• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
autor
@alienka24 a jak? Povídej, přeháněj, myslela jsem na tebe
28. črc 2010 v 19:16  • Odpověz
angelina....no super :slight_smile: miminko se hejbalo, boxovalo ručička a a kopalo nohama, nosní kůstka přítomna, NT je 1,7 takže prý uplně v pořádku :slight_smile: no a za měsíc odběry na tripl testy a poradna
28. črc 2010 v 19:22  • Odpověz
autor
@alienka24 no super zprávy, jen tak dál, závidím ti, že už to máš za sebou. a pohlaví nevíš?
28. črc 2010 v 19:37  • Odpověz
ee to ještě vidět nebylo, podle utz odpovídám 12+3tt, tak možná příště, jestli se mrně tak pěkně natočí jako dneska tak to musí bejt vidět :sweat_smile: :grinning:
28. črc 2010 v 19:39  • Odpověz
@alienka24 super, gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a závidím :slight_smile: :sweat_smile:
28. črc 2010 v 19:42  • Odpověz
děkuju holky :wink:
28. črc 2010 v 19:43  • Odpověz
@alienka24 taky gratuluju ke kontrole. NT mi včera vyšlo úplně stejně jako tobě:slight_smile: ještě musím čekat na výsledky z krve.
Jak jste na tom s váhou? Já už jedu začátek 4.měsíce a zatím 2 kg nahoře. Mamka měla s bráchou 100 kg, tak se bojím, že na tom budu podobně, tak se trošku hlídám...:slight_smile:
28. črc 2010 ve 21:38  • Odpověz
@zzf - ze zacatku jsem krvacela a jsem po léčbě endometriozy a mám sesroubovanou pánev tak asi proto, ale vlastně ani nevím, doktor Me na ni dal automaticky.
28. črc 2010 ve 22:18  • Odpověz
já mám teda bud o kilo mín než původní váha nebo stejně :wink: :wink: :wink: asi podle toho jestli se vys... nebo ne :slight_smile: :sweat_smile:
28. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: , kontrola ok, mimísek už má 2 cm a pěkně jsme se srovnaly (nebo srovnali :grinning: ), odpovídá přesně podle ms 8+5, minule byl o 5 dní menší :wink: . Máme průkazku a žádanku na genetiku :dizzy_face: .

@alienka24 velká gratulace :dizzy_face:

@mistinka s váhou, mám 0,5 kg dolů :grinning: , dr. na dia mi říkala, že by bylo fajn, kdybych nepřibrala ani kilo a mimčo si to vše vzalo ze mě :wink: . S Andrejkou jsem přibrala 6kg a zůstali mi všechny :unamused: :rolling_eyes: . Tak uvidíme...

@angelina987 taky gratulace k úspěšné kontrole :dizzy_face:

@lumpajda malej je vtipálek :grinning:, kluk :grinning: :grinning: :grinning:

@jitule určitě jeď, to je určitě o moc lepší než být v Pze :slight_smile: . Akorát bacha jeslti jsi na neschopence, aby ti nepřišla kontorla :confused: :wink: .

