• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@pajmou - jsme na tom stejně. Mě se to strašně líbilo, je to přesně pro mě. Pořádně se tam vypotit a nemuset moc přemýšlet :grinning:

@mooby - tak to jo, to ti schvaluju. :grinning: Já chodím každých 14 k fyzioterapeutce na masáže. Nějak se mi při druhém těhu stalo cosi se zády a nějak to nechce polevit. Takže se nechávám opečovávat a jsem tam nadšená. Jen se válím a ona se mnou cvičí. Jen pak jsem jako zmlácenej pes a musím si jít lehnout. Ovšem jen v případě, že je možnost si jít lehnout.
13. zář 2010 ve 20:27  • Odpověz
@barcaa Taky bych šla na masáž, prý i thajky dělají těhotenské, slyšely jste o tom?
13. zář 2010 ve 20:30  • Odpověz
@pajmou - jen slyšela. Ale v Pardubicích chodím kolem jednoho salonu a tam to mají psané na výloze.
A jako ty masáže jsou fakt super, teda to na co já chodím, je i s takovým jakoby cvičením, holčina mi ukázala spoustu cviků na pánev a ono to i pomáhá.
13. zář 2010 ve 20:32  • Odpověz
@barcaa jj, to děláme na tom těhobiku, je to super na uvolnění viď a taky posílení děláme to na míči
13. zář 2010 ve 20:36  • Odpověz
@pajmou - míč má doma místo židle v kanceláři. A jako upozorňuju tě, že na ní už sedím jako debil. Musím si dávat bacha, abych na ní seděla tak jak se má. Protože jinak si tam v pohodě sedím s jednou nohou pod sebou nebo v tureckém sedu a to na záda už je fakt mazec. :angry:
Já znám spoustu cviků z klasického cvičení, ale tahle holčina mi ukázala i nové a hlavně účinné.
13. zář 2010 ve 20:40  • Odpověz
@barcaa Jj mám skoliozu páteře, tak na něm cvičim už taky pár let, ale doma se nedokopu, jen na rehabce :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď teda na těhobiku :slight_smile:
13. zář 2010 ve 20:41  • Odpověz
@pajmou - uvolněná páteř, těší mě :grinning: :grinning: Já na té mičudě doma taky vůbec necvičím, ale ona stačí místo té židle. Ovšem když na ní člověk sedí jak má.
Jediný kdy jsem jí fakt nesnášela bylo u prvního porodu, vůbec mi to nedělalo dobře. A v porodnici mi jí pořád nutili :confounded:
13. zář 2010 ve 20:48  • Odpověz
@barcaa Mám doma 2 tak se na nich teď aspoň uvolňuju, ale pak je zase vyfouknu :slight_smile:
13. zář 2010 ve 20:56  • Odpověz
@pindruzka no jo, to je coby kdyby, ale za zlý mu to určitě mám, i kdyby to třeba dopadlo stejně, mohl se chovat jinak a choval se fakt strašně od začátku, no manžel mu to po porodu přišel vysvětlit když šel pro kartu, to si za rámeček nedal :angry:

já jsem teda taky pro uzamčení :wink: večerní tlak 110/60 tak jsem v klidu, ale co to jako má bejt za trénink toto, to nevim :rolling_eyes:
13. zář 2010 ve 21:48  • Odpověz
@majucha ted jsem si prohlizela fotky. Miska teda byla takovy maly minimiminecko, kraaaasny :slight_smile: A ty jsi teda kocka :slight_smile:
13. zář 2010 ve 22:03  • Odpověz
@ma12 jo, byla to naše miniMiška :slight_smile: ale už jak přišla domů, tak byla pěkně vykrmená a nikdo by to na ní nepoznal, teď je sice pořád drobek, ale to už má asi po mně :grinning: díky za lichotku, ale když se na sebe koukám někdy po ránu, tak bych si na hlavu nejradši nasadila pytel :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2010 ve 22:07  • Odpověz
@majucha tak tlak dobry, tak at to takhle vydrzi
jinak mala byla fakt takovej bobecek malinkej, kdyz jsem si cetla kolik vazila, tak mi uplne naskocila husi kuze, prdolka malinka to krasne vsechno zvladla. nekteri doktori stoji za ..., ale jiny zase pozlatit
13. zář 2010 ve 22:38  • Odpověz
@pindruzka přesně tak, ty od apolináře pozlatit, dopadlo to tak dobře hlavně díky nim všem, od příjmu přes porodníka až po pediatry, fakt špičková péče :slight_smile:
13. zář 2010 ve 22:45  • Odpověz
@mooby upřímnou soustrast :frowning2: , ale aspoň se netrápila moc dlouho :wink:
13. zář 2010 ve 23:16  • Odpověz
Ad uzamčení, mě je to jedno, ale hlavně mi dejte odkaz, kam se přesouváme a hlavně návod, jak se tam dostanu :grinning: :wink:
13. zář 2010 ve 23:17  • Odpověz
Jinak hezký večer všem :slight_smile: , jelikož jsem střevo, tak jsme si dali neplánovaný výjezd na gyndu, slítla jsem ze schodů, když jsem po nich šla nahoru :confused: , i s Andrej :frowning2: , Andrejka má rozbitou bradu a já měla šok, ale mimčo ok, hýbá se, čípek drží, hematom žádný, placenta se neodlučuje a nešpiním, nekrvácím, takže dobrý :pensive: :slight_smile: :dizzy_face: . Uff, ještě že tak... :confused: ani nechci domejšlet...
13. zář 2010 ve 23:22  • Odpověz
Jdu chrnět, hezký den všem :slight_smile:
13. zář 2010 ve 23:24  • Odpověz
čus holky,přeji hezký den.Snad teda bude. :slight_smile: :slight_smile:
@sabcav dávej pozor a nepadej ze schodů.Ještě,že jste všichni ok. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. zář 2010 v 07:05  • Odpověz
Hezký den všem, dnes tripl a po měsíci zase uvidím toho našeho cipíska, moc se těším :grinning:
14. zář 2010 v 07:18  • Odpověz
ahojda holky :slight_smile:

