• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
Ahoj letecky vás všechny zdravím:slight_smile: Vůbec nestíhám dočítat. Dopadla na mě únava. Ráno se nemůžu vykopat z postele a večer jsem už v 8 mrtvá. Navíc toho mám hodně v práci.
Asi to bude znít divně, ale skoro vám závidím ty těhotenský nevolnosti. Mně jak v podstatě nic není, tak se pořád strachuju, jestli je všechno v pořádku a jestli mimís roste. Další kontrolu mám až 9 srpna, tak nevím, jak to do té doby vydržím. Měla bych už dostat průkazku a měl by mě objednat na screening.
Přeju všem pěkný den:slight_smile:
22. črc 2010 v 10:17  • Odpověz
Ahoj holky, mě brali na začátku krev jen na zjištění krevní skupiny, jestli nemám pohlavní nemoce, cukrovku atd...co je ten screening? Teď jsem byla na kontrole v 13.týdnu a to mi udělal ultrazvuk a za měsíc objednal na triple testy...
22. črc 2010 v 11:43  • Odpověz
Ahojky holky,
tak jsem byla na UTZ a je vidět gestační váček :wink: ,srdíčko ještě není,ale jsem ještě brzo jen 5+2,takže mám přijít 29.7.,ještě asi taky nic vidět nepůjde,ale já musím chodit na pravidelné kontroly každý týden,páč mám hormonální problémy,přece jne sem 2x potratila a dcerka byla taky úplně od začátku udržovaná injekčně..takže mě mudr musí hlídat :wink:
22. črc 2010 ve 13:43  •  3 děti  • Odpověz
@pajinka111 gatulace pajinko a držíme palečky, ať je za týden už srdíčko:slight_smile:
22. črc 2010 v 15:13  • Odpověz
Ahoj holky,
jakej jste měly dneska den? My byli celej den na koupališti a teď se bojím, jestli to nečemu nemůže vadit :sweat_smile: . Nemyslím slunko, na to já nelezu, to nemusím normálně, natož těhu, ale ta voda, jestli třeba vadí chlor. Jsem hrozná, furt z něčeho stresuju :sweat_smile: .
Zítra půjdu zkusit, jestli mě vezmou tam, kam chodí mamina, když je ten můj gyndr. tak skvělej :unamused: . Ale mohli by, je tam těch doktorů víc, tak aspoň jeden, jinak nevím :confounded:
22. črc 2010 v 19:37  • Odpověz
:wink: Ahoj všem a vítám nové tváře. :wink: My se vrátili v malou z chalupy,kde jsme byli od pondělka a ted Vás tedy dočítám,ale tak zběžně :wink: .Moooc jste toho napsali :grinning: .U lesa bylo super,jakmile jsme se dnes vrátili,tak je mi zase zle z těch veder.Malá by byla pořád v bazénu a na slunku,ale já se straním :frowning2: .Jinak jste tu řešili kontroly u mudr.ale ze začátku to nechávaj tak po 3týdnech než uplynou 3měsíce a je jakoby vše jisté se srdíčkem a tak :wink: .A pak co si tak pamatuji,je to co 3týdny nebo po 14dnech pokud jsou nějaké testy,krev apod.Já jdu 5.8.na sceening a už se nemůžu dočkat pohlaví :slight_smile: .
22. črc 2010 v 19:42  • Odpověz
Ahoj holky, jak se mate? Mam novinku. Znama, ktera je lekarnice pro me nasla cennou informaci a snad pomuze i vam. Doporucila mi na ty nevolnosti homeopatiky zv. Cocculine, ji se max 6 tabletek denne a nechaji se rozpustit v ustech a musim rict, ze dneska zatim nic, vzdycky kdyz citim knedlik tak si vycucam a je mi dobre, zatim jsem vycucala jen dve. Takze ze sve zkusenosti doporucuji. A stoji to asi 54 kc.

JInak se mejte vsichni skvele a at nam rostou :slight_smile:
22. črc 2010 ve 20:10  • Odpověz
@jitule:díky za info.Homeopatika jsem baštila po kojení a při nemoci a jsou fakt super.Tohle jsem ještě neslyšela,tak díky.
22. črc 2010 ve 20:19  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: , z dia relativně dobré zprávy, zatím jen dieta a inzulín né :dizzy_face:. A vyhnu se ogtt, jsem automaticky braná, že cukrovku mám :slight_smile: , takže do konce těhu co 3-4 týdny tam budu stálý host :wink:. A dneska jsem rizikovku na locháči už neukecala, takže příště mám v 8 hodin gyndu a v 9,30 dia, to jsem zvědavá, jestli to budu stíhat, když jsem tam dneska viděla ty davy :unamused:. Ráno jsme jeli zkratkou okolo plzeňské zoo na Lochotín, abychom nemuseli přes město, a viděli jsme venku ty nové žirafy :dizzy_face: a je vidět, že se mnou hormony cloumají, pže jsem si zaslzela :slight_smile:. Za chvíli mě dojme reklama na jar :grinning: . :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Andí u tchýně hodná, spala jí po obědě 2,5 hodiny, což je dobrý a snědla jí to, co jí babička uvařila (já jim pro jistotu dala oblíbenou skleničku, ale zvládly to super :slight_smile: ), zítra si to holky zopáknou :wink: . Teď ještě aby zítra hematologie vyšla dobře, abych si nemusela pít fraxík, ale v tom praxi dobrou, takže by nebyl problém .
:wink: Akorát mi není jasný, proč když si to vyzvednu v lékárně na Slovanech, tak jsem nedoplácela vůbec nic, jen 30,- za recept a v Mariánkách přes 200 za 10 injekcí, to je za měsíc 600,- . :angry:.