Jdu zalehnout, jsem ko, hezký den všem :sunglasses:
28. črc 2010 ve 23:28  • Odpověz
Ahoj holčiny, kuji za odpovědi. Konečně mě ta hlava přestala bolet, tak jsem si ani nic nemusela brát, ptala jsem se i lekarnce a ta mi říkala, at se opovážím brát brufen nebo i další, že to může, (ale nemusí) mimi uškodit, a kolegyně mi řekala" vydrž, porodní bolestí jsou horší :confounded: ", se mám asi na co těšit, že? :wink: :sweat_smile:
Dneska jdu na kontrolu, tak mi držte palečky, mám tam i výsledky nějakých testů..., tak jsem rozklepaná. Jinak mimuško se každo ráno ozývá, tak by mělo být vše ok :sweat_smile: Doufám.
jdu nahodit obličej, papík
29. črc 2010 v 05:22  • Odpověz
@majjka24 pokud se nepletu, tak jediné neškodné léky na bolest v těhotenství, které jsou volně dostupné, tak jsou paraleny a to v dávce maximálně 6 denně. Taky jsem byla zvyklá na ibalginy a teď si převykám.
@mistinka já mám pocit, že tloustnu snad už od druhého měsíce. Jen se obávám, že mimčo za to až tak úplně nemůže. Hned v prvním měsíci jsem absolvovala svatbu a svatební cestu a pak když jsem tu radostnou novinu zjistila, tak manžel někde vyčetl cosi o stravě v těhotenství a teď má pocit, že když do mě každý den nenacpe všechny ty zdravé věci, tak bude mimčo určitě trpět.
@alienka24 já jsem na screening objednaná až za tři týdny, tak mám spoustu dotazů. To ti udělají utz normálně přes bříško? A odběr krve, ten nemusí být přímo ranní na lačno? Já právě myslela, že mě první objedná mudr na krev a až pak na utz a zatím to vypadá, že se to chystá sfouknout všechno dohromady... A za jak dlouho pak budou výsledky? Předpokládám, že jak to vypadá na utz mi řekne hned, ale kdy mi řekne i tu krev jak dopadla? My to pak chceme říct rodičům, tak ať vím na kdy to naplánovat. A to je ten černobílý nebo ten barevný ultrazvuk?
29. črc 2010 v 07:09  • Odpověz
xovicka....ahoj, mě dělala jen NT screening bez odběrů krve a testů, to se dělá na speciálních pracovištích, utz je přes bříško a je černobílý, takže tak to bylo u mě :wink:

na krev půjdu až za měsíc na trpple testy a na lačno být nemusím :wink:
29. črc 2010 v 07:50  • Odpověz
ahoj holky asi se k vám pomalu přidám :slight_smile:

@xovicka já jdu na NT do Heliosu a krev mi berou o 4dny dřív než půjdu na UTZ, aby byly výsledky k tomu UTZ, ty půjdeš kam?
29. črc 2010 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz
@chrobacek jé stará známá, u mě to všechno dělá přímo můj obvodní gynekolog. Chodím na Orlí a tam dělají snad všechno včetně předporodních kurzů, dříve mi tam dokonce dělali i spermiogram (teda ne mě ale mužovi). Vlastně všechno ne, na testy na cukrovku posílají na obilňák a v mém případě kvůli manželově VV budu poslána i na kardiologii.
29. črc 2010 v 09:27  • Odpověz
@xovicka aha tak od tam jsem odešla a zůstala v Heliosu :wink:
29. črc 2010 v 09:28  •  2 děti  • Odpověz
@chrobacek ahoj a vítej. Já už jsem chodím jenom nakukovat, kdo přibyl a jak jsou holky na tom :slight_smile: . Gratuluji k dojčátkům :dizzy_face: :dizzy_face: . Do Heliosu jsem se chtěla přehlásit, protože si to tam mamina moc chválila, ale bohužel neberou :frowning2:
29. črc 2010 v 09:49  • Odpověz
berou kamoška se tam přihlašovala tak 2 měsíce zpět bez problémů a mě ted taky vzali
29. črc 2010 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
a díky :wink:
29. črc 2010 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky, jdu vam poprat hezky konec tydne a vikend. Ja razim na tu chatu, nadychat se trochu cerstveho vzduchu. Tak se mejte vsechny skvele a opatrujte se. :wink:
29. črc 2010 v 11:22  • Odpověz
@chrobacek no já tam jela v pátek, s krvácením, kdyby náhodou brali. A na tom příjmu nebo co to je dole, mi taková strašně sympatická (ironie) :angry: slečna řekla, že neberou, tak jsem jela na Obilňák. No ale mamina tam jde ted v srpnu, tak jí řeknu, at mi to zkusí domluvit přímo u té její doktorky
29. črc 2010 v 11:27  • Odpověz
no tak to asi myslela jako akutní případ na to nejsou zařízení od toho jsou snad pohotovosti a státní zařízení ... o je teda můj názor .... ale jako na normální gyndu s objednáním tě určitě vezmou !!
29. črc 2010 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz
Ahojík holčiny :wink:
tak su konečně zpět,mudr říkal,že vidí náznak srdeční akce,že tak za 2 dny to půjde už vidět zřetelně,že jsem teprve podle UTZ 5tt,nejdýl 29den po ovulaci,takže zřetelné srdíčko tak příští týden..Že to vypadá zatím jako normální standartní vývoj,jen že byla později ovulka,tak se to celé posunulo..oproti minulému týdnu je tam veliký posun,hodně se to zvětšilo..Už nekrvácím ,ani nešpiním,tak snad to bude v pořádku..Fotečku nemám :frowning2:
29. črc 2010 ve 12:23  •  3 děti  • Odpověz
Ahoj holky
tak já se k vám pomaličku přidam,pokud vše půjde v pohodě,tak budeme mít v březnu druhý miminko :wink:
dneska jsme si volala k doktoru,tak mám přijít v uterý a dozvím se jestli je vše v pořádku
zatím jsme si udělala dva testíky a jsou na nich pěkný dvě čárky,tak snad bude vše OK

