• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
Ahojky,
tak já se také přidám.Podle PM nám termín vychází na 10.2., což se ještě pak ultrazvukem bude měnit.Zítra jdu na kontrolu ,tak snad bude vše o.k.Přestalo mi být už blbě od žaludku a nebýt těch protivných nálad, kdy jsem sama sobě protivná, tak si nemám na co stěžovat.Chtěli jsme to po rodině říci co nejpozději, ale už je to na mě vidět, takže se to nedalo déle tajit. :wink:
1. črc 2010 v 08:52  • Odpověz
Ahojky holky, snad neva, ráda bych se přidala k vám. Podle PM bych měla mít termín TP na 14.2.2011,ale zítra jdu na kontrolní sono a podle něj už budu vědět víc. Já čekám napjatě, jestli bude zítra srdíčko a pan doktor potvrdí, že je vše jak má. Asi by jsme to pak řekli, úplně nejbližší rodině :wink:
1. črc 2010 ve 12:26  • Odpověz
autor
@kosarka Ahoj určitě můžeš k nám, vypočátala sis nějak TP? Originálně? Viděla jsem všude nanetu super dárkové poukazy, nebo tak něco, to se mi moc líbilo. Manža to ví, protože jsem v březnu prodělala samov. potrat, tak se dělíme o každou čárku na testu :grinning:
1. črc 2010 v 17:02  • Odpověz
autor
@gigi2 Vítej mezi nás. :wink:
1. črc 2010 v 17:03  • Odpověz
autor
@damaska Bude to ok, uvidíš, jinak taky vítej mezi nás :wink:
1. črc 2010 v 17:04  • Odpověz
Ahojki, sice jsem tady registrovaná už dllouhé dva roky, ale konečně se nám zadařilo :slight_smile: - první vymodlené, jsem těhu tak 5 týden, k doktorovi jdu příští pátek. tak jsem celkem nervozní, jestli je vše ok. Kolegyně z práce to zjistily hned, - pomalu jěště dřív než já, ale jinak to nikdo neví, až na budoucího taťku ovšem. budu ráda, když tu najdu nějakou spřízněnou duši na pokecání .
Fajnový den
1. črc 2010 v 17:42  • Odpověz
@angelina987 Ahoj Angeli, máš pravdu originálně jsem si TP nevypočítala. Ale minulý měsíc se mi zpozdila MS a jelikož ji mám na den pravidelnou, bylo to divný. Tak jsem si pomalovala bříško a manželovi ho ukázala. Pochopil, že čekáme miminko, ale za týden na to mi to přišlo. Byla jsem zklamaná. Ráda bych zašla k doktorovi, až nám bude být srdíčko a manželovi pak ukázala rovnou fotečku, ať to fakt mám na jisto potvrzené a zbytečeně neplaším. Nebo si myslíš, že bych mu to měla říct hned? Sama se divím, že jsem mu to ještě neřekla, protože dlouho nic nevydržím tajit, ale asi se prostě fakt bojím a nechci ho plašit. Ale ráda si poslechnu názory co si o tom která myslí. :grinning:
1. črc 2010 v 18:04  • Odpověz
@majjka24 Ahojky, vítej. To se nedivím, že jsi nervozní, ta nervozita je asi v nách všech. Prosím tě, jak to na tobě zjistili kolegyňky tak brzy? Je pravda, že při mém prvním mimi, to šéf taky zjistil, protože jsem začala chodit častěji k dr. a přestala pít kafe. A to mu bylo divný. Držím palečky. :wink:
1. črc 2010 v 18:06  • Odpověz
Ahojki:slight_smile:prý to na mě nějak poznaly, měla jsem takový jiný výraz ve tvaři, či co :grinning: už všechny mají děti,a začly mi popisovat těhotenství, jsem si říkala, že se mám na co těšit, teda :dizzy_face: :grinning: ale poznala jsem to na sobě taky jěště než jsem si udělala několik testů - pro jistotu. Přiznaky mám jak podle učebnice, ale zvracení se nedostavilo - zatím:slight_smile:
A ty teď čekáš druhé?já vůbec ani nevím co můžu a co ne a co papkat......a kde to mám hledat. určo mi to řekne dr. ale na spoustu věcí se zapomenu zeptat jak se znám - když jsem nervozní:slight_smile:
1. črc 2010 v 18:19  • Odpověz
autor
@majjka24 Já jse taky nic nevěděla, nemělo by se moc kafe - já ho piju tak jedno za den, játra (vnitřnosti) sýry s plísní, alkohol (hodně jemný střik nezaškodí), cigarety atd.určitě jez kys. listovou, nebo nějaké vitamíny.
1. črc 2010 v 18:51  • Odpověz
autor
@kosarka to záleží na tobě, ale j :grinning: á to vydržela jeden den, manža by to na mě poznal, netahám už ani konev s vodou, měla jsem MA, tak si dávám na sebe pozor.
1. črc 2010 v 18:52  • Odpověz
ahojky holky, přeju pěkný večer :slight_smile:
jakpak se tu máte?
1. črc 2010 v 19:27  • Odpověz
autor
@alienka24 Ahoj, je strašné horko, blbě se mi dýchá, venku se nedá být, protože jsou všude komáři, jsem pažravá jak nevím co, tak na to radsi nemyslím, nebo kynu jen z pomyšlení na jídlo :grinning:
1. črc 2010 v 19:51  • Odpověz
:slight_smile: no pěkně taky :slight_smile:
no já to mám opačně, já nemůžu jíst skoro nic, no a dneska taky prima zážitek páč jsem si oholila nohy, pak po hodině šla venčit psa a prošla jsem se travou vyšší a ěla jsem alergickou vyrážku přes celý lejtka, no mazec jsem myslela že mě jebne z toho jak to svědilo

