• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@cutce ta kolíbka je úžasná :slight_smile: Můžu být taky jeho kamarádka??? :grinning:
10. zář 2010 v 10:01  • Odpověz
@majjka24 to muzes, ale kolibka je jen jedna a tu mam ja :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2010 v 10:05  • Odpověz
@cutce sááákryš, tak klidně by se šikla i postýlka nebo nějaká krásná skříňka :grinning: :grinning:
10. zář 2010 v 10:12  • Odpověz
@majjka24 tak tu nemam ani ja :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2010 v 10:23  • Odpověz
K těm kočárkům, já mám vybranou teutonii. Tomu, že by neměla nějaké testy se mi nechce věřit vzhledem k tomu, že jako jedna z mála prošla i těmi přísnými německými, jak v něm uspěly jen tři kočáry.

Jinak se nacházíme zrovna ve fázi vyklízení bytu. Snažíme se tu udělat prostor na postýlku a přebalovák, takže to vypadá jako po výbuchu, uprostřed místnosti obrovská hromada věcí, které budu dneska cpát do skříní.

A včera jsem se v knize, co jsme ji dostali na kurzu dočetla, že bych měla denně ujít 5-6 km a 3x týdně 45 minut cvičit. Tak to mě pobavilo.
10. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz
@majjka24 hned jsem shlédla všechn odkazy,jen ten první,co jsem byla v šoku :confused: ,tohle vůbec nevím... :confused:
10. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz
ahojky holky, tak jsem dnes absolvovala cestu do porodnice kvůli razítku do prukazky, že tam jsem v registraci a musím říct, že ty "babky" v té kanceláři se tvářily jak kyselé okurky... Jsem si přišla jak u výslechu :grinning: takovým tím divným tónem na mě: Jméno... Rodné číslo... Datum porodu... No normálně se mi rozklepaly ruce jak jsem z ní byla vyjevená :grinning: ale trvalo to asi 15sec prdla mi tam razítko dala nějaký papíy na nastudování a šla jsem. Uf.
Cestou jsme se stavily s přítelem na obědě v Ikea tak jsem to jen tak letecky zkoukla a musím tam vyrazit pokochat se sama sním to nejde... Sice se tváří že mu to neva ale když vidím ten jeho xichtík jak se vždy rozzáří když se odlepím od nějakého regálu a blížíme se k východu tak je mi to jasné :grinning:

Dneska je tu sluníčkový den, tak přeju všem hezký den s úsměvem :wink:
10. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz
ahoj holky,mte nektera z vas zkusenosti s utrogestanem? pokud ano, uzivaly jste ho oralne a nebo vaginalne? ja uzivm vaginalne, moc mi to nevyhovuje..radeji bych ho jedla, jenze doktor mi rekl, ze by mi po nem mohlo byt spatne...
je mi spatne denne...nechci si to jeste prihorsovat. :wink:
10. zář 2010 ve 12:50  • Odpověz
@mooby s tou Ikeou a přítelem přesně vím, o čem mluvíš :grinning: já tam manžu už v podstatě ani nedostanu a když tak to proletíme rychlostí střely a berem jenom to, pro co jsme tam jeli a to mě neba :grinning:

a jak se jinak máte, dočítat nestíhám... jenom koukám, že zase jedou kočárky, no to je věčný téma :slight_smile: my asi půjdeme do I´coo nemáte s ním někdo zkušenosti? Nebo někdo z vašeho okolí...
my byly na víkend v jeseníkách se známejma, super rozptýlení, děti se vyřádili a my byli po víkendu zralý na dovolenou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: jinak se mi pořád zdají tak příšerný sny, dneska zase vraždy, mrtvoly, honičky, no fuj :confounded: a už třetí den je mi furt divně, tlak nahoru dolu... to asi to počasí, ale aspoň je zas hezky, odpoledne vyrážíme na kafčo s kamarádkou a na procházku :slight_smile:
10. zář 2010 ve 13:00  • Odpověz
@eucharis70 já brala utrogestan do 13týdne a normálně jsem ho polykala, dr mi řekl, že je to na mě, že když mi bude po něm zle, tak ho mám zavádět. Navíc mi přišlo, že při zavádění ho ze mě hodně vyšlo, tak nevím, Zkus to pár dní ho polykat a uvidíš, vyzkoušej to. Držím palce :slight_smile:
10. zář 2010 ve 13:14  •  2 děti  • Odpověz
@xovicka tak to ti uplne schvaluju, je booozi (az na tu cenu). Jakou sis vybrala?

