• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
Razim do práce tak se tu mějte hezky.
9. zář 2010 ve 13:49  • Odpověz
@tlap.ka to mi taky poradila jedna mamina, takže mám něco nové ( a Vánoce a narozeniny před námi :wink: )a něco už mám taky z mimiaukce a dětského bazárku. někdy tam jsou i nové věci za babku, jen to hlídat :slight_smile:
9. zář 2010 ve 13:50  • Odpověz
@majjka24 no já jsem na tý mimiaukci ujížděla :slight_smile: jen mě zarážely některý mamky, který byly schopný přihodit až na cenu daleko převyšující pořizovací cenu za nový :slight_smile: ale to je jak já říkám nejdřív těhotenská demence a pak vykojenej mozek, bohužel u mě občas ten vykojenej mozek ještě projevuje, no a teĎ to bude nanova dokola :wink: :slight_smile:
9. zář 2010 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz
@tlap.ka to teda máš pravdu, jsem koukala jak jedna mamina tam dávala kočárek (bych řekla obyč. trojkomb.) za 16.000kč. tak co....každý jsme jiný :wink: :slight_smile:
9. zář 2010 ve 14:11  • Odpověz
@tlap.ka na mma taky dražím, ale dám si limit, do kterého budu přihazovat, a když se to překročí, tak holt končím a vydraží to někdo jiný :wink: . Jj, nad některýma maminama taky nechápu, že jsou za to ochotný dát víc než za nový :confused: a včera mě dostala dražba kombinézy - myslelal jsem pro Andrej, byla od korunky, příhoz 10,- a nějaká mamina přihodila najednou při jednom příhozu 500,- :confused: . Přitom ta samá nová stojí kolem 400,- :grinning: . Jsem nějak nepochopila, co to mělo znamenat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2010 ve 14:14  • Odpověz
@majjka24 no to jo, to si určitě cenu sama,ale já viděla maminky, který přihazovaly jak divé a prostě šly daleko nad cenu nové věci - nová věc se třeba dala koupit na netu za 150 a ony šly s poštovným klidně na 250 :slight_smile: no to je ten adrenalínek :wink:
9. zář 2010 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz
@sabcav třeba se stráááášlivě líbil :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2010 ve 14:15  • Odpověz
@pajmou ať ti to v práci uteče :slight_smile:
9. zář 2010 ve 14:15  • Odpověz
@sabcav třeba se uklikla :slight_smile:
9. zář 2010 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz
tež si dám určitý limit a pak už přes něj nejdu
9. zář 2010 ve 14:17  • Odpověz
@majjka24 kdyby koukla na normální nedražící mmb, tak tam mohla najít tu samou za míň...holt adrenalin asi :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@tlap.ka hm, možná :confused: , nebo se jí ukliklo dítě :grinning: :wink:
My byly dopolko zase u kamarádky, takže jsem odpočinutá :sunglasses: :grinning: :wink: . Po sváče půjdeme do pekárny pro čerstvý chlebík (pečou vždy až večer, jen v neděli a ve čt mají pečeno už dřív), tak se těším. Jinak hlásím na západě mlha, mží a zima jak v Rusku :frowning2: :unamused: :angry:
9. zář 2010 ve 14:19  • Odpověz
no já mám v plánu tak kolem vánoc převézt krabice od ségry a kouknout, co mi vrátí nezničené a co pocintaný a když tak se vrhnu zase na mimiaukci nebo aukro :slight_smile:

@sabcav koukám, že rodíme stejně :wink: byla jsi už na triplech,když se tu tak řešily?mně to čeká v pondělí a pořád doufám, že když ten screeneng dopadnul dobře, tak nebudu muset na plodovku a na nic
9. zář 2010 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz
Jů, tady už mi to ukazuje 16.tt :sunglasses: :slight_smile:
9. zář 2010 ve 14:20  • Odpověz
@tlap.ka jdu na krev za týden ve čtvrtek, taky doufám, že se plodovce vyhnu :pensive: :slight_smile: . Mě to nehrozí kvůli věku, ale kvůli nevydařenému prvnímu těhu :cry: :pensive: :wink:. Nt mi vyšel super, tak snad jo :slight_smile: . Jj, termín stejný, ale my budeme rodit počítám tak o 3 týdny dřív - mám těhucukrovku a nejspíš za pár týdnů skončím na inzulínu a přitom se porod vyvolává ty 3 týdny před termínem :wink:
9. zář 2010 ve 14:22  • Odpověz
@sabcav hm,ta těhu cukrovka je blbá, ale třeba se vyhneš inzulínu. Tak spolu budem ašpoň těhulovat :wink: mně vyšel down 1:310 populační riziko a upravené tou krví a screenengem 1:3010,tak snad mě to taky mine. Při prvním jsem ani nevěděla, že jsem byla na triplech, moje dr mi toho moc neřekla :unamused:
9. zář 2010 ve 14:27  •  2 děti  • Odpověz
@tlap.ka no kéž bych se vyhla alespoň tomu inzulínu :slight_smile: , jako píchat mi nevadí, ale tam jde o to, že se do 15 minut do píchnutí musíš najíst, teda začít jíst, aby to neúčinkovalo naprázdno a člověk neměl hypoglykemický šok a Andrej má období vzdoru, které se projevuje nejvíc při jídle - pěknými hysteráky :rolling_eyes: , chce jíst sama, to jí ještě úplně nejde, tak řve, že jí to nejde, že má hlad, tak jí zase chvilku krmím, pak zase jí sama, prostě oběd je u nás na 1/2 hodiny teď - místo obvyklých 10 minut. A než jde spát, tak se musím najíst ještě rychle já, pže pak jí to ruší :confounded: , máme doma netorýpa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zase udržovat jí o dalších půlhodiny vzhůru dýl, když je unavená, to je taky na 2 věci :unamused: :wink: .

