• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@ma12 děkuji... ale jak říkám: Nový život pomalu přichází na svět a musí nahradit ten starý... u nás to tak platí až mi jde mráz po těle.

13. zář 2010 v 19:17  • Odpověz
@ma12 no to bylo centrum asi v Hloubetine,ale oni to tam zrusili a presunuli nekam do centra, ja tam chodila na Pilates :frowning2: jinak tady toho moc prave neni,az pro tehotny joga atd.v Karline..moc sem toho bliz nezjistila :confounded: ,ale pristi tyden zjistim!!!
13. zář 2010 v 19:19  • Odpověz
@mooby nejen u tebe...proto jsem se o tatu tak strasne bala

@pajmou taebo co to je :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2010 v 19:19  • Odpověz
@mooby uprimnou soustrast, ale takhle je uz babicce lip, tohle uz nebyl zivot, ale jen trapeni jak pro ni, tak pro vas

@majucha tak snad se to bude drzet na tehle hodnote. a kdy jsi s michalkou zacala mit problemy? koukala jsem, ze jsi porodila v 29tt, muselo to byt hodne narocne, vuuuubec si to nedokazu predstavit

@ma12 souhlasim
13. zář 2010 v 19:20  • Odpověz
@pajmou To já měla cvičení zakázané a na učňáku jsem málem propadla z těláku :grinning: protože jsem si při kotoulu vzad málem zlomila vaz tak mi nakonec dala za 4 s odřenýma ušima a nechápala, že ten huběňour je totálně neohebnej :grinning: Takže jsem cvičící antitalent :grinning:
Jůůů Eliška Marie je také pěkné :wink:
13. zář 2010 v 19:20  • Odpověz
@bubanek myslela jsem Gyncentrum primo, jdu tam pristi tydne tak se mrknu a kdyztak podam info
Ale co si pamatuju, tak tam nejakej plakatek visel
13. zář 2010 v 19:22  • Odpověz
@ma12 Je to cvičení v kuse, jakoby bojové cviky na hudbu hledala jsem nějaký odkaz zkus http://www.youtube.com/watch?v=f5g5bAoh7fg&feature=related
13. zář 2010 v 19:23  • Odpověz
13. zář 2010 v 19:24  • Odpověz
je tak to ja ted nemuzu delat nic a docela me to mrzi, protoze clovek opravdu citi, ze kondicka nenavratne mizi :unamused:
13. zář 2010 v 19:27  • Odpověz
@pindruzka Hlavně, ať jste s miminkem zdraví, třeba mi to doktorka zítra taky zakáže, měsíc jsem ji neviděla :grinning:
13. zář 2010 v 19:27  • Odpověz
to mas pravdu, hlavne ze to bude vsechno v poradku, ostatni se uz nejak udela, no ja doufam, ze mi priste rekne, ze uz je to aspon o trosku lepsi
13. zář 2010 v 19:29  • Odpověz
@ma12 díky, no jsem napnutá havně, co to bude i když je mi to vlastně jedno, ale už to chci vědět :grinning:
@pindruzka no přišlo se na to náhodou (krvácení) v asi 27tt, doktor byl de.il a neřešil, že mám vyšší tlak, mívala jsem přes 90 a i na neschopenku jsem ho musela ukecat... po hospitalizaci to vzalo rychlej spád a vydržela jsem dva tejdny, ale bůh ví jak dlouho to trvalo, náročný to bylo, ale nelituju, hlavně, že to proběhlo na ten průšvih relativně bez komplikací a potom jsme neměli vůbec žádný problémy ani omezení, jen víc doktorů :unamused:
13. zář 2010 v 19:30  • Odpověz
všem děkuji za projevenou soustrast...
13. zář 2010 v 19:32  • Odpověz
@majucha tak to bylo hodne velky stesti. S druhym se to opakovat nebude - jses v super peci a tihle by si to nelajsli :wink:
No nic, neni mi moc dobre, tak si pujdu k tem fakturam lehnout.

