• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@ined77 jo já ho vezmu a ona mi řekne jak dneska, že to ještě nic nemusí znamenat :zipper_mouth: :angry:
23. črc 2010 v 15:30  • Odpověz
yfka....nojo ono nejprůkaznější bude ten test z krve, do tý doby je to naprd :unamused:
23. črc 2010 v 15:32  • Odpověz
@yfka30 :slight_smile: ..no jen aby to viděli :wink: .jasně že z krve poznají víc, ale ty dvě čárky nějaký důvod mít přece musí :wink: .
už musím jít..jdu koupit mm dárek a ještě poklidit tady tu spoušť po matýnkovi :grinning: .
tak se moc drž a zítra budeme chytřejší :dizzy_face:
23. črc 2010 v 15:35  • Odpověz
@ined77 tak jsem překecala mladýho, aby mi pro ten test skočil, nahlodala si mě :grinning: . Ale přece, kdybych teda ted potratila, tak nějakej ten těhu hormon ve mě ještě bude a test bude pozitivní nebo ne? No zkusím ho a uvidí se :confused:
yfka.... budu moc držet pěsti, aby to dobře dopadlo
yfka....no ono pokud potrácíš( což doufám že ne) tak se hcg bude zmenšovat postupně, takže by čárka pak měla slábnout
23. črc 2010 v 15:37  • Odpověz
Holky děkuji vám všem za podporu, udělám si ten test a uvidí se, i když pokud tam budou dvě čárky, tak z toho budu pořád pěknej jetel :sweat_smile: .
23. črc 2010 v 15:55  • Odpověz
@Hanysek.hanysek - nevím jak je to s tím otěhotnění po císaři, ale s tím RTG si nedělej starosti, já jsem byla 2tt yo jsem ještě nevěděla a měla jsem větší nehodu po které mi byly rentgenovane ruce, pater, hlava a noha a doktor mi řekl ze pokud to plod zatím přežil tak by to následky na vyvoj mít nemelo,volala jsem i rentgenologovi a ten mne taky ujistil ze pokud není rentgenovana přímo pánev tak z těch ostatních rtg jde k tomu plodu min.záření, kteremu jsme vystavovane denne v CR jelikož tu stejně radioaktivní puda či tak něco.
23. črc 2010 v 16:09  • Odpověz
Tak jsem si udělala ten test a moc moudrá z toho teda nejsem :sweat_smile: . Schválně pro porovnání sem hodím oba, jeden ze včerejška a ten co jsem dělala ted, jestli v tom uvidíte nějakej rozdíl :sweat_smile:
23. črc 2010 v 16:40  • Odpověz
přijdou mi stejný yfko
23. črc 2010 v 16:50  • Odpověz
Ahoj holky, přeji všem krásný den.....
yfka30 .....mrzí mě, že se u tebe vyskytly takové problémy, ale zkus být pozitivní..já vím, že se mi to lehko říká, ale vždy je lepší nemyslet na nejhorší, protože to pak svým způsobem přivoláváš...takže si udělejte s partnerem hezký večer, dobrou večeři, hezký film a zítra to určitě dobře dopadne, držím ti palečky
23. črc 2010 v 18:23  • Odpověz
Hoj holky, tak jsem si zdřímla, hodnej taťka obstaral malýho a už je mi líp. Hodně jsem o tom přemýšlela a došla k závěru, že to je hodně brzký těhu a zatím ještě není nic vidět a nebo to prostě nevyšlo a můžeme se snažit znova :sweat_smile: . Budu doufat v tu první možnost. Ještě jednou vám všem děkuji za podporu :dizzy_face:
23. črc 2010 v 19:24  • Odpověz
yfka....budu na tebe moc myslet :slight_smile: a drž se, zítra dej vědět ju?