@sabcav teda radši už nikam nelítej a opatruj se :slight_smile:

@pajmou držím palce a závidím,že uvidíš cipíska, já sž za 14dní, asi čekají, až budu vědět výsledky triplů, případně se rozhodnu, co a jak a pak teprve jdu ke svýmu dr. Přeju pěkný pokoukáníčko :slight_smile:
14. zář 2010 v 07:35  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky :wink: ,opět svítí sluníčka,paráda....ale je mi dnes po moc dlooohé době na zvracení,nevím,co se děje?! :unamused: Včera jsem byla na kontrole a vše o.k.,jen mi napsal železo a tlak jsem měla pořád moc nízkej 80/50,hm :confused: ,pak byl zubař a dnes mě čeká druhý sgreening,takže jsem asi nějak jen vynervovaná z těch doktorů či co :fearful:

@sabcav tak mě úplně běhá mráz po zádech, :zipper_mouth: ,tak hlavně že je vše dobré
14. zář 2010 v 08:36  • Odpověz
ahoj holky, teda co to čtu, sabcav...ještě že se nic vážného nestalo, tak na sebe dávejte pozor :wink:

@jandalinka držím palce na kontrolu, určitě je vše ok :wink:

já měla včera rozlučku s holkama z práce tak to byl moc prima večer a jinak teda furt něco kutím doma, takže moc nestíhám, a mám nové album a v něm svůj první výtvor :grinning: :sunglasses:
14. zář 2010 v 08:53  • Odpověz
@jandalinka držím palce na screenengu, neboj,dopadne určitě dobře :slight_smile:

@alienka24 krásná čepička, jsi šikulka :slight_smile:
14. zář 2010 v 08:59  •  2 děti  • Odpověz
díky holky....
@alienka24 hezká čepička,..co ty tedy všechno neumíš..to hledím... :sweat_smile: :wink:
14. zář 2010 v 09:02  • Odpověz
@jandalinka no mám velmi široký okruh zálib a koníčků :sweat_smile: :grinning:
14. zář 2010 v 09:03  • Odpověz
@alienka24 to je super,aspoň se teď doma nebudeš nudit :sweat_smile: ...a máš víc volna na své koníčky...to ses musela i na druhou stranu docela těšit domů,ne! :wink: Za měsíc už ti ani nepřijde,že nechodíš do práce,jakmile začne růst bříško a ucítíš pohyby,tak budeš ráda,že jsi doma a budeš mít jiné myšlenky než na práci,,,,,já to znám :wink:
14. zář 2010 v 09:15  • Odpověz
@jandalinka no tak těšila jsem se že na to zas budu mít čas a užívám si to, ono věnovat se tomu všemu při práci bylo kolikrát hodně náročný, no takže si to užívám docela a pohyby už cítím tak ještě chybí to bříško :grinning:
14. zář 2010 v 09:17  • Odpověz
@alienka24 já při holčičce měla bříško až v cca.7.měsíci,dky už tedy bylo vidět,že se něco děje z mým tělem :grinning: :wink:
14. zář 2010 v 09:20  • Odpověz
dobre ranko
@mooby je mi lito babicky :frowning2:
14. zář 2010 v 10:15  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: to je teda u nas počasí takový spací :unamused: jsem jak vyždímaná a to jsem spala skoro celou noc... Ted jsem přežraný prasatko dnes nebyla kobliha tak jsem zblajznula dva rohlíky s nutelou no jsem čuně :grinning:

@cutce děkuju, aspoň už ji nic nebolí a je ji tam určo líp.

Kámoška mě těd informovala ohledně kočárků a jsem z toho rozhozená... moji favoriti s nafukovacími koly jsou na prd :unamused: takže mužu smele hledat od znova :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2010 v 10:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.