• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@yfka30 my naštěstí tak brzy ráno nevstáváme, já tahám v 7,30 Andí z postýlky heverem :grinning: :sunglasses: . Nechala bych jí spát i dýl, jenže pak zase aby šla spát po o až po 14 a to nechci, než se vyspí a nasvačí, tak je 17 a než někam dojdeme (ke kamarádkům, tchánům a pod), tak rovnou můžeme jít zpátky :unamused: .

@rymeska vítej :slight_smile:, příznaky mám úplně ty samé :wink:. Já mám tp 3.3. a končím už 8. týden :confused:.

@ined77 malá trpěla na prdíky do půl roku úplně děsným způsobem :cry:, no i teď když má na jídlo brokolici nebo květák, tak jí preventivně dám babycalm :wink:. Když ona moc nepije a má pomalý trávení a kaká tak jednou za 4 dny :frowning2:. Když jí lezou zuby, tak je to lepší, tak i jednou denně :slight_smile:.

Já udělala šunkofleky a okurkovej salát, Andí buď něco rychlého spáchám nebo to spíš jistí sklenička :wink: . Ještě si musím umejt vlasy, taky se vám taky mastí:frowning2:??? A pak na hřiště a až přijdeme, tak upeču nějakou rychlou buchtu, odpo po spaní jdeme ke kamarádce, tak ať máme co ke kafi :slight_smile: . Hezký den všem :sunglasses:
20. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
sabcav-jé to to závidím to vstávání, malej se mi v 5 vzbudí na mlíko a pak už neusne :unamused: . Mě malej spí ještě 2x deně, od těch 5 by do oběda nevydržel, takže jde v 9h a pak ve 14h. Dřív taky vstával kolem 8, najedl se a pak ještě usnul, to bylo krásný, teď hrůza :angry:
@rymeska-vítám tě :slight_smile:

Dneska má prcek asi blbej den, od rána jen kňourá a je protivnej, ráno sebou mrskl v kuchyni na zem, jenom proto, že jsem mu nedala co chtěl :angry: . Ted naštěstí usnul, tak doufám, že se z toho vyspí. Holky, co už máte prdísky, nebojíte se, když vám houpnou na břicho? Malej to s oblibou dělá a nebo mi do něj plácá, takže ho musím dost krotit.
20. črc 2010 v 09:53  • Odpověz
@rymeska ahojky, vítej....kontrolu mám ve stejný den jako ty a příznaky rovněž...jen doufám, že zvlášť ten neustálý pocit na zvracení brzy odezní, je to fakt nepříjemné....a to doma zatím nemám žádnýho prďolu...
20. črc 2010 v 11:25  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak si musím postěžovat, že je mi opět od rána zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...a do toho se dělá zase pěkné teplo :fearful: .
já mám léto moc ráda, ale teď mě to ničí :sweat_smile: .

@sabcav :slight_smile: ...i u nás se ještě objeví sem tam bolení bříška, hlavně v noci :frowning2: , ale to už je samozřejmě nic proto dřívějšku :sweat_smile: .
kaká jednou za 4 dny? :fearful: ...to u nás průměrem 2x denně, když jdou zoubky a ty jdou skoro pořád tak i 3-4x :sweat_smile: .
jo andrej je holčička? :slight_smile: ...já myslela že chlapeček :grinning: ...pěkné jméno :slight_smile:

rymeska :slight_smile:...ahojky a gratuluji :dizzy_face:

@yfka30 :slight_smile: ...tak to budou nějaké erupce, u nás se dnes od rána také spíš kvičelo :grinning: .
s tím břichem...no to víš že mám strach :fearful: ..malého uspávám tak že s ním ležím, takže se buď snažím být na boku nebo mám ruce na břiše a když by náhodou nějak hopl, tak to snad zachytím :fearful: .jinak on má ze mě průlezku, musí se po mně smolit pořád.je to moje klíště :grinning:.
a to ještě bydlíme ve třetím patře bez výtahu, takže ho nosím nahoru a dolů jako opička :unamused: ,plus ještě tašky, motorku atd :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...teď ho učím že jako závodíme kdo bude nahoře nejdřív a zatím mi to bere :sunglasses: :grinning: jenže on je filuta, brzy to prokoukne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

