• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@wwwerca :slight_smile: ..tak už jsem ma12 ''říkala'' :wink: .
tak šup za námi :slight_smile: !
22. zář 2010 ve 14:00  • Odpověz
@wwwerca: jses pridana, tak sup za nami :wink:
22. zář 2010 ve 21:22  • Odpověz
holky dlouho jsem tu nebyla :O(....kam jste se poděli? Nechci dočítat :o(
26. zář 2010 v 19:51  • Odpověz
Ahojte holky, tuhle diskuzi jsem objevila až nyní, možná to i časem celé pročtu :grinning: . Mám stejné starosti jako vy, tak si tady třeba dokážem poradit a probrat naše těhotenství a mimísky...ve středu valím na ultrazvuk, konečně, tak jsem zvědavá co to bude, doufám že nám pěkně roztáhne nožky :grinning:
4. říj 2010 v 15:41  • Odpověz
čaute můžu se přidat? mám termín 20 března! :slight_smile:
6. říj 2010 v 11:49  • Odpověz
Cus @147258 @meleri

jsme na soukromym tematu, pridala jsem Vas k nam, vitejte :wink:
6. říj 2010 v 18:05  • Odpověz
Ahoj těhulky, hlásím se mezi Vás, máme termín 10.3.2010 Zatím nevíme kdo to bude, dozvíme se snad (doufám) v pondělí, kdy nás čeká první velký UTZ. Chtěla jsem se zeptat, možná se to tu už řešilo, ale jak dlouho se čeká na výsledky "tripl testů"?
6. říj 2010 v 18:44  • Odpověz
@pajushka ahoj čekala jsem 3dny, tak držím palce
6. říj 2010 v 19:06  • Odpověz
ma
děkuji! jak se tam mám přihlásit či co? nevím jak to funguje...:slight_smile:
6. říj 2010 v 19:09  • Odpověz
Taky vám jsou už všechny bundy fest? Nevím v čem tu zimu přežiju :rolling_eyes: ,nechce se mi na pár měsíců kupovat sloní velikost...jak to budete řešit vy???
6. říj 2010 v 19:16  • Odpověz
@pajmou Děkuju, tak to už budu v úterý vědět určitě :slight_smile:

@147258 No, mě se právě taky nechce kupovat novou bundu, ale můj kabátek mi byl i v normálním stavu naknop, takže něco pořídit budu muset :confused:
6. říj 2010 v 19:45  • Odpověz
@147258 bunda ještě dobré zatím ta přechodní ale počítám že jak bude už fakt zima tak nevím co na sebe obleču..
já to nějak nechápu, tady do tohoto tématu nikdo nechodí a musí se chodit do soukromého tématu? :confused: :slight_smile:
7. říj 2010 v 10:58  • Odpověz
taky ste tak unavené? já každý večer padám kolem 8 a častokrát i usnu...
7. říj 2010 v 10:58  • Odpověz
Já jsem unavená vůbec nebyla a ani teď zatím ne, třeba to ještě přijde
7. říj 2010 v 11:34  • Odpověz
jé to se máš! já každý večer fakt nevládnu. a často usínám kolem osmé....a to prý v druhém trimestru má člověk získat spoustu energie... :frowning2:
7. říj 2010 v 11:43  • Odpověz
no já už teď dobrý, ale první 3 měsíce jsem byla jak Šípková Růženka, usínala jsem i za chůze, připadala jsem si jak inkubátor na nožičkách, jen spaní a jídlo v krátkých a pravidelných intervalech:slight_smile:
7. říj 2010 v 15:05  • Odpověz
já taky už dobrý,ale do konce prvního trimestru jsem nemohla ani jezdit autem :sweat_smile: bych usnula na červenou... :grinning:
7. říj 2010 v 17:02  • Odpověz
Ahojte mamči, tak jsem tu dlouho nebyla :frowning2: už jsme ve 20 tt a čekáme 100% chlapečka Rostíka :hearts: prosíme vás o hlásky pro naší Moničku http://www.budkittyity.cz/index.php?page=fullSize&id=725&order=time&desc=1&offset=0&limit=8
13. říj 2010 v 15:40  • Odpověz
ahoj holky, ráda bych vám nabídla nějaké oblečení na mimi-kloučka 0-3m J :slight_smile: e tam pár věciček i pro holčičku a neutral :wink: Pokud máte zájem napiště mi do IP a já vám pošlu fotečky. Je mi to líto někam hodit . Nabízím i peřinku do kočárku 2x
21. říj 2010 ve 14:54  • Odpověz
Ahojte, tak jak prožíváte ty další týdny? už jsme přece jen v druhé polovině tohoto krásného období. Taky je tady nějaký "maniak" (jak mi všichni říkají), který už taky nakupuje?
22. říj 2010 ve 14:59  • Odpověz
Ahojda nastávající maminky :slight_smile: Taky mám termín v půlce března. Momentálně 20 týden ... to tak hrozně letí :slight_smile: Ráda tu s vámi pokecám. Čekáme první mimčo, takže sbírám postřehy, zkušenosti a táák :slight_smile:
22. říj 2010 v 15:46  • Odpověz
ahoj holky :wink:
tak my taky čekáme chlapečka :slight_smile: jinak teda letí to strašně rychle :sweat_smile: :sweat_smile:
26. říj 2010 ve 12:54  • Odpověz
@ronikova ahoj, tak to máme stejně! :slight_smile: já jsem tu taky nová.
@janitchka gratuluju! :slight_smile:
30. říj 2010 v 07:03  • Odpověz
Ahojínek :slight_smile:

Můžu se k vám přidat?? :sunglasses:

Termín nám vychází na 30.3. A rodit bych měla u Apolináře v Praze. Ještě nevíme co budeme mít. Doma máme skoro 3 letého Davídka, Je mi 25 a bydlím kousek od Prahy.
30. říj 2010 v 19:17  • Odpověz
@kratasek85 Ahoj Kratasku, ja mam termin 22.3 a jsem registrovaná u Apolináře, ale co jsem tak četla tak bych se nejraději registrovala někde jinde a tam to odřekla :fearful:
1. lis 2010 ve 14:22  • Odpověz
http://sk.aukro.cz/listing.php/search?string=sada+do+autosedacky&category=0&sg=0

Ahoj pokud by nekdo chtěl mrknout a měl zájem...
takovou sadu do autosedačky jsme si vyrobila pro moji dcerku, bo na trhu jsem nic takového nenašla a tak jsem si musela vyrobit...a hodně maminek se mě ptalo,kde jsem to pořídila...takže jsme se pustila ve volných chvílích do vyrábění...takže pokud by nekdo měl zájem, budu ráda
Ahoj a díky..
1. lis 2010 ve 14:24  • Odpověz
Doldol já tam rodila prvního syna a nadávala jsem kudy jsem chodila,ale že tam jdu na utz, a byla jsem tam i na utz v tom 13týdnu tak jsem se tam i registrovala s tím, že doufám, že to tam bude lepší. Tak třeba se tam poktáme. Apoň na kontrole tam je vdžycky hrozně moc lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2010 v 19:06  • Odpověz
Ahoj holky, prosím mohly byste mi poradit? Poslední měsíčky jsem měla 6.11.2010 a již tak 3dny mám bolesti podbřišku, jako bych měla každou vteřinu dostat menstruaci. Chtěla bych se zeptat, zda je možné být v půlce cyklu těhotná a já bych o tom věděla. Stejné příčiny a bolesti jsem měla minulý rok a nyní mám 9ti měsíčního syna. Jsou to stejné bolesti jako tehdy u syna. Ale dnes jsem byla u lékaře a byla jsem na rentgenu- dělali mi rentgen krku a páteře. Na rentgenu jsem podepsala, že těhotná nejsem. Ale mám nějaký zmatek v hlavě a nedá mi to na to nemyslet. I kdybych byla těhotná- znamenalo by to asi jen pár dnů- bylo by možné poškození "plodu" z dnešního rentgenu? Vím, kdy se dá zjistit těhotenství, ale zarážející je, že mám stejné bolesti a v téměř v tu samou dobu jako u syna. Budu moc ráda, když se vyjádříte k mému dotazu, odpovíte- budu čekat na odpověď :o)
24. lis 2010 ve 12:38  • Odpověz
ahoj hanysku, nejsem si jistá, jestli úplně dobře tvýmu dotazu rozumím, ale myslím si, že možný to je :slight_smile: Já když jsem se z nějakého ukazatele (doktor, test...) snažila vypáčit, jestli nejsem těhotná, přes měsíc mi to zatajovali. Přitom ten pocit byl intenzivní, i to pnutí v bříšku. Nu a po všech ujištěních, že ne a injekci na vyvolání menstruace přece jen jeden testík kývnul... nu a teď už vybírám kočárek :slight_smile:
Následků rentgenu bych se nebála, myslím, že nebezpečný to může být ve větsí míře - samozřejmě je dobrý se tomu vyhnout co to jde, ale neměla bych strach, že to mohlo hned nějak hodně vadit...
Hodně štěstí!
3. led 2011 ve 13:49  • Odpověz
Jinak já mám teď vyloženě báječný období, babičky začínaj chytat mánii nakupování dupaček, i já už jsem nakoupila nějaký miminčí nesmyslíky (do Vánoc jsem nechtěla, kdyby něco přinesl Ježíšek), milej o mě pečuje, všichni se mě pořád vyptávají jak se mám... vyloženě mě to baví :slight_smile: Je hrozně příjemný, že už jsou za mnou ty nevolnosti ze začátku - i když už je to dlouho, pamatuju si to pořád dost živě...
Jak vy, holky?
3. led 2011 ve 13:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.