• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@xovicka no tak ta to v kartě ani neměla... já jsem právě zvažovala zda přejít k Jančovi nebo jit do Hel a manžel chtěl abych zůstala v Hel. že to mám i blíž a hlavně máme od nich miminka
29. črc 2010 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz
Tak dneska máme za sebou Dr. a vše je tak jak má být, super:slight_smile: už mi dal i průkazku a příští týden jdu na krev kvůli genetice , prý je to nejlepší v tom 10 tt a UTZ v 12,prý to hodně Dr. dělá najednou a nemá se to, když se to dělá najednou tak ty hodnoty nejsou tak přesné. tak uvidíme :confounded:
29. črc 2010 v 17:42  • Odpověz
Ahoj @chrobáčku , my se známe z Ivf tématu, moc gratuluji k dvojčátkům, myslím , že je lepší zůstat tam, kde tě znají a vědí čím si vším prošla, dají si určitě záležet, když jsou to miminka od nich :wink: . Jinak všem holkám co mají po screeningu moc gratuluji, už abych to taky měla za sebou. Jdu až 1.9. a to mi budou brát krev i dělat UTZ, moc se těším a bojím zároveň.To jsem ani netušila, že miminko může ten týden dohnat, my jsme teď byli taky o týden menší, tak jsem zvědavá na úterý, měla bych být přesně 8.tt a podle MS 8+6tt, tak uvidíme.
29. črc 2010 ve 21:25  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
dnes už dočítat nebudu, padají mi oči :wink: .
ale tedy info z dnešní ko :wink: ...vše v pořádku, mimísek v bříšku krásně plave :dizzy_face: .měří 36 mm :dizzy_face: .
dostala jsem průkazku a přibrala už jedno kilo :astonished: :grinning: .
11.8. jdu na oscara..screening :wink: .TP posunut na 21.2.11 :slight_smile: .
zítra hned jak po o uspím matýnka se na vás přijdu kuknout :slight_smile: .

@majjka24 :slight_smile: ...jen co vidím :slight_smile: ...moc gratuluji :slight_smile: !!!

29. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz
@ined77 taky gratuluju ke kontrole :slight_smile: já přibrala 2kg - asi, vůbec netuším kolik jsem vážila před tím :fearful: , což mě ted celkem mrzí, ale co narobim.Jinak mimuška měří 30mm a je tam jen jedno srdíčko a bije :grinning: , jsem měla strach aby tam nebyli dvě, byla u nás celkem velká pravděpodobnost na dvojčata.
U nás tu leje jak z konve, nu což, aspon se bude dobře spát :wink: , odpoledna až příjdu z práce. Přeju hezký páteček :slight_smile:
30. črc 2010 v 05:18  • Odpověz
Když už se tady všichni chlubí, tak já taky přihodím obrázek z úterka. Tady jsme na konci devátého týdne a máme 22 mm.
30. črc 2010 v 06:55  • Odpověz
Teda holky, vy jste ranní ptáčata, moc gratuluji ke krásným fotečkám a dobrým výsledkům :slight_smile: :slight_smile:
30. črc 2010 v 07:22  • Odpověz
ahoj holky,zdravím opět po návratu z dovolené.doufám,že se máte dobře :slight_smile:
30. črc 2010 v 07:56  • Odpověz
Ahojte, me to neda ani na té chalupě a musím sem porad nakukovat :slight_smile: tyhle telefony by měli zakázat .... Gratuluji všem ke krásným obrazkum fazolek a prukajdam