no a horko snáším celkem v pohodě
1. črc 2010 ve 20:01  • Odpověz
autor
@alienka24 :grinning: to by mě nenapadlo, že se s nohama může něcxo stát :grinning: no aspon to víš do budoucna
1. črc 2010 ve 20:09  • Odpověz
nojo tak já na to trpím, mě se to udělá i na ruce nebo kdekoliv je nějakej kontakt s pylem, ale tím jak jsem měla ty nohz po tom oholení asi citlivější tak o to to bylo horší, no musim si ted na tu alergii dávat majzla no, nohy jsou ještě v cajku ale ten obličej by byl horší, to se mi pak i blbě dejchá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. črc 2010 ve 20:11  • Odpověz
autor
@alienka24 a nejíš žádné léky?
1. črc 2010 ve 20:24  • Odpověz
no nejím, posledních pár let je ta moje alergie na super úrovni že mám obtíže jen párkrát a to třeba utlumím zyrtecem, no ale ten ted nesmím, takže to holt budu řešit že se kritickým místům budu vyhejbat :sunglasses:
1. črc 2010 ve 20:26  • Odpověz
autor
@alienka24 a na to není žádný lék v těhu? Co dělají holky, které potřebují léky? :unamused:
1. črc 2010 ve 20:28  • Odpověz
no tak ono asi po poradě s alergologem a podle závažnosti alergie se něco brát může, pak jsou i homeopatika ale ty jsou spíš na rýmu a na slzení očí
ale mě se k alergologovi kvůli tomu moc nechce, zas to není tak akutní a dneska to holt byla moje blbost
1. črc 2010 ve 20:30  • Odpověz
autor
@alienka24 tak jestli to zvládáš, tak je to ok, já mám zase pořád plný nos a hodně kýchám, ale taky se to dá přežít :confused:
1. črc 2010 ve 20:36  • Odpověz
Tak už jsem to vyřešila. Manža plánoval na prodloužený víkend pobyt ve sklípku. Tak jsem mu taktně naznačila, že bych z toho nic neměla. Chápal, že kvůli naší první dceři. Tak jsem ho vyvedla z omylu, že jen kvůli ní ne. Zapálilo mu to hned. Je šťastnej! Ale je pravda, že by mu to taky došlo, páč si včera všimnul, že mi vyrostli prsa, a tak dalších náznaků. Ale muselo to už ven, vydržela jsem to týden :grinning:
1. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz
@majjka24 Tak to jsou ženský šikovný, když si toho takhle všimli :slight_smile: Jj, já čekám druhé, už mám skoro 2,5 letou slečnu. Je úžasná. Papkat bys neměla to co pala Angelina987, taky co vím, bys neměla syrová vejce, moc sladkostí a tak co normálně není zdraví. :slight_smile: Jinak když nebudeš něco vědět, asi můžeš hodit dotaz sem, je nás tu celkem dost, tak určitě někdo s něčím poradí. :wink:
1. črc 2010 ve 21:21  • Odpověz
Aleninko24 s tou alergií ti to fakt nezávidím. Já začínám mít pomalu a jistě žaludek na vodě a ještě mi být zle kvůli alergii, to by mě asi trefilo. Musí to být fakt protivný.
1. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz
Ahoj , po maratonu v Plzni konečně doma, mám dobrý zprávy, na dia jsem vyfásla "jen" glukoměr a měřit se musím jen 1* denně (což se dá :slight_smile: , není to tak děsný jako s Andí, 4* denně :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ),a navíc jsme bylis manžou na dobrým obídku :slight_smile:.
No a večer na gyndr., a asi už jsme s dr. zahlédli bobíska, zatím taková pididutinka 2,5 mm, ale je tam :dizzy_face: . Fotku mi zatím nedal, až za týden, až bude prďolka větší. Tak snad i nadále bude vše ok :pensive: :slight_smile: :dizzy_face: . Jo tchán je opravdu velmi vtipnej, my máme 2,5mm dutinku a on se ptal: a je to holka nebo kluk :grinning: :grinning: :grinning:. Chtěl by kluka, nám je to jedno, hlavně když bude mimčo zdravé :slight_smile: .

