• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
no holky prej velikost rozhodně neodpivídá mnozství mlíka, protože kdyby jo, tak muzu kojit mimi z celeho okoli.
@jiitkka bud ted rada za svoje trojky, ty ja mela na zacatku, nedovedu si predstavit, co budu mit v tom unoru, az se zacnou opravdu nalejvat, uz jsem rekla manzelovi, ze at setri na plastiku, ze nebudu po zbytek zivota chodit s prsama ke kolenum :grinning: :grinning: :grinning:
12. zář 2010 v 10:26  • Odpověz
@pindruzka :grinning: :grinning: Já jsem Martinovi taky říkala, ať si ted užívá plné tvary, že po kojení to budou dvě špagety :grinning: :grinning: No Martin je spíš v šoku, z toho rychlého růstu. Ségry bejvalej měl maminu a ta při těhu měla z jedniček šestky! Hrůza!!! :grinning:
12. zář 2010 v 10:34  • Odpověz
no tak to me ani nedes, kam bych se pak dostala já :confused: :fearful: :confused:
12. zář 2010 v 10:35  • Odpověz
@pindruzka to jo teda, já si to neumím ani představit!! :confused: Už teď mi ty trojky nějak překáží, nejsem na ně zvyklá....
12. zář 2010 v 10:40  • Odpověz
Ahoj holky, pekny den..venku je krasne..za chvili jedu k mamce na obidek,takze nemusim nic delat a jsem zvedava,kam vytahnu lenocha ven,protoze mu davaj jeho oblibeny porad a to je Formule1 :sunglasses:
Jinak ja na to ,ze jsem hubena tak sem zacinala na trojkach a mam uz 4 a dost me to nebavi,protoze jsem si musela kupovat podprdu akorat me prsa bolej a nic jinyho,jestli budu po mame,tak ta byla vychrtla a pak mohla delat kojnou :sunglasses: ale je fakt,ze po kojeni zas mela prsa malinkaty..je to fakt individualni a hlavne si nemyslim,ze to souvisi s kojenim,ale s hormonama,spousta zenskych s malymi prsy koji a ty s velkymi ne.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
12. zář 2010 v 10:41  • Odpověz
@bubanek tak to jsme na tom podobne, taky me ty velky prsa nebavi (na rozdil od manzela) a prsa jen bolí
no mamce teda po kojeni zustaly veliky, tak doufam, ze zde genetika nezafunguje :unamused:
12. zář 2010 v 10:44  • Odpověz
@pindruzka moji mamce ne,tak rikala,ze jsme ji vysaly a pak az v pozdejsim veku jak pribrala a hormony tak ma ted prsa velky..ale je fakt,ze ona zacinala v tehotenstvi na dvojkach a ja uz trojkach,takze je to f akt indivualni..ale radsi bych maly prsa,mne uz ty trojky vadily kolikrat a hodne mam plnou mlecnou zlazu tak me bolely i normalne pred menstruaci a td..hruza, vlaznich jsem poznala holcinu hubenonkou a od prirody petky prsa,to sly prsa a pak ona,kdyz jsme sly cvicit tak byla hotova,se ji nedivim..ja chodim normalne k mamologovi i na ultrazvuky do poradny a on rikal,ze mi od toho nepomuze jak jsou ty prsa hodne plny zlaz nekdo to ma min nekdo vic ,takze ted me prsa bolej i kdyz je to lepsi nez v tom prvnim trimestru,ale nechci videt,jak se to naleje a bude to plny uplne a jeste me bude sat mimco,ach jo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: No chlapi jsou snad vsichni stejny :sweat_smile: :dizzy_face: ale mne se Honza nesmi ani dotknout,kdyz me to fakt kolikrat boli..
