• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
u nás se spinkalo 3h...já jsem zavřela oči asi na 30 minut :slight_smile: .
teď je malý s tatínkem venku a mě čeká hááálda žehlení :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: .

@sabcav :slight_smile: ...děkujeme :slight_smile:
to je u nás častý jev, že se brečí pro kdo ví co :sweat_smile: ...to ví a to ještě možná jen ty dětičky :grinning: .
no ono mu je asi i trošku zle, takže se na dietce drží i sám :frowning2: ...dokonce ani neoxidoval při našem obědě, což je teda hodně co říct, protože jinak on je jako kyselinka, zvlášť když jde o maminčino jídlo :grinning: .
já si podle něj i dávám někde pití, tak aby to mohl :sweat_smile: .

@dress :slight_smile: ...no ony ještě neskončily úplně, ale myslím to tak, že už nevstávám každé ráno jako s kocovinou :sunglasses: :grinning: .
zle mi bývá docela večer, ale to už taky únavou z celého dne a hlavně z těch našich nocí :frowning2: .
já jsem ještě co je matýnek na světě nespala noc v kuse :sweat_smile: ...max ty 4h :unamused: ...normálně to za podpory kafe docela v pohodě zvládám, ale teď v těhu je to těžší.ono tělo si zvykne na hodně, ale mimísek chce odpočívat asi :grinning: .
no v důchodě to dospím :wink: :grinning:

tak jdu na to žehlení :sunglasses: ...páááá a ať je všem těhulkám,mimískům a dětičkám krásně :dizzy_face:

@ani08 :slight_smile:
@sabcav :slight_smile: ....taky jsem si oddechla, že je tam jen jeden brouček :sweat_smile: .a stejně..při prvním bych to brala jinak, ale s tím naším zlobidlem...jéééééééé, ani si to raději nepředstavuju :grinning: .no ale co by člověk nadělal :wink: a co teprve takové trojčátka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :astonished: :grinning: ....jůůů, fantazie už mi jede na plné obrátky a hledám vhodnou větev :grinning: :grinning: :grinning: (nejapná legrace..pro citlivější povahy :wink: )
4. srp 2010 v 16:28  • Odpověz
@majucha jo tak :slight_smile: No to je fajn, tak na kdy máš teda termín? Já pokud to je podle MS tak na 18.2., ale spíš dýl :slight_smile:

@majatob teda vy jste to s tím třetím vzali nějak hopem, ne? To byl záměr??? :wink: :wink:

Jinak holky o bříšku mi ani nemluvte, zatím je rozkydlý, ale zatáhnout už teda nejde, protože jsem tlusťouš tak jako tak...tak se musím hlídat a nežrat večer teda. Je to ale hrozný trápení :slight_smile: :wink: :wink:
4. srp 2010 v 17:30  • Odpověz
@ined77 koukám, že máš prvního prcka stejně starýho jako je naše Andulka :slight_smile: Taky je to takový dráče? Vzteklý? Naše mladá se učí právě na nočník a dneska se jí podařilo nám počůrat klavír. vylezla po křesle a za chvíli křičí "čůala"....Jestli mi z ní nehrábne...
4. srp 2010 v 17:32  • Odpověz
Ahojky, tak já se taky přidám.. Jsem z Rajhradu u Brna a termínek mám 3.února. Už se nemůžu dočkat :slight_smile: jUž jsme byli na NT + a musím raději ještě na jedny odběry, ale vypadá to že to bude dobré.
4. srp 2010 v 17:50  • Odpověz
Ahojky, tak já mám termín porodu 12/3/ u lékaře jsem byla už 2x, měla jsem nějaké problémy. Teď už je ale vše v pořádku, máme první fotečku fazolky, jako důkaz pro tatínka a srdíčko nám hezky "buší", vel. 1,73cm odpovídám 8+1. Jo a jinak já jsem z Kralup nad Vltavou
4. srp 2010 v 17:56  • Odpověz
Teda to bude dobrej rozstřel tady...celý dva měsíce :slight_smile: Ale o to to bude zajímavější :slight_smile:

Já jdu k dr. až příští tejden, na jednom utz jsem už byla, bylo srdíčko a fazolka. Dneska je to 10+5. To prej bude nějaká krev a utz. Dělaj se pořád tripply?
4. srp 2010 v 19:44  • Odpověz
@mysojc podle ms mám 22.2. a podle utz v 9tt to o den vychází, ale uvidíme příště jak prcek vyroste a co se dozvíme :slight_smile: jinak my jsme s nočníkem doma víceméně v pohodě, občas se nepovede, ale poslední měsíc spíš vyjímečně, co je ale horší je spaní nebo když jsme venku, to jí prostě hlava nebere, že by taky nemusela mít plínu a spolíhá, že jí má, takže každej pokus je marnej :rolling_eyes:

@mufla2 teda dvě, to je mazec :grinning: ale je to super, s dvojčátkama je na začátku záhul, ale pak o to víc srandy :wink: já bych je na poprvé taky i brala, ale nakonec jsem byla dost ráda, že tam bylo jedno, teď už jsem se bála od začátku, že by tam mohly bejt dvě, zato MM si to přál i teď, to bych mu dala :grinning: :grinning: :grinning:
4. srp 2010 v 19:49  • Odpověz
@mysojc jé tak já jsem podle toho posledního utz dneska 10+6 :slight_smile: kdy jdeš? já mám ve čtvrtek poradnu a v pátek utz na screening, tripply se dělaj :unamused: ale to bude až při příští kontrole pravděpodobně
4. srp 2010 v 19:55  • Odpověz
@dress no teda, to me dr. prevezl:o)
4. srp 2010 v 19:58  • Odpověz
@majucha no vidíš, mě něco říkala o nějakejch duo testech nebo tak něco. Tak třebas je to to samý, jen se to jinak jmenuje. 10.8. je v úterý...a když tak přemejšlím, tak by to na ty tripply sedělo, dělaj se ve 12tt, ne?
4. srp 2010 ve 20:13  • Odpověz
@mysojc ten první kombinovanej je krev + utz, tripply jsou jen krev a jsou až 15-17tt
4. srp 2010 ve 20:16  • Odpověz
@majucha jo aha, no tak jdu teda na tu krev a utz. :wink: No tak to budem mít děťátka teda stejně starý...pořád beru Mišku jako zářijátko, i když si trochu pospíšila :wink:
4. srp 2010 ve 20:55  • Odpověz
holky, díky za odkazy.....ale dříve si tady holky do fotek dávali takový odkaz, kde po přihlášení stačil zadat den poslední menstruace a ukazoval se plod, jak roste, jak je velký a kolik zbývá dní do porodu a samo se to upravovalo podle dní.
Jinak mě pořád trápí nevolnosti, když se najím, tak je to dobrý....ale jestli budu takhle jíst, tak budu vypadat strašně....doufám že už to brzy přestane. Doma mi říkají, že až to přestane, tak pak začnou ty chutě....okurky se šlehačkou apod....:o)
holky co špiníte, vůbec na nic nečekejte a mazejte k doktoru ať vás prohlídne a nechte si napsat prášky proti krvácení a hlavně opravdu jen ležet, ležet a ležet :O(....držím palce ať je to dobré.
4. srp 2010 ve 21:14  • Odpověz
Jsem trosku znechucena. Videla jste nektera ten porad na Prime od 20hod. Myslim, ze se to jmenovalo "Kez by jsme nemeli dite" ci tak nejak a byla to 1,5h rozhovoru s ruznymi matkami, ktere tam porad dokola rikali, jak zivot s po narozeni ditete je hrozny a jak kez by nemeli dite atd. Dost sileny :rolling_eyes:
4. srp 2010 ve 22:48  • Odpověz
@jitule ten pořad mne upoutal už svým názvem, když jsem ho viděla v novinách a tak jsem se na něj schválně nedívala, neb jsem něco takového čekala. Koukla jsem se na kousek Slunce seno a do devíti jsem stejně usnula.
@charlizet na koníkovi jsem teprve chvilku, ale podle toho, jak to popisuješ, tak asi myslíš metříky. Pokud to ale chápu správně, tak ty na koníkovi nejdou, na emiminu a baby-cafe si je holky kopírují do podpisu a pak se jim to ukazuje pod všema jejich příspěvkama, něco na ten způsob se dá najít třeba tady http://tickers.baby-gaga.com/ možná když se tím proklikáš tak i tady http://tickerfactory.com/ něco najdeš, a tu http://lilypie.com/Pregnancy.php a možná i tady http://www.babysfirstsite.org/newtickers/tickergateway.php je těch stránek moc.
5. srp 2010 v 06:57  • Odpověz
Ahoj holky, i já vítám nové tváře:slight_smile: jsem ráda, že je nás čím dál tím víc, to je dobře:slight_smile: Nevíte, kdy se dělá další ultrazvuk po 12 týdnu, až v tom dvacátym? A kdy se chodí na 3D?
Jinak ty nevolnosti Vám nezávidím, mě bylo špatně jeden jediný den a byl to fakt hnus. Od tý doby v pohodě, zatím si to těhotenství akorát užívám:slight_smile:)
5. srp 2010 v 08:43  • Odpověz
Dobré ráno. Já bych měla jít na 3 D v 15. týdnu, doktor říkal, že to už je všechno krásné vidět, a další velký ultrazvuk v 20 tt
5. srp 2010 v 09:23  • Odpověz
@mistinka no musí se dělat ve 20tt, ale většina doktorů ho dělá i kolem toho 16tt když máš poradnu, myslím, že když si řekneš, tak tě neodmítne :slight_smile:

@mysojc i my se pořád a rádi :slight_smile: řadíme k zářijátkám i když narozeniny jsou v září vždycky už dávno za náma, oni to stejně i doktoři do těch dvou, tří let pořád počítají na dvakrát na skutečnej a korigovanej věk, někdy v tom mám dobrý zmatky, když se mě někdo ptá, kolik jí je :grinning:
5. srp 2010 v 09:31  • Odpověz
Ahoj holky :wink: .Hlásím,že jsem po sceeningu-negativní a mám krásné fotečky(až přijdu na to,jak to sem dát,tak dám) :slight_smile: a nechala jsem si udělala i DVD s mimiškem a pohlaví mi řekl na 99%-kluk :wink: ,Jsem štěstím bez sebe,i když jsem čekala další holčičku :sweat_smile: ,ale hlavně at je zdravé :slight_smile:
5. srp 2010 ve 12:43  • Odpověz
@jandalinka Gratuluju k negativnímu screeningu a ke klukovi:slight_smile:)) Mě pohlaví neřekli, že prý to ještě není vidět, až tak za měsíc:/ a to jsem tam byla 13+4...syčáci:slight_smile:
5. srp 2010 ve 12:47  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak u nás vše stejné :slight_smile: .matýnek už plakal, tak honem zkusím dočíst a reagovat :wink: .

@lorrinnka :slight_smile: ...ahojky a gratuluji! :slight_smile:

@mysojc :slight_smile: ...ty našeho chlapečka znáš? :grinning: jj, je to stejné...ale to asi všude...období vzdoru spojené s růstem zoubků..opravdu mňamka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

@lentelka :slight_smile: ...ahojky a gratuluji! :slight_smile:

@charlizet :slight_smile: ...s odkazem taky neporadím, bohužel, ale zní to super :slight_smile: .
s tím špiněním..jako jasně, jít raději k dr. a tak, ale...ani věčné ležení nezaručí úspěch. jde o to spíš se nepřemáhat a být v klidu :wink: .

