• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@majjka24 Jj, jsou zrádné.Taky špuňte nechám na ty pneumokoky aj rotaviry.
Já očkování mám, doporučila mi do prvního dítěte, než se ten čípek uvolní, moje mami totiž raka čípku měla, tak jsem raději ty prachy dala, zase si říkám, když tomu můžu zkusit předejít...Uvidíme v budoucnu
8. zář 2010 ve 14:31  • Odpověz
@pajmou ja uz mam i po konizaci delozniho cipku pred 4 rokama kvuli pozitivite..ale doktorka rikala,ze i tak me to muze chranit,protoze tech typu je vic a ja mela pozitivni jen jeden.kazdopadne pres operace a snazeni jsem nemohla jit,tak to necham az po porodu,ale sto pro si to necham i v tomhle veku a i ze jsem to prodelala i v Podoli mi to doporucovali..to zas neni tak vysoka castka,kdyby me to melo aspon trochu uchranit..ale prave to ockovani je na pul roku a nesmis se snazit otehotnet takze ja jsem si to nechtela nechat pichat a protahovat to no.

To si dobre udelala,ze si to stihla a nechala sis to,mne by to blokovalo v tom otehotneni no.TAkze az po porodu,pry to neni problem pak,tak snad ten cipek mi vydrzi,od operace jsem negativni a mam to ukazkovy..
8. zář 2010 ve 14:31  • Odpověz
Ahoj vespolek :slight_smile: , já byla včera na kontrole, vše ok, akorát mimís nespolupracoval, takže měl dr. problém jí i změřit, natož koukat mezi nožky, ale příští týden mám rizikovku a ještě běžnou kontrolu, tak to by bylo, aby něco nebylo vidět :grinning: . No já si myslím, že nám potvrdí tu holčičku :dizzy_face: :slight_smile: . Jinak jsem dostala sprda, že jsem kilo zhubla, ale mimís nám začíná mírně přerůstat :confused: , včera jsem byla 14+4 a mimčo bylo 15+1 :slight_smile: , to jsem zvědavá, jeslti mi budou posouvat tp nebo ne, ale spíš asi ne, necháme to tak, jak to je a stejně mě čeká vyvolání 3 týdny před, takže asi tak :wink:
8. zář 2010 v 15:14  • Odpověz
@pajmou nemám a pro sebe ani neplánuju :wink: , holky pak naočkovat necháme, nejvíc účinné je to před zahájením sexuálního života :slight_smile:.
8. zář 2010 v 15:15  • Odpověz
@majjka24 no ty máš pěkné kombinace jídla :grinning:

já to mám jak s Andrejkou, nemám chutě, spíš nechutě...že se mi občas ještě teď udělá z něčeho zle :frowning2: , ale už to není tak strašný jak na začátku :slight_smile:
8. zář 2010 v 15:17  • Odpověz
@mooby nemáte to jednoduchý :frowning2: , přeju, ať jste všichni co nejvíc ok :slight_smile:
8. zář 2010 v 15:19  • Odpověz
@cutce držíme palce, ať to dobře dopadne :slight_smile: . Záleží, rakovinu čeho má a v ajkém stadiu :wink: , ale snad tob ude ok :pensive: :slight_smile:
8. zář 2010 v 15:20  • Odpověz
:slight_smile: @mooby sestře držím palce :slight_smile:, ale ono dost záleží, jaký typ stimulačního protokolu na ivf bude mít, já mám za sebou 3 ivf a 3 přechody, protože mě naopak doktoři potřebovali uvést uměle do přechodu, abych mohla začít píchat injekce :wink: . Mmch až na mě ten skutečný přechod jednou přijde doopravdy, asi se půjdu raději dobrovolně odstřelit :grinning: , ještě sio pamatuju, jak jsem byla nepříjemná sama sobě :confused: , natož asi ostatním :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2010 v 15:24  • Odpověz
@sabcav dekuju, prave na to ted cekame, az pujde na ty vsechny testy aby se to zjistilo. zatim je to takova neznama a to je desny, ze nevis co a jak je
8. zář 2010 v 15:24  • Odpověz
Hm, tady je ale mrtvo...co všichni děláte? :confused: . Tady je děsná zima (asi 10 stupňů a poprchává) :frowning2: :unamused: , fakt hnus, psa nevyhnat :confounded:
8. zář 2010 v 15:25  • Odpověz
@cutce no já jsem přesně ten typ, co nemá rád, když nevím, co se děje...radši ať se dozvím špatné zprávy, než žít v nejistotě :wink:
8. zář 2010 v 15:26  • Odpověz
@sabcav nojo ted hold nezbyva nic jinyho nez cekat, ale doufame, ze se to podchytilo brzy. Jinak me boli hlava a chci uz konecne domuuuu :angry:
8. zář 2010 v 15:28  • Odpověz
@cutce a kdy končíš v práci? já chci taky domůůůůůůůů, jako u tch dobrý, ale doma je doma :slight_smile:.
8. zář 2010 v 15:31  • Odpověz
@cutce snad jo :pensive: :slight_smile: . A to na to přišel sám, že si našel bulku...nebo ho dr. někam poslal na vyšetření, že se mu nezdálo třeba něco z krve nebo jak :confused: ? Nebo nevíte...?
8. zář 2010 v 15:32  • Odpověz
@sabcav ja jdu domu az za 2.5 hodiny :frowning2: . no on se dost sam prohlizel a jak on tak i muj manza maji tukove bulky po celem tele. Ale tuhle bulku si nasel na krku a ze byla jina, tak sel k doktorovi no a tomu se to nelibilo tak ho poslal, aby mu odebrali vzorek
8. zář 2010 v 15:35  • Odpověz
ať ti to v práci rychle uteče :slight_smile: . Aha, no aspoň že s tím k dr. šel, nechápu, že n¨ěkteří lidi vidí, že jim něco roste - bulky a tak, a ignorujou to, a k dr. přijdou až v posledním stadiu, když už je pozdě :pensive: :cry: :frowning2: .
8. zář 2010 v 15:43  • Odpověz
Musím jít, zvíře vzhůru, takže jdu zkrotit krokodýla, aby snědla aspoň trošku ovoce ve formě přesnídávky a pak budeme dělat filé a br. kaši na véču :slight_smile: . To mi zase bude zle :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jj, nejhorší je u mě česnek, ryby a salátová okurka...přitom to jsou věci, co mi nejvcí chutnají a pak je mi z nich nejvíc zle :confused: , nechápu...

Hezký den všem :slight_smile:
8. zář 2010 v 15:45  • Odpověz
@sabcav tobe taky, a at ti neni spatne :wink:
8. zář 2010 v 16:05  • Odpověz
tak jsem dneska upekla svoje uplně první koblihy v životě :slight_smile:
8. zář 2010 v 16:12  • Odpověz
@alienka24 wow, vypadaji krasne a chutne. Holky nechte toho uz s tema koblihama :grinning:
8. zář 2010 v 16:23  • Odpověz
no jsou i chutné, no jo no to víš, to kilo co sem pracně přibrala mi ráno na váze zase chybělo tak ho hodlám dostat zpět :grinning:
8. zář 2010 v 16:24  • Odpověz
@alienka24 no tak daleko jsem jeste nepokrocila ty koblihy rovnou upect,ty jeste neumim,kolace ano ,ale koblihy neee..kazdopadne super..vypadaj luxusne :grinning:
8. zář 2010 v 16:29  • Odpověz
ja bych taky pekla, kdybych byla doma :grinning:
8. zář 2010 v 16:31  • Odpověz
@bubanek no já je taky dělala prvně a mile mě to překvapilo jak je to jednoduchý :wink:
8. zář 2010 v 16:31  • Odpověz
@alienka24 se musis zamestanavat aby jsi se nenudila co? A co budes pect priste? :grinning:
8. zář 2010 v 16:33  • Odpověz
@cutce já se moc nudit neumím, na to mám až moc koníčků :wink:
8. zář 2010 v 16:35  • Odpověz
@cutce naopak je to docela fajn mít čas na tyhle věci a nemuset chodit od rozmalovaný kravaty do práce :wink: a dneska i hodinová prochajda se psem, no asi si zvyknu :grinning: :wink:
8. zář 2010 v 16:37  • Odpověz
@alienka24 ja bych si taky doma dobre zvykala :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2010 v 16:41  • Odpověz
8. zář 2010 v 16:42  • Odpověz
@alienka24 no mamca je taky dela a vcera mi taky rikala,ze to neni nic tezkyho a ze jsem hrozna a mam to vyzkouset,protoze takhle me dokopala se naucit par dortu,kolacu a zjistila jsem,jak to je jednoduchy,kdyz to clovek zkusi...takze verim,ze to asi zas tak slozity nebude..asi hele taky teda vyzkousim jeste tento tyden nebo pristi a uvidim,jestli se mi tak pekne povedou jako tobe..
8. zář 2010 v 16:42  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.