• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@ined77 ...jo to jo,ale ono tohle záleží fakt na rodičích, pokud oni nečtou a nečtou ani miiču nebo pak většímu dítěti tak si to dítě ten vztah k tomu těžko vybuduje, nás k tomu naši vedli fakt už od malinka a mám kamarádku který furt kupuju knížkz pro malou a ona jí nečte, nebaví jí to, takže jí radši pustí dvd :pensive:
25. črc 2010 v 18:36  • Odpověz
Holky, já jsem fakt šílená, furt sem načuhuju, i když už jsem vlastně nepatřm, ale mě se od vás tak nechce :frowning2: :grinning:
25. črc 2010 v 18:36  • Odpověz
pajinko moc držím palce aby to mělo dobrý konec, moc moc moc :dizzy_face:
25. črc 2010 v 18:37  • Odpověz
@yfka30, moc moc mě to mrzí, si statečná, že to takhle bereš, je fakt, že lepší teď hned na začátku než třeba později, příroda ví své, držím palečky, ať se brzy zadaří. A klidně tady s námi zůstaň, stejně budeš zase brzy těhulka, my tě určitě nevyženeme :wink: . @ pajinka, drž se snad to bude v pořádku, holky moje přepadá mě z toho smutek, honem nějaké dobré zprávy!
25. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz
@lumpajda děkuji moc :dizzy_face: . Ono se to asi ani jinak brát nedá, prostě stalo se. Určitě bych to brala jinak, kdyby to bylo plánovaný a první těhu, nechci říct že mě to nemrzí, mrzí, ale bohužel :frowning2: . Už jsem začala normálně krvácet, tak mě tak napadá, že kdybych si nedělala ty testy, tak ani nevím, že jsem těhotná :slight_smile: , teda spíš byla.
Jinak holky všem dobré ráno :dizzy_face:
26. črc 2010 v 07:41  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem vás po víkendu dočetla. Yfko moc mě to mrzí, určitě se brzy zadaří znovu a to už bude všechno v pořádku..Jsi hrozně statečná, máš můj veliký obdiv:wink:
Já jdu zítra na ten screening, dělá se prý do 13+6, tak to ještě jentak tak stíhám. Dr. mi o tom nic neříkal, tak jsem se objednala sama, tak jsem na to zvědavá, samozřejmě za to budu platit. Snad dopadne vše dobře:slight_smile:
26. črc 2010 v 08:07  • Odpověz
@mistinka děkuji za obdiv :dizzy_face: . Koukám, že máš asi stejnýho dr jak já :grinning: . Mě teda spíš všude posílal pozdě a na tom screeningu jsem byla v 15tt a ničemu to nevadilo, ale nic jsem teda neplatila, ale ty to máš asi skrz to, že ses tam objednala sama viď? :confused: . Dopadne to dobře určitě, musí :dizzy_face: :slight_smile:
26. črc 2010 v 08:18  • Odpověz
Holky ,já měla hrozné sny, pořád se mi zdálo, že krvácím a nemůžu se dostat do nemocnice ani se nikomu dovolat, byla jsem z těch včerejších zpráv tak rozhozená, fuj tajbl,až jsem se vzbudila úplně spocená. Možná uvidím mimíska příští týden, známý Dr. mi slíbil, že až se vrátí z dovolené, tak mi udělá sono, těším se a zase budu klidnější. Už mi z toho začíná hrabat, takhle nervozní jsem nebyla ani při prvním těhu.
26. črc 2010 v 08:43  • Odpověz
dobré ránko :slight_smile:

yfko...tak sem chod mezi nás dál jestli se ti tu chce zůstat, vždyt mi tě tu rády uvítáme :wink:
26. črc 2010 v 10:21  • Odpověz
Nevíte někdo jak probíhá ten screening v prvním trimestru?
26. črc 2010 v 10:35  • Odpověz
mistinka....měl by to být normální utz přes břicho akorát že teda bude podrobnější a bude trvat déle, budou přeměřovat mímo
26. črc 2010 v 10:52  • Odpověz
@mistinka no lehneš si, napatlaj ti břicho gelem a pak budou jezdit sem a tam tím jejich přístrojem :grinning: . Né, dělám si srandu, i když ono to vlastně tak je :wink: , jen jsem nevěděla jak to podat :sweat_smile: . @alienka to napsala dobře :slight_smile:
26. črc 2010 v 11:00  • Odpověz
Díky, díky...Tak fajn, mě totiž kamarádka říkala, že jí jen brali krev, ale na netu píšou, že je to normál ultrazvuk a já chtěla vzít svého nastávajícího s sebou, tak aby nekoukal na to, jak mi berou krev :grinning:
26. črc 2010 v 11:05  • Odpověz
@alienka24 ok, tak já budu chodit nakukovat, jak jste na tom, co pupíci a tak a občas něco písnu :slight_smile: . Tak mě tak napadá, že já sem taky patřím, akorát jsem vás o 2 roky předběhla, ale termín mám v březnu, to se taky počítá ne? :grinning: .
@mistinka, krev se bere taky, ale už nevím na co a pak je ten screening :slight_smile:

Za chvilku zase do nemocnice, už mě to nebaví, to bude určitě dneska aspoň na 3h zase :angry: . Doufám, že už to bude naposled a pak už jen ke svýmu.
26. črc 2010 v 11:34  • Odpověz
yfka....a hlavně ty nás za chvilku doženeš a budeš taky těhulit :wink:
26. črc 2010 v 11:35  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak špinění ustalo už včera, tak myslím, že to zase zlobil opravdu ten polypák darebák :angry: :wink: .

@yfka30 :slight_smile: ...a kam bys chodila, tady s námi buď :grinning: .
zase do nemocnice?tak snad už opravdu naposled :wink: .co vínko včera, bylo? :slight_smile:
no my měli ten nealko sekt, ale teda bylo to kyselé jak citrón :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...zlatý těhu čajík :grinning: .

@alienka24 :slight_smile: ..já ani nevím jestli mě někdo ke čtění vedl, ale já četla fakt už odmalinka...zaplnit čtenářský deník do školy byla pro mě čistá radost :grinning: .
matýnkovi jsem zkoušela číst už několikrát, ale on je neposeda...neposedí ani chviličku, bere mi tu knížku, listuje a hledá obrázky :grinning: ...ale je to ještě prcek :wink: .obrázkových knížek už máme hafo...těma si listuje rád :slight_smile: .
je to škoda, když rodiče dítko ke čtení nevedou...vše nezastane dvd, pc a tv :unamused: .a je tolik krásných knih :slight_smile: .

@mistinka :slight_smile: ...jj, bere se krev a dělá podrobný utz :wink: .někde to i nahrávají na dvd, tak si sebou zkus vzít čisté dvd-čko :wink: .

@lumpajda :slight_smile: ...teda ty máš ale sny :confused: :fearful: ...já kdybych měla moře peněz, tak si snad pořídím utz domů :grinning: .
mě čeká ko ve čtvrtek, tak myslím že mimíska zase uvidím :dizzy_face: ..doufám teda :slight_smile: a měla bych myslím dostat i průkazku :grinning: .
26. črc 2010 ve 13:02  • Odpověz
ahoj holky, tak se hlásím po víkendu...čtu tady ale smutné zprávy...
yfka30...moc mě mrzí, že to nedopadlo.....ale ostatní mají pravdu, zůstaň tu s námi, však za 2-3měsíce budeš zas těhu a že budeš mít jiný terním není vůbec podstatné

jinak úplně s vámi souhlasím, pokud jde o to čtení u dětí....pokud ke knihám nezískají vztah v útlém věku, pak se to hodně těžko dohání...můj přítel například nečte vůbec, snažím se ho občas přinutit, ale u něho už je to marné...
26. črc 2010 ve 14:22  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: , mě poslední dny hrozně bolí hlava :frowning2: , jak se furt mění ten tlak :angry: . Žaludek furt jak na vodě a těma svýma kombinecema tomu nepřidávám :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Andrejce lezou spodní trojky, takže mazec :cry: :confounded:, snad už se jí to brzy prořízne :pensive: :slight_smile:. Už se těším na st na kontrolu k dr., snad bude vše ok a mimísek nebude spát, ale taky na nás pěkně zamává :sunglasses:.