23. črc 2010 v 19:29  • Odpověz
@alienka24 děkuji :dizzy_face: . Určitě hned jak dorazíme dom dám vědět :slight_smile:
23. črc 2010 v 19:51  • Odpověz
tak ju :wink:
23. črc 2010 v 19:52  • Odpověz
@yfka30:jakmile jsem se dozvěděla v cca.4týdnu,že jsem těhotná,tak v pohodě,jen bolavá prsa,sem tam lehké nevolno,ale po dalším týdnu jsem začala špinit a to skoro každý den,což jsem u prvního těhu nezažila a začala sse stresovat,doktor nic nenašel a já začala od jeho vyšetření ještě víc a tak přesně jak píšeš,hne jsem najela na net"krvácení v těhotenství"a běhal mě mráz po zádech,když jsem četla o potratech,mimoděložním apod.A pořád se utěšovala,že když doktor nic nenašel,tak snad v pohodě.Jinak mi řekl,že se to stát může a špinit můžu,ale mě se to pořád nezdálo :unamused: .Pak jsem se smířila s tím,že pokud se něco má stát,tak raději hned ze začátku těhu než později a počítala dny,kdy jsem měla další kontrolu a zatím tedy po cca.14dnech špinění už je to v pořádku.Samo to přestalo,ale mám výtok,což jsem také nezažila,ale už se tak nestresuji,prostě už se držím hesla:Co se má stát,tak se stane a já to neovlivním,Držím palečky :wink: Jinak ty čárečky máš krásný :wink:
23. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz
@jandalinka ahojky, já právě u prvního ze začátku hodně špinila, ale když už to bylo takový, že mi krev tekla až po nohách, tak okamžitě na pohotovost, vyšokovaná, že jsem potratila. Tam mě vyšetřili, mimís byl naštěstí v pořádku i srdičko krásně tlouklo, to byl 7tt. Od té doby jako když utne a ani jedno zašpinění. Pak mi ještě můj gyndr napsal Ascorutin, kterej jsem užívala do 12tt. A přesně jako tvůj, říkal, že se to ze začátku občas stává. Jenže ted je to takový divný, pořád trošku krvácím, podbříšek pobolívá, ale uklidňuji se jako ty, že pokud se má něco stát, tak radši hnedka na zčátku než později :slight_smile: . Jen mi pořád nejde do hlavy, ten jejich test z moči, kterej jim vyšel tak půl na půl a viděla si jaký já tam mám čárky :unamused: . No asi jsem ho měla chtít vidět a ještě ta dr na mě koukala, že si to snad vymýšlím nebo co :angry: . Asi jak psala @ined77tam zítra vezmu ty svoje testy a zeptám se jestli to taky vypadá tak na půl :angry:
23. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz
@yfka30:já myslím,že ti řekli půl na půl,poněvaž si také nebyli jisti,poněvaž jsi na úplném začátku těhotenství dle nich,víš,a samy neví,co ti měli říct,poněvaž jako když se ti objeví jedna čárka slabší než druhá a přesně nevíš,co si máš myslet,ale tvoje čárečky jsou krásné,takže myslím,že problém bude v něčem jiném a to,že třeba nějaký zánět,cysta apod.tak držím palečky :wink:
23. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz
@jandalinka no právě cysta, ta taky prej může zvýšit hladinu hcg a tím pádem vyjít pozitivní těhu test :frowning2: . Ale tu by tam snad viděli :confused:
23. črc 2010 ve 20:58  • Odpověz
@yfka30:no prý jsem slyšela,že může být i schovaná,pokud je žena těhotná.Já cystu měla před těhotenstvím a také jsem myslela,že to špinění mohlo být ještě z ní,ale doktor ji nenalezl a říkal,že uvidíme později dle ultrazvuku a dalších vyšetření, :unamused:
23. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz
@jandalinka aha, taky dobrý :unamused: . Dneska, jak jsem seděla v tý nemonici, tak tam byla mamčina známá, šla si pro výsledky a došla tam kočena, která s ni ležela na pokoji, operovali jí cystu a prej ji našli další 8cm. a to je 14 dní po operaci :unamused:
23. črc 2010 ve 21:45  • Odpověz
@yfka30:jo,jo.už jsem slyšela že cysty jsou prevít :fearful: .Já předtím s tím neměla vůbec zkušenosti,ale od té doby,co jsem ji měla a četla různé články,tak fakt jsou na tom ženský hůř,že se jim dělají pořád dokola a nic nezmůžou a dost obtěžují :unamused: .Tak já jdu chrnět :slight_smile: ,dala jsem si borůvkové knedlíky a je mi nějak šoufl,tak to jdu zaspát :slight_smile: dobrou
23. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz
@jandalinka dobrou noc a příjemný trávení :slight_smile:
23. črc 2010 ve 22:29  • Odpověz
@yfka30 :frowning2: , je mi moc líto, že máš takovéhle starosti, určitě to bude dobré, moooc držím palečky a posílám pozitivní energii, drž se.
