• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
Krásné dopoledne, nebo spíš poledne :slight_smile: Jak tak koukám tak už máte kočárky zmáknuté :wink: My kočárek chcem kupovat tak říjen - listopad a tež studuju, ale fakt nevím.Je toho tolik..... Pro postýlku sjedem do Ikey, pro tu druhou :slight_smile: jednu budem mít půjčenou. podložku nanny už máme taky zařízenou, ještě ty chůvičky, těch je tež tolik :confused: . Drogerii taky postupně a na věcičky z lékarny máme budoucího šváru :slight_smile: A plínky už máme taky zařízené. A taky doufám, že něco dostanem na Vánoce a oba máme narozeniny...Všechno to stojí tolik peněz.....Bylo by to lepší , kdyby jsme nemuseli platit toho advokáta :frowning2: Koupila jsem si i moudrou knihu - Co dělat když dítě....od Mudr. Vidnerové. dobrá knížka, pro mě teda určítě, když budu vlastně mámou poprvé :slight_smile: nebo mám teď půjčenou knížku Báječné nakupování do kočárku od Sophie Kinsella, je to spíš beletrie, ale člověk se tam nasměje, spíš takové odreagování od starostí - podle mě :slight_smile:
Já bych tež šla hned na procházku, u nás je též přímo ukázková podzimní počasí :slight_smile: si aspoň lapnu na zahradu, než budu moct otevřít dveře mé klece :wink:
7. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz
@cutce radši se poptej jestli nějaké slevy vůbec budou, má se po novém roce zdražovat :angry: :angry: :angry: :angry: Nám řekli, v jedné firmě kde jsme náhodou zavítali, že kočárky budou mít po novém roce dražší :frowning2:
7. zář 2010 ve 12:06  • Odpověz
@majjka24 To mi s těmi penězi povídej, naštěstí mám malou sestru tak něco podědíme, ale stejně těch peněz...Jedu na obídek tak zatím pa a pošli jaký věcičky jsi vybrala :slight_smile:
7. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz
@majjka24 Báječné nakupování do kočárku jsem taky četla, sranda :grinning: přečti si i Báječné nakupování před svatbou
7. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz
a přidám se i do kočárkové diskuze, my máme vybraný tento http://www.hrosikshop.cz/eshop/produkt/kocar-komb-implast-bolder-sd-wave-2010 v zelené barvě. mají v obchodě kousek od nás.
7. zář 2010 ve 12:28  • Odpověz
@alzbeta82 ten je hezounký, takový originální vzor, ale líbí se mi :slight_smile: taky chcu s nějakým vzorem, líbí se mi kombinace žluté a šedé, nebo prostě klasika - černá a -fialová, modrá, zelená,růžová....
Už jsem se koukala na zadní stranu té knížky, má to tam napsané co už vydala, tak dneska se chystám zase do knihovny, tak si to hned ŕezervuju, pokud to tam nebude. :wink: I - Dokážete udržet tajemství ? ta je taky dobrá, ale lepší je to nakupování do kočárku :slight_smile:
Jůůů 17 týden :grinning: Líbí se mi třeba tady ten - http://ajashop.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2388841 i ta cena není špatná a některé kamarádky mají tu značku a jsou spokojené
7. zář 2010 ve 12:51  • Odpověz
7. zář 2010 ve 13:02  • Odpověz
7. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz
7. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz
7. zář 2010 ve 13:08  • Odpověz
7. zář 2010 ve 13:09  • Odpověz
.... a pak člověk nemá sedět u PC :slight_smile: :wink:
7. zář 2010 ve 13:10  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
my dnes měli celkem divoké dopolko, byli jsme na ko na neurologii, ale super zpráva je, že už tam nemusíme :dizzy_face: .
vidím, že řešíte kočárky :slight_smile: .
mně se podařilo ulovit pěkný kočárek na aukru :grinning: .
kukněte :slight_smile:
http://aukro.cz/item1207441768_kocarek.html
nový už jsme kupovat nechtěli a starý potřebuji vyměnit :sweat_smile: .ale myslím že poslouží dobře a i barvička je neutrální(hlavně se nebude až tolik špinit, to je dost problém u kočárků :unamused: )...pohlaví doplním barvou deky :grinning: .
jinak všem pěkný den :slight_smile: .

