• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@cutce to asi jo, ale jí prudí kapačky, jí prudí nemocniční čaj, jí už prudí pleny...tak si myslí, že se to jinde dělá asi jinak :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a fakt si myslím, že Monika nemá nc jiného na práci, než čekat u její postele, co bude chtít uděla,t přnést, podat... :grinning: :confused:
13. zář 2010 v 15:25  • Odpověz
@damaska neztrhnu tlakoměr :grinning:

jj, to je prostě psychika... :wink:
13. zář 2010 v 15:26  • Odpověz
@sabcav já ho mám právě :grinning: u doktora mám vždycky vyšší než doma, měřit se právě musim a denně čůrám na papírek kvůli těm bílkovinám, aspoň tak nemusim lítat k doktorům pořád :unamused: doteď když jsem se měřila doma, bylo to dobrý a najednou neni, jak poznat čím to je, že jo :unamused: že by nervy ze zejtřejší kontroly :grinning: no doufejme no
13. zář 2010 v 15:26  • Odpověz
@majucha já čůrám zase 2* denně na glukózový papírky :grinning: . Tak to bude asi tou kontrolou :wink: a držím palce :slight_smile:
13. zář 2010 v 15:28  • Odpověz
Ze včerejší zoo :slight_smile: :wink:
13. zář 2010 v 15:31  • Odpověz
@cutce záleželo by jak rychle by to postupovalo, jak se přidají ty bílkoviny, je to průšvih, to už je na hospitalizaci :confounded: léčit to bohužel nejde, když už to začne, vyřeší to jen porod, takže čím později to začne tím líp, nejlépe vůbec že :angry: minule mi to zjistili v 26 tejdnu, ale určitě to trvalo o hodně dýl a rodila jsem 29+1, protože už to ledviny nevydržely :frowning2: ale věřim, že to teď nic není, pokusim se bejt v klidu a snad to přejde :unamused:
@sabcav snad jo, určitě, no zejtra dám hlavně doufám vědět, co tam schovávám :slight_smile:
13. zář 2010 v 15:32  • Odpověz
@majucha snad se ti to pro tentokrát vyhne :pensive: :slight_smile: . A co bys radši viděla?
13. zář 2010 v 15:37  • Odpověz
@majucha aha, tak preji hodne sily a klidu aby se to srovnalo :wink:
@sabcav mala je krasnoucka princezna :slight_smile:
13. zář 2010 v 15:38  • Odpověz
@sabcav holku, ale jen o trošku, je mi to víceméně jedno :slight_smile:
@cutce díky, snad to je tentokrát jen v mojí hlavě a zvyknu si se tím nestresovat :sweat_smile:
13. zář 2010 v 15:41  • Odpověz
@cutce díky :slight_smile: , ale bacha, zdání klame...vypadá jak andílek, ale je to čert :grinning: , teda spíš éro :wink:

Nedávno jsem od kamarádky dostala tip na stránky astrologie, kde si zadáš datum narození + čas+místo svůj nebo dětí a vyjede ti, jací by měli být...hned první věta: Tohle dítě je hodně náročné a akční...do všeho jde po hlavě :grinning: . Tak to jí přesně vystihuje :wink:
13. zář 2010 v 15:42  • Odpověz
@majucha zítra budeš moudřejší, co si tam schováváš :wink:
13. zář 2010 v 15:43  • Odpověz
@sabcav jé to je dobrý a máš ten odkaz? to by mě zajímalo co tam bude na Míšu :grinning:
13. zář 2010 v 15:45  • Odpověz
moment, jdu to pohledat... :wink: a pak písni, jestli to sedí :slight_smile:
13. zář 2010 v 15:47  • Odpověz
U nás až moc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2010 v 15:48  • Odpověz
Ahoj holky,ja mam nejak spatny den od vcerejska..jeli jsme k mamce na obed,takze super a tam mam dvanactiletyho jezevcicka Kubicka milacka mojeho u kteryho jsem porad a ma spatny srdiko,tak dva roky mu platime specialni stravu a leky a uz sem pozorovala posledni dobou jak se mu to horsi a vcera mel poprvy pred nama zachvat ,ze lehnul na chodniku atrepotal nozickama a ja myslela,ze z toho potratim a zacala jsem rvat na celou ulici,jak jsem nevedela co delat,mamca se vedle me nezmohla na nic..za chvili ho to preslo,vstal a sel..takze okamzite jsem volala na veterinu pohotovostni tam kam chodime,doktorka co zrovna je kardiolog je tehotna taky,takze kvuli nam zejtra prijede do prace a mame vysetreni..jsem z toho uplne na prasky,je to muj partak od 18 let a proste tohle asi nejak nedam..no nic,to jen ,ze nemuze bejt chvili klid..takze jsem tam byla dnes cely den,zitra tam jedu zas k nemu,at tam neni sam,kdyz mamca je v praci a pak mame to vysetreni,tam musi i bracha,protoze ja nemuzu byt u rentgenu..

