• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
yfka....no polopaticky to je krvácení kdy se embryo zavrtává do narostlé sliznice, která je hodně prokrvená a tím může dojít ke špinění nebo i ke krvácení :wink:
24. črc 2010 ve 12:37  • Odpověz
Holky jedem, tak držte pěsti a pak dám vědět :slight_smile:
Zatím ahoooj :slight_smile:
24. črc 2010 ve 12:47  • Odpověz
držííííííííííííííííííííííííím a tfuj tfuj tfuj pro štěstí :wink:
24. črc 2010 ve 12:52  • Odpověz
@yfka30 yfka držím palečky a přeju hodně štěstí :slight_smile:
24. črc 2010 ve 13:04  • Odpověz
Jsme zpátky a vím ten stejnej prd jak včera, protože tam ty výsledky neměly :angry: . Ale byla tam jiná doktorka, tak jsem se jí ještě jednou ptala, jak to teda je. Vysvětlila mi, že se může jednat o mimoděložní :frowning2: a nebo je to ještě hodně v začátku, že tam není nic vidět. Brali mi ještě jednou krev a z ní by se poznalo jestli je to prosperující těhu nebo mimoděložní. Takže zítra nanovo :unamused:
24. črc 2010 ve 14:14  • Odpověz
yfka....chjo, to je pěkně naprd, nechat tě takhle v nejistotě :angry: :pensive:
24. črc 2010 ve 14:17  • Odpověz
@alienka24 :slight_smile: ...aha, tak to ano, to člověk leccos pochytí a naučí se :wink: :slight_smile:

@yfka30 :slight_smile: ..no tak to teda :fearful: nejsou hotové výsledky??? :unamused: ...no aspoň že ti někdo vysvětlil co může následovat a o co vlastně jde atd. :sweat_smile: :fearful: ...tak teď budeme jen doufat, že je těhu ještě malinkaté, zato ale prosperující :wink: :dizzy_face:
tak stále držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!
24. črc 2010 ve 14:20  • Odpověz
@yfka30:to čekání je nekonečné,co :frowning2: ,člověk si myslel,že už bude dnes klidnější,ale je to děs.Drž se :wink:
24. črc 2010 ve 14:30  • Odpověz
@ined77 nejsou protože jsou dovolené a nestíhají prej :unamused:
@jandalinka to máš pravdu, dneska jsem už myslela, že se dozvím co a jak a zase čekat do zítřka :confounded: .
Nic holky nebudu vás už obtěžovat svými problémy, ono to stejně nějak dopadne a my to neovlivníme. Tak se začnem bavit o něčem veselejším ne? :slight_smile:
24. črc 2010 ve 14:39  • Odpověz
Tak s těma výsledkama mi to teda přijde divný, v laborce vždycky někdo musí být a výsledky by měli mít už dávno, nestratili náhodou tvojí krev? U nás v laborce se to stává, že krev není k nalezení a mají tisíce výmluv. No každopádně ty nezávidím ty nervy, to je děs. Tak snad budeš zítra už vědět víc. Držím palce dál.papapa
24. črc 2010 v 18:21  • Odpověz
@lumpajda no nevím nevím, ale i kdyby ztratili, tak to si těžko přiznaj :angry: . Jak jsou prej ty dovolený, tak je tam nějaká ženská a nedá se sní prej pořádně domluvit. Dr tam přede mnou volala a slyšela jsem jak jí říká, jak je možný, že ty výledky ještě nemaj a ještě nějakej problém s jinou těhulí, takže v tý laborce bude ženská na dvě věci :angry: . Naštěstí je napadlo mi dát číslo, takže nemusím zítra zbytečně někam jezdit :slight_smile:
24. črc 2010 v 18:37  • Odpověz
@yfka30 :slight_smile: ..to je fajn s tím tel., že je to napadlo :sweat_smile: ...a že nestíhají...laboratoře přece musí jet pořád :wink:..to jsou nějaké spíš výmluvy :stuck_out_tongue_closed_eyes:...no nic :wink:

tak něco pro pobavení...nebýt to tak drahé, jdu do toho :grinning:
http://www.bety.cz//deti-a-rodina/clanky/578/Cekate-holcicku-nebo-chlapecka-Dilema-vyresi-domaci-test

tak všem pěkný večer a klidnou dobrou noc :slight_smile: , pááááááá :slight_smile:
24. črc 2010 ve 20:51  • Odpověz
@ined no jo nestíhaj, maj přece dovolenou :unamused: . Jé to by bylo dobrý zjistit si co čekám, ale peníze netisknu, takže bych si radši počkala o pár týdnů dýl na utz, ale u nás to stejně zase bude kluk :confused:

Tobě taky pěkný večer a klidnou noc :slight_smile:
24. črc 2010 ve 20:57  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile: ,
tak se ještě nic neví, vidím :slight_smile: .já vařím, kluci jsou v obchodě :slight_smile: .
od rána je mi ale zle a v noci jsem malinko zašpinila :fearful: , chjo..no snad ''jen'' ten polyp :angry: :unamused: .

@yfka30 :slight_smile: ...jj, přesně tak :wink: .akorát teda matýnek se nám pořádně ukázal až den před porodem :sweat_smile: .pořád to bylo jeden utz holčička, druhý chlapeček a pořád dokola :sweat_smile: ...podle MM to bude taky zase kluk, on prý holčičky neumí :grinning: .
ale podle jedné tabulky mi vychází, že by to teď měla být holčička :confused: ...možná bych ji ještě někde mohla vyhledat :wink: .
tak zkusím a kdyžtak dodám :slight_smile: .matýnek mi tam vyšel :wink: .

tak zatím všem pěknou neděli :slight_smile:
25. črc 2010 v 09:44  • Odpověz
dobré ránko přeju, já se hlásím z práce, mám pracovní neděli :wink:
25. črc 2010 v 10:04  • Odpověz
@alienka24 :slight_smile: ...prosím tě kde pracuješ, že jsi v neděli tak brzy už v práci? :fearful:
tak ať ti aspoň pěkně utíká a jsi brzy doma :slight_smile:
25. črc 2010 v 10:07  • Odpověz
v obchodním centru v knihkupectví, krámky tu mají otevřeno od devíti, kam by totiž lidi chodili když je venku hnusně :grinning:
25. črc 2010 v 10:08  • Odpověz
Brý ráno všem :slight_smile: . @ined77 jaj to je nepříjemný, určitě to bude ten polyp :wink: , já špiním pořád sice né moc, už ani vložky nepotřebuju, na kalhotkách nic, ale jak se utřu, tak papír je růžovej. Už mi z toho vážně hrabe :frowning2: . Tu tabulku na určení toho pohlaví jsem někde už viděla a podle ní mi vyšel zase kluk, ale zkus pohledat tu podle který sis to dělala ty, třeba to bude jiná :slight_smile: . Můj prej taky neumí holky, u nich v rodině ani jedna není, takže by to byl asi zázrak, kdyby se povedla u nás :grinning: . Teda ten tvůj Matýnek byl pěknej stydlín :grinning: . Nám se malej ukázal už v 15tt a vystavoval se na každým utz :grinning:
25. črc 2010 v 10:15  • Odpověz
@alienka24 :slight_smile: ..ach tak, to ano :grinning: ....víkendové výlety do nákupních center :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:. to není naštěstí moje hobby...ale knihkupectví mám moc ráda :slight_smile: .
já bych četla pořád :grinning: ...teda nemyslím v práci :wink: :grinning:

@yfka30 :slight_smile: ...no jo, byl to stydlínek...zato dneska už je to hambáč :grinning: .no jsem zvědavá co to bude tentokrát :grinning:...vědět o tom testu pohlaví u matýnka tak už bych asi neváhala :grinning:, peníze nepeníze :wink:.snad budeme mít tentokrát více štěstí :wink:.
tabulku zkusím pohledat :wink: .
budeš tam teda dnes volat?super, že už je to taková mini špinění, to zní dobře :dizzy_face:
25. črc 2010 v 10:36  • Odpověz
tak tady je, akorát je to v němčině :sweat_smile: .
je to podle věku matky a měsíce početí :wink: ...mně vychází holčička :grinning: , ale moc se mi tomu nechce věřit :grinning: .
http://www.9monate.de/Chinesischer_empfaengniskalender.html
25. črc 2010 v 10:52  • Odpověz
mě taky vychází holčička a všichni mi už tipují kluka, že mi to prej děsně sluší :grinning:

ined....a já taky ráda čtu a někdy i v práci :sunglasses:
25. črc 2010 v 10:55  • Odpověz
@ined77 tak zase když jste nevěděli pohlaví ž do porodu, tak máte věcičky neutrální ne? To my máme všechno klučiči, takže kdyby náhodou se povedla ta holka, tak by se něco přebralo a něco pokoupilo a furt lepší holka v modré, než kluk v růžové :grinning: . Dneska tam zavolám. No tím špiněním se taky uklidnuju, že už je to asi v pohodě, ale to pobolívání v podbříšku nevím nevím, jestli je normální, už se to nepamatuju :frowning2: . To víš, to už je strašně dlouho :grinning: . Já včera na netu pročítala příznaky u mimoděložního a moc moudrá z toho teda nejsem. Někde psali, že bolesti jsou silný a jinde zase pobolívání :unamused: a bolí to prej v místě, kde se mimís uhnízdil, ale mě bolí celej podbříšek, tak snad to bude v poho. A upřímně, radši zamlklý než tohle, ale pořád doufám, že se mimís jenom zavrtává :slight_smile:
25. črc 2010 v 10:59  • Odpověz
yfko....moc moc držím palce :wink:
25. črc 2010 v 11:02  • Odpověz
@alienka24 :grinning: no vidíš mě zase kamoška z práce řekla, že jsem zošklivěla, že to bude určitě holka a prd, má to pindíka
25. črc 2010 v 11:10  • Odpověz
yfka....no taky pěkný :slight_smile: no já se tím docela bavím jak ty lidi tipujou, hlavně na mě ještě není poznat že bych měla pupek,a le za to všichni už hádají :slight_smile:
25. črc 2010 v 11:13  • Odpověz
@ined77 zajímavý, tak u malýho to sedí a ted mi vychází holčička :slight_smile:
25. črc 2010 v 11:13  • Odpověz
no já jsem zvědavá co to nakonec bude a hlavně kdy se to ukáže na utz :wink: :grinning:
25. črc 2010 v 11:31  • Odpověz
@yfka30 :slight_smile: ...no to ne, teda u matýnka jsem něco dokupovala neutrálního raději, ale jinak jsme měli všechny věcičky na chlapečka...po tom prvním těhu :frowning2: .
ale co...holčička po chlapečkovi spousty věcí unosí, opačně je to problém :grinning: :wink:
podbřišek mě pobolívá taky a pamatuju to i u matýnka :wink: .podle dr. je to prý normální :wink: .
raději nic nečti, člověk je pak zmatenější ještě víc :wink:

@alienka24 :slight_smile: ...u mě se tipovalo půl na půl...no sranda co všechno lidi vydedukujou :grinning:
i já bych četla když by byl klid :sunglasses: ...však to patří k práci :wink: :grinning: ..musíš přece vědět co prodáváš :wink:
25. črc 2010 v 11:33  • Odpověz
ined...přesně tak já to mám v popisu práce umět poradit :grinning: no a pak si nosím domů knihy jak kvočna furt, no knihomol :grinning:
25. črc 2010 v 11:36  • Odpověz
@ined77 to mě moc mrzí, co se vám stalo nedokážu si to představit. Ale teď máte krásnýho chlapečka a druhý mimi na cestě :dizzy_face: . No s tím čtením, radši bych nečetla, ale jsem magor :sweat_smile: i u prvního jsem furt něco studovala a pak zbytečně plašila :unamused: .
U mě kromě tý kamošky nikdo nic netipoval, protože už všichni věděli, že to bude kluk, ale podle břicha tipovat mohli, měla jsem ho hodně do špičky, takže to sedělo :slight_smile:
25. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.