky? :slight_smile:
u mě jeden den pohoda, ale z toho si to moc nedovedu představit, zvlášť, jestli bude mimísek takové šídlo jako matýnek :grinning: ...no ale zvládnout se to bude muset :wink:
19. črc 2010 v 16:48  • Odpověz
ined77-taky děkuji :slight_smile: . No zatím se citím, malej byl jako mimčo strašně hodnej, že jsme o něm ani nevěděli, za to teď to stojí za to :grinning: . Ale říká, se že když je první hodný, tak druhý je opak a obráceně, já doufám, že u nás to tak nebude :confused: . Určitě to zvládneme, nic jinýho nám ani nezbyde :slight_smile:
19. črc 2010 v 17:05  • Odpověz
Ahojda všem novým i starším těhu:slight_smile:
koukám, že těch vitámínku berete dost, jak jsem se ptala dr. jestůi bych měla něco papkat tak mi sdělil, že nejlepší je zdravá strava a nic víc a ani o té kyselině mi neřekl- ale tu pro jistotu beru už nějaký ten měsíc :wink: Můžete mi dooporučit nějaké "bombonky.-)"?? babyplan mi nedělal dobře, nevím proč, ale brala jsem je, něž jsem byla těhu, tak nevím.
19. črc 2010 v 17:29  • Odpověz
Ahoj holky, jaky jste mely vikend? Ja jsem dnes byla na planovane kontrole u og po mem pobytu v nemocnici a vse je zatim v poradku. Srdicko bije a uz mam i vypocitany datum porodu a to 26.unora. Jsem ted v 9tt. Dostala jsem uz dokonce tehotenskou prukazku a prvni obrazky - ktere mam albu, tak muzete mrknout.
@xovicka - dnes jsem si koupila ty tehotenske lizatka proti nevolnosti, jmenuji se "gravipop" :slight_smile: a vycucala jsem uz tri a nevim nevim jestli to zrovna zabira. Ale chutnaji dobre a stoji 5 kacek, takze se to da :slight_smile:
19. črc 2010 v 17:30  • Odpověz
@yfka30 :slight_smile: ...no u nás by to bodlo, kdyby to platilo :grinning: ...matýnek od mala špatně spinkal, prdíky ho trápily skoro až do roku a růstu zoubků ani nemluvím :zipper_mouth: ....ale je to naše zlatíčko a miláček :dizzy_face: .
no a teď...cloumá s ním řádně vzdor, ale to je asi všude stejné :grinning: .
no bude to prča :slight_smile: ...a malý už to ví, že bude mít sourozenečka? :slight_smile:
matýnek ví, že mám v bříšku mimnko, ale dožaduje se ho vidět a taky ukazuje na své bříško...asi si myslí, že ho tam má také :grinning: .
19. črc 2010 v 17:33  • Odpověz
ined77- jejda jste si asi zkusili co? To u nás ani nevíme co to prdíky jsou a prej kluci na to trpí hodně a zoubky, jsme taky přežili v klidu. No asi si to všechno vyberu u toho druhýho prdíska :zipper_mouth: . Malýmu jsem to neříkala, ani nevím jestli by to už chápal, jemu teprve 16měs, možná až budu mít místo břicha kopačák, tak se bude zajímat :grinning: . Jůůů to je roztomilý, jak si malej myslí, že má v bříšku taky mimínko :dizzy_face:
19. črc 2010 v 17:53  • Odpověz
@yfka30 :slight_smile: ..no jo, užili :sweat_smile: .ale je fakt, že člověk stejně vzpomíná už za chvilinku jen na to pěkné :sweat_smile: .
já když se dnes dívám na fotky malého, tak bych brečela jak to rychle uteklo :grinning: .
už se na mimíska hrozně těším :dizzy_face: .
noo,když se matýnka zeptáš kde má maminka miminko, tak mi ukáže na břicho a pak na svoje bříško :grinning: .je miláček :dizzy_face: .
až budeš mít bubínek, tak malošek bude chodit poslouchat :grinning: .třeba budete mít oba prďolky zlatíčka :dizzy_face:.
chcete tentokrát holčičku? :slight_smile:...já si říkala, že bych to i zkusila, ale v podstatě je mi to jedno, hlavně ať je bobek zdravoučký :wink:.

jdu chystat večeři atd. za chvilku se vrátí z procházky.já dnes měla vyjímečný vegáček :grinning: .
tak všem dobrou a klidnou noc :slight_smile:
19. črc 2010 v 18:00  • Odpověz
Já chtěla holčičku jako první, ale ted už je mi to taky jedno, hlavně aby bylo zdravý :slight_smile: . Nám tatka odjel do zítra pryč, tak si budeme spolu užívat samoty :slight_smile:.
Tobě taky klidnou a dobrou noc :slight_smile:
19. črc 2010 v 18:12  • Odpověz
Dobré ráno všem. Jste taky takový blázni a vstáváte, tak brzo? Já musím, mě malej dýl jak do 5 vyspat nenechá :rolling_eyes: . Jen se modlím, aby mě nechytly raní nevolnosti, ale tak u prvního nebyly, ted by taky nemusely :confused:
20. črc 2010 v 05:56  • Odpověz
Ahoj holky,můžu se přidat ??? Jsem právě v šestém týdnu, termín porodu mi zatím vychází na 4.3. 2011. Už jsem byla včera u doktora a na UTZ jsem viděla našeho drobečka, prý tam byla i nějaká akce, tak snad bude vše v pořádku .... doufám ... na další kontrolu jsu 3.8. ... je mi celkem špatně, hrozně se mi točí hlava a žaludek mám jako na vodě ... tak nějka trošku trpím, zvlášť s tím mým dráčetem (mám 1,5 letou dceru) je to těžký ... ale co bych pro další mimi nevydržela :grinning:
20. črc 2010 v 08:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.