• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@pindruzka aaa to jsem nenapsala, hlava dubova, tak se muzem uz presunout tam :slight_smile:
@majucha co co co?
14. zář 2010 ve 13:45  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak tu máme zase nový týden :slight_smile: .
dočíst nemám šanci, ale vidím, že probíráte stále kočárky a že se řešilo kojení :slight_smile: .
já teda nafukovací kola měla a zaplaťpánbůh bez nehody :slight_smile: .teď na ''novém'' kočárku máme také, tak snad nebudu lepit a lepit :grinning: .mimochodem kočárek dorazil dnes :dizzy_face: , tak odpoledne budu skládat a jen doufám, že bude vše o.k. :slight_smile: .
co se týče kojení...mně se podařilo kojit necelý půlrok, ale znovu bych do toho nešla :sweat_smile: (u nás nebyl problém v technice nebo nedostatku mléčka, ale matýnkovými prdíky...sotva se přisál, začal se kroutit, plakat, bolelo ho bříško a pouštěl se :cry: .já kojila tak hodinu v kuse, pak 2h přestávka a zase nanovo :sweat_smile: )...půjde to půjde, budu šťastná, ale pokud by to mělo být opět s takovými problémy, raději sáhnu po UM a budeme spokojení všichni :wink: .
já se stresovala hrozně...první příkrm jsem obrečela jak trdlo, ale to jsou i ty hormony... :sweat_smile: .
i nekojené miminko může být zdravé a šťastné :wink: , jen kojením to není :slight_smile: .
za chvilku se nám blíží velký utz :grinning: :dizzy_face: .no jsem moooc zvědavá co tam nosím za raráška :grinning: .
jinak ko mám ve čtvrtek, konečně...po měsíci..nekonečná doba :sweat_smile: .tak pak písnu :wink: .

ááá matýnek se vzbudil, letím, pááá :slight_smile:
14. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz
holky tak ja se teda presouvam jo
14. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz
@ma12 koukni na tu druhou fotku, co jsem přidala, tam je to celkem jasný, navíc označený křížkem :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2010 ve 13:48  • Odpověz
@majucha :slight_smile: ..já tam vidím pipíka :grinning: .vidím správně? :grinning:
14. zář 2010 ve 13:59  • Odpověz
@ined77 vidíš, on se moc nedá přehlídnout :grinning: :grinning:
14. zář 2010 ve 14:00  • Odpověz
@majucha :slight_smile: ..je tam i s pytlíčkem :grinning: .
mooooc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!
14. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem byla dnes na prohlídce ve 20.týdnu. Všechno dopadlo dobře, ultrazvuk v pořádku, všechno ostatní taky. Doktor mi dělal ultrazvuk i prohlížel na křesle a říkal, že je vše ok.
Jinak jsem se pídila po tom, co to je...a zas nic nevím:slight_smile: Měl nožičky u sebe, tak říkal, že je to buď holka nebo má pytlíka mezi nožičkama schovanýho - tak zas nakupování nebude:wink:
Jinak má 354 gramů a 18 cm.
14. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz
@mistinka :slight_smile: ...jéé, tak to už je kus mimíska :grinning: .
hlavně že jste v pořádku :wink: :slight_smile: .
14. zář 2010 ve 14:06  • Odpověz
holky, vy jste uzavřely téma? :confused:
to pokračování je soukromé?nějak jsem mimo :sweat_smile: :pensive: :grinning:
14. zář 2010 ve 14:07  • Odpověz
@ined77 díky :grinning:
@mistinka gratulace k úspěšný kontrole :slight_smile: teda to už bych byla napnutá jak kšandy :grinning: ty jo, to už váží tolik jo :slight_smile: nám říkal dneska, že má asi 150g v 17+0
14. zář 2010 ve 14:07  • Odpověz
@mistinka To znám, taky nemůžu nic koupit :frowning2:
14. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz
@majucha Já jsem 20+4. Akorát mě překvapuje HC 177 mm, podle zkratky to má být obvod hlavičky...To je teda pěknej hlavoun:grinning:
14. zář 2010 ve 14:23  • Odpověz
@pajmou my už teda něco koupili, ale ta bílá nebo žlutá už mě moc neba:grinning:
14. zář 2010 ve 14:26  • Odpověz
Ahoj, kam mám psát :confused: :grinning: ? Sem nebo do nového? To nové je kde? :wink:
14. zář 2010 ve 14:50  • Odpověz
@mistinka oni jsou teď hlavouni :grinning: koukla jsem do tabulek, kolik by mělo mimčo vážit a to naše i vaše akorát odpovídá, to je fofr co nabere za ty čtyři týdny co je mezi námi rozdíl :slight_smile:
14. zář 2010 v 16:18  • Odpověz
@mistinka Taky mě to nebaví...ale mám smůlu na další měsíc
14. zář 2010 v 18:00  • Odpověz
autor
Holkyyy, nemůžu najít tu novou diskuzi, hodíte mi někdo odkaz? Jiank dneska jswm byla na triplech na krev a mám si volat příští týden ve čtvrtek, pátek, tak držte palečky
14. zář 2010 v 18:42  • Odpověz
14. zář 2010 v 18:47  • Odpověz
autor
@ma12 IP :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2010 v 18:50  • Odpověz
@majucha To teda...a teď už to poroste:slight_smile: Co je za novou diskusi a proč se odchází odsud?
15. zář 2010 v 07:52  • Odpověz
Ahoj holky, konečně se snad po sto letech dostanu taky na net. Hlídali nám v práci, kdo jak chodí na internet :angry: Tak jsem se sem vůbec nedostala... A hned koukám, že jste založili novou diskuzi. Můžete mi prosím poslat odkaz, kde jí najdu, jestli mě teda vezmete mezi sebe, když jsem se tak dlouho neozvala.
Koukla jsem jen pár stránek a vidím, že všichni krásně rostete. Dočíst všechno asi nezvládnu. Jen vidím, že už se řešily kočárky, kojení atd. Já jsem teď hrozně pozadu, jak jsem byla skoro bez internetu:frowning2: Musím to nějak dohnat:slight_smile:
@majucha gratuluju:slight_smile: pipík se fakt nedá přehlédnout.
Mě čekají v pondělí tripple testy a hodně se bojím. Screening v prvním trimestru mi dopadnul atypicky. Aspoň tak mi to řekli. Ultrazvuk byl ukázkovej, ale výsledky z krve nebyly úplně standardní. Celkově je výsledek negativní, ale kvůli tý krvi musím i na tripple testy a následně mě čeká podrobnej genetickej ultrazvuk. Tak mám pořád trochu nervy. Bojím se, aby tripply nevyšly nějak hodně blbě a nehnali mě na plodovku.
15. zář 2010 v 08:33  • Odpověz
Holky: mrknete sem:
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/pokracujem-/