7. zář 2010 ve 13:12  • Odpověz
@ined77 kočárek pěkný :dizzy_face: a navíc za dobrou cenu :slight_smile: :wink: . Já ulovila na mmb na zimu 2 prošívané kabáty, sice každý u jiné paní, ale dohromady stojí 600,-, ještě se musím pro jistotu přeměřit, ale vypadá to, že mi oba budou:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36734758

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=30818855

tak jsem ráda, že budu mít co nosit :slight_smile: :wink: .
7. zář 2010 ve 14:29  • Odpověz
Jinak hezký den všem :slight_smile: , u nás vzdor dosahuje vrcholu, tak doufám, že už jí to brzy přejde, nebo jí fakt přetrhnu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ale jinak je to zlatíčko :dizzy_face: . Po sváče kontrolu na gyndě, snad je vše ok, A. mi zase tak šikovně kopla :frowning2: :unamused: . A ty její hysteráky při obědě, to je taky věc...tvrdne mi z nich břicho a ještě budu mít vředy :grinning: :confounded: .

Ad kočárky, my máme jané slalom pro 2008, přikoupíme jen surfer pro Andí, jinak doporučuju hlavně kvalitní natáčecí kolečka a aby šel kočárek úplně do lehu :wink: . Lahvičky máme jen avent :slight_smile: , až na tu cenu jsou ok :wink: . Dudlíky taktéž, jiné slečna flusala :angry: . Dudlíka doufám brzy odbouráme, má ho jen na spaní, ale stejně :unamused: , nehodlám skončit jak tchán, který měl dudlíka přes den ještě do školy do 1. třídy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
7. zář 2010 ve 14:41  • Odpověz
@cutce: takze nakonec ne Concord Fusion?
Ja mam tenhle: a jen musim dokoupit korbicku:
http://www.spuntik.cz/teutonia-cosmo-fashion-2010-sportovni-kocarek/

@sabcav a budes kupovat original skate nebo no name? A gratulka ke kabatu :slight_smile:
@ined77 hezkej kocarek :slight_smile: a ta cena :slight_smile:
Dudat do prvni tridy, tak to neee, my uz mame taky jen na spani

Jedeme v Aventu: flasku, sterilizator, ohrivacku, odsavacku (vse v nemecku nebo na ebay) :slight_smile:, dudlik NUK
7. zář 2010 ve 14:53  • Odpověz
@ma12 asi na 90% ne-e :sweat_smile:
7. zář 2010 ve 14:54  • Odpověz
@cutce ale mamas papas je kvalitka :slight_smile: a vypada uzasne :grinning:
7. zář 2010 ve 14:55  • Odpověz
@ma12 originál :wink: , ten stojí kolem 2000,- , k těm neorigoš nějak nemám důvěru :wink: . Já dudlík chtěla odbourat před pár dny, ale neprošlo to :frowning2: , tak snad později :wink: . No tchán holt měl výdrž :grinning:
7. zář 2010 v 15:02  • Odpověz
Ahojky těhulinky :slight_smile: teda dočíta Vás to je masakr :grinning:
No já jsem už pro kočárek asi rozhodnutá, ale ono jich je tolik, že stejně ještě 100% změním názor. Ale vyhrál Peg Perego GT3 ale asi v neutrální barvě má ho kámoška a je sním naprosto spokojená http://www.slune-cz.cz/kocarek-peg-perego-gt3-completo-2010/ jen si dokoupím někde na bazárku hlubokou krobu asi teda protože si myslím že funglovka je zbytečnost když tam prcek bude jen cca půl roku a důležitější je ten sporťák.

Jinak druhá kamardáka vyzkoušela 5kočárů a to je malýmu 10.měsíců a nemůže si vynachválit tento :
http://www.delfinek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=2407795 říkala že zvládne všechny terény a je sním moc spokojená jen je težší na tahaní teda ona ho rve do druhého patra bez výtahu... ale nějak mě nenadchl.

No a pak tu byl ještě jeden favorit X-LANDER který mám tu s těhulkama společný, ale bohužel ho neměla žádná kámoška a přijde mi divné, že všude v bazarech co jsem tak koukala je prodavají ty sady používané třeba jen půl roku max rok a davají je pryč tak nevím kde je chyba a proč je davají tak brzo pryč i když sady jsou nádherné a nad růžovou slintám :grinning:
Jinak jsem si ted užívala včera nám vyply elektřinu, protože ten můj blb zapoměl zaplatit a bohužel poštačky jsem chodí jak se jim chce takže žádná upomínky nepřišla... Takže překvápko, že nic nejde... Tak jsem aspon vymyla mrazák s lednicí naštěstí nebyla narvaná, nevím co bych delala s věcma... Takže dnes nám to zaply jupíííí a vše maká jak má jen me to včera nasrrrrr protože jsem narvala pračku a šla ven s kamoškou a jiste že to vyply na úplném začátku praní, takže prádlo stálo přes noc ve vodě a ted ho už potřetí přepírám, aby nepušilo kdyby náhodou chtělo pušit a vyhodím to na balkon. Takže se opravdu nenudím...