@dress :slight_smile: ..na to teď vzpomínám nejvíc, jak bylo super se kdykoliv natáhnout :grinning: .s tím čertikem to už jaksi nejde, ale zase člověk je nucený to nějak potlačit :sweat_smile: .
ale teda rána jsou pro mě děsná...každé ráno'' kocovina'' :rolling_eyes: :grinning:
20. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz
Končím osmý týden a konečně mě opouští ranní nevolnosti (doufám, že to není jen tím, že se na pár dní ochladilo), nechuť k jídlu přetrvává, jen už se mi z něj nezvedá žaludek. Nicméně mám pocit, že jsem se zase trochu nafoukla, v kanceláři normálně sedím s rozepnutýma kalhotama, na toloustnutí je ještě brzo, fazolka má něco málo přes centimetr.
20. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz
@ined77 nn, kdepak, A. je holčička :grinning: . My jí říkáme všelijak: Andrej, Andís, Andrýs, Ája, Ájinka a jen když fakt zlobí, tak je to Andrea :wink: . A taky slyší na krokodýlka :grinning: , to je pozůstatek z dob, kdy jsem si myslela, že mi to prso vždycky ukousne :slight_smile: . Jinak u nás pro změnu taky kníkaná :frowning2: , asi nějaký erupce na slunci bo co :confused: :confounded: . No teď už půlhodinku spí a doufám, že do těch 15-15,30 ještě chrnět bude :slight_smile: .

@xovicka mě taky dneska ještě nebylo na blinkání :astonished: , to si to zase užiju večer :grinning: . Ad nafouknutí, po A. mám trošku bříško, a teď se taky přifouklo, takže vypadám jako v 5. měsíci :confused: . Ve čt jedeme do velkoměsta, tak se těším, že snad seženu nějaký letní těhukalhoty, s Andí jsem je nepotřebovala - bříško mi začalo růst v půlce září a teď by se hodily, taky nechci mrňouska utiskovat nebo chodit nebo spíš sedět s rozepnutýma kalhotama :wink: .

@yfka 30: tak to tě lituju, Andí normálně vstává okolo 6,45 a spát chodí do 20, no teď přes léto jsme jí to trošku protáhly, stejně je dlouho světlo a teplo a taky abychom se někdy mohly zdržovat třeba u grilování, tak teď vstává okolo 7,30 a spát chodí okolo 20,30 (při první reklamě). No a to kakání, to je děs:cry:, jako kojená taky od 6 týdnů kakala 1* za týden :fearful: No a minulý týden, jak byly ty vedra a o moc víc než normálně nepila, to nekakala tejden, už jsem myslela, že snad naklušeme k dr. na klystýr nebo čípek :frowning2: , no naštěstí jsme to zvládly doma :slight_smile: . Když ona nepije a nejí čerstvý ovoce, takže má asi míń vlákniny, maximálně sní na sváču přesnídávku, nebo jí trošku ovoce propašuju do večerní kaše nebo do jogurtu :rolling_eyes: .
20. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz
@xovicka - tak to tise zavidim, mne bylo blbe cely vcerejsek, ty lizatka jsou opravdu na nic a dnes rano uz to slo zase ven. Tak drzim palce at ti to vydrzi a nevolnosti se nevrati. Je tedy zase pravda, ze ja mam silene chute k jidlu, tak aspon nijak nestradam :slight_smile:
20. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz
Jeste jsem se vas chtela zeptat, jak jsem vcera byla na kontrole, tak dalsi kontrolu mi doktor naplanoval az za mesic, tedy na 12/13tt. Neni to moc dlouho. Ja nevim, ale kdyz vsude ctu jak doslo k zamlklymu tehotenstvi, samovolnemu potratu kolem 10/11tt tak mi prijde divny, ze mam kontrolu po mesici. Nehlede na to, ze mi rekl ze si mam dojit k obvodni lekarce na plicni a k zubari, ale nedal mi zadnou zadanku, mam jen tu tehotenskou prukazku, tak jsem trochu vyjukana. Jak jste to meli vy?
20. črc 2010 ve 14:06  • Odpověz
@jitule chodí se bez žádanky, jen s průkazkou, dr. tě vyšetří a dá ti razítko do těhu průkazky :wink: .

