• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
.....a něco takového taky určitě pořídíme :slight_smile: http://www.ondalek.cz/produkt/sassy-chrastitko-s-kulickami
9. zář 2010 v 15:23  • Odpověz
http://www.ondalek.cz/produkt/taf-toys-detsky-bowling taky nemá chybu :slight_smile: , ale nám by asik krsdli pesani :sweat_smile:
9. zář 2010 v 15:25  • Odpověz
@sabcav ty jo v jeden den 2x no aby jste mimíska nevykoukali :slight_smile: no já byla naposledy u gyndařky 2.8. kdy mi jen dala doporučení na screening vzala krev a šla jsem... Takže jsem fakt zvedava jak na tom jsem kolik nám vůbec je a hlavně zda "to" tam už bude vidět nebo ne :grinning: protže zatím koukám na růžové věcičky a možná me dostane že mi řekne že tam je bimbís :grinning:
9. zář 2010 v 15:26  • Odpověz
@majjka24 a to je jen na netu, když jdeš do prodejny, nevíš co dřív...manžel mě tam už nechce brát :frowning2: , nikdy neodejdeme s prázdnou :grinning: :slight_smile: :wink:
9. zář 2010 v 15:26  • Odpověz
http://www.learningtoys.cz/kategorie/lamaze/ řekla bych hodně podobné a levnější :slight_smile:
9. zář 2010 v 15:27  • Odpověz
@majjka24 no tak to bych ho bombardovala otázkama že by zešedivěl teda fakt!!! Tohle mi udelat doktor tak ho s usmevem pošlu da háje zeleného protože to pak není doktor ale vůl co to dela z donucení a takový bych vraždila.
9. zář 2010 v 15:29  • Odpověz
@mooby když už jsem to měla zaplaceno, tak jsem to musela zkousnout :confounded: já furt nevím jít či nejít na ty tripply,....nemáme si náhodou to těhu užívat?? :grinning:
9. zář 2010 v 15:32  • Odpověz
@mooby no snad ji moc nevykoukáme :grinning:, ale rizikovka je na Lochotíně jen ve čt (navíc tam mám ještě dia poradnu, blé :confounded: ) a doktor ty triply nabírá v určitý den (jako v určitém týdnu :wink: ), a sešlo se holt takhle :wink: . Já si nestěžuju, Andrej zůstane celý den u tchýně a holky se užijou :dizzy_face: . My si to taky doufám užijeme, chceme jít někam na dobrej oběd, když s sebou bereme Andí, je to hektičtější a bez keců jídlo pro ní ohřejou snad jen u mekáče :angry: . Takže půjdeme někam na normální jídlo :dizzy_face:. Při těhu s Andí se mi stalo, že jsem měla v jeden den 5! doktorů - ráno hematologie plzeń na slovanech (kvůli ředění krve), pak dia+rizikovka Lochotín, pak odpo kontrolu na běžné gyndě v Mariánkách a ten můj dr. mě ještě poslal na ctg (ozvy) do nemocnice do Chebu :confused: . A tam slečna tak řádila, že se jim to poprvý nelíbilo a měla jsem přijít na kontrolní ctg za 2 hodiny :confused: :grinning: . Takže jsme ráno vyjeli z domova v 7 a přijeli jsme domů ve 22 večer :fearful: . Uff, to byl tehdy doktorský maraton :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2010 v 15:33  • Odpověz
@majjka24 no dělej jak myslíš :wink: , já kdybych na ně nešla, tak mám zase automaticky plodovku :frowning2: , takže volím menší zlo :wink: .
