• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
Dobré ráno všem :slight_smile: , my už jsme byli na nákupu a teď jdeme rychle vařit - uděláme ty knedlíky a pak na písek :slight_smile: .
Vítám nové tváře :slight_smile:
@gigi2 :držím palce na kontrolu :slight_smile: .
2. črc 2010 v 09:58  • Odpověz
Holky, taky je Vám tak šíleně? Tady ráno spadlo pár kapek a je to venku jak v sauně a to mi vůbec nedělá dobře.
2. črc 2010 v 10:10  • Odpověz
Ahojte tak dneska je fak šíleně dusno =( první UTZ se nám už blííží a já se nemůžu dočakati :grinning: jinak mě začali mírně pobolívat bradavky jinak nemám žádné těhu příznaky :wink: a jak se cítíte vy ?
2. črc 2010 v 11:52  • Odpověz
Ahojky holky, tak jsem z kontroly zpět v práci. Srdíčko máme! :dizzy_face:
2. črc 2010 ve 12:03  • Odpověz
Damaska gratuluji k srdíčku :dizzy_face:

Mně je blivno a motá se mi hlava a spala bych, ale malou ke spánku nepřekecám :unamused:
2. črc 2010 ve 12:29  • Odpověz
@majka07: děkuju :wink:
No uvažujeme, že to zítra odtajníme tchánovcům. Skorotchýně, je už celá nešťastná, že pořád jezdím k doktoru, tak jí nechceme přidělávat starosti, jen samé radosti. Co myslíte?
2. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz
@damaska gratulka k srdíčku :dizzy_face: . Já bych to asi řekla :wink: . My to museli vyklopit hned první večer po duchu, pže mě doktor chtěl okamžitě vidět a tahat v 9 večer (ordinuje od 15 do 22) utahanou a rozespalou Andrej k dr. se nám nechtělo, tak šla tchýně hlídat, díky bohu, že mám takovou hodnou tchýni :slight_smile: .

Ad příznaky, občas se mi napnou prsa a je mi na zvracení při vaření a hlavně krmení malý, nějak nemůžu vydejchat ty její zeleninový polívčičky atp. :slight_smile: . No a před chvílí jsem si kousla do brumíka a po chvíli mi bylo pěkně ouvej, tak už vím, co určo nejíst :confounded: .
2. črc 2010 ve 13:44  • Odpověz
No, moje přiznaky. Dneska to musím zaklepat, nevolnost skoro žádná, jen trochu ráno, ale mám hrozně bolavá prsa, úplně snad nejvíc od té doby co jsem zjistila, že jsem těhu.

Tak jsem zítra zvědavá na tu reakci babičky a dědečka - to víte 1 vnoučátko :wink:
2. črc 2010 ve 13:47  • Odpověz
@damaska tak si to hezky užij :dizzy_face:. U nás to ví tchánů a švagr a 2 kamarádky. Já jsem taky zvědavá na reakci našich, děda-můj táta bude moc rád, ale od mámy si asi něco vyslechnu :cry: :unamused: :angry: :rolling_eyes: :zipper_mouth: :confounded: , že proč tak brzy po Andí a proč vůbec sourozenečka :confused: , snad to nějak stráví a netrefí jí šlak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2010 ve 13:59  • Odpověz
autor
@damaska já bych to po mé zkušenosti neříkala, počkala bych až po 12tt, ale to záleží na tobě :slight_smile:
2. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz
autor
Ahojky, vítám nově příchozí a gratuluju ke kontrolám.Já mám dneska depku jaK KRÁVA jsem tlustá jak prase - moje sestra mi rekla, at uz nezeru a ja tu jen brecim. Manza mi rekl, ze ona ale nevi, ze jsem tehotna, mam bricho jak balooon a nic neoblecu, vse je mi tesne :frowning2: :frowning2:
2. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz
Krásné sobotní ránko, děkuiji za rady ohledně jídla, to jsem vůbec netušila, tak takové ty klasické špatné věci - to je celkem jasné. alkohol i cigarety mi ted smrdí, takže no problém:slight_smile:ale i kdyby ne, tak to nestojí za to - riskovat :sunglasses:
Jinak kys.listovou papkám už nějakou dobu, mám ji zásobu doma - segra dělá v lékarně :wink: To mi taky doporučil dr, ale jinak nic, není zastáncem vytamínů, spíš takové zdravého živ.stylu. ale u něho jsem byla na klas. kontrolu jěště než se nám to konečně povedlo :grinning: Jinak jěště něco důležitého co bych měla nebo neměla??? je to naše první, fakt nemám vůbec tucha. Děkuji všem předem za všechny informace :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2010 v 11:11  • Odpověz
Jak tak čítám další příspěvky, tak u nás to taky nikdo neví, krom 2 známých, a taky uvažujem, že to řeknem až po 12 tt, pokud bude všechno tak jak má, radši. Všichni s toho budou nadšení to vím určitě, bude to PRVNÍ v mnoha příbuzenských vztazích.
Depku jsem měla včera, mám trauma, že budu tlustáááá, což jako určo jo, ale že to nedám dolů :angry: :confounded: :cry:
3. črc 2010 v 11:19  • Odpověz
autor
@majjka24 Jééé tak to jsem ráda, že nejsem sama :grinning: buď v klidu, za chvilku jak mi manža řekl, budem lítat okolo mimi, tak půjdou kila dolů ani nebudem vědět jak :wink:
3. črc 2010 v 11:48  • Odpověz
Ahoj.Přidávám se k tomuto tématu.Mám termín v únoru.A jak tak čtu,jak tu rozebíráte kila,tak já při prvním dítěti vůbec netušila,že jsem těhotná,co se týče mé váhy,a poznala jsem to až kolem 7.měsíce,když jsem kupovala těhotenstké volnější věcičky.Ale tentokrát je to děs :frowning2: .Jakmile jsem se dozvěděla,že jsem těhotná,tak nyní v 9.týdnu mi připadá,že přibírám každým dnem..Roztahuji se do boku :grinning: a oblečení je mi pomalu malé,nevím co se děje....ale prý to je vždy,když se čeká chlapeček.Tak uvidíme :wink: .
A jinak musím říct,že v tomto vedru je mi špatně od žaludku celý den a nejen ráno.Ale nezvracím,takže další příznak chlapečka :wink:
3. črc 2010 ve 12:40  • Odpověz
@jandalinka Ahojki, jak tak píšeš, tak u nás to taky vypadá na to silnější pohlaví:slight_smile:Kolegyně taky říkaly, že když ti vadí hodně některé pachy, takhle ze startu, tak to prý taky bývá chlapeček :wink:. No uvidíme, necháme se překvapit, hlavně aby ten pidi člobrda byl zdravý :grinning:

3. črc 2010 v 15:00  • Odpověz
autor
Kde jste kdo?? :astonished:
5. črc 2010 ve 20:21  • Odpověz
já tu jsem :wink:
5. črc 2010 ve 20:22  • Odpověz
autor
@alienka24 co nového? jak ti je? všechno v pořádku? Už jen zítra volníčko a ve středu šupky dupky dopráce, ale aspon bude krátký týden :wink:
5. črc 2010 ve 21:11  • Odpověz
Já tu jsem taky =) kdo všechno už má první UTZ za sebou ?
5. črc 2010 ve 21:28  • Odpověz
dobré ránko holky, no tak já jsem i dneska v práci a je mi teda děsně :frowning2: holt mám ted tyhle stavy ob den :stuck_out_tongue_closed_eyes: no ale od zítra budu mít 6 dní volno tak si snad odpočinu
6. črc 2010 v 09:22  • Odpověz
autor
@deniska9191 já ještě nemám, půjdu až za cca 2 týdny, teď je ještě brzo
6. črc 2010 v 10:06  • Odpověz
autor
@alienka24 no vidíš, tak to uteče jak voda a odpočineš si :wink:
6. črc 2010 v 10:07  • Odpověz
no hlavně musím přežít dnešek do devíti v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je základ :wink:
6. črc 2010 v 10:09  • Odpověz
U nás to na kontrole nedopadlo, srdíčko přestalo tlouct.Pokud bychom chtěli další pokus, tak už jen IVF,přirozeně už nelze.
Tak vám všem přeji ,ať je vše v pořádku a brzy si užíváte svých miminek. :dizzy_face:
6. črc 2010 v 10:10  • Odpověz
gigi.....moc mě to mrzí :frowning2: a víš příčinu proč se to stalo a musíš jít na revizi?
6. črc 2010 v 10:24  • Odpověz
@alienka24 Doktoři říkali, že se to v tom prvním trimestru zjistit nedá, proč se to stalo.Na nějaké relevantní výsledky z genetiky či histologie by to muselo být později.
A při revizi se ukázalo, že přirozeně to už nepůjde, tak až se z toho vzpamatujeme, tak možná zauvažujeme nad IVF.
6. črc 2010 v 10:33  • Odpověz
gigi....takže už máš po revizi? :frowning2: doufám že ti nevadí že se na to ptám, a měla si nějaký příznaky toho že je něco špatně? :pensive:
6. črc 2010 v 10:42  • Odpověz
autor
@gigi2 Ahoj, to je mi líto, tohle znám, máš výhodu že jedno dítko už máš, tak si ho užívej a to dobré přijde, uvidíš, jen to chce čas :wink:
6. črc 2010 v 10:43  • Odpověz
angelina....a ty jdeš kdy k doktorovi na utz? :wink:
6. črc 2010 v 10:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.