@jitule :slight_smile: ..jj, já jsem se dívala a celkem jsem se nasmála :sweat_smile: ...nevím co čekaly :fearful: ..hlavně ta těhulka mě ''pobavila''..prý dítě hnd do vlastního pokoje, že s nimi spí pes a kočka :astonished: ...mazec :sweat_smile:

@mistinka :slight_smile: ...jj, pak je velký utz ve 20tt. na 3D je to myslím o domluvě s dr. :wink: .
taky si to těhu začínám užívat :slight_smile:... jen kdyby toho spánku mohlo být víc :grinning:

@jandalinka :slight_smile: ..posílám velikou gratulaci!!!!! :dizzy_face:
už to chci mít také za sebou :slight_smile: ...jdu příští středu :slight_smile:
ce se týče fotek...položím na stůl, nafotím a vložím do fotek..z těch je pak nahraju sem :wink: .
koumej, už se těším :slight_smile:

5. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz
@mysojc :slight_smile: ...kolikátého je andulka narozená? :slight_smile:
5. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz
Hezký den :slight_smile: , u nás se to chystá na déšť :frowning2: , tak jsme dopo upekli buchtu a rychle ven na hřiště :slight_smile: . Andí byla spokojená, po dlouhé době tam nebyla sama :dizzy_face: , byl tam asi o 3 měsíce starší chlapeček a docela se i kamarádili, že by ženich :grinning: ? Večer musím spáchat nějakou kuřecí směs na zítra, přijede manželova sestřenka, naštěstí se teda ohlásila aspoň den předem, abychom se jí nelekly a měly pro ní vařeno :slight_smile: . U nás večer bez problémů, malá konečně usnula po několik dnech bez řevu a asi ve 20,15 :dizzy_face:. Sice v tv nic nebylo, ale ten klid po těch prořvaných večerech byl úžasnej...tak snad jí to vydrží i nadále :pensive: :slight_smile:.

@jandalina velká gratulace ke kontrole :dizzy_face: a tak tedy chlapečka, jo? Manžel mi včera smetl ze stolu Terezku :cry:, takže u nás bude mimís Martin nebo Barborka :slight_smile:. já fotky z utz naskenuju, zmenším v "office picture manager" rozlišení a nahraju jako klasickou fotku z digitálu :wink:.

@lentelka vítej :slight_smile:

@jitule já na ten dokument nekoukala, mě už naštval jen ten název :angry:

@ined77 jj, období vzdoru a zubů :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , u nás momentálně letí: mamíííí cíííííí, mamíííííííí necíííííííí, mamííííí dejjjjj :grinning: . No my jsme taky teoreticky mohli mít trojčata, při tom posledním ivf pokusu, ze kterého je Andí, tak jsme to riskli a dali 3 embryjka. "Naštěstí" se chytila jen Andrej :slight_smile:. Na druhou stranu bych neměla to srdce dát některé pryč a navíc bych se dost bála...známá čekala po ivf taky trojčata a nedopadlo to dobře :cry: :pensive:.

@mistinka pojišťovna myslím hradí za těhu (nerizikové) 3 utz: mezi 10-12 týdnem, pak okolo 20,tt a pak okolo 30.tt, ovšem jak je to v praxi netuším, jsem riziková, můj dr. mi utz dělá pokaždé )takže co týden či co 14 dní) a navíc ještě budu chodit na genetiku a od přespříštího týdne rovnou i do rizikové poradny :sweat_smile: .

@lorrinka vítej :slight_smile: . Vy už pohlaví víte? Koukali jsme do pasu, že tam máš Simonku :wink:?

@mysojc počůrat klavír :confused: :grinning: ? My dnes měly den D, Andí se posadila poprvé sama na nočník (k čemu je nočník chápe, když jí tam vysadím a chce se jít, tak se vyčůrá :wink: :sunglasses: ) a dokonce se i vyčůrala, akorát si nějak zapomněla sundat tepláčky a spoďáry :grinning: , ale i tak jsem jí pochválila:wink: .

@charlizet nebo to na rodině, ty odkazy? :confused:
5. srp 2010 ve 13:56  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím všechny. Koukala jsem, že je nás čím dál víc. A už taky nejsem služebně nejmladší :grinning: . My už máme za sebou 1. kontrolu také. Všchno je v pořádku, srdíčko buší, tak jsem se na chvíli uklidnila a o víkendu se to chystáme říct rodičům. Tak jsem na to docela zvědavá. Naši asi budou v šoku, ale myslím, že příjemným a manželovo rodiče - nevím, švagrová čeká miminko v lednu a my o 2 měsíce dýl. :grinning: No holt si musí zvykat, že to máme vždycky skoro nastejno - loni jsme měli svatby v rozmezí 3 měsíců, takže jen si tchýně vydechla, začínala nanovo.