Hezký den všem a holky s úsměvem!!!!! :grinning:
7. zář 2010 v 15:02  • Odpověz
@ma12 ohřívačku máme taky od aventu, to jsem zapomněla...a tu do auta od chicca :wink: . jo odsávačku na mlíko jsem měla taky avent isis iq (tu elektrickou), spokojenost největší :dizzy_face: . Ještě přemýšlím o tom nipplette, mám plochý bradavky :frowning2: :unamused:, s A. jsme kojily jen přes klobouček, jinak se nechytala...máte někdo z mamin zkušenosti? V německu je avent levnější??? :confused: .
7. zář 2010 v 15:05  • Odpověz
@ma12 jj, asi do nej pujdeme, sice se mi vic libi fushion, ale tenhle je o dost praktictejsi

@mooby teda jsi si uzivala :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 v 15:07  • Odpověz
@mooby chválím kočárek, perégo byl taky náš favorit :slight_smile: . Ale nakonec vyhrálo janéčko. A golfky máme pp pliko p3, super, až na tu cenu :stuck_out_tongue_closed_eyes:. No jak je vidět, manžel (nebo přítel :confused:) si dovede poradit, aby ses doma nenudila :grinning:
7. zář 2010 v 15:07  • Odpověz
@sabcav hmmm, hmmmm, tak asi zavitam do spuntiku az prijde cas a pozeptam se, co by mi tam tak mohli dat.
Ja chtela strasne dlouho odbourat piti mlika na noc. Jak je ted nemocna, tak se odbourala sama :grinning: , aspon neco pozitivniho.
Pak jsem se strasne bala presunu do velky postele. No a nejak si to vyrvala, ze ona nebude uz v postylce. Takze vcra probehlo regulerni uspavani ve velky posteli. Pohadka, dobrou noc :wink:, dudu holt jeste chvili bude mit
@mooby hezky :unamused: , tak to ses fakt nenudila :frowning2:
Kocarek hezkej, kdyz chces trojkolku :sunglasses: , a s hlubokou korbou a nakupem na bazaru souhlas.
7. zář 2010 v 15:10  • Odpověz
@sabcav o tretinu to vyjde levnejc, teda pred dvouma rokama to tak bylo
S kojenim ti nepomuzu, ja kojila 3 tydny, pak to neslo - odstrikavala jsem do 5.mesicu....
7. zář 2010 v 15:13  • Odpověz
@ma12 tak s tím mlíkem na noc problémy nemáme od 6 měsíců :dizzy_face: . Dostala kozu, nebo pak um nebo kaši a chrněla do 7 :slight_smile: . Když není nemocná, po očkování nebo jí nelezou zuby, od 20 do 7 o ní nevím :slight_smile: , na tohle je zlatá :dizzy_face: . Zato to vztekání, to stojí za to :rolling_eyes: . Prý to má po mě :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A taky půjde do velké postýlky, ale až tak před vánoci, až bude předělaná ložnice pro nás, tak manžel udělá z nynější ložnice její pokojík ale zatím nevím do jaké postýlky :confused:
7. zář 2010 v 15:14  • Odpověz
@ma12 co se stalo, že to nešlo :confused: ?
7. zář 2010 v 15:15  • Odpověz
@ma12 no já právě uvažuju pořád dokola jestli tři kola nebo 4... Kámojda psala, že se jí i s trojkoulkou jezdí dobře i v lese, ale že to chce trošku cvik. Já budu chtít jezdit po lese u chaty a pak normoš dlažební kostky v Praze a uježděná hlína tady u nás před barakem (ještě neudelaly silnici a asi neudělaj, takže máme klasicky uježdenou hlínu jak na vesnici) takže potřebuju něco co to projede bez problému :grinning:
7. zář 2010 v 15:21  • Odpověz
@sabcav skoro manžel, ale asi budu brzy vdova pokud si ho vezmu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: protože sním se člověk opravdu nenudí :wink: všechno nechává na poslední chvíly a pak se diví a já čumím co se děje. A to by člověk řekl, že ve 44.letech bude mít rozum :grinning: :grinning: nemá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2010 v 15:23  • Odpověz
ja taky delam vse na posledni chvili :grinning: a manzel ze me nemuze
@mooby ja chtela 3kolkoku, ale mam takovy pocit (fakt jde jen o pocit), ze ta ctyrkolka je nejaka bezpecnejsi :wink:
@sabcav nic si nevysala a rvala hlady, strasne jsem to resila a pak jsem si rekla, "spokojena matka = spokojeny dite"
My taky chteli malou dat tak v listopadu do velky postele, no rekla si hlavicka uminena sama
7. zář 2010 v 15:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.