9. zář 2010 v 15:36  • Odpověz
@majjka24 jak si máme těhu užívat, když máme stale běhaní po doktorech a nikdy nevíme co může přijít... mě zabolí napravo a už umírám jakej jsem posera, takže si těhu fakt neužívám a pořád se kontroluju a už mi z toho hrabe... Takže se opravdu těším až to bude za mnou :slight_smile:

@sabcav ty jo tak to muselo být hustý takhle celý den v pápá a ještě k tomu na různých místech to by me kleplo, my jsme ted bez auta a už vidím jak se někam dopravuju busem apod. to by me vezly :grinning: už ted brblám že musím k doktorce co je přes celou Prahu autem tam jsem za 15min a busem za hoďku a díkiy tomu že máme berdu v opravě tak to oddaluju už 3týdny :stuck_out_tongue_closed_eyes: až se stydím že nejsem schopná tam zajet, ale nejak jsem se rozmazlila vozením zadku v autě :grinning:
9. zář 2010 v 15:41  • Odpověz
@mooby když bolí po stranách, jakoby u kyčlů, to je ok, to se roztahuje děloha :wink: , co je na uváženou, když břicho tvrdne nebo bolí jako při ms nebo bolí nebo jsou křeče tam, kde je mimčo (já si teda poznám, kde se lebedí, mám tam megabouli :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Já jsem taky rozmazlená se vozit v autě, ve vlaku jsem neseděla, ani nepamatuju a v autobusu nedávno :slight_smile:, ale to bylo po 2 letech :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , kdy už fakt nebylo vyhnutí. řidičák mám 10 let, kecám, víc, už 11,5 :astonished: , ale řídím tak jednou dvakrát za rok :frowning2: . Dokud jsme měli první auto - staré, to mě manžel pouštěl řídit často, i když co je horšího než mít vedle sebe bývalého řidiče z povolání, co do toho furt kecá a znervozńuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: , ale pak se koupilo nové, pak se po pár letech prodalo a koupilo další nové a to téměř neřídím :frowning2: . A s Andrej jsem sama ještě nejela :zipper_mouth: , se stydím normálně :frowning2:
9. zář 2010 v 15:47  • Odpověz
tak to mě taky občas někde píchne, ale neřeším to, zvládly to ostatní, tak já taky :slight_smile: A nějak prostě vím, že to bude vše ok. Taková nějaká předtucha . Měla jsem i takové tušení že tentokrát se to povedlo když menstruace ne a ne přijít. Já to měla i tak takové tozházené(občas), takže když po 10 dnech furt nic, tak jsem to pořád neřešila( už se mi to párkrát stalo) a už to bylo 14 dnů ( a dle mudr. to je pořád normální) tak už jsem si tentokrát byla jistá.A 15 den mi to testík potvrdil ( jeden a zarámovaný :slight_smile:)
9. zář 2010 v 15:51  • Odpověz
Já si chtěla dělat řidičák po svadbě, ale vlezlo do toho mimi a milionáři nejsme ....tak jindy :slight_smile:
9. zář 2010 v 15:52  • Odpověz
@sabcav no me obcas zabolí jako slepák, ale to jsou prdíky jak se mi tam honěj :wink: jinak nemám vůbec to bolení jako při ms to všichni píšou jak se roztahuje děloha a já to měla jen na začatku než se mi potvrdilo těhu a od té doby me nic moc nebolí tak se mi to tam snad ani neroztahuje :grinning:
Jinak mě byl splněn sen. Chtěla jsem auto a řidičák, tak mi přítel pořídil new beetle aby me dokopal k řidičáku jsem hrozný posera a všechno odkládám... takže auto bylo doma já si zkoušela jezdit tu po vesnici a v areálu kde jsou velkosklady a byla jsem rozhodnutá že jdu do toho, no ale pak se mi začalo dělat v autě zle a bolet prsa a bylo to tu... Otěhotněla jsem a na autoškolu jsem se nedostala a ani ted neuvažuju že bych začala se nervovat a stresovat v tehu. Takže je sranda, že mám auto na který nemám papíry :grinning: ale půjde také z baráku. Bohužel je beruška malá a kočár by se tam steží vešel takže jsme domluvení že se prodá koupí něco většího a pak časem až si udelam řidičák budu mít zase svoji nákupní taštičku :slight_smile: Ségra má řidičák 17.let a řídila asi 3x ted začala znova a je to děs já se sní bojím a to jsem neřidič :grinning: ale když vidím jak nemá cit na pedály tak umírám smíchy protože do toho její komentáře typu dědku uhni nebo ti přejedu cvičky to je fakt masakr :grinning:
9. zář 2010 v 15:58  • Odpověz
@majjka24 to je jasný, mimi je přednější :slight_smile: , tak holt v budoucnu :wink:
9. zář 2010 v 16:00  • Odpověz
@mooby ze ségry tu smíchy nemůžu :grinning: , a jj, nějaký jinší auto bude praktičtější :wink: .

Já si chtěla udělat v létě pár opakovacích lekcí, manžel, ač normálně vcelku kli´das, tak na tohle je cholerik :angry:, takže radši dám peníze než jezdit s ním :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No jeslti na jaře do toho opakování půjdu, netuším, záleží, jestli bude tchýně ochotná pohlídat obě berušky :slight_smile: :wink: .
