• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@barcaa je mi to líto a chápu tě,ale opravdu je dobré se vykecat :wink: a povzbudit se. :wink:
9. zář 2010 ve 21:02  • Odpověz
@barcaa vítej :slight_smile: . neboj určo bude vše ok ,- nezapomeň MYSLET POZITIVNĚ :wink: :slight_smile: Všichni držíme palečky všem :slight_smile:
tak mám další boyčka z mimiaukce za plných 55 kč (včetně poštovného) je jich tam myslím 10 . Nikdo jiný nepřihodil, jsem měla štěstí teda, jindy se o něco rvu....a nic. Co vaříte o víkendu, já už fakt nevím. A zase mě drží žravá( byli jsme v kaufu, tak je toho doma plno) a nevím co dřív :sweat_smile: :sweat_smile:
9. zář 2010 ve 21:11  • Odpověz
@barcaa tentokrát určitě dopadne všechno dobře :slight_smile:

@majjka24 super výhra, gratuluju :wink: já budu dělat cuketu, už se na ní těším a pořádně majolky k tomu :wink:
9. zář 2010 ve 21:25  •  2 děti  • Odpověz
Tak holky, já se snažím myslet pozitivně, ale prostě až budu mít ten uzlík živý u sebe, tak si to teprve začnu užívat.

Jinak jsme prolétla poslední stránku a řešíte tripl testy. Já šla teda na krev, ale pokud by bylo něco špatně, tak odběr plodovky jsem odmítla. Tak jako tak půjdu ve 20. týdnu na nějaký speciální UTZ kvůli minulému těhu, takže tu jehlu do břicha s klidem vynechám.

Oblečení - mám hromadu věcí doma po malé, takže to pak budu řešit tak nějak za pochodu.

A kočárky už jste řešily?

A díky za přivítání. :wink:
9. zář 2010 ve 21:34  • Odpověz
@tlap.ka - koukala jsem, že máš Dorjan a jsi spokojená. Já po něm pořád pokukuju, měla jsem ho koupený na druhého prcka a nejradši bych si ho koupila zase - Dorjan Danny sport.
9. zář 2010 ve 21:41  • Odpověz
@majjka24 super výhra :slight_smile:
9. zář 2010 ve 23:43  • Odpověz
@barcaa vítej :slight_smile: . S 2. mimčem mě to moc mrzí :cry: :frowning2: :pensive: . Musíš tomuhle miminku věřit :slight_smile: :wink: , a pozitivní myšlení je půlka úspěchu :slight_smile: :wink:. Ad ten kočár, známá ho má a vcelku pozitivní reference :wink: .
9. zář 2010 ve 23:46  • Odpověz
Já se prospala u tv, a teď tu straším :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , se mi nechce chrnět :confused: , to jsem na sebe zvědavá ráno :grinning: :wink: . mám velkou radost, před chvílí mi kamarádka psala, že má od so zpoždění a dneska večer našla //. Už má o měsíc mladší holčičku, než jsme my :wink: , takže se holky kamarádí :slight_smile: ( i když v tomhle věku nevím, jestli se to dá nazvat už kamarádění :grinning: :wink:), takže budeme mít kamaráda nebo kamarádku i pro Terezku :slight_smile: .

Jdu zkusit spát, hezký den všem :slight_smile: :dizzy_face:
9. zář 2010 ve 23:50  • Odpověz
@barcaa dorjan danny sport má ségra, no na mě je tam proti cross country moc malá korba nebo aspoň se mi to zdálo, kromě toho, že se jí sekají ty pacičky na vyndávání celé korby, takže občas pěkně válčí je s ním celkem spokojená. No já po zkušenosti bych šla zase do cross country, teda spíš jsem si ho nechala,ale teď dělají moc hezký nový vzory :slight_smile:

sakriš, jsem koukla na aukro a mimiaukci a už mě zase svrběly prsty,ale odolala jsem, musím to nejdřív okouknout, co mám a co ne a pak začnu zvedat adrenalín, ale nejdřív po triplech...

no a taky jsem koukala na těhu oblečení, máme sraz od základky a nemám v čem jít, teda asi, to budu ve 20 týdnu, tak jsem jukla na těhu sukně,ale i nošený jsou drahý jak pes a na to, že ji budu mít tak 1 - 2x, tak mi to přijde zbytečný, tak asi půjdu nahatá :wink: :sweat_smile:
10. zář 2010 v 07:06  •  2 děti  • Odpověz
@tlap.ka my máme příští sobotu sraz ze střední a půjdu v těhu džínách, jako sukni si na to fakt kupovat nebudu, jinam bych jí stejně neunosila :wink:. Navíc v téhle zimě, co tu panuje, bych asi zmrzla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