Mam na vás opět dotaz, asi zbytečně psychotim, ale je normální aby mi ze dne na den přestalo byt špatně když jsem ještě předevčírem zvracela a navíc Me dnes ani nebolely prsa, proste ze dne na den. Nemůže to znamenat něco špatného, jako ze se třeba plod nevyvyji, je zamlkly?
30. črc 2010 v 10:13  • Odpověz
Ahoj holky přeji pěkný den. Gratuluju k úspěšným kontrolám a průkazkám:slight_smile: Máte krásné fotečky. Já už se nemůžu dočkat kontroly, až mimíska zase uvidím.
30. črc 2010 ve 12:11  • Odpověz
@jitule na tohle, ti tady asi nikdo odpovědět nedokáže, ale je fakt, že já se taky pořád sledovala a hned jak bylo něco jinak, jsem se lekla, že je něco špatně :pensive: . Ono se říká, že jak ženská v těhu nezvrací, že je něco špatně, já nezvracela ani jednou, ani špatně mi nebylo, prostě žádný těhu příznaky a malej byl v pořádku. Pokud máš pochybnosti, není nic jednoduššího než zavolat dr :wink: . Neboj bude to v pořádku :dizzy_face:
30. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz
Ahoooj holky! :slight_smile: Konečně doma,zdravím všechny.Vrátili jsme se akorát dnes z dovolené ze Špindlu a akorát jsem odjížděla,když se měla @yfka30 dozvědět výsledky,ale už jsme nestihla odpověď,a až teď jsem Vás dočetla zběžně :wink: a moc tedy držím palečky na další 2čárečky.Tohle jsem fakt nečekala :unamused: .A jsi opravdu statečná,že to bereš takhle.Věřím,že člověku hodně pomůže,když se tady mohl vypovídat :wink: .
@angelina987:gratuluji k 1.prohlídce u mudr.a jsem ráda,že vše dopadlo v pořádku.
Jinak já jdu na další kontrolu v pondělí a ve čtvr.na screening,tak už se těším,jestli mi poví pohlaví.U prvního si byl 90%jistej v 13.týdnu :slight_smile:
30. črc 2010 v 17:26  • Odpověz
@jandalinka jéé já ani nevím, že jsem se tě na něco ptala :sweat_smile: . No možná jo, ale už jsem to asi zapoměla. No statečně, jak se to vezme, spíš jsem si to možná nepřipouštěla a nebo to bylo tím, že tohle těhu nebylo plánovaný, prostě přišlo aniž by jsme to čekali (jasně, že jsme s tím museli počítat, když spolu spíme bez jakékoliv ochrany), ale nečekali jsme to tak brzo, když malej byl víc jak po roce. Prostě mi to došlo teprve, když jsem si tu na koníkovi prohlížela fotky miminek :pensive: , že já o něj přišla :frowning2: . Ale co, život jde dál a po první mrše můžem na to vlítnout znova, ještě že tak, že nemusím čekat 3 měsíce :slight_smile:
30. črc 2010 v 18:20  • Odpověz
@yfka30:já myslela výsledek-odpověď na tvé testy z krve :slight_smile: .Bedlivě jsem čekala,co ti řeknou doktoři a dočetla jsem se to až dnes.Tak hodně štěstíčka :wink: a optimismu,což vidím,že ale máš :wink:
30. črc 2010 v 18:42  • Odpověz
@jandalinka jo aha, no ale stejně jsem to musela dohledat :grinning: . Děkuji za přání štěstička. S tím optimismem, k čemu by mi bylo, kdybych se tady hroutila, brečela a nevím co ještě? To nejde, musím normálně fungovat, hlavně kvůli Paťulovi, ale přiznám se, že občas si popláču do polštáře :pensive: :sweat_smile:
30. črc 2010 v 18:53  • Odpověz
@yfka30:ono je hrozně výhoda nebo já bych to aspoň tak pociťovala,že máš už jedno dítě a ten tě drží nad vodou :wink:
30. črc 2010 v 19:14  • Odpověz
@jandalinka to určitě, stát se mi to u prvního, tak nevím nevím :pensive: ...jako, že namále jsme už měli, když jsme valili s krvácením na pohotovost, zrovna v den, když jsem měla těhu oficiálně potvrzené od dr...tohle bych nepřála nikomu ty nervy
30. črc 2010 v 19:35  • Odpověz
autor
Krásnou sobotu všem holky :wink:
31. črc 2010 v 11:13  • Odpověz
ahojky holky. čauky angelino :wink:
31. črc 2010 v 11:15  • Odpověz
Baf :grinning: ...jé já mám dneska válecí den...malej na víkend u máti a můj jel pomáhat tatíkovi na barák,dojede večer.
Za chvilku stejně budu chodit a přemýšlet do čeho píchnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
31. črc 2010 v 11:35  • Odpověz
autor
Copak vaříte holky? já uzenou pelévku šunkofleky - s uzeným a okurkový salát, už jsem hladná jak pes - furt žeru :grinning:
31. črc 2010 v 11:45  • Odpověz
no tak já jsem v práci takže dneska nevařím, no a mě to s tím vařením furt moc nejde, všechno mi smrdí a maso stále nějak nemohu pozřít, ale zítra nám přijede návštěva tak bbudu péci kachnu tak jsem zvědavá jestli kousek sním aspoň :slight_smile:
31. črc 2010 v 11:51  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak nějak nestíhám..včera matýnek usnul už v 10h ráno :fearful: ..měl teplotku a byl protifka a unavený z noci.
večer měl 38,6C :frowning2: .naštěstí dnes už je zdá se v pořádku, takže myslím, že to bylo od zoubků :frowning2: .
akorát v noci si umanul, že bude vstávat ve 3h :pensive: ...tak jsem jak vyoraná myš :sweat_smile: .
navíc je asi nějaký divný tlak nebo co :fearful: ..
zkusím vás dočíst :slight_smile:

@alienka24 :slight_smile: ...tak na kachnu bych se klidně přemohla :grinning: .
mně zase hrooozně smrdí kolínská MM :grinning:..asi mu ji vyhodím :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ale to jen teď...má ji totiž ode mě :grinning:

@angelina987 :slight_smile: ...i tobě krásnou sobotu :slight_smile:
já jsem dnes pekla vinnou klobásu s bramborem, malému jsem udělala br. kaši s tuňákem a česnečku :slight_smile: .
mě zase honí mlsná na sladké :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...to vždy jen v těhu..jinak jsem spíš masožravec :grinning:

@yfka30 :slight_smile: ...a nevzala by maminka ještě jednoho caparta? :grinning: ..ty jo, takový klídek neznám :slight_smile: , ale brala bych ho hned :grinning: .
nic nevymýšlej a odpočívej :wink: .kukni na nějaký film nebo si vem fajn knihu :slight_smile: .

@jitule :slight_smile: ..neplaš :wink: :slight_smile: .mně nebylo zle nikdy...v podstatě až v tomhle těhu :wink: .a buď spíš ráda, pro mimi není zrovna dobré, když je zvracení moc :wink: .
mmch..je dobře, že jsi jela :wink: :slight_smile: .
odpočívej, relaxuj, choď do přírody :dizzy_face: a nemaluj devila na wal :wink: :grinning: .

@petamaskova :slight_smile: ..ahojky jak bylo na dovči :slight_smile: ? a kde jste byli? že jsem tak zvědavá :grinning:

@lecijasek :slight_smile: ..děkuji :slight_smile: .mít doma utz, čučím na mimíska pořád :grinning: .

matýnek každý večer před spaním chce vidět mimíska :grinning: ...ukazuje na bříško a dělá chrrrpšíííí..jakože mimísek spinká :grinning: ..jen aby mu ten zájem vydržel :wink: :grinning:

@jandalinka :slight_smile: ...tak to jsem zvědavá co ti řeknou tentokrát :slight_smile: .musím se na to pohlaví pak zeptat taky ,ale jdu ''až'' 11.8. :slight_smile: .
musím teda ale říct, že jak mi to pomalu utíkalo při matýnkovi, tak teď mi ty týdny letí nějak rychle :grinning: .
než se nadějeme, půjdeme rodit :wink: :grinning:
31. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz
Hezký víkend :slight_smile: , u nás zima jak v rusku :angry: , tohle počasí má bejt snad v listopadu, né teď :rolling_eyes:. My byli dopo v Mariánkách, koupit nějaký €, musíme sjet do Německa do bazaru pro nějaký tepláky na písek a tríča na doma (no nekupte to za 0,5€ kus :grinning:) a pak nakoupit. Už se těším, koupili jsme nějaký naložený maso, tak zítra u našich budeme grilovat :dizzy_face:. Snad nebude taková zima :pensive:. Dneska jdeme povinně nepovinně ke tchánům, tchánovi každý rok touto dobou jezdí bratranec se ženou do Fr. Lázní a dají taky návštěvu u tchánů, tak musíme ukázat malou :wink:.

@ined77 tak snad je to jen k zubům :frowning2:, vstávat ve 3 :fearful:? Jejda. Já se na dnešek nějak zakecala s kamarádkou na skypu a najednou koukáme, že je 01,30 :sweat_smile: :confused:. No radši jsme šly spát, ale to ranní vstávání bych nikomu nepřála :confounded:.

@alienka24 jé, kachna, tu miluju :dizzy_face:. Jak jí budeš dělat, klasicky?

@angelina987 my měli bramborový knedlíky plněný uzeným a nechtělo se mi dělat zelí, tak jsme si dali okurkovej salát k tomu a taky dobrý :slight_smile:. Akorát mě je teď nějak blbě, to už bych si mohla pamatovat od Andrejky, ryby, česnek a salátovou okurku radši nejíst :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

@jitule užívej si víkend na chatě :slight_smile:.

@jandalinda jj, my taky věděli pohlaví od 13.tt (od nt screeningu :wink: ). Na NT jdu 23.8. (+-12+3), takže teoreticky už by něco mohlo bejt vidět :wink: . Ale nějak to vidím na tu holčičku, je mi úplně stejně jak s Andí :wink: .

Jdu zkusit zalehnout, když krokodýlek taky chrní a manžel u tchánů myje auto, hezký víkend všem:sunglasses:
31. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz
sabcav...ahoj, no já si našla recept na kachnu, kde u toho bylo 7 stran pochvalných komentářů, ve smyslu že lepší kachnu nikdy nikdo nejedl :slight_smile: takže do uzavíratelného pekáčku se vloží nasolená a nakmínovaná kachna a peče se 5 hodin v troubě na 120 stupňů, no a to je celá věda :grinning:
31. črc 2010 ve 14:24  • Odpověz
@alienka24 recept z mmb? :wink: tak takhle jí totiž dělám taky :grinning: :dizzy_face: . A udělá se prima šťáva, přitom se tam voda nedává :wink: . Akorát vstávat v neděli v 7, aby se to upeklo, to mě nebavilo :confounded: . Ale s Andí už takhle vstávám pár měsíců, ta nebere ohled, jeslti je všední den nebo víkend, prostě u nás se vstává pár minut před 7 a hotovo :slight_smile:
31. črc 2010 ve 14:43  • Odpověz
ee recept z www.recepty.cz, no a já stejně budu muset se psem ráno tak jí tam vrznu a pak si zas lehnu :grinning:
31. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz
@alienka24 aha, ale recept je stejný :slight_smile: . To se někdo má, že si může jít lehnout :grinning: . Co máte za psa? My zlatého retrívra a jsou s Andrejkou velký kámošky :dizzy_face::
31. črc 2010 ve 14:53  • Odpověz
:sunglasses: my máme drsnosrstýho jezevčíka a ted hlídáme mámě 4měsíční štěně westíka takže máme doma pěknej zvěřinec a ještě kočku k tomu :grinning:
31. črc 2010 ve 14:56  • Odpověz
Já nakonec spát nešla, nějak je mi po té okurce blbě a zaspat to nešlo:confounded: a tak tu koukám na nějakou zimní kombinézu pro Andrejku a taky pro prcka a pro prcka mám už asi vybráno, jen to musí bejt holka :grinning:.
31. črc 2010 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.