• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@mooby ja byt tebou tak je nejdriv vyzkousim. Ono zalezi kus od kusu a tvy kamaradce vyhovovat nemusi a tobe jo :wink:
14. zář 2010 v 10:28  • Odpověz
@cutce jde o to že říkala že její švagrová a i kamoška měli nafukovací a daly je rychle pryč protože nafukovací rádi praskají... a že slepovat je pořád dokola bylo peklo. Pry ani nafukovací nejsou měkčí a lepší do lesnatého terénu, že vše záleží na správně odpruženém podvozku. Kámoška má druhý kočárek s gumovými koly a nemuže si ho vynachválit, protože má pěkně odpruženou sedačku a malá ani neví že jede po kostkách a to by prej s nafukovacími bylo peklo. No jsem zvedava, je jasné že si to sama odzkouším at vím co mi bude vyhovovat :wink:
14. zář 2010 v 10:40  • Odpověz
Dobré dopoledne.

Kočárky -nafukovací kolečka bych taky nechtěla, už jen kvůli tomu, že bych píchla. Kámoška takhle spravovala snad každý druhý výjezd.
V kočárku mám jasno: čtyřkolka s otočnými koly, možnost dát autosedačku na podvozek. Velikost korby neřeším a sporťák taky ne. Plynuje z hluboké korby přejdeme na golfky. Teď jen objevit tu správnou značku za dobrý peníze :grinning:
14. zář 2010 v 10:46  • Odpověz
Sabcav - je vidět, že miminko je dobře chráněné :wink: Je super, že jste v pořádku.
Tak a já už vím, že rodit půjdu 3 nebo 5. února, tedy pokud se miminko nerozhodne vyplout dřív a přirozeně.
14. zář 2010 v 10:47  • Odpověz

@mooby a jake kocarky jsi mela vyhlidnuté?
jinak zavidim ty tvoje snidane a celkove to jidlo co do sebe dostanes a ze mas vubec chut

@sabcav tak jeste ze jsi sikovna a kdyz padas, tak sikovně, že se vam nic vazného nestalo
14. zář 2010 v 10:50  • Odpověz
@barcaa jakto, ze vis, ze zrovna 3 a nebo 5 unora oujdes rodit?
@mooby no treba pry moje s moji segrou museli jezdit po sutrech aby ji uspali :grinning: :grinning: :grinning: , ty rovina nic nerikala :grinning: :grinning:
14. zář 2010 v 10:51  • Odpověz
cutce myslim, ze barcaa rikala, ze ma planovanyho cisare
14. zář 2010 v 10:54  • Odpověz
@cutce - protože císaře dělají u nás ve čtvrtek nebo v sobotu :wink: Já bych teda radši šla rodit přirozeně, protože mám porody fakt za hubičku, ale zatím to nechávám na gyndr. Jako teda ve finále je mi to fuk a ať mě klidně rozkuchnou od shora až dolů, hlavně když bude mímís v pořádku.

Jo a jestli chcete naštvat, tak netuším, co to jsou těhotenské nevolnosti. Já nemít průkazku, tak ani nevím, že jsem těhotná. :sunglasses:

Kočárky - naše Rézi byla nekočárková. Holky já tenkrát vyhodila 17 tis. oknem, protože ona v kočárku řvala a řvala. Spala jen v autě nebo doma v postýlce. V kočárku usnula snad jen 5x a to na chviličku. Prostě totálně nekočárkové dítko.
14. zář 2010 v 11:03  • Odpověz
@sabcav jejda, tak hlavne, ze jste vsechny tri v poradku a nic vaznyho se nestalo
14. zář 2010 v 11:10  • Odpověz
@pindruzka no konečně mužu jíst skoro všechno :slight_smile: neboj taky se dočkáš, já to mám že jeden den sežeru všechno možný a druhý den se mi zdvihá kyblíček a mám dietku.
Měla jsem vyhlídnutý Peg Perego gt3 a x-lander oba s nafukovacíma kolama a jeste casualplay S4...
14. zář 2010 v 11:17  • Odpověz
Ahoj holky,takový fofr u doktorky jsem ještě neviděla, u sestřičky to dneska frčelo.Těšila jsem se na mimi viděla jsem ho pár vteřin, bylo na bříšku a paní doktorka jen řekla vše ok, prohlídla i mě a šla jsem, zase až za měsíc, takže nemám ani fotku,ani nevim,jak je velky nic, ach jo.Takže až na velký utz, to už s náma půjde i taťka,tak si to mrně pořádně okouknem:slight_smile:
14. zář 2010 ve 12:01  • Odpověz
@pajmou tak hlavne, ze jste v poradku, ale ja bych se nedala takhle odbit :slight_smile: , ale tak ja mam kontroly jednou za 2 mesice :unamused:
14. zář 2010 ve 12:07  • Odpověz
@mooby jak jsme psali - idealni kocar neexistuje :grinning: :grinning: , nicmene znam okolo spousta mamin, co maj nafukovaci kolecka a nemuzou si je vynachvalit.
Opet budu propagovat Teutonku, ale ta ma komorovy kola, jsou to nejaky specialni, co maj vlastnosti gumovych, ale nikdy se neprotrhnou neb gumovy nejsou

a ditko mi usnulo, tak jdu na to soukromy tema nebo jestli se toho chces zhosti @pajmou, rada ti to prenecham :wink:
14. zář 2010 ve 12:17  • Odpověz
@pajmou dobrá zpráva je že jste v pořádku a mimíska pak uvidíte v celé své kráse na velkém utz a to ho okouknete ze všech stran a užijete si to oba :wink: hlavně že je vše ok :wink:

@cutce ty jo jednou za dva mesíce?! Tak to bych nepřežila... Já ted šla po mesici a půl a už jsem byla nervozní... Ted jdu za tři týdny a už se nemužu zase dočkat a to jsem tam byla včera :grinning:
14. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz
@sabcav co to ctu? jeste ze to takhle dopadlo a jste v poradku, vsechny
14. zář 2010 ve 12:19  • Odpověz
@mooby me to ani moc nevadi, nic meneni nic me neboli, tak se nemusim stresovat :wink:
14. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz
@ma12 já vím, že ideální kočárek není a vše se musí vyzkoušet :wink: proto jsem z toho zase jelen :grinning: ted nevím zda koupit sadu hlubokou korbu se sportakem a nebo jen někde v bazarku spalšit hluboký kočárek a pak až povyroste ho prodat a koupit nějaký sporťák... Bože to bude ještě něco než nějaký vyberu :grinning: přítel to nechává na me a když se prej nerozhodnu ukradne nákupák od Alberta a bude po problému :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz
@ma12 Ještě jsem to nenastudovala, tak jestli jsi napřed udělej to :slight_smile:
@mooby Taky jsem měla za 3, ale taťku budem mít doma až za 4 tak aby mohl jít s náma.Tak jsem se těšila, že mi ukáže jestli je chlapeček nebo holčička...hlavně že je v pořádku
@cutce Proč to máš takle, to jezdíš do čech?
14. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz
@pajmou nne, tady to tak je chodi se 12tt, 20tt, 30tt a pak uz nevim, ale mezitim chodis k midwife
14. zář 2010 ve 12:27  • Odpověz
@pajmou tak aspon budete napnutý oba u velkýho utz než vám oznámí pohlaví :wink: a máte to jako překvápko :wink: a hlavně u toho budete oba až vám to oznámí a to je hezčí než se to dozvedet a tomu druhému to oznámit přes telefon :wink:
14. zář 2010 ve 12:30  • Odpověz
@cutce Aha a co je to midwife?Jsem zvědavvá viď
@mooby Měla jsem vymyšleno, že poprosím paní doktorku,aby mi to napsala do obálky o víkendu by jsme to otevřeli, ale takle ještě budem napnutí oba celý měsíc
14. zář 2010 ve 12:34  • Odpověz
@pajmou ahá :slight_smile: to byl taky dobrý nápad škoda, že nevyšel, ale však se dočkáte času dost a aspon už bude mimísek větší a určení přesnější :wink: mě včera řekla, že si myslí že to bude holčička, ale že větší jistotu bude mít až příště, že je fakt lepší to zkouknout po 20tt kdy je mimísek větší a určení lepší a viditelnější :slight_smile:
14. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz
@pajmou to je specializovana zena (nevim jakou ma kvalifikaci) a ta te provazi celym tehotenstvim a byva i u porodu a pka chodi na kontroly domu
14. zář 2010 ve 12:46  • Odpověz
@cutce ahááá takže něco jako tady v ČR dula :wink: ta se také stará o těhotnou a pomáhá ji se psychicky připravit na porod atp. U vás je ta paní placená nebo jak to je? Tady si dulu platí každý sám když si ji teda sežene a chce.
14. zář 2010 ve 12:56  • Odpověz
@mooby já mám kočárek s nafukovacíma kolečkama a ani jedou jsme nepíchli :wink: a to jsme jezdili lesem, nelesem, polem, nepolem, ..... ale ségra, ta třeba píchla 2x normálně ve městě :slight_smile: je to prostě kus od kusu :wink:

@pajmou hlavně, že jste v pořádku, u nás se dělá UTZ jen v tom 13, 20 a pak 30týdnu a jestli mi udělá ještě nějaký, to teda fakt netuším :wink:
14. zář 2010 ve 13:01  •  2 děti  • Odpověz
@mooby tak ja zaser nevim co je dulu :sweat_smile: ,a le takhle je normalne statni pracovnice, kvalifikovana
14. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz
tak zalozeno - zkuste to, komu to nepujde, poslete mi IP, dodavam vas tam :slight_smile:
jsou tam:
barcaa, bubanek, jandalinka, pindruzka, sabcav, matysekk, alzbeta82, mistinka, mooby, majucha, majjka24, ma12, ined77, tlap.ka, pajmou, damaska, cutce, alienka24

vzala jsem to tak cca 4 stranky zpet
14. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz
@mooby fakt s tema kocarkama zalezi kus od kusu, ja zase slysela, ze jedine nafukovací :grinning: si proste nevyberem no :grinning:

jinak ja teda chodim na kontroly tak po cca 3-4 tydnech, vzdy mi zatim delala utz a jsem rada, protoze ted jsem se treba citila skvele, nic me nebolelo, zadny potize, ale najednou utz ukazal neco jinyho, takze od ty doby klid a co nejmene chozeni

dula je neco podobneho jako u vas midwife, akorat to neni statni pracovnice
14. zář 2010 ve 13:39  • Odpověz
jo uz koukam, ze je zalozeno :wink:
soukromá skupina Únor/březen 2011 téma pokračujem :slight_smile:))))) - kdyby někdo hledal jako já
14. zář 2010 ve 13:42  • Odpověz
ahoj holky, hlásím se z kontroly, všechno snad dobrý, tlak prý zatím ujde, máme 150g a hádejte to co je :grinning: :grinning:
14. zář 2010 ve 13:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.