12. zář 2010 v 10:48  • Odpověz
@bubanek tak dobrou chuť k obídku :wink: My máme od Martina máti rajskou...ale já ji nemusim,ona ji dělá takovou kořeněnou,než na sladko! takže ochutnám a kdyžtak to chleba jistí :grinning: i svíčkovou dělají jinou než jsme zvyklá já,takže tyhle omáčky nebudu muset nikdy vařit. No já vždycky měla menší prsa a tak mi to i vyhovovalo, než velká. Kamarádka má pětky a pěkné problémy se zády a to teda nevím, co bude dělat,až bude mít děti.... :confused:
12. zář 2010 v 10:48  • Odpověz
@jiitkka jee rajskou jsem mela u mamci minuly ctvrtek :sunglasses: ja ji mam kousek od sebe,tak jen se zminim na co mam chut a mam uvareno,kdyz ma cas :grinning: Aha korenenou,tak to nevim,mamca ted delal kvuli mne trochu jemnejsi taky nez delavala..no ony ty omacky jsou co rodina to recept fakt a i bramborovej salat co rodina to jinej,vidim to u nas..
Treba se kamaradce uz prave tolik ty prsa nenalijou,kdovi :sunglasses: no proste mame to tezky,ty chlapi z toho maj vetsinou pozitek,my se tahama s pupkem,otykame,porad neco resime a jsme jak kojny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. zář 2010 v 10:51  • Odpověz
@bubanek presne jak pises, uz je to lepsi nez v tom prvnim trimestru, to byla fakt bolest, je to az k smichu jo, ale ja rano kdyz jsem se treba prevalila v takovym tom polospanku na posteli, tak jsem citila, jak me ty prsa boli a vzbudila jsem se, ted uz je to lepsi, ale zadnej zazrak. ono fakt pri cviceni ti kolikrat vadi a sehnat poradnou podprsenku, to je taky umeni
@jiitkka tak ja rajskou taky radsi sladkou, mnam, tu mam moc rada, na rozdil od manzela, který ji nejí vubec
12. zář 2010 v 10:54  • Odpověz
@bubanek přesně tak, co rodina to recept. Jak já říkám na jejich rajskou fuj, tak on by tu naši asi taky nechtěl. A i mé mamči salát je pro mě nej a ten jejich - s hrachem, víc majolkovej... prostě je to všude jiné. Nejhorší je, že chlapi něco přenauč i v jídle,když byli x let zvyklí u mamči :confounded: :grinning:
@pindruzka přesně, rajská má býr sladká, né plná koření a chuti bobkového listu:grinning:
12. zář 2010 v 11:05  • Odpověz
autor
Ahpjky, tak já začínala na veikosti 75 D/E, teď už ani nevím co mám a při mé výšce 158cm je to spíš k pláči, ale co naděláme. Včerajsem byla celý den na houbách s kamarádkou,bylo to super, dnes jsem udělala poprvé houbový guláš, k tomu bramboráčky a manža jen mlaskal. Jinak s tou stravou mi to taky trvalo, ale manža oteřeně tvrdí, že vařím líp, než tchýně - ta se sice moc netváří :D ale co už :grinning:
Dneska jedeme k ségře, tak aspoň se pohraju s neteří a mám si vzít přepravky, že mi dá věc na mimi, tak vám to pak fotnu :astonished:
12. zář 2010 ve 12:45  • Odpověz
@angelina987 ahojky, jéééé tak to je mazec teda, taková velikost... to Tě lituju! Já mám naštěstí 178cm, takže to je pohoda. No Kubíček bude malá žirafka asi, protože tatínek má 198cm :grinning: Já mám zas nafocené fotky napletených věciček od mamky, ale až budu mít net na svém pc, tak je sem dám.
12. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz
No tak já se s Vámi zas loučím, než mi zaktivují ten můj net...snad už to O2 pohne!!! :angry: My se teďka vypravíme, Martas si přichystá věci na cestu, sjedeme na nákup, pak mi ho pomůže donést dom a pojede...a zas tu budu sama týden-napalici!! :frowning2: Až přijdu tak si půjdu hajnout, jsem unavená...večer talentmania :slight_smile: Tak se tu zatím mějte hezky a pozdravujte mimísky v bříšku :dizzy_face: Až budu mít net, ozvu se. papa :dizzy_face:
12. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz
@jiitkka tak to máme tak stejný, já jsem ráda, že už nejsou aspoň vyfouklý :grinning: :grinning: :grinning: ale jinak taky nejsem nadšená, protože jak se mi právě poprvé nalily, tak mi strašně popraskaly, ale až po porodu teda, tak doufám, že se to teď ještě nezhorší no :unamused: jo a jinak ty sny, to je mazec, oni všude píšou, že to je normální, jak se tělo připravuje na změnu, ale teda nevim, proč jsou to takový nesmysly... dneska to zas byl sen ze školy, jsem nemohla najít nějakou učebnu a šla jsem pozdě :grinning: :grinning: , aspoň žádný mrtvoly, ale taky nic moc :sweat_smile:
12. zář 2010 ve 14:04  • Odpověz
@pindruzka jako velikost původní roli nehraje, to určitě ne, naopak ty hodně veliký jsou spíš ku škodě, protože jde většinou o tuk, ale to o kolik se zvětší, už by mohlo, protože se hormonama zvětšuje prsní tkáň a ne ten tuk, tak to by mohlo něco ukazovat, ale nevim :grinning: :grinning:
@jiitkka my tomu řikáme psí uši, manžel se z toho může usmát :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
třeba kamarádka, co má tak (asi) šestky normálně, tak se jí skoro nenalily i když jí bolely, moc chtěla kojit, ale prostě neměla dost mlíka i přes odstříkávání a musela to nakonec po pár měsících vzdát...

a jinak všem krásnej den, je opravdu krásnej :dizzy_face: my dopo sklidili bazén, protože koupat se už asi fakt letos nebudeme :unamused: a teď grilujeme, takový uzavření sezóny :grinning: odpo se chystáme na posvícení, co je u nás, tak to bude Míša zase nadšená z houpaček a skákacího hradu, jsem zvědavá, jak jí odtamtud dostanem :grinning:
12. zář 2010 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj holky,od rána zvracím, to nám ten týden hezky začíná :slight_smile:
13. zář 2010 v 07:20  • Odpověz
ahojda babulky,
nemám šanci vás dočíst :frowning2: tak přeju všem prima den :slight_smile: já mám za sebou ráno krev na triply, tak do středy budu napnutá, jak to dopadne, i když věřím, že dobře, jak jinak taky, že jo? :sweat_smile:

@pajmou ještě zvracíš?? tak to Ti teda nezávidím a přeju, ať to brzy přejde. Já jsem naštěstí ani u jednoho děcka nevolnosti neměla.
13. zář 2010 v 08:06  •  2 děti  • Odpověz
@tlap.ka Teprva jsem začala,posledních 14dní zvracím tak 1x za 4dny.Už jsem se najedla,tak je to lepší, ale jen jsem vyprovodila manžela /zase na týden odjel/ a letěla jsem pro kýbl, asi se mrňouskovi nelíbí doma bez tatínka.
Na triply jdu zítra ráno, budu vám držet palce,ať jste ok.Máš za sebou screening I.trimestru?Já jo a stejně mě doktorka nabere i na tripl,dělá to všem i na cukr..fuj

Jinak všem hezký den :grinning:
13. zář 2010 v 08:20  • Odpověz
@pajmou teda takhel pozdě jsi začala zvracet, tak to je síla :unamused: ale ono to přejde rychle uvidíš :slight_smile: na tom screenengu jsem byla a dopadnul dobře populační down 1:301 a upravený(podle mý krve a údajů) 1:1301, tak snad dopadnou dobře i triply. Cukr dělají všem, mně ho předchozí dr neudělala a tenhle nový dr mě na něj hnal 5 měsíců po porodu, protože byl MAtěj velikej, naštěstí se cukrovka nepotvrdila, takže jsem Matěje prostě tak vykrmila :wink: jinak ten test není tak hroznej, je to slaďák,ale někde Ti povolí dát si do toho citron, tak si ho vezmi s sebou, jestli Ti vadí slaďáky :slight_smile: mně spíš vadily ty 2nebo 3hod(už si nepamatuju přesně), co to trvá, to mě nebavilo.

