• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@majucha dekuju,to je presne co jsem potrebovala ..nazev,koupim.. :unamused:
13. zář 2010 v 16:04  • Odpověz
@bubanek né, já si testuju cukry a ktetony kvůli cukrovce, co mám :frowning2: :unamused: :wink: a majucha si testuje bílkoviny kvůli té minulé preeklampsii preventivně :wink:
13. zář 2010 v 16:05  • Odpověz
aha, tak to jsem nevedela, ja nedocitala :sweat_smile: , tak hlavne, ze nemusi cekat mesice
13. zář 2010 v 16:05  • Odpověz
@sabcav nn tam to bylo hlavne o prostredi - nemilujici, citove ohrozena, otec pravdepodobne odesel a tak - tatinek ji miluje nade vse a ja taky :sweat_smile:, pak ze nema rada hudbu a hudebni aktivity :grinning: - no vrti se na hudbu porad a tak. Ja to brala jako spis vtip, tak vim, co nas ceka.
@bubanek vim jak ti je - nasi maj pudlika, 8letyho, je to jejich miminko, takovej muj mladsi bratr a predstava, ze nekdy se s nim neco stane - brrrr :unamused:
13. zář 2010 v 16:10  • Odpověz
@ma12 no prave a mamca je sama,takze na Kubovi uplne zavisla a vicemene ja taky..at bylo cokoliv,tak jsem vedela,ze me vzdycky doma privita a pomazli se se mnou, no proste uvidime u doktora, hlavne aby se netrapil a nejaky prasky mu pomohly,takhle bych nerada na nej koukala a cekala,kdy bude mit opravdu infarkt a umre nam doma..no nic, uz to nebudem rozebirat..
13. zář 2010 v 16:14  • Odpověz
@bubanek Pejska je mi lito, ale urcite to bude dobry...My mame labradora a ma taky obcas zachvaty, nevim, jestli podobny jako ten vas, ale taky lehne, slinta a celej se trepe...Bere na to nejaky prasky a obcas ten zachvat ma, ale pak se vzdycky par hodin prospi a je to zase dobry...Uz je ma tak dva roky, cca jednou za pul roku jeden...

Já jdu zítra na ultrazvuk ve 20.týdnu, hrozně se těšim i bojim, tak mi holky držte palce ať je vše tak jak má..
A už budem vědět, jestli máme kluka nebo holku:slight_smile:
13. zář 2010 v 16:45  • Odpověz
ahoj, v rychlosti jsem neco docetla, ted jdu cistit plny kos hub, uz ani nevim, co z toho udelat, jsme toho docela prejedeni, urcite neco nasusim, pak mozna polivka a smazenice

@majucha kdyz ono to je hrozne tezky si nakazat aby byl clovek v klidu. me namerili take u dr vyssi tlak a tak se ted 2x denne merim, dnes jsme byla v praci a jen tak pro sichr si ho nechala zmerit, ale uz jsem citila jak jsem fakt nervozni a taky mi namerili 120/90, doma se nikdy nedostanu nad cca 105/75.nemas doma ten digitalni tonometr (nebo moznost si ho nekde pujcit), doma v klidu je to preci jenom lepsi, clovek se tim nestresuje a ty bys prisla na to, jestli to mas jen z toho stresu, ze to bude zase vysoke nebo z toho, ze ta hodnota je opravdu vysoka treba i doma
kazdopadne budu drzet pesti, abys to mela ok a neopakovalo se to