@jitule no preventitně si je koupím, díky za tip:wink:, ale zdá se, že mě nevolnosti ustupujou :slight_smile:.

@jandalinda já při kojení, když jsem potřebovala zvýšit madetu :grinning:, ale pomáhaly :wink:

Jdu zalehnout, jsem ko, hezký den všem :slight_smile:
22. črc 2010 ve 22:16  • Odpověz
autor
dobré ráno holky, tak v devět odjíždím na dámskou jízdu na slovensko (8 bab), tak si to tady v klidu a v pohodě užívejte a doufám, že bude vše v pořádku.
V neděli vás dočtu, papa a krásný víkend
23. črc 2010 v 07:11  • Odpověz
ahoj holky, moc gratuluji k srdíčkům na UTZ, jen tak dál, samé dobré zprávy :slight_smile: @angalina987, krásnou dovču a opatruj se.
23. črc 2010 v 11:45  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak hlásím, že včerejší ko polypu proběhla dobře a je to v pořádku :slight_smile: ..teda může zazlobit, ale kdyby prý zlobil nějak moc, tak ho podvážou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: .utz mi nedělali (škoda :sweat_smile: ), ale 29.7. jdeme na ko, tak tam mimi určitě uvidím :dizzy_face: .
zkusím vás dočíst, pokud mi ještě matýnek dá nějaký čas a bude chrupkat :wink: :slight_smile: .
jinak všem přejeme krásný den :slight_smile:
23. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz
tak a a nevím skoro nic :grinning:

všem kdo odjíždí na dovču přeji příjemný pobyt a zábavu :slight_smile: .
všem úspěšným kontrolám velká gratulace :dizzy_face:

@sabcav :slight_smile: ...super zprávičky, dnes držím taky palečky :dizzy_face: .
co máš z toho, taky bulím u všeho :grinning:

@jitule :slight_smile: ...díky za tip :slight_smile: . mám ty homeo doma...dávala jsem je malému aby mu nebylo zle v autě :wink: .vyzkouším :slight_smile: .

@yfka30 :slight_smile: ...koupáku bych se nebála..chodila jsem celé předešlé těhu a chodíme i teď :wink: .
toho dr. určitě změň :confused: ...držím palečky ať tě maminčina dr. vezme :slight_smile: ...to je hrozné takový přístup :fearful:

@pajinka111 :slight_smile: ...super :slight_smile: . určitě bude vše v pořádku :dizzy_face: .

@mistinka :slight_smile: ..screening je vlastně lepší a dřívější verze tripletestů :wink: .
dělá se z krve a podrobného utz, kde dokáží určitě nějaké VVV...třeba DS...přesně už si nepamatuju které :sweat_smile: .