Jinak hezké ráno všem :slight_smile:, my jsme vzhůru asi od 6,15 :frowning2: :unamused: (normálně vstáváme tak o hoďku později :slight_smile: :wink: ). Jdeme vařit, ale ještě netuším co... :confused: . Asi langoše, odpoledne má přijít 8letá sousedka si pohrát s Andí (je tu jednou za 14 dní na víkend - jsou rozvedený :wink:, tak si to aspoň v klidu osmažím :slight_smile: . Nebo že bych zadělala na pizzu :confused: ?
10. zář 2010 v 07:59  • Odpověz
@sabcav no my vstáváme tradičně v 6hod, někdy i dřív a výjimečně dýl :sweat_smile: no jo, ve finále se taky asi na tu sukni vykašlu, kalhoty nějaký mám a triko taky najdu :slight_smile: bude to sraz spíš těhulí - 3 budou v 8 měsíci a já budu lámat půlku těhu, to bude džusová párty :slight_smile: :wink: pro obědy si chodím do jídelny, takže vařím jen o víkendu, ale zase o to radši :slight_smile:
10. zář 2010 v 08:08  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,sluníčko leze ven a hned mám lepší náladu.Tak se paprsky nabyjte,ať máte hezký den.Dopol mám v práci poradu a pak bazének a konečně po týdnu dorazí manžílek,už se těším.
@sabcav Koukala jsem, že jsi z Mariánek, pojedete se podívat na Loretánky do Boru?
@barcaa Ahoj vítáme další maminku :slight_smile: posílám ti trochu pozitivní energie a držím palečky :slight_smile:
Kočárky jsme probíraly,ale můžem zas :grinning: mám vybrany http://www.babycar.cz/katalog/x-lander-nova-kolekce-2010/produkt/set-x-lander-xa-2010-xiii/_var%3D2080
zatím ho u nás všichni chválili,tak uvidíme.
10. zář 2010 v 08:11  • Odpověz
@pajmou jo jo, w-lander je v poslední době hodně oblíbený a odzkoušený :slight_smile: ten, co máš vybraný je moc krásný, ale pro nás by teda bílá nebyla, my jsme věčně někde v přírodě a to by nebylo ono :slight_smile: jak tady někdo psal, bílá se musí umět nosit :slight_smile:
10. zář 2010 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
jak poznám, že mi tvrdne břicho? A je to nějak nebezpečný nebo něco? Občas se mi zdá, že ho mám tvrdý jak šutr, ale nic a nikde mě nebolí...
@tlap.ka já včera byla v HM a mají super těhu džíny, kalhoty i sukně...;) Vybrala jsem si hned dvoje, každý za 800 Kč.
10. zář 2010 v 08:18  • Odpověz
Bílá?Ježiš to ne,naše dítě bude prasatko jako každé jiné..
http://www.babycar.cz/katalog/x-lander-nova-kolekce-2010/produkt/set-x-lander-xa-2010-xiii/_var=2080
už tam skočila ta hnědá?
10. zář 2010 v 08:18  • Odpověz
@pajmou bydlím mezi ML a Chebem :wink: , nn, nepojedeme, program je hezký, ale manžel předělává kvůli prckovi kdysi garáž, pak pedikůru na naši LOžnice a do naší ložnice půjde Andrej a do jejího pokoje mimčo, tak aby to tu nebylo kolik měsíců rozharašený, tak na tom o víkendech pracuje :wink: . Kočárek pěkný :slight_smile: , my jsme měli 4 favority - jané, x lander, teutonii a per perego :slight_smile: . Jdeme něco dělat, jsem tu jak přilepená smolou :grinning: , za chvilku začne kouzelná školka a ještě musíme vyndat myčku )A. mi pomáhá :dizzy_face: :wink: ), tak abychom to stihly :slight_smile:
10. zář 2010 v 08:19  • Odpověz
@pajmou jj, takhle už je hnědá :dizzy_face:, ta je mnohem praktičtější :wink:
10. zář 2010 v 08:20  • Odpověz
@pajmou a i hezčí :slight_smile:
10. zář 2010 v 08:20  • Odpověz
@mistinka no já většinu těhu oblečení mám ještě z doby, kdy jsem čekala MAtěje a pak i po ségře,co byla těhu rok po mně, ale sukni jsme ani jedna neřešila, tak jsem o ní přemýšlela,ale už mě to asi přešlo :slight_smile:

@pajmou no na tu hnědou jsem koukala, ta by se mi líbila a nebo ta zelinkavá, já jsem na ní tak nějak zatížená :wink:
10. zář 2010 v 08:26  •  2 děti  • Odpověz
@sabcav Díky,kamaradka má jane, používají ho 4 týdny co je malá na světě a má už rozbitou brzdu a lezou jí z korby nějaké dráty tak je moc sklamaná, ale zase to může být kus od kusu.
Teutonia se líbila mě moc,jenže mě strašila v krámu, že nemá nějaké testy a doporučila mi muru.
Per perego ani neznám,okouknu ho.
Jinak se možná potkáme na locháči na rizikovým, v uterý se dozvím,kdy bych tam měla jít poprvé.Napsané už mám,ale prý ještě nemusím.
10. zář 2010 v 08:28  • Odpověz
@tlap.ka Ta zelená je úžasná,mám jí kamarádka,tak jí mít ,,nemůžu,,, ale je bájo :grinning:
10. zář 2010 v 08:29  • Odpověz
@pajmou a já myslím, že jestli se TI líbí víc než hnědá, tak si jí klidně koupit můžeš, i když ji má kamarádka :slight_smile:
10. zář 2010 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz
@tlap.ka Zase si říkám, že ta hněda je pro kluka i holčičku, ta zelená by se mi líbila pro kluka, ale holčička a vojenská barva :grinning: zůstanu u hnědé :grinning:
10. zář 2010 v 08:36  • Odpověz
@pajmou no já myslím, že kdybys dala do zelené patřičnou dávku růžové ( i když teda já ji moc nemusím), tak by to vůbec nevadilo a vůbec si myslím, že teď už se na barvičky nehraje :wink:
10. zář 2010 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz
@tlap.ka Já růžovou taky nemusím, normálně se mi holkách líbí modrá :slight_smile:
10. zář 2010 v 09:08  • Odpověz
@pajmou no ségra má Kačenku a zapřísahala se, že ji nebude strojit do růžový, jenže se to tak nějak scházelo to růžové oblečení, tak ho prostě dává a popravdě řečeno Kačce sluší no :slight_smile: takže sice říkám, že růžovou nemusím, ale kdo ví,..... teď jen aby se nám povedla ta holčička. "tchýně" mi říkala, že v jejich rodě je holčička vždycky až třetí, tak teda nevím, ale zase my jsme dvě ségry, tak se sakra ty geny někde projevit musí, ne? :wink:
10. zář 2010 v 09:20  •  2 děti  • Odpověz
dobre ranko

@pajmou moje kamaradka ma taky x-lander a taky je s nim spokojena :slight_smile:
10. zář 2010 v 09:52  • Odpověz
Krásné ránko milé dámy :grinning:
Před chvílí jsem si byla pro čerstvoučké rohlíčky, namazala jsem si je lučinou k tomu slaboučké kafíčko a klasicky - listovku, calibrum mami a magnesko :slight_smile: Po cestě do obchodu stojí obchůdek s kojeneckým zbožím, tak jsem tam skočila se jen na něco zeptat.....no takže už mám odloženou soupravičku a jedny dupajdy.to je za trest tam chodit :dizzy_face: Kdyby nebyla ta paní prodavačka aspoň tak ochotná :wink:, vždycky poradí ukáže....kdyby byly takové všechyn prodavačky, juj to by se nakupovalo :grinning: :slight_smile: Já jsem nikdy nechápala, jak ty těhuly tak šílí z toho, myslím v dobrém smyslu slova a teď je úplně chápu :wink: :slight_smile: jsem úplně stejná. :sweat_smile: :confused: :zipper_mouth: (teď nevám, který smajlík se tam nejlíp hodí :slight_smile: )
Co teda budete kuchit o víkendu???ke všemu se k nám zítra nasáčkuje švagrová s přítelem, jsou v pohodě, ale budou u nás od půl 12 a jěště u nás spát, máme zítra bowling, teda spíš oni, mimo mě a je až od 20hod. tak nemám tucha co budem dělat celé odpoledne..... :confounded:
10. zář 2010 v 09:56  • Odpověz
@cutce jsem koukala na tvoje fotečky :slight_smile: máš už teda pěknou výbavičku :slight_smile: :slight_smile:
10. zář 2010 v 09:57  • Odpověz
@majjka24 dekuji. Ty posledni fotky jsou veci co jsme dostali od manzelova kamarada :grinning:
10. zář 2010 v 09:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.