• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@ma12 my spíme už 2 hodiny a doufám, že ještě hodinu bude :pensive: :slight_smile: . Manžel na služebce a mě je zle :frowning2:
10. zář 2010 v 15:02  • Odpověz
@eucharis70 vydrž, vaginálně se to lépe a efektivněji vstřebává a kromě toho, když to bude polykat, tak budeš super ospalá a ještě ti bude šoufl od žaludku :wink:
10. zář 2010 v 15:03  • Odpověz
@sabcav tak o tom jsem ještě nikde nečetla ani neslyšela takže nevím
10. zář 2010 v 15:04  • Odpověz
dekuji za rady,,,,,radeji oralni uzivani vynecham....vic soufl fakt nechci :wink:
10. zář 2010 v 15:04  • Odpověz
@alienka24 taky jsem zapomněla pochválit, krásně maluješ :slight_smile: :dizzy_face: . Já bych na to neměla buňky ani nervy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
10. zář 2010 v 15:05  • Odpověz
@alienka24 moment, zkusím to najít :wink:
10. zář 2010 v 15:05  • Odpověz
@sabcav ono jde hlavně o ty, kdo už doma na md jsou a mají třeba tříletou md a třeba roční nebo dvouleté dítě :wink:
10. zář 2010 v 15:11  • Odpověz
@sabcav jo tak o tomhle vím, to je změna rodičáku, já tě pochopila že chtějí šahat na mateřskou :wink:
10. zář 2010 v 15:12  • Odpověz
@sabcav dneska jsem nasla tohle
http://zpravy.idnes.cz/zmena-systemu-rodicovske-se-do-pristiho-roku-nestihne-mysli-si-necas-126-/domaci.asp?c=A100910_082930_domaci_jan
to by bylo aspon trochu pozitivni i kdyz ja mam 2letej a rovnou nastupuju na materskou, tak se me to netyka, ale tech ostatnich - je to naprd

hele a neprovokuj se spankem jo? Ja myslela ze da taky trihodinovku, kdyz vstavala v pul sesty a jeste jsme se rano byly projit po svych a ono nic :unamused:
10. zář 2010 v 15:12  • Odpověz
Ahoj holky,
teda nejsem tu jeden den a dalsi 4 stranky,my jedem teda :sunglasses:
Docela jste resily veci co jsem resila ja :astonished: Ja mam doktorku super a hlavne si platim VIP kartu takze mam doktorku 24 hdoin na telefonu vcetne vikendu a proste i jiny veci k tomu za ty penize a tak ja volam porad kdyz se neco deje,takze dneska jsem si napsala seznam na co se ji zeptam a volala jsem kvuli vytoku,pichani v brise,tomu tvrdnuti a magneziu a mela jsem jit na kontrolu 27.8. a nakonec uz jdu 20.8.takze zase po 3 tydnech,tak jsem rada..chci potvrdit,jestli to bude holcicka nebo ne,prootze mam moznost koupit super hadriky ale akce je pouze do 26.8.- ten vikend..Kazdopadne se mi uz telefon na vikend hodil,protoze 2xjsem skoncila na ty pohotovosti napred s anginou a pak oko a kortikoidy a hrozne jsem zmatkovala a ona me vzdycky uklidnila,co muzu a co ne..
Jinak tema IKEA...zrovna jsem z ni prijela,mam to kousek takze tam jezdime i na obed nekdy a cournout a dneska jsem koukala uz na postylky,maji docela akce a slevy..ale co me prekvapilo 11 hodin dopoledne patek a Ikea narvana k prasknuti,nikdo proste nemaka a vsichni jsou obchodaku, pak jsme jeli na nakup do Globusu a opet narvano..je fakt,ze hodne mimoprazskych a mamin,ale stjene masakr,tam je fakt narvano porad..
No a s tou materskou se taky modlim,at to zas nestahnou a kdovijak to bude treba s rodicakem za rok,v tomhle state je kazdy rok a kazda vlada uplne vsechno jinak :cry:
10. zář 2010 v 15:15  • Odpověz
@ma12 já mám právě 3letech :frowning2:

prej provokace :grinning: , dnes byla vzhůru o hodinu dřív než normálně, tak to musí dospat, i kdyby nechtěla :slight_smile: :wink:
10. zář 2010 v 15:17  • Odpověz
@xovicka hm,přítel by přišel taky o tolik,ale jsou na tom kolegové i hůř, hrozí jim, že přijdou skoro o 8tis, to už je sakra cítit na rodinným rozpočtu :frowning2:
10. zář 2010 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz
@sabcav ale to ti taky muze byt jedno, kdyz nastoupis 6 tt pred porodem na materskou. Muzes brat pouze na jedno dite....
10. zář 2010 v 15:21  • Odpověz
@ma12 jenže já právě asi ani mateřskou mít nebudu :frowning2: , já budu mít rovnou rodičák, celé těhu s Andrejkou jsem byla na neschopence a tak nemám odpracován dostatečný počet dnů :wink:
10. zář 2010 v 15:23  • Odpověz
@sabcav Mates mi spí od 12hod a teď se probudil nějakej rozmrzelej a prý ať jdu k němu,tak si lehnul na mě a zase vytuhnul a to jsem chtěla jít ven :slight_smile: no to má z toho, že vstává v 6hod :unamused:
10. zář 2010 v 15:24  •  2 děti  • Odpověz
@ma12 a navíc chci nastoupit už 8 týdnů před porodem na mateřskou, jestli na ní náhodou budu mít nárok, pže budeme rodit tak o ty 3 týdny dřív, než je tp, tak abych o to zbytečně nepřišla :wink:
10. zář 2010 v 15:24  • Odpověz
@tlap.ka Hezký :grinning: . Andrej se taky před chvílí vzbudila, ale ona vždycky potřebuje čas se doprobudit sama, tak jí tam 5-10 minut nechávám čekat, jestli teda usne znova nebo se doprobudí nebo co bude :wink: . A teď teda ještě naštěstí usnula :slight_smile:
10. zář 2010 v 15:25  • Odpověz
@bubanek tak držím palce, ať se prďolka ukáže, co to má mezi nožičkama :slight_smile: .
10. zář 2010 v 15:26  • Odpověz
Jinak je mi smutno :frowning2: , volala mi máma, že je prababi (tátovo máma) na tom bledě :cry: , že se jí táta nemohl dovolat - prababi bydlí 200km od nás a od našich, tak si každé ráno a taky večer volají, tak zavolal sousedům, co mají klíče, kdyby něco :wink: , a ti tam šli anašli tam babi v bezvědomí :fearful: , musela tam ležet celou noc...takže hned rychlou do nemocnice a uvidíme, jak to bude vypadat dál...je jí už 87 :wink: . Pokud to vybojuje, bude to super :dizzy_face: , když ne, tak si prožila myslím hezký život a věk má požehnaný :wink: ...tím neříkám, že chci, aby umřela :wink: , musíme čekat, nic jiného nezbývá... Asi jsem něco tušila, protože mi ráno začalo bejt divně a zimnice a průjem, takže jsem se snažila radši odpočívat, teda co to s akčňátkem šlo :grinning: :wink:
10. zář 2010 v 15:28  • Odpověz
@sabcav no tak pockame si jeste tech 10 dni..no predtim to doktorka videla na holcicku,ale nerikala to uplne na 100% jak mel/a nozicky vic u sebe,tak uvidime..doufam,ze uz to bude opravdu ta holcicka,uz ji jinak nez Emco nerikam a nechce se mi to menit na kluka :wink:
10. zář 2010 v 15:28  • Odpověz
@sabcav aaaaha :unamused: , tak to je blby - ale vim, ze to ted resi jedna holcina, ze jde na materskou jeji manzel, snad jen na chvili ale ona zustane dma....ja myslela, ze materska je 28 tt a je jedno, kdy rodis. Pokud nechces jit dobrovolne pozdeji nez 6 tt pred porodem jako jsem chtela
Ja si prave vzala 2 roky, rekla jsem, dokud davaj beru. Nevim, jestli jim naaahodou nerupne v kouli a nezmenej to. No a je to tu :angry:
10. zář 2010 v 15:29  • Odpověz
@bubanek budu drzet palce at je to holcika
@sabcav to je mi lito :unamused:
10. zář 2010 v 15:30  • Odpověz
@ma12 no a já neměla kam jít do práce a neměl mi kdo hlídat, tak jsem si dala roky 3 :frowning2:
10. zář 2010 v 15:30  • Odpověz
@bubanek držím palce na holčičku :slight_smile: , já doufám, že Terce už taky pindík nenaroste :grinning:
10. zář 2010 v 15:31  • Odpověz
@sabcav no jsou to zasloužený chvíle klidu :wink: jen teda já toho občas využiju a dám si šlofíka s Matějem :slight_smile: "bohužel" jsem si ho naučili, že s ním musíme usínat a když tak hezky hřeje, tak vytuhnu taky :wink:

@bubanek 10dní uteče jak voda a budeš vědět :wink: tak chlapeček bude Emil a můžeš mutaky říkat Emčo :sunglasses:
10. zář 2010 v 15:31  •  2 děti  • Odpověz
@sabcav no to se ti nedivim,ze si z toho presla..je skoda,ze nemuze bydlet s rodici,aby clovek nemel takovy nervy co s ni je,je to na houby tohle ,jednou nas to stari taky ceka a ja uz z toho mam nervy hned..kazdopadne vek je to krasnej a presne ,lepsi nez zas kdyby se nekde trapila roky nemocna v nemocnici nebo ustavu nejakym..muj deda pred rokem si upekl kolac,koukal na pohadky a jeste jsem s nim telefonovala a v noci umrel ve spanku a to je to nejkrasnejsi :fearful: at je to jak to je,tyden na to byl objednany do Motola na zacatek chemoterapie ..takze uz by nas nic dobryho necekalo,protoze tam stejne byla mala pravdepodobnost..
10. zář 2010 v 15:31  • Odpověz
@tlap.ka no vidis to je dobrej napad..ale zrovna Emilka asi nechci :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2010 v 15:32  • Odpověz
@ma12 mě taky :cry: :frowning2: , ale uvidíme, co přesně jí je a jak to vypadá, táta tam hned jel a večer budu vědět bíc :wink: . Navíc babča je bojovnice, loni jí praskly střeva - doma a k dr. šla až za 2 dny s otravou a dostala se z toho :dizzy_face: :wink: . Říkám, tak uvidíme... :pensive: :slight_smile:
10. zář 2010 v 15:32  • Odpověz
@sabcav no mam kamaradku,co porad,ze ceka holku i na tom velky ultrazvuku ve 22.tydnu ze to bude holka a on se ji narodil kluk,takze masakr :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jasny je,hlavne at je to zdravounky..
10. zář 2010 v 15:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.