@lecijasek :slight_smile: ...ahojky :slight_smile: .no já nevím jestli jsou nevolnosti zrovna potvrzením ,že je vše ok :sweat_smile: .každopádně buď ráda, že je nemáš :grinning:.já je při matýnkovi taky v podstatě neměla a teď :rolling_eyes:..bych je raději neměla také :grinning:.
nestresuj se, všechno bude určitě dobré :wink: .dejte si s mimískem nějakou dobrou mňamku a bude líp :slight_smile:
23. črc 2010 ve 13:10  • Odpověz
Ahoj maminy, dneska fakt den blbec. Ve 3h mě vzbudí pobolívání v podbříšku jak při ms, jdu na záchod a špiním :frowning2: . To jsem měla i umalýho a bylo to v pohodě. V 8h jsme vyrazili směr gynda, ale bohužel už nepřijímali nový pacienty, takže jsme museli na gyndu do porodnice. Po 3h čekání jsem se dozvěděla výsledek, z kterýho nechápu ještě teď. Po otestování moči, kde to prej vypadá tak na půl, mi udělala dr utz a výsledek je ten, že mám akorát zvětšenou sliznici, což by mohlo napovídat začátku těhu, ale jinak tam nic vidět není :frowning2: . Holky, já jsem z toho fakt magor, testy pozitivní a ona mi řekne, že je to jenom orientační že jsem mohla i potratit, že v tom raným těhu to nepoznám :frowning2: . Vzala mi krev a zítra se dozvím ortel. Ještě jak se ve mě šťárala, tak zase krvácím :frowning2:
23. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz
@yfka30 ... :confused: ...tak tomu teda taky nerozumím :fearful: ...já taky špinila, i u malého, ale skrz ten polyp :confused: .
počkej a na utz neviděli nic??? :astonished:
23. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz
@yfka30 ..ještě mě napadá, že by jsi mohla mít třeba cystu a ta může produkovat hcg... :fearful: , ale tu by na utz viděli! :confused:
držím moc palečky a budu na tebe myslet!!!! :dizzy_face: snad to je jen nějaké nedorozumění :fearful:
23. črc 2010 ve 13:37  • Odpověz
@ined77 na utz právě viděla jenom tu zvětšenou sliznici a o cystě neříkala nic, tak nevím :unamused:
23. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz
Ahoj holky, prosím, mohly byste mi poradit? Nevím jestli mám být šťastná nebo plakat. Jsem 4měsíce po porodu- císařský řez. Mám už 4dny zpožděnou menstruaci a na testu mám ducha. Co mám dělat? Doktor mi řekl, že otěhotnět můžu nejdřív až bude synovi rok. Navíc jsem před 14dny byla na rentgenu ruky- spadla jsem. Takže vůbec nevím, co máme dělat. Můžete poradit?
23. črc 2010 ve 13:49  • Odpověz
@hanysek.hanysek :slight_smile: ..zašla bych k dr...co jiného, hlavu ti neutrhne :wink: .ten rentgen je ale asi průšvih větší v případě že by jsi těhotná byla :fearful: .
držím palečky! :slight_smile:
23. črc 2010 ve 13:51  • Odpověz
@yfka30 ...no asi nezbude než počkat na tu krev :frowning2: ...ty už jsi byla u dr.?těhu jsi měla potvrzené? :fearful:
já jsem z toho jelen :astonished:
23. črc 2010 ve 13:52  • Odpověz
yfka....jejda tak to jsou teda zmatené informace, to mě mrzí :frowning2: ale ještě nemusí být nic ztraceno a mimísek se tam teprve zavrtává :wink:
23. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz
@ined77 ne, dneska jsem byla prvně, můj má dovolenou, ale jelikož jsem začala špinit, tak jsme jeli do tý porodnice.
@alienka já to právě nechápu, podle testů jsem počítala, že už to bude starší, že už tam něco uvidí a nic :unamused: :frowning2: . Když jsem čekal mlýho, tak ta čárka na tom testu nebyla tak tlustá jak teď, jsem z toho vážně MAGOR :confounded:
23. črc 2010 ve 14:04  • Odpověz
já mám doma 4měsíčního syna, rodila sem císařským řezem, takže jsem 4měsíce po porodu a doktor mi říkal, že druhé dítě můžu mít, nebo se spíš začít snažit, až bude synovi rok. Teď jsem u doktora nebyla, ale na testu mám ducha, slabého, takže si myslím, že těhotenství je teprve v začátku, že tam ještě není dost velká hladina HCG. Zpoždění jsem nikdy neměla, ani u syna.
23. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz
@yfka30 ...tak třeba se to ještě nějak vysvětlí :dizzy_face: .nechci ani psát že je mi to moc líto, protože doufám v nějaké vysvětlení :dizzy_face:
já myslela, že už jsi u dr. byla...kvůli TP :sweat_smile: :wink: .

@hanysek.hanysek :slight_smile: ...zpoždění se může stát z mnoha důvodů...to se může stát kdykoliv i poprvé :wink: .
a bereš nějakou antikoncepci? k dr. budeš muset tak jako tak :sweat_smile: .
23. črc 2010 ve 14:12  • Odpověz
yfka....no ono se tohle těžko určujě, a utz je v týhle fázi nejmín spolehlivej, a srovnávat čárky z minula a teď je taky nesmysl, přeci jen ta kvalita testů šla hodně dopředu a každý těhotenství je jiný, no jediný co zbývá je věřit že se mimís udrží :wink:
23. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz
Antikoncepci sem nikdy nepoužívala, ani já, ani manžel. Myslím, že těhotná jsem,sem si na 99procent jistá, hrozní nějaké riziko?
23. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz
@ined no já právě ten TP vypočítala podle toho, kdy jsem měla naposledy ms :sweat_smile: . A furt krvácím, tak už fakt nevím :frowning2:
23. črc 2010 ve 14:17  • Odpověz
hanysek.hanysek....ahoj, no tak já moc nevím s čím chceš poradit když si jseš jistá že jsi těhotná :wink: a ten rtg ruky by neměl být takový problám, rentgenovali ti jen tu ruku ne?
23. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz
@hanysek.hanysek :slight_smile: ...myslím že právě skrz ten rentgen právě něco hrozí, ale nejsem dr. :frowning2: ...radím počkat ještě pár dní a pokud to nedostaneš, jít k dr. :unamused:

@yfka30 ...aha :frowning2: ...no a ten utz ti dělali spodem?asi ale jo že? :frowning2: ...no já nevím, tak ráda bych aby to dopadlo dobře :fearful: ...a krvácíš moc? :confused:
23. črc 2010 ve 14:21  • Odpověz
@alienka24 :slight_smile: ..no jo jen ruku, ale to ozáření zabírá více tělesné plochy než se zdá..proto při sebemenším podezření na těhu dávají ochranný štít, která je přes celou přední část těla :fearful: ..ale ne, já nechci plašit, jen mám dojem, že to problém na začátku těhu je :frowning2:
23. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.