• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@chrobacek tak to já ani nafouklá nejsem, přes den je to jen takový bříško, ale k večeru se to nějak vyvalí vždycky :sweat_smile: tak zkus třeba psylium nebo něco takovýho neškodnýho, možná i víc jogurtů by ti mohlo pomoct, nevím, je to asi nepříjemný :confused:
jinak já už byla na odběru krve na kombinovanej test, příští pátek jdu na ultrazvuk, tak snad bude všechno ok, poprvé jsem na něm vůbec nebyla kvůli blbýmu doktorovi a dost jsem litovala :unamused: ale jinak mě teda naštvali při tom odběru, protože mi brali krev i na cukr a přitom mi dali papír, ve kterým je napsaný, že nemusim přijít na lačno :angry: sestra vypadala, že mě vyhodí když jí řeknu, že jsem jedla, ale já už jindy přijít nemohla :frowning2: když jsem jí řikala, že mám v tom papíře napsaný, že nemusim být nalačno, tak na mě koukala jako na malou ulhanou holku, fakt mě vytočila, číst teda ještě fakt umim :angry: :angry: :rolling_eyes: tak smůla no, snad bude doktor rozumnej a nechá si to vysvětlit, ten papír beru s sebou :rolling_eyes:
3. srp 2010 v 10:04  • Odpověz
@zzf Ahojky to znám a nemůžu najít tu správnou polohu na spaní:slight_smile:
3. srp 2010 v 10:06  • Odpověz
@majucha no to docela dost :slight_smile: a taky se to stupňuje přes den, včera jsme byli na večeři a pak šli do kina a tam to pěkně začlo a domů už jsem se valila s pupkem ve tvé velikosti :slight_smile: :grinning:
3. srp 2010 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz
@angelina987 já nejsem s Prahy je pravda že je to samá Praha jsem s Tachova
3. srp 2010 v 10:20  • Odpověz
Ahojky holky, tak se zase hlásím.
V sobotu jsme zvládli naší krásnou svatbu, tak je už ze mně mladá paní :wink:.
Jak se tu všechny máte?
3. srp 2010 v 10:22  • Odpověz
Všechny vás zdravím, hlásím se po delší době. Dnes jsem konečně dostala průkazku a vše je prý v pořádku. Jen je mi trochu divné, že mi ještě ani jednou nebrali krev, prý až příště, což je za měsíc a to budu v 17tt.

Jinak vítám všechny nově příchozí...

damaska...přeji ať jste spolu šťastní a vydrží vám to na věky :slight_smile:
3. srp 2010 v 10:47  • Odpověz
@dress děkuju.

Mě čeká na konci spna 3D ultrazvuk, jen mi nějak roste břicho a už to na mě každý pozná a to končím 3. m.
3. srp 2010 v 11:14  • Odpověz
@damaska, moc gratuluji a přeji v manželském životě hodně štěstí a lásky. No, jo @chrobaček, ale já jsem schopná se ve 12 nacpat znovu, teď jsem si dala nektarinku, tak budu obědvat až kolem druhé, doufám :grinning: . Holky, já vám závidím, že už jste tak daleko, mám pocit, že to vůbec neutíká. jsem šíleně netrpělivý člověk, který musí mít všechno hned a na nic nečekat, tohle se urychlit nedá, už se těším na odpoledne, dám pak vědět, držte palce.papa
3. srp 2010 v 11:27  • Odpověz
ahoj holky,
jeee damasko....gratuluju ke svatbě a přeju hodně hodně štestí a spokojenosti v manželství :wink:

lumpajda....a já mám pocit že to letí strašně rychle
3. srp 2010 v 11:42  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
u nás se už spinká, noc zase stála za to a budík v 5.30 :pensive: .
navíc prší, tak jak jsem se nadlábla nejraději bych zalomila také :grinning: .

@sabcav :slight_smile: ..jj, ty 3 jsou prostě děs.s matýnkem to mlátí hlava nehlava a já jsem na pokraji infarktu :grinning: .
my bydlíme v bytovce...hotový děs :angry: ..ty stěny jsou nejspíš papírové a o lidech tady ani nemluvím.je tu celkem 12 bytů a jsme jediný barák, který ještě není zateplený, panstvo se neumí domluvit :sweat_smile: ..fakt elita :rolling_eyes: . už se těším až odtud vypadneme :wink: .dokonce nám tenhle byt nabízeli ke koupi, ale to teda ani omylem..navíc 3 patro bez výtahu je taky lahůdka :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

@mamina1235 :slight_smile: ..ahojky a moc gratuluji :dizzy_face: !