@yfka30 to je mi moc líto :cry: :pensive:, ale když už to mělo být, tak lepší teď než později :wink: .

@lumpajda ty máš teda sny :confused: , no neradno se říká, že o čem přemýšlíš těsně před spaním, o tom se ti zdá...já měla taky dobrý sen na dnešk, večer jsem měla chuť sexovat, ale manžel ne :unamused: , no zdálo se mi, že jsem byla na prohlídce a místo manžela zaskočil doktor :grinning: :confused: :fearful: :zipper_mouth: .

@inet77 tak ať dá polyp pokoj a je vše ok :slight_smile: .

@alienka24 já jsem taky čtenářka, ještě jsem nechodila do školy a už jsem uměla číst a chodila si sama do místní lidové knihovny :grinning: .

@mistinka držím palce na zítra a přeju hezký zážitek na utz :slight_smile: .

@pajinka hezká fotečka:slight_smile:, příští týden už tam bude blikat srdíčko :dizzy_face:

@dress manžel taky moc nečte :frowning2:, největší radost měl, když jednou k vánocům rozhledny od munzara, že tam bylo hodně fotek :grinning:. S Andí si snažíme prohlížet, ale když taky nikde moc neposedí a když už, tak vydrží koukat pár minutek a paks e zvedá. U nás mají teď největší úspěch knížky s reálnými obrázky zvířat , takže to je u nás furt bé, mé, a á (=íá), atp :slight_smile:
26. črc 2010 ve 14:32  • Odpověz
Ahojky, můžu se přidat? Čekáme 22.2. druhého mimouška
26. črc 2010 ve 14:53  • Odpověz
@mistinka Já jdu 2.8. na tenhle primotrimestální screening a dr. říkal, že to bude stát 1200,--, ten druhý "oficiální" v tom cca 16 tt se neplatí, ale tenhle ano a prý spočívá v odebrání krve a taky tom UTZ, ale myslím, že to nebude přes břicho, je ten mimoušek ještě maličkatej (můj by měl být cca 3 - 4 cm :wink: takže UTZ klasicky "spodem"
26. črc 2010 ve 14:55  • Odpověz
Holky, vy jste tady takový hodný a dost mi pomáháte, tím že mi dodávate novou náděj :dizzy_face: . Sice to beru, tak jak to je, ale jsou chvílky, kdy to tak nějak na mě dolehne, třeba ted, když jsem vyhazovala ty testy :pensive: . Na co je schovávat a připomínat si to? Tak dneska v nemocnici, dobrý naštěstí tam nebyla ani noha, takže všehovšudy jsem tam byla asi 10min. Doktorka se na mě smála už ode dveří, nevím jestli jsem nějaká rarita, že to neberu tak tragicky nebo jestli na mě bylo něco k smíchu :angry: :confused: . Moc mě nepotěšila ve čtvrtek na další odběry :unamused: .

@ined vínko včera nebylo, nějak mě přešla chut :grinning: a taky jsem byla nějaká unavená. Takže nealko šampíčko nic moc? Jste si měli dát ty Rychlý špunty, tu jsou určitě sladký. Těhu čajík neznám :sweat_smile: .

