• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@alienka24 :slight_smile: ... :slight_smile: já taky hodně četla a snažím se i teď, když malý spinká, ale už není tolik času a večer jsem k.o. :sweat_smile:.
tak si plánuju, že v důchodě jednou vše doženu :grinning:
je pěkné, když máš práci koníčkem :slight_smile:

@yfka30 :slight_smile: ...jj, letos 13.7. by měl 3 roky :cry: .no stávají se v životě smutné věci, ale člověk musí jít dál.pravda je, že těhu s matýnkem bylo hodně o strachu do poslední chviličky, ale moc jsem se snažila stresovat se co nejmíň.to špinění kvůli polypu tomu tenkrát taky moc nepřidalo, ale zvládli jsme to :wink: .porod byl vyvolaný v 37tt. :slight_smile:.matýnek měl 2970g a 49 cm :dizzy_face:.taková malinká mišenka byl :dizzy_face:.
o tomáška jsme totiž přišli v 39tt :cry: ...prý strangulace pupečníkem, ovšem kdo ví :pensive: .
ale ano, teď máme krásného čiperku a druhé zlatíčko snad zdárně na cestě :dizzy_face: .
a doufám, že u vás je to stejné :wink: :dizzy_face:

člověk bohužel nikdy neví co ho čeká :fearful:
25. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
@ined77 to je hrozný, tohle si nedokážu vůbec představit :frowning2: . Malej měl při narození 50cm a 3,31kg narozenej přesně v den termínu :slight_smile: .
Tak jsem se konečně dovolala na ty výsledky, už je maj, ale mám tam dojet, takže to asi dobrý nebude, když tam musím :frowning2: .
25. črc 2010 ve 13:20  • Odpověz
yfka....hmm tak to je přístup teda, a nic ti neřekli? třeba ti jen chtějí vzít kontrolní krev ještě aby viděli jestli hcg stoupá

ined....muselo to bejt pro tebe strašně těžký a asi vždycky bude, moc mě to mrzí a jsi moc statečná :wink:
25. črc 2010 ve 13:25  • Odpověz
@yfka30 :slight_smile: ...no to si ani představit nejde, to je prostě nesdělitelná zkušenost :frowning2: ...ale s tím se teď netrap :slight_smile:
ty jo, tak to je bomba, přesně na den :slight_smile: .
ale třeba to dobré ještě bude :wink: ...třeba potřebují udělat utz nebo tak :slight_smile: .držím moc moc palečky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
jedete teď někdy? :confused:
25. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz
@alienka24 :slight_smile: ...jednoduché to nebylo, ale vidina možnosti druhého dítka byla lék.a za pět měsíců po porodu jsem zjistila, že jsem opět těhotná :dizzy_face: .PM byla 24.12...to jsem to tenkrát ořvala :sweat_smile: ...
25. črc 2010 ve 13:29  • Odpověz
ined.....představit si to nedokážu, ale bohužel mám ve svém okolí holčinu co si tím taky prošla on člověk prostě musí jít dál :wink:
25. črc 2010 ve 13:55  • Odpověz
@alienka24 :slight_smile: ...jj, to je pravda...člověk se s tím časem nějak ''srovná'', nic jiného mu ani nezbývá.
25. črc 2010 ve 13:59  • Odpověz
nejhorší je pak vidět zprávy kde která ''matka'' zase mimi pohodila, zabila, atd :pensive: ...a že toho není málo :cry: .
takový je svět :unamused:
25. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz
jo to jo, mě třeba i hrozně rozrušovalo když sem chodila na gyndu a tam žena že chce okamžitě na potrat, že další dítě už nechce a bla bla bla ale že by třeba brala práškz nebo se chránila nějak jinak to ne, a ještě tím prostě opovrhovala, ono já potraty beru, ale tohle jak o tom mluvila na mě bylo silný kafe :frowning2: pro někoho kdo mimi chce a mít nemmůže je tohle taky těžký :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz
hoj kočky, jsme doma, bohužel to nedopadlo :frowning2: . Naštěstí odešlo všechno co mělo a vevnitř to mám prej krásný :grinning: , takže nemusím na výškrab. Máme počkat jeden cyklus a můžeme se snažit dál. Na jednu stranu mě to mrzí a na druhou si zase říkám, že něco bylo špatně a tělo se toho radši zbavilo :wink: . Takže já už sem vlastně nepatřím, tak vám všem přeju krásný bezproblémový těhulkování rychlej porod a hodný, krásný a hlavně zdraví mimínka :dizzy_face:

Mějte se krásně a ještě těm co mi drželi palečky moc moc děkuju :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2010 v 15:08  • Odpověz
@alienka24 :slight_smile: ..jj, jasně :unamused: .
mě tenkrát dali po porodu na gyndu, shodou okolností vedle mě ležela holka co šla na potrat.
:fearful:
no co na to říct že :unamused: .
ale co už...buďme raději veselé :wink: ...ostatně teď máme být hoooodně proč :wink: :dizzy_face:
25. črc 2010 v 15:09  • Odpověz
@yfka30 :fearful: .. :cry: jejda, tak to mě opravdu moc mrzí, já pořád věřila že to bude dobré :cry: :fearful: .
tak se hlavně moc opatruj a hlavičku vzhůru :dizzy_face: .určitě se to povede brzy znovu a bude vše tak jak má být :dizzy_face: !!!
25. črc 2010 v 15:11  • Odpověz
@ined děkuji :dizzy_face: . Taky jsem věřila, ale bohužel. Já jsem jedině ráda, že to dopadlo, jak to dopadlo a za chvilku na to skočíme znova až z nás budou lítat chlupy :grinning: .
25. črc 2010 v 15:19  • Odpověz
yfka....tak to mě mrzí, no ale na druhou stranu je lepší že to skončilo takhle brzo a vlastně bez obtíží, bohužel se to stává a určitě otěhotníš v cuku letu, moc držím palce :wink: :wink:
25. črc 2010 v 15:22  • Odpověz
@alienka já taky doufám, že to bude v cuku letu :wink: , ale zařekla jsem se, že až se zadaří, tak do potvrzení dr to nikomu neřeknu a nejlíp do toho 12tt :slight_smile: . A děkuji za držení palečků :dizzy_face:
25. črc 2010 v 15:33  • Odpověz
@yfka30 :slight_smile: ... :grinning: , vsadím boty, že za chviličku najdeš na testíku dvě čárečky :dizzy_face: .
je moc dobře že jsi vyčištěná a nic nebrání na to hupnout zase brzy znovu :slight_smile: .
taky držím moc palečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. črc 2010 v 15:42  • Odpověz
ined@ :grinning: super jedny botky na víc by se mi hodili. Jen doufám, že to půjde rychle, malýho jsme vyráběli přes rok :pensive:
25. črc 2010 v 15:48  • Odpověz
@yfka30 :slight_smile: ...říká se, že po takovém neúspěchu to bývá rychlé :wink: .hlavně klid, dejte si s TM nějaké vínečko nebo šampíčko..pohodička a hlavně, žádný stres :slight_smile: .a zadaří se, určitě :dizzy_face: .
jakou máš velikost bot? :grinning: já 38-39 :wink: ...
25. črc 2010 v 15:56  • Odpověz
@ined77 ty seš můj člověk, velikost sedí přesně :grinning: . Jo jo s tím vínečkem máš dobrej nápad, až se malej vyspí, tak chceme jet do obchodu, tak lahvinku koupíme, už mám docela chuť. Teď tady popíjím kafíčko, když už můžu :slight_smile:
25. črc 2010 v 16:01  • Odpověz
@yfka30 :slight_smile: ...no tak já ráda jedny boty obětuju :grinning: .
kafíčko už jsem taky dlouho neměla...dělá se mi po něm zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: .ale budeme mít šampíčko, nealko teda :wink: .MM má dnes svátek :slight_smile: .
a vy si pěkně dejte do nosu ať přijdete na jiné myšlěnky a udělejte si pěkný večer :slight_smile: .
25. črc 2010 v 16:07  • Odpověz
@ined takže rychlý špunty jo? :grinning: My jsme v pohodě neboj :wink: , aspoň já a přítel snad taky :slight_smile: . Tak TM přeji všechno nejlepší k svátku :wink:
25. črc 2010 v 16:16  • Odpověz
@yfka30 :slight_smile: ...to zrovna ne...ale nealko bohemia sekt :grinning: .
děkuji, vyřídím..zrovna si jdeme připít :dizzy_face:
25. črc 2010 v 17:00  • Odpověz
uff tak dneska je tu opět frmol, no spousta lidí holt má jako celodenní program pobyt v obchodním centru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. črc 2010 v 17:11  • Odpověz
@alienka24 :slight_smile: ...a to si pořád všichni stěžují že nemají peníze že :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. črc 2010 v 17:37  • Odpověz
to je nesmysl, já to tady vidím jak nemaj prachy, zas naopak mě těší že furt se hodně čte a to je dobře :wink:
25. črc 2010 v 17:50  • Odpověz
@yfka30 to je mi líto, že to nedopadlo :cry: Ale určitě se vám to podaří rychle znovu a bude vše, jak má být :slight_smile: Opatruj se a přeju hodně štěstí:slight_smile:
25. črc 2010 v 18:07  • Odpověz
Ahojky... Dopoledne jsem byla na pohotovosti ..včera sem začala špinit,ráno taky,při vyšetření taky..zatím je pořád jen gestační váček..ted přímo to prý na potrat nevypadá,ale co bude se rozhodne v nejbližších dnech..dostala sem injekci a kapky ..Zatím je to ještě tak v začátku,bez srdíčka,že se ještě neví co to udělá..Pokud je to prý nějaká genetická vývojová vada,tak nepomůže nic ,že to zatím úplně špatně nevypadá,ale příští týden že už by měla být srdeční akce,jinak asi bude něco špatně.. je mi tak nějak celkově špatně teplota je pořád nízko,mám vážně strach že je to jasný signál
..Co sem přijela z pohotovosti,tak sem zatím nešpinila..snad tzo přejde,ale oba potraty začali taky takhle špiněním.. ..no za pár dní se uvidí..
25. črc 2010 v 18:21  •  3 děti  • Odpověz
@pajinka, to mě moc mrzí, ale snad to bude v pohodě, budu držet pěsti :wink: . Já v prvním špinila hodně, i na pohotovosti jsme byli, protože jsem začala krvácet, to bylo v 7tt, naštěstí všechno bylo v pořádku, tak budu držet všechno co mám, aby i u vás dopadlo všechno dobře :slight_smile:
25. črc 2010 v 18:28  • Odpověz
@alienka24 :slight_smile: ...to je pravda, číst by se mělo :wink: .hlavně děti to naučit, ne jen pc a pod. :unamused:
25. črc 2010 v 18:29  • Odpověz
@pajinka111 :slight_smile: ...držím moc palečky aby se srdíčko brzy objevilo a vše bylo v pořádku :dizzy_face: .
odpočívej a opatruj se!!! :slight_smile:
25. črc 2010 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.