@yfka30 :slight_smile: ..tak to je páťa dobrý, my bychom se nejspíš museli odstěhovat :sweat_smile: ..matýnka totiž vzbudí i kilometr vzdálená moucha :frowning2: :grinning:

@zzf :slight_smile: ...gratuluji a hlavně klid :dizzy_face: .
ano stát se může všechno, ale proč na to myslet a ještě to přivolávat :wink: .

@jandalinka :slight_smile: ...na to co se může všechno stát raději ani nemyslím..nám se stal stejný příběh, ale kdybych se měla jen klepat a nervovat, tak jistojistě potratím :frowning2: .
nejhorší je, že když už mimi držíte v náručí..začnete se zase bát aby bylo v pořádku, zdravé atd...zkrátka neustálý strach :sweat_smile: .nikdy nic nekončí :grinning: .

@lumpajda :slight_smile: ...jejda, tak si mimíska pěkně prohlédněte a užijte si to :dizzy_face: !!!

@majucha :slight_smile: ..ahojky a gratuluji :dizzy_face: !
no co no, hezké bříško :wink: ..to víš, už to není jako poprvé :grinning: ...já už si také připadám bříškatější, i oblečení je malinko těsnější, ale teď nebo za měsíc :wink: ... :grinning:

3. srp 2010 v 11:50  • Odpověz
pokračování :sweat_smile:

@ferrari :slight_smile: ..radím zakoupit kojící polštář! na spaní s bříškem k nezaplacení :wink: .

@damaska :slight_smile: ...veliká gratulace mladá paní!!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@dress :slight_smile: ..tak to ti asi budou dělat rovnou trippletesty :fearful: ...to by tak vycházelo..teda zase nevím jestli jsi nebyla na tom scren., ale minulý dr. mě poslal i na scren a dělal i ty testy v 16tt :sweat_smile: .
krev mi brali teď poslední ko-11tt.všude to dělají jinak :wink:

@lumpajda :slight_smile: ...mně se to s matýnkem taky hrozně táhlo, ale teď mi to letí, nějak nestíhám se zabávat sama sebou :sweat_smile: .a to jsem taky hodně netrpělivá :wink: .
ale neboj...já v minulém těhu chodila na jiné stránky, tam jsme dělali ''tabulku'' kdo bude kdy rodit a ač jsem měla termín zhruba tak v polovině ostatních, nakonec jsem rodila myslím druhá :grinning: .ono tři týdny sem nebo tam :wink: .
nejhorší to pro mě bylo na konci těhu...to bylo nekonečné a měsíc mi přišel jako rok :sweat_smile: .

3. srp 2010 v 11:59  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat ? Diskuze je sice už rozběhlá, ale snad to nebude vadit. Na záčátku se píše něco o pražské diskuzi ? Tu jsem nenašla. Existuje ještě ?
3. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz
@ined Paťa je takhle zvyklej už od mala, přes den býval se mnou v obyváku, kde hrála telka a taky pes když zaštěkal, tak to s ním nehlo :confused: ...nechtěla jsem dopadnout jak tchýně, ta když dávala svýho syna (3roky) spát, tak člověk se bál i dejchat, aby ho nevzbudil :unamused: ... tohohle jsem se chtěla vyvarovat takže u nás neexistuje žádný takový "pšššt ticho malej spí".. :slight_smile:
3. srp 2010 ve 12:27  • Odpověz
@ani08 :slight_smile: ..ahojky a gratuluji! :slight_smile:
o pražské diskuzi nevím :sweat_smile: ...tak daleko jsem asi nebyla :grinning:

@yfka30 :slight_smile: ...no víš, my bydleli 9 měsíců v garsonce-27m čtv., takže na hluk by měl být zvyklý taky, ale prostě je takový typ..má lehké spaní, je asi citlivý..prostě nevím proč.já se od začátku snažila při jeho spánku dělat vše..nebo skoro vše.spinkal i u tv, ale co začaly růst zoubky..cca od 5m je to konec.budí ho vše :frowning2: .
3. srp 2010 ve 12:46  • Odpověz
@ined77 no je to fuk, kdy ten pupík vyskočí, jen se bojím, jak budu vypadat na konci :grinning: s mojí vejškou budu asi opravdu jako balónek :sweat_smile: :grinning: minule jsem si to velký bříško skoro "neužila", tak jsem fakt zvědavá jak to bude vypadat tentokrát :sweat_smile: :slight_smile:
@damaska taky gratuluju ke svatbě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