Zdravím nově příchozí :slight_smile:.

ALIENKO, to musí bejt mrzutý s tou alergií.

MAJJKO, to máš šikovný kolegyně v práci :slight_smile:.

KOSARKO, u nás si taky manžel všiml větších prsou, ti chlapi jsou všude stejný :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

GIGI, gratulka k těhu :slight_smile:. Mrkám na váš domeček na modré střeše :wink:, moc pěknej :dizzy_face: .

DAMASKO, držím palce na kontrolu a ať srdíčko pěkně bije :slight_smile:.

Jdu chrnět, už je moooc a mooooc hodin. Manžela budu mít doma od zítřka i přes celý příští týden, ale s Andí mi asi moc nepomůže, tchán chce pomoct se senem a manžel navíc zasypává kanalizaci :frowning2: . Zítra něco spáchám z jahod, máme jich tu plnou mísu a vařit marmeládu se mi fakt nechce, stát v tomhle vedru u plotny, ještě když mi je při vaření šoufl, tak to fakt nedám, tak uděláme jen rychlovku, jestli knedlíky nebo lívance nebo palačinky...ještě nevím, uvidím, na co budeme mít s bobískem největší chuť :wink: . Hezký den všem :sunglasses:
2. črc 2010 v 00:13  • Odpověz
kosarka: to jsi dobrá, týden bych to nevydržela ani náhodou...
@sabcav dutinka je fajn, po týdnu už bude i tečka v ní... :dizzy_face:
Díky za pochvalu domečku, je fajn.Jen jsme už nepočítali, že bychom se rozrostli a postavili si tak jen minidomek na důchod pro nás s manžou... :grinning: .Hm, tak se teď v něm budem tak trošku sardinkovat, ale neva. :wink:
Razím k doktorovi na kontrolu, tak snad bude vše o.k..Mějte se..
2. črc 2010 v 05:49  • Odpověz
autor
@gigi2 Ať vše dobře dopadne. Jinak sluníčkový den všem :wink:
2. črc 2010 v 07:24  • Odpověz
Ahoj holky, můžu k Vám, pokud všechno dobře dopadne mimiko se narodí únor/březen.
2. črc 2010 v 08:09  • Odpověz
zdravím všechny,můžu se ještě přidat?Já si hned nazačátku vybrala angínu,tak od středy ležím,neměla jsem
jí snad dest let a teď v tu nejméně vhodnou dobu,jak říkal dr. :frowning2: tak snad bude vše ok a mimák to zvládne :slight_smile:
2. črc 2010 v 09:22  • Odpověz
dobré ránko holky :wink:
2. črc 2010 v 09:29  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.