@bubanek tak at je zase lip a pejskovi neco pomuze

jinak ty papirky na moc mam taky, je to heptaPHAN (nazev podle toho kolik tam je tech mericich zon) ale nejdulezitejsi je pro nas tehule ten cukr a bilkoviny, takze by stacil koupit ten triPHAN, tam je pH + cukr+ bilkovina
13. zář 2010 v 16:49  • Odpověz
@mistinka budem drzet pesti
a pak pisni jake to bylo, co vsechno delali a co jste videli, ja tam jdu za 2 tydny, tak jsem taky zvedava
13. zář 2010 v 16:50  • Odpověz
@mistinka drzim palce s mimiskem,aspon uz budes vedet,ze je vse v poradku a i co te ceka za kupovani jestli spis do modra nebo ruzova :grinning: ..no je to tezky ,uvidime na veterine..
13. zář 2010 v 16:51  • Odpověz
@mistinka hodne stesticka :wink:
13. zář 2010 v 16:55  • Odpověz
tak bracha nasrupuje na operacni sal. tak mi busi srdce, bojim se a moc :cry:
13. zář 2010 v 16:55  • Odpověz
@cutce drzim palce, to zvladne,musi je to silnej a mladej chlap..hlavne doktori,at poradne makaj a bude to ok..
13. zář 2010 v 17:36  • Odpověz
@bubanek moc dekuju, po praci za nim jedeme, tak jsem zvedava, snad to dopadlo dobre
13. zář 2010 v 17:46  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Tak jsem byla dnes na kontrole a vše je ok. Asi máme holčičku HURÁÁÁ :wink: Viki je z toho úplně hotovej a vymyslel jméno Marie-Anna já chtěla Marianna, ale on že ne že by jí říkaly Majoránko a takhle, že je to hezčí a vznešenější :wink: no je z toho úplně "posranej" a už by nejradši nakupoval plínky a co já vím co :grinning: tak aspoň si to užívá s klukem si takhle neužíval to bylo jiné a šílené takže ted si to těhotenství užívá plnými doušky a je horší než já :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kontrola další 4.9. a to budeme mít velký UTZ a už se těším až ji zase uvidím prďolku. Je tam pěkně narvaná hlavičku má narvanou na stěně dělohy že i doktorka koukala jak si tam narvaně lebedí :slight_smile:

Jinak ségra opravdu na operaci nešla protože ten vůl 1-zapomněl ji zapsat na operační plán 2-má dovolenou takže by ji stejně těžko operoval... Takže se chudák měsíc nervuje a nakonec přijde v pátek s papírama na příjem a tam na ni koukaj jak na debila :rolling_eyes: no radši to nebudu komentovat :zipper_mouth:

@cutce Držím palečky, neboj bude to dobré, je to chlap bojovník a bude zase v pořádku :wink:

@bubanek chudák bafíček :frowning2: držím palečky. To je mi líto, že je tak nemocný. Mamka má yorka a ten má zase epilepsii a to je taky něco když ho to chytne :unamused:
13. zář 2010 v 18:07  • Odpověz
@mooby no je to na houby s pejskem,upozornuju,ze jsem tak vycvicena a citove vyzdimana,ze zadny zviratko doma uz nechci,protoze me tohle ubiji fakt..budou mi stacit nervy o mimco...
No tak to je super,takze Sarka taky asi videla holcicku,jdu k ni pristi pondeli..Ty mas ten velkej ultrazvuk u ni ne? Udela ti ho u sebe nebo takhle mne ho chtela udelat,pak ale zjistila,ze me Brestak rovnou objednla,tak rikala,ze to necha na nem a u sebe to zkoukne..Rikala sem ti,ze to co mas je v poradku a resim to s ni porad :sunglasses:

Ja zacinam mit nejak nervy,ze vubec nepribiram na vaze..jako brisko uz mi pomalu vystupuje,ale ani kilo,vlastne dve kila jsem vyzvracela a nabrala jen kilo ,takze jsem porad minus kilo.. , to nevim,jestli me doktorka pochvali.Ale pritom zeru posledni tyden jen sladky a pak hned jidlo a fakt jim hodne,vcera bramboraky,ten bramborovej salat samy kaloricky bomby,uz nebliju tak doufam,ze zacnu pribirat,cetla jsem ,ze nepribirat nic taky neni uplne nej..tak uvidim co mi rekne za tyden no..
13. zář 2010 v 18:12  • Odpověz
@mooby jo a pekny jmeno :grinning:
13. zář 2010 v 18:16  • Odpověz
@bubanek já mám taky bafíčka a asi by mě kleplo kdyby se mu ted nedej bože něco stalo :cry: no babča ze Slovenska nakonec umřela v sobotu v noci, takže tam mamka zase musí... Kdyby se vědělo, že ségra nejde na tu operaci tak tam mohla zustat a vše by se vyřešilo takhle v pátek přijela a ted tam zase musí a taky ji to moc na psychice nepřidá :confounded: protože dotoho to její ségra začala řešit alkoholem, takže jsem ted její jedniná "radost" co ji zvedne díky mimi naladu chjo :unamused: ale zase naštěstí, že už to má za sebou trapit se v bolestech a na morfiu a starat se o ni taky nic moc na psychiku.