mě to teda taky utíká rychleji než poprvé, předtím se to doslova neskutečně táhlo, teď to sice není nějakej fofr, ale určitě nestíhám počítat každej den :grinning: já teda nespěchám tentokrát, minule jsem se fakt nemohla dočkat a nakonec to bylo tak brzo, že jsem nestihla zírat :unamused: tak teď bych si to ráda vychutnala celý tedy :sunglasses: spíš bych už chtěla mít za sebou ty důležitý kontroly, na ty jediný se moc netřesu teda no :rolling_eyes:
3. srp 2010 ve 13:12  • Odpověz
@majucha :slight_smile: ...jejda, tak se dívám, že holčička vykukla na svět opravdu brzy :fearful: .
matýnek se narodil v 37tt a ty tři týdny mi pak chyběly dost :grinning: .
tak hlavně ať nám testíky dopadnou dobře a zbytek těhu uběhne v klidu a bez problémků :wink: :slight_smile: .
3. srp 2010 ve 13:25  • Odpověz
@ined77 Děkuji.
3. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz
Ta zmiňovaná pražská diskuze je myslím ve stálých diskuzích nebo tam někde.
3. srp 2010 ve 13:30  • Odpověz
Tak já mám bříško už docela velký. Rozhodně větší než jsem měla poprvé v téhle době. To bříško by mi ani tolik nevadilo, ale děsím se těch kil. Dost mi jich totiž z prvého těhu zůstalo. :frowning2:
3. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat?
Jsem teda taky z Prahy a pražskou diskuzi jsem nenašla...a ani po ní nějak zvlášť netoužím teda :slight_smile:

maju: ty taky s bříškem? Jsem si nevšimla :slight_smile:
3. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz
Já to nemyslela tak, že musím do pražské diskuze, spíš jsem si myslela, abych nepřekážela. :wink:
3. srp 2010 v 15:12  • Odpověz
autor
Jéé holky, jsem ráda, že tady postupně vidím nové duše. Já včera o půl deváté večer snědla lečo, nato jsem si dala meloun a ve finále jsem to celé zapila mlékem a šla spát a jak mi bylo doře :grinning: jjinak já jdu příští úterý k dr, prý mi dá průkazku a objedná na další vyšetření, tak uvidíme.
3. srp 2010 v 17:44  • Odpověz
@ined77 no jo no, tentokrát to určitě dopadne líp :wink:

@mysojc ahoj Peti, už je to tak :grinning: máme to v celku zase na stejno jak jsem koukala na fb :wink: ale já to ještě nehlásila hromadně, jen Lenka a Pavla to vědí :slight_smile:
3. srp 2010 v 17:49  • Odpověz
Ahojda :slight_smile:
Dneska jsem byli na krev v nemocnici , kvůli tomu creeningu, za 14 dní jdu na ten ultrazvuk, tak jsem zvědavá a zároveň se bojím aby bylo vše ok.V čekárně se krásně ozývalo srdíčko jendoho mimiska asi z UTZ a až v pozadí byla slyšet nějaká hudba, bylo to krásné :slight_smile: :slight_smile: K Dr. jdu až 26.8. Jsem se dneska budila od půl 4, jsem myslela, že mě trefí, jak mi zazvonil bobík, zrovna ve chvíli kdy jsem usnula :pensive: . Musím zaklepat, ale už mi nějakou dobu debylo zle a ani nejsem tak moc unavená, možná to bude ale tím, že mám dovču a celý (skoro :wink: ) den se válím a čitám si.

Náš úplně první dudlík :grinning:
3. srp 2010 v 18:24  • Odpověz
ahoj holky, muzu se pridat? predbezny termin mame zatim na 10.3.2011 a bude to nase treti miminko :slight_smile:

@majjka24 diky :slight_smile:
3. srp 2010 v 18:35  • Odpověz
majatob nemáš vůbec zač:slight_smile:
3. srp 2010 v 18:36  • Odpověz
@majatob jsem se koukala na tvoje fotečky, moc krásné dětičky, gartuluju :slight_smile:
3. srp 2010 v 18:37  • Odpověz
@majjka24 dekuju :slight_smile: a taky gratuluju k tehotneni :grinning:
3. srp 2010 v 18:40  • Odpověz
@angelina987 :tak to je nášup tedy :stuck_out_tongue_closed_eyes: na večer :sweat_smile: .Já poslední dobou zjistuji,že mi je k večeru nějak divně a tak se najím,pak ještě,ještě,pak večer nemůžu usnout a v noci je mi zle :zipper_mouth: .
3. srp 2010 v 19:28  • Odpověz
@majatob :tak to je rychlost po skoro půl roce znovu těhotná,tak to je obdivuji :wink: .A třetí mimčo bylo plánované?Já začínám pomalu přemýšlet,jak zvládnu dvě,ale je už dobrý,že Elis je rozumnější,bez nočníku,umí mluvit a to snad půjde snáze :wink:
3. srp 2010 v 19:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.