@sabcav... jezdíš na genetiku do Plzně? mě totiž doktorka nabízela, ať si do příště rozmyslíme, jestli ji budeme chtít - což určitě jo, ale nevíš, jak dlouho se čeká na objednání??? Chtěli bysme totiž jet v září ještě na dovču a já jdu na kontrolu 24.8., tak abych věděla na kdy si jí naplánovat.

Tak zatím pa pa, jedu dom :sweat_smile:
5. srp 2010 ve 14:30  • Odpověz
@mistinka já mám nějaký papír od doktora, kde mám ty utz od pojišťovny taky napsané tři, jak zmiňovaly holky, nicméně můj doktor mi dělá utz pokaždé a to riziková nejsem. Jenom za fotku si doplácím 50 Kč, když chci vytisknout.
5. srp 2010 ve 14:37  • Odpověz
@amazonegirl jj, jezdíme - teda budeme jezdit, né na Bory, ale k lošanům:

http://www.genetika-plzen.cz/

na objednání počítej tak ty 2-3 týdny+-, objednávají na 13. týden (pokud chcete na ten nt screening, stojí 1000,-), s Andrejkou jsem šla 12+něco (teď se nemůžu podívat do papírů, zvíře nahoře spí), a teď půjdu 23.8. (to budu 12+3).

@xovicka jj, taky máme fotečku za 50,- :wink:
5. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz
Já se tu kochám pokojíčkama:
http://www.detskydesign.cz/index.php?cPath=43&page=1&sort=3d

jsou naprosto úžasný :dizzy_face: , teda až na ty ceny :confused: :unamused: :angry: :frowning2: :cry: , ty co se mi líbí, stojí od 50 do 70 tisíc :rolling_eyes: , na což teda fakt nemáme...máme limit tak 20-25 včetně postýlky :wink:
5. srp 2010 ve 14:46  • Odpověz
Ahojky holky. Právě sem přišla od doktorky, tak Vám to sem musím hned napsat:
Vše se umoudřilo. Miminko je jedno!! Druhé "zaniklo". Uz sem se s tim smířila a těšila se i na ty dva prťousky.Takhle mi to příroda neskutečně ulehčila!! Seběhlo se i pár věcí "doma" a nevím,jestli nakonec nezůstanu s mrňouskem sama. Dva prťousky bych sama nezvládla, neutáhla..
Strašně moc chci hlavně poděkovat Fanon a Gabče, moc ste mi během těch 14 dní pomohly!! Díky moc!!
A poslušně hlásím 8tt+4 Termín: 13.3.2011 :slight_smile:
Mám krásnou fotečku zahnutého rohlíku :slight_smile:))
5. srp 2010 v 15:07  • Odpověz
Ahoj, jak je dnes? Ja jsem az ted dostala neco do zaludku co tam zustalo, mela jsem asi nejvetsi nevelnost a to melo pry koncem 3 mesice skoncit, fuj. @ined77 - presne tak, to jsem nevedela jestli se smat nebo ji profackovat, kdybych ji videla nazivo. @sabcav - dobre si delala. A diky za tip na pokojicky, jsou moc pekny. Jeste mit ten pokoj na to. Bydlime na u centra v pudnim byte a budeme resit, jestli se nam tu vubec vejde postylka :confounded: A co teprve to, ze je to 6 patro a vytah vede jen do 4 a pak tocive schody, to bude posilovna s kocarkem :slight_smile:
5. srp 2010 v 15:20  • Odpověz
@mufla2 teda to jsou zprávy, no nakonec možná dobře, že bude jedno, příroda ví co dělá, je fajn, že to bereš takhle a jestli je to u vás ještě nějaký divoký... :frowning2: každopádně jsi statečná, drž se :slight_smile:
5. srp 2010 v 15:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.