No já jdu na velký k Šárce, dnes to letecky projela koukla na srdíčko, ledviny, žaludek a pidi močák :slight_smile: takže je vše ok tak mám radost :slight_smile: koukla mezi nožičky a říká už jsem vám říkala co to je? A já, že ne že to chci vědět, ale Viki ne, ale Viki hned že ne já to chci taky vědět :grinning: tak to vypadá na holčičku, ale jistější si bude až u příští kontroly na velkem UTZ to lépe uvidí. Tak nám udelala dve fotečky jednu chlubící na ošahaní a druhou do záložky na památku :grinning: tak si ji Viki hned bral sebou do práce a je úplně šílenej :grinning: Bóže já bych nakupoval, a na všechno se me ptá jestli když je tam tak namačkaná zda to nevadí a zda me tam nebolí když je tak na tý stěně... no je sním veselo :grinning:
13. zář 2010 v 18:28  • Odpověz
@mooby no tak to mate taky pekny,uprimnou soustrast..to ma mamca taky starosti,vzdyt moje mamca se taky chyta mimca hrozne,vidim jak je smutna a kdyz sem ji rikala,jak Emca kope od vcerejska,tak mela uplne radost..pro babicku je to opravdu lepsi..
No tak na to my Sarka jeste nekoukala,asi pristi pondeli :grinning:No na fotce uz mas peknyho obricka ..mne se tam mackala Emca uz predtim,ze tam pres delohu nebyla videt rucicka -kdyz se podivas na moje foto ,jak je mela za hlavou.. Je to hezky,ze se tak stara,tohle zas HOnzu ani nenapadne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face: to je lemroza,tomu se dela spatne,jen kdyz vidi ty tkane tam a tu fotku videl a rikal,fuuj to je osklivy,jak nejaky ufo..a na velky ultrazvuk pujde a to jsem na nej zvedava,jinak na me ceka v cekarne na tech normalnich..proste na tohle nehrozi nebo aby se mnou chodil na nejaky predporodni kurzy,kdyz budu mit co delat ho k porodu dostat.no uvidim,je jinak zlatek,stara se ,ale tohle nejak nedava no..porad se s tim seznamuje,ze ji mam brisku,vcera jsem mu vzala ruku a pet minut drzel a pak uz nechtel..

13. zář 2010 v 18:37  • Odpověz
Ja se loucim,za chvili je doma spolubydlici :grinning: a jdu mu ohret veceri..tak hezky vecer
13. zář 2010 v 18:44  • Odpověz
Jé, holky, vás teda nemám šanci stíhat. Jak to děláte, že jste tu skoro pořád? :wink:
Já jaksi nestíhám nic, dopoledne školka a během těch 4 hodiny dělám papíry, pak hurá do školky, nákup. Dneska jsme byli odpoledne sbírat žaludy a šípky a vyráběly jsme z toho hady a různá zvířátka. Teď mám chvilku, protože je večerníček.
A večer odpadám pomalu dřív než moje drahé dítko.

@bubanek - s pejskem mě to mrzí. Když oni jsou prostě právoplatní členové rodiny. Loni jsme museli dát utratit deděčka ovčáka a byla jsem z toho špatná hodně dlouho.