Co ta uzamceny tema - jste pro? Krome Pindruzky ticho po pesine, ze ja si to budu brat osobne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2010 v 19:33  • Odpověz
@majucha tak hlavne, ze je to uz ted v poradku, ale nektery ty dr vazne poslat nekam, kdyby to zavcasu podchytil a hlidal te, o ty neschopence ani nemluve
13. zář 2010 v 19:35  • Odpověz
@ma12 aha,tak to je mozny..tam sem vlastne videla neco na nastenkach asi pred rokem,ja tam chodim k mamologovi na prsa..ale jak jsem nebyla tehotna,tak jsem to neresila,tak mrkni nebo to okouknu, ja tam mam mamcu a prave jsem tam porad a chystam se tam stejne do toho bazenu vedle.
13. zář 2010 v 19:42  • Odpověz
@ma12 jo uzamkni to,jestli myslis,ze uzamknem tuhle skupinu..my mame takhel uzamcenou skupinu s holkama z lazni :grinning: takze ja jsem pro..taky jsem si rikala,ze clovek nevi,kdo me tady takhle uvidi na fotce a precte si detaily z myho sexualniho tehotenskyho zivota..
13. zář 2010 v 19:45  • Odpověz
také jsem pro uzamčení :wink:
13. zář 2010 v 19:47  • Odpověz
holky taky jsem pro uzamčení :wink:
13. zář 2010 v 19:48  • Odpověz
Akorat nejak nevim,jak se to dela a ted nemam cas to cist,vim,ze jsme snad posilali e-mail ty holcine z lazni..tak jestli se toho nekdo ujme,tak poslu do IP emailovku,jestli je potreba..jinak budu mit cas to zitra dopoledne procist nebo jestli @ma12 bude chtit..hezky vecer..
13. zář 2010 v 19:53  • Odpověz
Holky nevezme si to nektera na triko? Ja toho casu moc nemam :confounded: , ted jsem se na to divala, ze to neni slozity, jen je treba tam pridavat kontakty - na zakladatele se necitim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2010 v 19:58  • Odpověz
Anebo vite co? Ja jsem si to vymyslela, tak az se domluvime, ze jo, tak to zalozim :grinning:
13. zář 2010 ve 20:04  • Odpověz
Taky jsem na to koukala, že to není složité, ale furt nechápu jak z neuzamčené udělat uzamčenou... Komu napsat?! Asi jsem natvrdlá :grinning:
13. zář 2010 ve 20:05  • Odpověz
autor
Taky jsem pro uzamčení. Jinak vůbec nestíhám, přišla jsem před sedmou z práce a zítra ráno letím ještě před prací na tripply, tak držte palečky, neměla jsem čas dočítat, co tady nového? Jinak dám do albíčka, co jsem koupila fazolce jako první :grinning:
13. zář 2010 ve 20:11  • Odpověz
@mooby no to zacneme od znova :slight_smile:, jak jsem pochopila
@angelina987 drzim palce
13. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz
@mooby - já být tebou, tak pokud jsi necvičila doteď, tak teď nezačínej. Pro tebe by bylo super nějaké protahování nebo těhu plavaní. Což mi připomnělo, že už bych tam měla konečně zavolat a přihlásit se.
Při Rézi jsem chodila cvičit aerobik až do 23. týdne a bylo mi děsně dobře. Teď jsem chodila do června a musím zase fofrem začít něco dělat, nebo chcípnu.

K uzamčení asi nemám vůbec nárok se vyjadřovat, jsem tu teprve pár dní.
13. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz
Jsem pro uzamčení a klidně to udělám :slight_smile:
13. zář 2010 ve 20:16  • Odpověz
@pajmou - čtu, že cvičíš. Na zumbu jsi nechodila? U nás začala před 14 dny a to už jsem si fakt nelajzla tam jít. Ale těším se na duben, že zase začnu s plnou parádou. :wink:
13. zář 2010 ve 20:18  • Odpověz
@barcaa jasně že nebudu delat nejaké akrobatické kreace, ale neco na protáhnutí a uvolnění páteře :wink: já se ani na nic jiného nezmůžu :grinning: takže něco jako těhubik, ale né přímo těhubik ale protahováníčko :wink:
13. zář 2010 ve 20:20  • Odpověz
@barcaa Akorát jsem zvádla ukázkovou lekci a už jsem do kurzku nešla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale vypadá bombově
13. zář 2010 ve 20:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.