Bohužel i takové případy se stávájí :cry: :pensive: , lepší si je moc nečíst a věřit miminku :dizzy_face: . No a když budeš mít pochybnosti, tak se vnuť o víkendu na pohotovost, jestli by na tebe nemohli mrknout (teda spíš na utz na mimíska :wink: ), že tě třeba někde divně píchalo :wink: .

Já si jdu pro průkazku zítra, tak snad to bude ok :slight_smile:. Taky mám nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:, no až začnou pohyby, tak bude člověk klidnější :wink:.
20. črc 2010 ve 14:15  • Odpověz
@jitule já jsem byla na kontrole včera a taky jdu až za měsíc a o krvi nic neříkal, takže žádanku dostanu taky asi až za měsíc-taky mi to přijde pozdě...
20. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz
@sabcav - urcite na kontrole dopadnes dobre, diky za zpravu, ze tedy na ostatni vysetreni staci prijit s tou tehu prukazkou, jsem z toho byla trosku zmatena. Miminku verim, kdyz uz se to u mne podarilo tak uz dopadne vse dobre, ale strach nejak zahnat nedokazu. Na pohotovost asi nemuzu, protoze takhle jsem tam byla s krecma ten minuly tyden a nechali si mne tam 2 dny, takze ted by si me tam nechali mozna dele. Kamoska takhle lezela v nemocnici skoro cele tehu, ale mozna mi to nervy nedaji a prece se tam vydam :slight_smile:
@zanet2009 - tak si budeme drzet palce at za mesic dostaneme skvele zpravy :slight_smile:
20. črc 2010 ve 14:57  • Odpověz
@jitule snad jo, když už se u nás takovým zázrakem zadařilo, tak to doufám bude ok :pensive: :slight_smile: .

Já s Andí ležela 5 dní v nemocnici, okolo 21.tt mě taky nějak podezřele a divně dole píchalo,a výsledek byl ten, že si mě tam nechali a že mi v den propuštění mi řekli, že mám zánět moč.měchýře a že to způsobilo to píchání a atb ať mi napíše můj gyndr. :angry: . No a vizita stylem: pohyby cítíte? cítím. tak to je dobře a šly o pokoj dál, žádné ctg ani měření čípku, jestli se třeba nepovoluju (což by teda v 21.tt vůbec nebylo fajn, navíc infekce může vyvolat předčasný porod, ale o tom dr. v Chebu asi neví :confounded: ), takže do Chebu už nikdy opravdu nee :zipper_mouth: . A zkazky o porodech v Chebu jsou dost strašidelný :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
20. črc 2010 v 15:26  • Odpověz
@sabcav - no to mas taky pekny zazitky z nemocnice. Me taky vizita vicemene obesla, zbyle dva dny po prijmu mi nedelali ani utz ani mi neprohmatali bricho a propustili me s tim, ze to vsechno doktori svadi na srusty, tak to tomu budou taky pricitat, tim ze jsem mela nekolik operaci v predchozich letech. Tak snad ok, snad uz tam nebudu muset znovu, i vzhledem k te strave o ktere uz jsme se bavily :slight_smile: Dej zitra vedet, jak si dopadla na kontrole u og.
20. črc 2010 v 15:44  • Odpověz
@jitule taky pěkný :frowning2: :confounded: .jasně, ale až večer, až zvíře usne, mám tam být na 17 a než dorazíme domů a obstarám malou (koupání, véča) a než usne, ale dám vědět :wink: . Blbě je mi momentálněpěkně (nesedl mi oběd :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), takže mimčo asi zřejmě ok :dizzy_face: .

Už se vzbudila, jdu jí dát na sváču mlíčko a jdeme k té kamarádce na pokec a Andí na bazík, děti a trampolínu :grinning: .