9. zář 2010 v 16:03  • Odpověz
Ha, dítě po 3 hodinách vzhůru, a už na mě v chůvě haleká: mamí ňami, má hlad a žádá si sváču, tak se loučím :wink: . Hezký den všem :slight_smile:
9. zář 2010 v 16:04  • Odpověz
@sabcav ségra je čipan co ti budu vyprávět :grinning: její hlášky stojej za to :grinning: Já mám štěstí že je Viki flegmouš a opravdu když jsem byla za volantem a zkoušela si to tak jsem nechápala jak muže být tak klidný protože od všech kámošek jsem slyšela že jsem se zbláznila, že mi to dá pěkně sežrat a bude nervní jak pes a ono ne. Už před dvouma rokama jsem jezdila fungl novým golfem v areálu velkoskladů a málem jsem urazila zrcátko no a čekala jsem že me sežere a ono nic je fakt zlato a vím, že sním si ty jizdy takhle mužu zkoušet bez problémů a ještě mě v tom podporuje a chce abych se naučila drandit a nebyla na nem závislá. Je fat že jsem plánovala, že si udelam řidičák s berdou se rozjezdím pak přijde mimi a budu moct sama s mimčem jezdit na chatu a ono je vše jinak :slight_smile: nejdřív mimčo a pak teprve řidičák a to ostatní :grinning:
9. zář 2010 v 16:10  • Odpověz
Ahoj holky, jak se mate? Ja cely tyden bojuji s nejakou chripajznou nebo se o me zatim uspesne pokousi, tak doufam, ze me nakonec neskoli. Tedy, musim se Vam priznat, jak jsem mela velky oci s tou praci, ze to zvladnu a ze nedokazu sedet doma tak toho trochu zacinam litovat, sice me to bavi, ale jsem uz po pul dni vyrizena :/

Jinak mam dneska jeste smutnou, protoze mi psal kamarad, ze jeho zena, ktera ted byla v 5.mesici prisla o miminko, taky mu prestalo byt srdicko. Ja to nechapu jak se to muze dit, vzdyt prece se tohle stava do prvniho trimestru, tak jak je mozne ze takhle v 5 mesici a nebo dokonce v 8. jsem slysela. Achjo. Uplne jde na me hruza. Hlavne v pondeli jdu na ten triple test a jsem z toho dost vynervovana :(
9. zář 2010 v 17:59  • Odpověz
@tlap.ka podle toho co tady píšou holky tak se to platí jak kde.
9. zář 2010 v 18:02  • Odpověz
Ahoj holky,tak nemoc-rýmu mám za sebou,uf,to bylo hrozné,nic si pořádně nedát-léky a k tomu se starat ještě o malou :unamused: .
Čtu tady,že občas řešíte triply testy?!Přesně nějak nechápu,proč se toho bojíte či proč chce někdo odmítnout?!Já jsem byla na prvním screeningu a ted jdu na druhej příští týden a to je ono?!Nevím o co jde-ty tripl testy :confused:
9. zář 2010 v 18:25  • Odpověz
@jitule je to hrůza,ale raději na to nemyslet,já už cítím kopance od malýho a když se den neozve,tak se děsím,co je... :confused:
9. zář 2010 v 18:26  • Odpověz
@jandalinka - no prave ty pohyby, ja zadne necitim nebo je bud nepoznam, kdyz si myslim, ze je citim tak se spis ukaze, ze jsou to streva :sweat_smile: a to bych prece uz v tomhle tydnu mela citit ... Nic, musim zustat v klidu :slight_smile:
9. zář 2010 v 18:51  • Odpověz
@jitule ještě bud v pohodě :wink: ,mě mudr.říkal u minulý kontroly,že jsou opravdu vyjímky,kdo v 17.týdnu,spíš až po 20.týdnu jsou už cítit :wink:
9. zář 2010 v 19:02  • Odpověz
@jitule prvorodičky většinou cítí pohyby až mezi 19 - 20týdnem a někdy i dýl, tak žádné smutky a hlavu vzhůru :slight_smile:

no a k těm bolístkám a píchání všude možně, já si prostě i u Matěje i teď říkám, že všechno je normální, že všechno je v pohodě a má to tak být, prostě nepřipouštím, že by něco mohlo být jinak :slight_smile:
9. zář 2010 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz
@jandalinka @tlap.ka - dekuji holky za uklidneni. Hold sem musim zase zacit chodit casteji, skoro jsem zapomnela, jak je to prijemne s Vami pokecat. :grinning:
9. zář 2010 v 19:19  • Odpověz
@jitule jo jo, je bezva vědět, že někdo má stejný starosti a radosti jako ty a pokecat si o tom :slight_smile: s holkama dubnovkama takhle kecáme od roku 2007, ale od tý doby, co máme děti, tak už to zdaleka není tak intenzivní jako před porody :slight_smile: broučci nás zaměstnávají naplno :slight_smile: teď už zase řešíme starosti a radosti s dětma :slight_smile:
9. zář 2010 v 19:34  •  2 děti  • Odpověz
Zdravím - berete ještě nové členy? Mám termín porodu v půlce února a zatím jsem se trochu se strachu do žádné diskuse nepřidala.
9. zář 2010 ve 20:30  • Odpověz
@barcaa vítej a proč ze strachu?! :confused: :sweat_smile: .Člověk si tady přijde i na jiné myšlenky,dost věcí si ujasní,zjistí nové věcičky apod. :wink:
9. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz
Jandalinka - už mám doma skoro čtyřletou cácorku a o druhé miminko jsme přišli, takže proto jsem strachy radši nikam nepsala. Ale je pravda, že mi to už chybí, přeci jen spoustu věcí už si zase nepamatuju :wink:
A jinak to tu ještě moc neumím
9. zář 2010 ve 20:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.