na zítra budu taky držet palce, ať triply dopadnou, ale ty jsi proti mně mladice, tak dopadnou určitě dobře :slight_smile:
13. zář 2010 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz
@tlap.ka Taky jsem se divila, že až teď, no je to jen občas,tak to snad rychle přejde.Slaďáky mi vadí,ani kafe si nesladim :slight_smile: citron vezmu diky za radu. :grinning:
13. zář 2010 v 09:19  • Odpověz
@pajmou není zač, já jsem si teda citron nedávala, chce to do sebe prostě celým 0,4l kopnout najednou a moc nevnímat chuť :slight_smile: my tam byly dvě a byla to sranda, když jsme si přiťukávaly těma půllitrama :slight_smile:
13. zář 2010 v 09:30  •  2 děti  • Odpověz
dobre ranko
@pajmou teda takhle pozde zacit? Ale moje kolegyne to mela taky a ma holcicku :slight_smile:
13. zář 2010 v 10:36  • Odpověz
Dobre poledne :slight_smile: ,
tady se probiralo kojeni -tak k tomu nemam co rict, bohuzel, prsa normalni, mlika dost, jen Anicka si nevycucla nic. Vzdala jsem to po trech tydnech. Ale to uz jsem tu psala. Vsude strasna masaz, jak je kojit skvely, ze vsichni MUSEJ a kdo chce, tomu to jde. Neni to pravda, bohuzel :confounded:

Jinak to byla sranda dneska dopo byt venku - jak hlasili krasny pocasi, tak lidi v kratkych rukavech, no bohuzel je asi 12 stupnu a pod mrakem :confused:
13. zář 2010 ve 12:03  • Odpověz
@cutce Taky bych chtěla holčičiku, ale piňďa taky nevadí :grinning:

Už je mi lépe, ale žaludek jak na vodě stále, dala jsem polívku,tak tam snad zůstane :slight_smile:
@ma12 Moje mamka nekojila ani s jednou z nás (3holky, velké prsa) tak raději jsem v klidu, že taky nebudu a když jo, budu moc ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Odpol mám těho cvičení, moc se těšim.
Chodíte či budete chodit na přípravu porodu s tatínky?
13. zář 2010 ve 12:10  • Odpověz
moje mamka taky ani jednu z nas nekojila (ja a segra) a moje segra kojila 9 mesicu, ale pak sama prestala, protoze ji kousala :grinning:
13. zář 2010 ve 12:12  • Odpověz
No ja jeste 4 mesice odstrikavala, aby dostavala moje mliko. Ale pote co jsem za cely den nasbirala 10 ml (coz je nic), tak jsme to po domluve s manzelem vzdali.
@pajmou spravnej pristup :grinning: Urcite tam na pripravu k porodu manzela vem, dozvi se to zase z jinyho uhlu a bude vedet co ma delat (jestli si teda na to vzpomene :grinning: )
13. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz
@ma12 Jj, moc se těší, až bude moc chodit s náma, ještě bude 4týdny pryč což je tak akorát asi začít, nevíš od kdy se chodí?
13. zář 2010 ve 12:36  • Odpověz
tak ja toho svyho bery vsude, vzdyt je to i jeho :sweat_smile: . u nas se zacina az kolem 33 tt
13. zář 2010 ve 12:40  • Odpověz
Ahoj holky....dnes je krásně...jen ať takové počasí vydrží ještě :wink: ...probíráte tu velikost prs,tak já také před prvním mimčem myslela,že pokud má někdo velké prsa,tak má mooc mlíčka,ale chyba lávky :wink: ,není tomu vždy tak.
A u prvního mimča jsem chodila na cvičení pro těhotné,na kurzy pro těhotné,ale manžel se mnou fakt nechodil,měl čas,ale není prostě prý na to :confused: ,dokonce ani na screening se mnou nechtěl,zítra jdu na druhý,tak jsem mu opět navrhl,že by mohl jít,podívat se,ale mu stačí když mu donesu fotečku :sweat_smile: ,takže ho nenutím....
13. zář 2010 ve 12:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.