Mlade je vzhuru, spala jen hodku a ctvrt, tak to neeee :unamused:
10. zář 2010 ve 13:15  • Odpověz
@majjka24 teda co jsi to sem dala za odkazy, u toho prvního se mi udělalo tak trochu blivno, ostatně to mi je už dlouho z těch našich politiků slavných :unamused: jasně, když není kde brát, tak sebereme mámám a dětem, to je nejjednodušší, ti stávkovat nepůjdou. Se takhle dopracujeme k tomu, že dvě děti budou luxus :frowning2:
10. zář 2010 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz
@majjka24 já teda nevím ale tohle je stará informace, to platilo pro rok 2010 a zpráva je napsaná 2.října 2009 :confused:
10. zář 2010 ve 13:49  • Odpověz
@alienka24 teď nás oškubou ještě víc, co? :slight_smile: to datum jsem teda přehlídla, ale to nic nemění na mým vztahu k politikům :wink:
10. zář 2010 ve 13:51  •  2 děti  • Odpověz
@tlap.ka ne, ted se snížení mateřské nechystá, ale zruší se porodný
10. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz
@alienka24 :slight_smile: já vím, to byl jen takový povzdech :slight_smile: přítel teď přišel s tím, že jim přišly nový tabulky, no jestli to projde,tak myslím, že nejen on si bude hledat novou práci :frowning2: a pak že se státní zaměstnanci mají :unamused:
10. zář 2010 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz
@alienka24 a jak je na neschopence? už sis trochu zvykla? jak máš vycházky?
10. zář 2010 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz
@eucharis70 Já ho beru do 12 týdne.Je to lepší vaginálně.Orálně budeš dost unavená.Já spala ve stoje :grinning:
10. zář 2010 ve 13:54  • Odpověz
@tlap.ka no začínám si to užívat, mám milion koníčků a ted mám na všechny čas :slight_smile: a hlavně dělám věci doma co jsou třeba dokud jsem ještě bez pupku :wink: a mám dvě hodiny dopo a dvě odpo vycházky
10. zář 2010 ve 13:55  • Odpověz
@alienka24 já byla doma jen posledních 8týdnů a taky jsem si to dokonale užívala, najednou má člověk takovýho času :slight_smile: koukala jsem, jak moc krásně maluješ na hedvábí, to je paráda :slight_smile: máš svůj obchůdek nebo jen prodáváš mezi kamarádky? :slight_smile: ty vycházky, to je síla, kvůli nim jsem nešla na nemocenskou, s MAtějem by prostě nešlo být takhle málo venku :unamused: já už teď nemám čas skoro na nic, nějak mě to moje čertisko zaměstnává a když už jsem konečně začala zase pořádně podle libosti číst, tak čekáme dalšího ďáblíka :wink: tak možná v důchodu odženu všechno, co jsem chtěla :wink:
10. zář 2010 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz
@tlap.ka mě ty vycházky ani nevadí, ona mi říkala proč nepíše neomezený a já to chápu, no a za chvíli u nás začne sněžit předpokládám tak to ani na nějaký velký vejletování nebude, a prodávám mezi známými zatím, no a budu se registrovat na jeden internetovej obchod, tak uvidíme :wink:
10. zář 2010 ve 14:01  • Odpověz
@eucharis70 utrogestan jsem zkoušela jak orálně tak i vaginálně a vaginálně mi přišel lepší. Orálně jsem byla strašně unavená a bolela mě hlava.

@ma12 rozhoduju se mezi cosmem a mistralem S. Cosmo je lehčí a lepší do města, mistral se dá použít i do terénu, neb se dají dát větší kola dopředu.

@tlap.ka manžel je taky státní zaměstnanec a o nových platech se též zmiňoval. Prý že jim chtějí zrušit tu složku, která se odvíjí od počtu odpracovaných let. No říkal, že pokud to projde, tak mu to vychází asi o 4000 měsíčně míň.
10. zář 2010 ve 14:22  • Odpověz
@alienka24 kdybys potrebovala pomoc s rozjetim internetovyho obchodu, dej vedet, ja si tim prochazela pred rokem a kousek :grinning:
10. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz
@xovicka mam cosmo a do terenu je to prosim taky - vymoly a vse zvlada, neee tak lehce, ale dobry. Jen se to musi zaaretovat, ale to bys musela u mistralu myslim taky
10. zář 2010 ve 14:26  • Odpověz
@ma12 jo? no tak spíš nějaký info o tom by mě zajímalo :grinning:
10. zář 2010 ve 14:28  • Odpověz
@alienka24 to jsem myslela, pisni mi do IP, co bys potrebovala vedet :wink:
10. zář 2010 ve 14:29  • Odpověz
@alienka24 ale jo, chystá...těm co jsou na md, těm jí zkrátí o 3 měsíce a ty co na ní v r. 2011, těm taky :angry: :frowning2: :unamused: :confounded:
10. zář 2010 v 15:01  • Odpověz
@xovicka díky...tak ja to teda vydrzim
10. zář 2010 v 15:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.