13. zář 2010 v 18:50  • Odpověz
@bubanek Děkuju :frowning2: ale je to fakt lepší, že to měla tak "rychlé" . Sice je ted mamka chudák úplně mimo, ale ono to přejde a bude zase líp. Sice me mrzí ta teta, že začala chlastat, ale zase se ji nedivím- zemřel ji na Silvestra syn a teď matka... No dost černého... Brrrr

No Viki je někdy fakt až ujetej :grinning: když jsem si šla do porodnice pro razítko do prukazky tak všude musel být první a mluvil za mě :grinning: ženský na něj koukaly jak na blázna. K Šárce nejdřív nechtěl, že na nej ženský v čekárně budou koukat divně (tím že je mezi náma takový věkový rozdíl) ale pak jsem ho překecala a od té doby tam prostě musí být :grinning: dnes taky místo práce šel na gyndu... prostě miminko je přednější než práce :slight_smile: Neboj Honzovi to taky pomalu dojde, ale asi je to vekem, že ty mladší klucí to tak extra neprožívaj to ten muj "důchodce" to prožívá někdy až moc :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2010 v 18:51  • Odpověz
@mooby - chudák ségra, takový nervy a pak z toho nic není. A gratulace k zdravému miminku.

@pindruzka - milujeme z hub škvarky a houbovec. Jsi mě navnadila, ve středu razíme ze školky na houby.

A končí večerníček, tak mám útrum.

13. zář 2010 v 18:53  • Odpověz
Mooby - upřímnou soustrast.
13. zář 2010 v 18:54  • Odpověz
@damaska Na cukr nevim, kdy se jde, někdy asi 25t.Původně jsem ty triply nechtěla, mám I.screening negativní, ale doktorka je dělá všem, tak musím :slight_smile:

Byla jsem na těhobiku, dneska makačka na ruce :slight_smile:
13. zář 2010 v 18:55  • Odpověz
@barcaa Děkuji, no užíváme si samé jobovky :unamused: ale ono to jednou skončí, musíííí protože už to trvá nějak pekelně dlouho :confounded: Jj mám radost, že aspon mimísek je v pořádku :slight_smile: hned to zvedne náladu všem v rodině :slight_smile:

@pajmou Těhobik mě rozesmál, nejdřív jsem nepochopila vocogo a pak mi to došlo :grinning: Už se těším až začnu používat že jsem těhušnek :grinning: to mi minule psala kámoška a smíchy jsem nemohla :slight_smile:
13. zář 2010 v 19:03  • Odpověz
@mooby :slight_smile: taky jsem nevěděla poprvé co mě čeká, ale cvičení je moc příjemné :slight_smile:
13. zář 2010 v 19:07  • Odpověz
@pindruzka právě mám ten digitální a podle něj jsem měla pořád kolem 110/75 max 120/80 a teď mám od včera víceméně každý měření kolem 130/85, občas to spadne i na 120/80, tak nevim, možná to bude novej standard, doufám..
13. zář 2010 v 19:10  • Odpověz
@pajmou také se musím začít hýbat... v životě jsem necvičila a je to znát a v těhu je lepší se protáhnout i kvůli miminku a pak porodu, že je člověk rozhýbaný. Musím kouknout, kde u nás nejblíž je těhubik :grinning: a začnu taky prohánět své špíčky a ztuhlé kosti :wink:
13. zář 2010 v 19:10  • Odpověz
@mooby uprimnou soustrast

holky kdo jste z Prahy okolo hloubetina - byvalo tam docela dobry tehucviceni - chodila jsem tam s Ani, s tim, ze se nacvicovalo i dychani a tak, takze muzu doporucit

@majucha: budu drzet palce na zitrek, ja tam razim pristi pondeli a pak dalsi tyden na velky UTZ

Holky a mam navrh - co se prestehovat do soukromych temat? Mam pocit, ze nekdy tu pisem az moc sourkomy veci....
13. zář 2010 v 19:13  • Odpověz
@mooby Já se hýbu furt a když mi to teď doktorka zakázala, tae bo, sambu i ostatní tance, tak jse myslela že umřu.Dělala jsem aspoň bazén a od minulého týdne toto cvičení a je to super se zase protahnout.Ty jsi hubeňounká, ani na tobě není vidět, žes nikdy necvičila :slight_smile:
Jinak moje sestřička je Eliška Marie :slight_smile:
13. zář 2010 v 19:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.