24. črc 2010 v 11:32  • Odpověz
@lumpajda ahojky, děkuji :slight_smile: . Už se psychicky připravuju na to, co se dneska dozvím. Už jenom malinko špiním, tak jsem zvědavá, co mi řeknou.
24. črc 2010 v 11:41  • Odpověz
Já myslím, že ten test je jasný, jen mimísek ještě není vidět, taky jsem teď tři dny špinila po prohlídce, dělal mi cytologii a říkal, že je to normální, nevím, že to nemůžou dělat později a zbytečně nás takhle stresují. To krvácení si měla určitě od toho jak se v tobě hrabala, někdy mám pocit, že to ty Dr. pěkně flákaj, tak ať tu práci nedělaj, když je to nebaví, mohla by se trošku vžít do té ženské, co musí prožívat za stres, klidně sis tam mohla za dvě hodinky zavolat, ty krevní testy jsou do hodiny hotové a ne nechat tě celou noc stresovat a přemýšlet co a jak :angry: . Bude to O.K. uvidíš, držím mooooc palce a dej hned vědět.
24. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz
ahoj holky,
yfko, ono se může třeba jednat i o nidační krvácení, že se mimís teprv pořádně zavrtává :wink: držím palce
24. črc 2010 ve 12:04  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak nakukuji co a jak s yfkou :fearful: , ale ještě je brzy :wink: .
co se týče cysty...měla jsem ji při matýnkovi..asi 2,5 cm :confused: , ale pak jednoduše zmizela :wink: .vyděšená jsem z toho byla teda až až :unamused: .no a pak ten polyp :frowning2: ...hospitalizace v 16tt na 2 dny a pak až do porodu občasné zašpinění :unamused: .
nejlepší je, když už jde mimíska cítit :dizzy_face: , to je pak člověk už přece jen o něco klidnější :wink:.
tak já ještě kuknu večer :slight_smile:...a tuším dobré zprávičky :dizzy_face:

@yfka30 :slight_smile: ..jinak ten přístup je myslím rozumný, taky bych to tak brala :frowning2: ... když už to bohužel nevyjde, je to lepší hned ze začátku nežli později :fearful: ...my přišli o miminko hoodně pozdě a to je pak hodně smutné :frowning2: .
ale přesto..neházejme flintu do života :dizzy_face: ...ty dvě čárečky jsou prostě kouzelné a není to jen tak :wink: :dizzy_face:
myslím na tebe :slight_smile:

@alienka24 :slight_smile: ..nejsi ty minimálně zdrav. sestřička? :slight_smile:
24. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz
@lumpajda, taky nechápu, proč jsem musela čekat, tak dlouho, když jsem tam byla prvně na krvi, tak mi ju ráno vzali a odpoledne už jsem věděla výsledek, sice mě to stálo 200,- ale nemusela jsem tak dlouho čekat, Ted jsem sice nic neplatila, ale ty nervy za to fakt nestály :unamused: .
@alienka co je to nidační krvácení? :sweat_smile:
24. črc 2010 ve 12:34  • Odpověz
ined...nejsem :slight_smile: ale tři roky snažení a problémů udělali svoje a já mám ráda být informovaná :grinning: a hlavně mám dobrou doktorku která vždy vše vysvětlí
24. črc 2010 ve 12:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.