Jinak pozitivni je,ze uz zas citim aktivne od vcerejska Emcu jak kope,asi jak mam nervy hodne nebo nevim..Holky, jak se jmenujou ty papirky na bilkoviny,koupim si v lekarne taky,je to bez predpisu ne?

13. zář 2010 v 15:52  • Odpověz
@bubanek to je mi lito takovy trapeni :unamused: , at je jezevcikovi lip a dej vedet, jak jste pochodili na veterine

@sabcav tak u Ani to sedi tak z 50%
13. zář 2010 v 15:54  • Odpověz
@sabcav aaa to je mazec, to je přesně ona :grinning: :grinning: začíná to: Míša je pravděpodobně zvídavé a neposedné dítě. fakt to sedí celý :grinning:
13. zář 2010 v 15:55  • Odpověz
prvni veta taky sedi: Anna je pravděpodobně vynalézavé a nezávislé dítě. Dokáže být v jeden okamžik velmi milá, ale během minuty i nečekaně obtížně zvládnutelná. Ale dal nevim nevim
13. zář 2010 v 15:56  • Odpověz
@bubanek to ti věřím, že to byl špatný den :frowning2: , drž se :slight_smile: . Snad bude pejskovi brzy lépe :slight_smile: .

to se dá koupit v lékárně :confused: ?. Já k dr. pokaždé musím nosit ranní moč a sestřička ten testík udělá (je tam si 5 políček, možná i víc :confused: :wink: ) a ty svoje diabetické se 2 políčky (glukóza+ketony) fasuju v diaporadně :wink:
13. zář 2010 v 15:57  • Odpověz
@majucha u nás taky celý... :slight_smile: , nešlo by některý pasáže vymazat z pc a třeba by se změnilo i dítko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?
13. zář 2010 v 15:58  • Odpověz
@bubanek no, to je teda chudáček, snad mu bude líp. Hlavně opatruj malou :wink:
@sabcav: jé, on je tam docela dobrý osobní horoskop, na mě sedí úplně přesně.

Těhulinky, já se pro dnešek loučím, jdu žehlit než dorazí manžel. Přeju krásný zbytek dne. papa :wink:
13. zář 2010 v 15:59  • Odpověz
@ma12 asi to nesedí u všech :wink: , nebo se Anička ještě neprojevuje v celé své povaze:grinning:
13. zář 2010 v 16:00  • Odpověz
@damaska jé, tak toho jsem si nevšimla :slight_smile: . Ale na sebe mrknu až večer, slyším z chůvy zvíře, jak si tam hraje se zvířátkama na spaní a říká bů hajíííí, bů hašííí (=hačí :wink: ). Tak krásný den všem :slight_smile: .
13. zář 2010 v 16:01  • Odpověz
jak asi dopadla moody segra, ta mela dneska jit na tu operaci ne?
13. zář 2010 v 16:02  • Odpověz
@bubanek to je mi lito s tim pejskem :frowning2:
13. zář 2010 v 16:02  • Odpověz
@sabcav jo ja myslela,ze si tu bilkovinu testujete i doma,ja prave nevim..chtela jsem si radsi taky preventivne neco koupit..jinak sestra to vzdycky dela kdyz tam jdu,to je pravda :wink:

Jinak diky holky, no proste je to jak nase rodinny mimco pejsek,takze je to tezky,tomu nevysvetlis nic a jen na tebe kouka a ty bezbranne stojis..tak hezky den vsem,nejak mam fakt depku jak prase...

13. zář 2010 v 16:03  • Odpověz
@cutce dyť na ní ten doktor zapomněl :angry: :frowning2: :unamused: , jestli se teda nepletu :confused: :wink:
@bubanek teda to mě mrzí, že máš takový trápení, se zvířátkama je to vždycky moc smutný když se trápí :frowning2: tak držím palečky :wink: ty papírky se jmenují HEXA PHAN, dělají i jedny, ty moje zjišťují 6 věcí a ty druhý ještě víc, ale myslím, že tyhle stačí, je tam PH, krev, bílkoviny, glukóza atd, když řekneš v lékárně, že chceš papírky na moč, tak ti určitě nabídnou tyhle jako mě :wink: jsou bez předpisu, ale koukala jsem, že u nás na gyndě mají ty samý
@cutce na operaci nesla,s Mooby jsme si psaly celou sobotu vecer a resily to,ten kreten doktor na segru zapomel a ma termin dalsi az za 2 tydny..ona urcite pisne..
13. zář 2010 v 16:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.