• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
Ahoj holky, máme termín na přelomu února a března, tak bych k vám snad nějak taky patřila. Ze začátku jsem vaši diskusi četla, ale nic nepsala, protože máme za sebou jedno zamlklé těhotenství a já jsem se nechtěla nikde moc hlásit, protože jsem měla strach, aby to zase nedopadlo špatně. Teď už doufám, že bude všechno OK, tak bych se případně ráda přidala, ale vidím, že diskusi máte uzamčenou. Bylo by možné se přidat? Děkuju moc a mějte se hezky.
6. led 2011 v 17:50  • Odpověz
Ahojky všechny maminky, ráda bych zde na modreho konika vložily info o porodu, kteří rodí v měsíci březnu 2011, myslím tím Termín porodu, co čekáte(jestli víte pohlaví,nebo tajíte),vybrané jméno, a později doložit kdy jste porodily, budu moc velmi ráda když mi tyto údaje napíšete do mého IP. děkuji moc... Janča
8. led 2011 ve 21:33  • Odpověz
ahoj všechny maminky, máme termín 31.3.2011....je tu některá z vás se stejným termínem?už se to blížía strašně rychle to utíká všechno :slight_smile: čekáme chlapečka Kubíka :sweat_smile: :slight_smile: čtu recenze na apolináře a je to tak půl na půl..některá byla spokojená a některé zase vůbec.Slyšela jsem,že apolinář má dvě porodnice? nevíte o tom někdo něco?děkuji :wink:
14. led 2011 ve 21:34  • Odpověz
Ahojky, já mám termín 27.3 :slight_smile:)))))))))))) a čekáme kluka
22. led 2011 ve 20:41  • Odpověz
Ahojki, oznamuji že se nám 19.2 narodil syn Rostík v 18:45 hod. s mírami 3250 g a 50 cm =) porod byl rychlej, bolesti začly v 15:30 v 17:00 sem byla už v porodce a otevřená na 6 prstů a v 18:45 byl na světě =)
25. únor 2011 ve 14:58  • Odpověz
@deniska9191 Ahoj, tak to ti moooooc gratuluji a tiše závidím tak rychlý porod. Já mám termín 5.3., takže mě to čeká asi každou chvíli a strach z toho mám neskutečnej. Tak si užívej miminko a přeji hodně štěstíčka. :slight_smile:
28. únor 2011 v 09:30  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
,já mám termín 14.3.,ale asi to bude později,můj první porod byl docela horor den před porodem mi odtekla voda,malá se narodila až druhý den v 16hod,roztahovaly mi čípek ,bo sem se vůbec neotvírala,u vlastního porodu sem ztratila vědomí,pak mi úplně přestaly kontrakce,tak sem musela tlačit zcela bez kontrakcí,že je děloho už unavená..já byla taky naprosto vyčerpaná..vůbec nešla ven a to byla malička 3005g a 47cm,měla zlomenou klíční kost,já byla roztrhaná,18 stehů,nakonec sm ještě zvracela,ikdyž sem 2 dny nic nejedla..ted mám rodit od tohoto porodu po 12letch,takže se fakt hodně bojím,navíc prý má být tohle miminko o dost větší..už se mi to blíží,těšíme se až budeme mít miminko u sebe,ale ten strach je hroznej-navíc vím do čehu jdu..
@deniska9191 -veliké dratulace ke zdravému Rostíčkovi a přeji mu do života hodně štěstíčka a zdravíčka avám at dělá jenom samou radost :wink: ,závidím ti ten porod..
1. bře 2011 ve 20:35  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.