Hezký den všem :sunglasses:
20. črc 2010 v 15:53  • Odpověz
@sabcav-Paťula chodí tak spát kolem 20h, ale jenom ráno nevím co tak blbne. Mu je jedno, jestli usne ve 20h nebo ve 22h v 5h už straší. Málokdy se stane, že ještě usne a spí do 6:30, ale to je pak člověk tak hotovej, že má pocit jak kdyby nespal vůbec. S tím pitím to máme stejný a ovoce taky, jak by si měl vzít třeba kousek jablka tak před ním zdrhá :grinning: , takže jedině do jugurtů.

Můj gyndař má celej červenec dovču, úplně ta stejná situace jak u malýho...to jsem šla do porodnice na krev, ale to bylo začátkem července, ale ted už je skoro konec měsíce, tak nevím jestli počkat nebo do tý porodky. A stejně ho chci měnit, za celý těhu mi neudělal ani jedno vyšetřeni a ani utz, jen mi prohmatal břicho a nazdar. Takže asi zajdu na tu krev a pak si zkusim domluvit mamčinu gyndařku :slight_smile:
20. črc 2010 v 16:16  • Odpověz
Ahojte :wink: tak já jdu k dr. na druhý UTz už zítra na 11 hod. strašně se bojím zda už bude to srdíčko nebo ne :hearts: tak já vám zítra pisnu co a jak =) pá a mějte se :sunglasses:
20. črc 2010 v 18:07  • Odpověz
AHOJKY,tady mám ještě svoje čárečky,nemůžu se na ně vynadívat..prostě ,když sem tolik let testovala zbytečně,ted si testím a mám radost // :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..Moje čárečka je už větší než ta na testu,tak asi rosteme..Za dva dny jdu na UTZ,mám docela strach,přece jen 2x potrat je už celkem dost.. :frowning2: ,ale musím myslet pozitivně.. :wink:
20. črc 2010 v 18:43  •  3 děti  • Odpověz
@pajinka111 krásný čárečky, gratuluji :slight_smile: .
@deniska9191 srdíčko už by vidět být mělo, my ho měli už v 7tt :slight_smile:
20. črc 2010 v 19:26  • Odpověz
pajinko....moc a moc ti gratuluju a neboj určitě to bude dobrý když se to povedlo beze všech léků :wink:
20. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz
Ahojda, vy se semnou nebavite? :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. črc 2010 v 05:26  • Odpověz
autor
@majjka24 Proč by jsme se s tebou nebavili? Spíš tvůj příspěvek zmizel ve spostě dalších, ale z toho si nic nedělej, zo je normální :wink:
Jinak holky v pátek odjíždím na víkend na Slovensko - vyloženě dámská jízda . sedm bab, tak doufám, že bude hezky a že si to užijem
21. črc 2010 v 07:22  • Odpověz
@deniska9191 držím palce na utz, ale určo to bude ok :dizzy_face:

@pajinka111 krásný čárečky :slight_smile:

majjka24 proč? :confused: Kde pracuješ, jestli to není tajný, ten čas příspěvků mě dostal, to já mám ještě hlubokou půlnoc
:sweat_smile: .

Jdu něco uvařit, zatím pá
21. črc 2010 v 08:46  • Odpověz
Ahoj všem, už zase začínaj pařáky, to je šílený :angry: @majjka24 se mnou se tady taky nebaví, nic si z toho nedělej, ale já už si zvykla, že si píšu sama se sebou :grinning:
21. črc 2010 v 09:30  • Odpověz
Ahoj holky. Můžu se k vám taky přidat? Jsem v 8tt. Chtěla bych se zeptat, kdy vám začlo být špatně? Mě zatím nic není, jen jsem pořád hrozně unavená a bolí mě prsa. Snad to všechny zvládnem a budeme mít krásné a zdravé miminka :slight_smile:
21. črc 2010 v 09:57  • Odpověz
ahoj holky, přeju pěkný den :wink:

majjko....neboj, my se s tebou bavíme ale málokdy se tu sejdeme abychom mohli si psát souběžně :slight_smile:

bara26....mě bylo špatně asi od 6tt, nevolnost, přecitlivělost na pachy a pocit na zvracení, nechutenství, no a ještě to trvá, ale dnes je mi zcela vyjímečně dobře :grinning:
21. črc 2010 v 09:59  • Odpověz
@bara26 ahoj a vítej :slight_smile: . Mě u prvního nebylo špatně ani jednou, teď jsem asi 6tt a taky zatím nic, i když dneska je to takový všelijaký, tak nevím jestli z toho horka nebo těhu nevolnost :confused: .
21. črc 2010 v 10:19  • Odpověz
@bara26 Ahoj Baru, vítej...mně začalo být špatně v 7tt, zrovna na dovolené :( .A zatím to trvá, ale už se mi to zdá trochu lepší, tak snad to odezní úplně
21. črc 2010 v 11:25  • Odpověz
@jitule Já byla po prvním ultrazvuku na kontrole taky až po měsíci - v 13.týdnu (včera). Dal mi taky těhotenskou průkazku a že si mám zajít k obvoďákovi a k zubaři, bez žádanky. Ten měsíc se strašně pomalu vlekl a opravdu nejhorší je číst o zamlklých potratech a tak. .Naštěstí po včerejší kontrole je vše ok a dokonce mi posunul termín na 27. ledna, tak doufám, že mě s diskuse nevyhodíte :wink:
21. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak jak se dnes máte holčinky a co mimísci? :dizzy_face:
u nás to celkem jde, nějaké vztekánky a pod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...vedra opět nastaly..fuj...a je mi opět blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

@sabcav :slight_smile: ...slyší na krokodýlka :grinning: ...kojila jsi dlouho?
u nás e povedlo bohužel jen do 6. měsíce..opět prdíky :unamused: ...kroutil se, pouštěl a plakl až začalo být nemožné ho nakojit, ale aspoň že jsme to vybojovali takhle :wink: .

@yfka30 :slight_smile: ...já tě uklidním..i matýnek je ranní ptáče. na začátku léta vstával i ve 4.30 :astonished: ...což už teda bylo moc i na mě :sweat_smile: .víc jak do 6.30 nespinká a to takhle dá tak 1x týdně. běžne vstává tak v 5.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: .a taky...ikdyby šel spinkat o půlnoci, ráno vstane stejně :sweat_smile:

@deniska9191 :slight_smile: ...držíme palečky a těšíme se na fotečku! :dizzy_face:

@pajinka111 :slight_smile: ...krásné čárečky...moc gratuluji :dizzy_face: a držím palečky ať je vše o.k. :dizzy_face:

@angelina987 :slight_smile: ...tak přeji pěknou dovču v babinci :grinning: ...ještě tak nebýt těhu a bylo by čoro moro :grinning:

@xovicka :slight_smile: ...jj, i já jsem nějaká nafouklá :confused: ..asi to k tomu prostě patří, ačkoliv si to z dřívějška nevybavuji :grinning: .

@bara26 :slight_smile: ...ahojky :slight_smile: ...mně začalo být zle v den kdy jsem zjistila, že jsem těhu :grinning: ...jako ne že bych neměla radost, naopak, ale konečně jsem si vysvětlila to divné plavání žaludku :grinning: ...tzn.že to mohl být tak 4tt a trvá to pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
u matýnka mi zle nebylo téměř vůbec, ačkoliv to mohlo být i tím že jsem mohla spočnout kdy se mi zachtělo, což teď je neproveditelné :grinning: .byla jsem od 6tt doma na rizikovém.

@majjka24 :slight_smile: ..ahojky :slight_smile:

@dress :slight_smile: ...jj, já jsem i ráda, že letos nikam nejdeme, asi bych si to vůbec ani neužila :frowning2:.MM má dovču od 23.7., tak budeme jen výletovat :slight_smile:.
21. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz
@mistinka :slight_smile: ...gratuluji k průkazce :slight_smile: .teda ale jsi rychlík :grinning: ...pak můžeme udělat tipovou soutěž kdo kdy bude rodit a v jakém pořadí :grinning: .

holky, jdete některá na screening na VVV ve 12tt?

a co se týče potratů atd....radím..nemyslet na to...jestli se něco stát má, stejně s tím nikdo nic neudělá :frowning2: a zbytečný stres neprospěje ani vám ani mimískovi :wink: ...takže heslo dne..myslet pozitivně :dizzy_face:
21. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.