Mistinka: ty uz pristup mas, Lecijasek, tobe ho ted prave delam - UTZ bude dobrej :wink:

Stehujeme se kvuli soukromi, zde si nase problemy a soukrome veci muze precist kazdy
15. zář 2010 v 08:35  • Odpověz
Ahoj holky, chci se zeptat, jestli je tady nějaká těhulka, co čeká holčičku, nebo už má holčičku. Prodáváme po naší malé oblečení vel. 74. Vše je HM, Next, Cherokee a Kanz. Máme krásné věci, ale v našem okolí jsou pouze kluci, tak to zkouším tímto způsobem.

Pa pa a krásný den. Jitka
15. zář 2010 v 10:06  • Odpověz
Ahojky těhulky :wink: Tak konečně mám přístup na net doma!!! Sláááva!! nechali si to na poslední den to O2 :angry: No taky jsem jim tam ráno volala a byla jsem silně nepříjemná!!! Jinak teďka si vařím filé a kaši a až dojím, dočtu co jste tu řešili :wink: Jen stránek, takže to zmáknu :wink: Jinak jak mě začal v sobotu Kubíček kopat, tak teď si zase dává pauzu :grinning: No a včera jsemsi napsala do těhu průkajdy tři dotazy na doktora, protože vždy zapomenu. Optat se na zubaře, na popraskané bradavky a na palčivou bolest na pravé straně v prostřed bříška...už to cítím asi měsíc a je to dost nepříjemné.Takže ať se na mě řádně jukne :wink: Jinak kvůli triplům mi nevolala, takže doufám, že jsou v pořádku. Snad když dopadnou blbě volají!! No a sice jsem ještě nepřibrala ani deko, ale zjistila jsem, že přibírám až dost rychle na objemu bříška. Za týden se mi obvod zvětšil o 4cm :grinning:
15. zář 2010 v 11:38  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dnes po kontrole.Zdálo se mi to takové odfláknuté, rup šup, docela mě doktor naštval. Výsledky ze screeningu nemá, ale co by se vzrušoval, jeho dítě to není. Takže jsem si pro ně zašla osobně, nebo bych musela čekat až do další kontroli. Na léky jsem si musela volat, protože mi až venku došlo, že mi vůbec neřekl jestli je mám ještě brát nebo ne. Na otázku zda mi může prodloužit vycházky, kvůli malému, abych ho mohla odvést na kroužky, řekl, že nemůže, přitom spousta holek má neomezené vycházky, tak má malej asi po plavání a cvičení,protože ho tam nemá kdo odvést, nebo to risknu, ale kontrola už tu byla dvakrát, tak budu mít akorát nervy, aby mě nevychytali. Alespoň , že ty výsledky ze screeningu jsou negativní. Přemýšlím jestli nezměnit lékaře, ale zase jsem už zvyklá tady,ach jo.
15. zář 2010 v 15:47  • Odpověz
Holky, tady teda už nebudem, a jak se dostanu na tu novou diskuzi?
15. zář 2010 v 15:48  • Odpověz
@lumpajda já jsem tam normálně vlezla, měla jsem už povolený vstup. Tak snad ho máš taky, zkus to. Jmenuje se únor/březen 2011. Když jsem dala Forum, tak na mě hnedka sama vyběhla na levé straně. Kdyžtak napiš ma12 :wink:
15. zář 2010 v 15:53  • Odpověz
Hoj holky, nejak jsem tady taky dlouho nebyla a koukam na novinky jak blazen :slight_smile: Nove forum me zatim nechce, tak to dam sem. Nasla jsem na netu celkem fajn cviceni, takze jestli to jeste neznate, mrknete sem http://www.stream.cz/kategorie/221-cviceni-pro-tehotne/m
Jinak u nas zatim vsechno v pohode, tesim se na dalsi kontrolu, uz se snad dockam, ten mesic je tak dlouhy...
Zitra se stavuju na gynde pro papir na penize a chci pozadat o neomezene vychazky, tak se snad zadari. Celkem me to prekvapilo, ale z doslechu vim, ze kontroly chodi celkem dost.
Tak hodne stesti a zdravi dal...
21. zář 2010 v 17:23  • Odpověz
@wwwerca :slight_smile: ...

písni do IP @ma12 :wink: ...přidá tě k nám :wink: :slight_smile: !!!
a držím palečky ať to vycházkama vyjde :slight_smile: !
22. zář 2010 ve 13:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.