jinak vás čtu,co jsme zjistila,že jsem těhu :wink: ,první těhotenství jsme byla taky na neschopence,vycházky jsme měla celý den a doktora ani nezajímalo kde jsem,ale pro jistotu jsem mu nahlásila,při kontrolách,že třeba pojedeme mimo trvalé bydliště a vždy bylo vše v pohodě,určo záleží na doktorovi,ale nevidim důvod proč být v rušný Praze,když má člověk možnost být v krásný krajině :sunglasses:
29. črc 2010 ve 12:32  • Odpověz
@chrobacek jasně, že nejsou na to zařízení, ale já tam normálně došla a zeptala se jestli berou nový pacienty o krvácení nepadlo ani slovo Co mi odpověděla jsem už psala.
29. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz
@yfka30 aha tak to nevím na koho jsi tam natrefila mě objednala úplně v pohodě.... a kolegyni dokonce po telefonu
29. črc 2010 ve 13:08  •  2 děti  • Odpověz
@xovicka Já byla v úterý na screeningu v Praze v Gennetu. Udělali mi ultrazvuk přes břicho - černobílej a po vyšetření mi ještě brali krev. Maj to tam extra moderní, lidi si tam berou lístečky s pořadovým číslem jak někde na poště, ale byli fajn:slight_smile: Byla jsem tam dokonce i s přítelem, aby malýho taky viděl a v pohodě, ultrazvuk jsem viděla nad sebou na velký LCD televizi...Výsledky z ultrazvuku mám rovnou, ale z krve ještě ne, že prý je pošlou mýmu doktorovi sem k nám. Stejně mi to asi nedá a zítra tam zavolám, jestli mi řeknou, jak výsledky dopadly...
29. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz
@mistinka díky Prahu mám trochu z ruky, jsem z Brna. LCD nad lůžkem má u ultrazvuku můj doktor taky a manžílka s sebou též beru, brala jsem ho už i na ten první ultrazvuk, kde ten obrázek ještě človíčka moc nepřipomínal. S tou krví jsi mě uklidnila, i jsem přemýšlela, jestli mi nezapomenul říct, abych na ni ráno naklusala.
@chrobacek pročpak ty jsi odcházela z Orlí? Ke komu jsi tam chodila?
29. črc 2010 ve 13:47  • Odpověz
@xovicka k Dvořákové a ta nemá ani samostatné lůžko na utz natož obrazovku ... a je totálně mimo ... vůbec si nepamatuje resp. neměla zaznačeno, že jsme byli na několika ivf a když jsem k ní šla na utz v tom 6tt tak se mě ptala jestli máme dvojčata v rodině ... no tím mě dostala... to mi prostě nepřijde jako dobrej dr.,
29. črc 2010 ve 13:54  •  2 děti  • Odpověz
@chrobacek aha tak tu neznám, já chodím k Jančovi, ten má vedle kozy lůžko s velkou LCD, zpočátku mi přišel trochu málomluvný, ale postupně se rozpovídal. Jednou jsem byla u Kubíčkové, když byl Janča na dovolené, ta neměla lůžko a ultrazvuk dělala na koze a neměla LCD, ale menší tlustější televizi, ale jinak sympatická. Sestra chodí myslím ke Kutějové, nevím, jak to u ní vypadá, ale prý je sympatická a pokaždé si chce potřásat rukou na přivítanou i na rozloučenou. Trochu mě mrzí, že si mě doktor nepamatuje, můj starý vesnický se na mě už ze dveří smál a věděl, kdo jsem, tento se musí vždycky podívat do karty, aby si vzpomenul, co už máme za sebou.
29. črc 2010 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.