Riziko mi vyšlo populační asi 1:1000 a moje osobní 1:19 000 :dizzy_face: . Tak ještě ty triply a velký utz, ať jsou ok :slight_smile:.

Hm, co to bylo teda za doktorku? :rolling_eyes:
9. zář 2010 ve 14:35  • Odpověz
Při poslední kontrole mě sestřička klasicky objednnala a pak mi sdělila, že mám přijít o chvíli dřív, že budeme brát krev, tak jsem se jí zeptala jestli to je na ty tripply a ona mi odpověděla s odmlkou : hmmmm, jo.Dr. mi taky v celku nic neřekne, jen že srdíčko bije, plodovka je ok a jestli mám nějaké problémy....toť celé, ani mi to mimi neukáže, civí na to sám. Musím mu vždycky říct ať mi to hodí na USB. :unamused: jak jsem tam byla poprvé, tak jen že jsem fakt těhu a to je celé, :angry: Uvažuju , že změním Dr. Kámoška chodí do soukromé ordinace, ale prý super, i ty boxíky tam dostávají... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2010 ve 14:53  • Odpověz
@majjka24 ty, jo, taky "super" přístup :frowning2: . To já si na svého dr. nemůžu stěžovat :dizzy_face: , monitor od utz natočí, vysvětluje, utz pokaždé, kecáme spolu i o běžných věcech )třeba když jsem ještě chodila do práce, tak co v práci, jestli Němci furt zlobí a tak). Dokonce mi jednou osobně volal, že mi vyšla cytologie III a když jsem byla těhotná s Andrej, tak mi při zánětu močáku volal, jestli už je to lepší, jestli léky zabraly a jak mi je :wink: . Přitom si vykáme a běžně se vidíme 2* za rok v ordinaci :slight_smile: .
9. zář 2010 ve 14:59  • Odpověz
@sabcav tak to máš teda super :slight_smile: , tak to mě Dr. volal jen jednou, že mám na nemocenské špatné datum :rolling_eyes: Jinak za dlouhých 12 let nic :confounded: ,ale to jsem spíš ráda že jsem nikdy neměla žádný problém( ťuk, ťuk, ťuk :slight_smile: ), to jsem tam chodila jednou ročně na ty klasické kontroly.
9. zář 2010 v 15:04  • Odpověz
@majjka24 on je tak sice trošku blázen a workoholik, ale fakt si nemůžu stěžovat :dizzy_face: .

Ad datum na neschopence, to ti nevolala sestra, ale přímo on? :confused:
9. zář 2010 v 15:07  • Odpověz
Teď ještě zpětně dočítám, že jste řešili i int. obchody, my nakupovali z:

http://www.nej-kocarky.cz/

a pak taky hlavně a nejvíc z :

http://www.ondalek.cz/

Za prvé jsou chebský,takže to máme blízko za druhé ty ceny a servis, to nemá chybu, můžu jen doporučit :dizzy_face:
9. zář 2010 v 15:07  • Odpověz
@sabcav sestra :sweat_smile: , vlastně :slight_smile:
9. zář 2010 v 15:11  • Odpověz
no já se dozvím o tripplech asi v pondělí od gyndařky protože mi braly krev jen na HIV a tyhlety breberky a pak mi braly krev na screeningu ve 13+4tt a jen jsem se dozvedela, že je vše ok, ale nevím vůbec vocogo :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže se vše dozvím až v pondělí protože jsem u gyndařky nebyla měsíc a půl tak jsem zvedava co na me vybalí. Jinak si na ni stěžovat také nemužu. Pokaždé mi ukáže mimíska má dve obrazovky jednu pro sebe a jednu nad lehátkem pro mě, takže vidím uplně všechno. Vždy ho změří řekne kolikátému týdnu to odpovída a jdeme ke stolu kde pak píče do počítače a já se mezitím ptám na milion věcí :slight_smile: takže doktorka super. Jen to čekání v ordinaci je peklo. Nikdy nejdete na čas naposledy jsem šla o hodinu a půl pozdeji než jsem byla objednaná, ale na jednu stranu chápu že když má nejaká těhulka problém může bez objednání přijít a ona ji vezme. Ale občas to člověka vytočí když pospíchá.
9. zář 2010 v 15:11  • Odpověz
@majjka24 no já už si říkala, že nemá na práci důležitější věci než kontrolovat datum na neschopence :grinning:
9. zář 2010 v 15:13  • Odpověz
@mooby fakt 6 týdnů :confused: . To bych nepřežila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já chodím teď co 2 týdny a příští týden to bude dvojité pokoukání v jeden den, ráno mám rizikovku v Plzni a odpoledne běžnou kontrolu u mého gyndr. v Mariánkách :grinning: . Držím palce, ať je na kontrole vše ok :slight_smile: . Mezi nožky koukat budete? :wink:
9. zář 2010 v 15:14  • Odpověz
9. zář 2010 v 15:15  • Odpověz
@mooby tak to já čekám tak max. 10 min., ale to je možná tím, že za těch x let jsem se v čekárně střetla s max. 2 dalšími najednou. Aspoň nějaká výhoda...Jinak to máš super, že ho vidíš, já ho viděla naživo jen na screeningu a to ten doktor (mladej namyšlenej od pohledu) si sednul do toho křesla jak pán tvorstva s pohledem - co mě otravuješ sestřička mi vaří kafe...koukal na tu svoji obrazovku a mlčel, kdyby bobek neležel krásně podélně tak ani nevím, co je co :frowning2: .......no nic stěhuju se tam někde ku vám :grinning: :wink:
9. zář 2010 v 15:20  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.