Co se týče čtení, tak já hodně ráda četla, ale ted už mě to nějak nebaví, nebo jsem dlouho asi nenarazila na knížku, která by mě fakt hodně zaujala. A o čtení malýmu ani nemluvím, když mu čtu před spaním, tak stejně neleží a kouká na obrázky nebo se mi směje :angry: :grinning:
26. črc 2010 v 15:00  • Odpověz
autor
@yfka30 ahojky, je mi to líto, ale je lepší, že jsi nemusela na revizi - vím, o čem mluvíš, uvidíš za hcvilku budeš hlásit // - to je jasné
26. črc 2010 v 15:00  • Odpověz
autor
Jinak holky všechy zdravím, víkend byl super, všem doporučuju senec - krásně, čisto, útulno, hlídala jsem holky, aby se moc neopily a řídila jinak zítra mě čeká nová dr. tak jsem zvědavá - držte palečky
26. črc 2010 v 15:01  • Odpověz
@martinka78 vítej :slight_smile: já byla s Andrejkou ve 13.tt, 12+něco a měla už 6,5cm (od hlavičky po zadeček - crl). A udělala jsem si právě pěknej trapas, že jsem si sundala kalhotky a dr. mi říká, nn, kdepak, tenhle utz už bude přes břicho :grinning: . Možná záleží, jak kde nebo v jakém jdeš stadiu:wink:
26. črc 2010 v 15:01  • Odpověz
@angelina987 ahojky z víkendu :slight_smile: . Tak snad bude nová dr. lepší než ten minulý :wink: :sunglasses: . A na zítra držím palce :slight_smile: .

Zvíře už je vzhůru, to je opice :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , včera jsme se měly srazit s kamarádkami a zvíře spalo po obědě přes 3,5 hodiny, takže z otho nebylo nic :frowning2: a dneska už tam vysílá po 2 hodinách :fearful: Jdu na ní, hezký den všem :slight_smile:
26. črc 2010 v 15:04  • Odpověz
@sabcav děkuji. No já toho 2.8. budu cca 11 tt, takže uvidím jak bude UTZ probíhat, ale myslím, že mi právě můj dr. říkal, že to bude ještě spodem, ale tak asi je to na každém dr., uvidím. Ale tajne doufám, že se mimísek bude hýbat a uvidím ho, Adélce budou v říjnu 3 roky a už si to člověk tolik nepamatuje, i když UTZ fotečky porovnávám, mám už 2 a zatím jsou jiný než s prvním dítkem..
26. črc 2010 v 15:06  • Odpověz
Tak jsem tady dlouho nebyla, malá se taky vzbudila, dneska spala díky bohu skoro hodinku!!" Kde jsou ty doby co spávala od 12,30 do 15,30 :unamused:
26. črc 2010 v 15:12  • Odpověz
Martinka78: Vítej mezi námi :wink: Já si taky myslím, že to bude přes břicho, minulý úterý jsem byla na klasickým utz a už mě taky vyšetřoval přes břicho, tak snad zítra na tom screeningu taky, no uvidíme. Jsem už 13+4, tak to mám jentak tak... Jinak jak Vám je? Já teď v práci málem usnula, pořád se mi chce spát... Prcek mě nějak vyčerpává :grinning:
26. črc 2010 v 15:34  • Odpověz
@martinka78 vítám tě a gratuluji k těhu...úplně jsi mě teď zvyklala s tím UTZ..já jdu na kontrolu 3.8. a budu ve 12tt, tak si říkám, jestli ho bude dělat spodem nebo přes bříško.....radši bych tu druhou variantu, protože tam se mnou jde přítel..ale zas, aby něco bylo vidět, že :slight_smile:
26. črc 2010 v 15:37  • Odpověz
@martinka78 ahoj, vítej. :slight_smile:

@mistinka to je normální já při prvním chrápala pořád, ráno jsem vstala, nasnídala se a šla spát znova. Takže já vlastně vstávala jenom na jídlo :grinning: . Nevím, kdy to přešlo, ale asi jsem potřebovala energii na konec, to jsem pro změnu nemohla spát vůbec :unamused:
26. črc 2010 v 15:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.