• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@jandalinka nj, kapitalismus vladne svetem:o)
6. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz
Ahoj vespolek
@ined77 Andule je 8.9. 2008 :slight_smile:
@mufla2 ou jé, no tak to se holka drž, fandím ti a držím palečky. Ale souhlas s majuchou, příroda mocná čarodějka ví, co je nejlíp. Tak se hlavně nestresuj a opatruj (to je rada, co? )

Jinak gratuluju všem k úspěšným kontrolám a přeju pevné zdraví prťouskům v břiše.
Na mě to už začíná být pěkně vidět teda. Včera jsem udělala nájezd na Ca A a užila si výprodej a koupila si dvě trička, tak už nebudu aspoň za ostudu.
@majucha maju, tak to jste hvězdy s nočníkem. U nás, když to hlídám doma přes den to jde, venku bez plen zatím nee...nechce se vyčůrat, zkoušela jsem to. Je to potvůrka. Včera řádila jako divá s kamarádčinýma dětma, hopsali po pokoji, no prostě kousek. Jak si jako mám uživat klidné těhotenství??
6. srp 2010 ve 21:48  • Odpověz
Jo, dneska v noci se mi zdálo, že jsem potratila. Fuj to byl teda sen. Nemám koukat na toho praštěnýho Dextera.. :wink: :wink: :wink:
6. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz
@charlizet my měli z prvního těhu a bylo to fakt prima :slight_smile: Doporučuju!!!
6. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz
cau holky, koukam, ze je tady tema s mym terminem porodu, tak jestli se k vam muzu pridat?
urcite probirate aktualni temata :wink: ja cekam prvni mimi a termin mam 14.2.11
6. srp 2010 ve 23:15  • Odpověz
@pindruzka - ahojky, ja jsem se přidala včera :slight_smile: a už vím tolik info, že se jen divím :slight_smile: Taky čekám první mimi a koukám,že jsme obě v 13tt :slight_smile:
6. srp 2010 ve 23:51  • Odpověz
no budu si muset prijit nejaky stranky dozadu, at se taky neco dovim
koukam terminy mame skoro stejne :slight_smile: ja jdu na dalsi kontrolu 18.
6. srp 2010 ve 23:55  • Odpověz
@pindruzka - Jj, 4dny rozdíl...ale třeba nám to vyjde nastejno :slight_smile: a odkud jsi?? Já jdu teďka v pondělí. To budu vědět výsledky z krve a snad mi už daj průkazku a fotečku :slight_smile: Teďka už jdu do hajan, juknu sem ráno zase :slight_smile: . Dobrou noc
7. srp 2010 v 00:15  • Odpověz
@mysojc Rada nad zlato :grinning: ale díkes za povzbuzení :wink:
7. srp 2010 v 00:56  • Odpověz
Ahojda maminky, jestli můžu tak bych se k Vám přidala. Termín mi vychází na 27.2. a už se na všechno hrozně tešíme. Vloni v prosinci jsem bohužel o miminko v 8 týdnu přišla, tak doufím, že tentokrát bude všechno jak má být :wink:
Už máme průkazku i fotečku, včera na kontrole na mě prcek vesele mával :grinning: je to moc pěkný pocit.
7. srp 2010 v 10:30  • Odpověz
@pe.martina - ahojky :wink: já se z toho picnu. Já jsem 13tt a průkazku ani fotku ještě nemám... Asi tady máme nějaké pomalejší doktory :grinning: Snad už se v pondělí dočkám.
Jinak držím palečky, určitě vše bude v nejlepším pořádku!!
7. srp 2010 v 10:44  • Odpověz
@damaska tak přesně takhle jsem to měla při prvním těhu a pak mi vyšly tripple testy hraničně a byla jsem z toho vystresovaná jak blázen, protože mě nechali rozhodnout jeslti chci nebo nechci na odběr plodovky, myslela jsem, že toho doktora něčím praštím, protože mi při dotazu na ten screening řekl, že proč jako by mi ty tripply měly vyjít blbě když jsem mladá a v rodině nic nemáme, stresovala jsem se až do 20tt úplně zbytečně :rolling_eyes: ale u tebe určitě dopadnou dobře, u mě šlo o to, že bylo těhu o 14 dní mladší a dělali mi je brzo, což měli vědět.... :angry:
@jiitkka to je dobrej přístup, testy nám všem dopadnou dobře :wink: a jinak tu krev na ten screening opravdu můžou brát dva týdny předem, u nás to tak dělají i na internetu to všude najdeš, někde to sice dělají těsně před, ale spíš je to vyjímečně
@mysojc no že bych měla klidný těhotenství, to zatím taky říct nemůžu :grinning: ale Míša je zlato, jen je to s ní občas slušnej tělocvik, je to nezmar :grinning: nočník ujde, ale teď poslední tři dny mě zas vytáčí s odpoledním spánkem, já si libovala celý dva roky, jaký je to spavý dítě, ještě tři dny zpátky byla jak hodinky, max v jednu v posteli, bez hlesnutí okamžitě zabrala a vstávala tak kolem čtvrtý pravidelně :sunglasses: a teď jí nemůžu dostat do pelechu :angry: včera byla poprvé bez spaní, protože dýl než hodinu jsem tu scénu nevydržela :rolling_eyes: ráno teda vypadala, že bude spát do 10, ale to měla smůlu... tak uvidíme co dneska no :confounded: ale bez spánku teda ještě rozhodně nebudeme :astonished: navíc takhle z ničeho nic, je to divný :confused: přemejšlela jsem, jestli to nemůže nějak souviset s tím, že se teď za těch posledních pár dní hodně rozmluvila, že jí to jako šrotuje a nedá spát, no fakt nevim :rolling_eyes:
7. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
@jiitkka No já jsem si nechala udělat fotečku hned připrvní kontrole v 8mém týdnu ......... měla jsem hroznou radost, že je všechno jak má být ............ při předchozím těhotenství jsem chodila na ultrazvuk každý týden a pořád tam nebylo pořádně nic vidět.............průkazku mám od včera z první kontroly v rámci "poradny" a chystám se na screening v prvním trimestru, abysme věděli, že je všechno v pořádku ............ moje Dr. mi to nabídla, je to sice placené, ale za tu jistotu to stojí .............. jinak se dělá ten screening v 16tém týdnu.
7. srp 2010 ve 12:48  • Odpověz
ahojky :slight_smile: ,
tak jak se máte při sobotě? :slight_smile:
my jsme s matýnkem sami a navíc pořád kaká, takže tam nějakou tu potvoru bakterii mít bude :frowning2: .
ale jinak je divoký až až :grinning: .
tak, jdu vás dočíst :slight_smile:
7. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
ahoj holky, tak u nás na liberecku jsou záplavy
7. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz
já jsem v práci a celej den to sleduju, no docela ostrý to je :frowning2: chjo

a jinak jsem snědla po třech měsících maso a není mi blbě :grinning: huráááááááááá
7. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz
tak než jsem stačila něco napsat, matýnek se vzbudil :sweat_smile: .
tak aspoń všem přejeme fajn den a vítáme nové tváře :slight_smile: .
páááááááá :slight_smile:
7. srp 2010 ve 14:35  • Odpověz
@jiitkka ahojki když si zadáš da netu do vyhledávače prenatální screening tak ti to tam přesně krásně najde co to je :slight_smile:
7. srp 2010 v 15:21  • Odpověz
@majjka24 @majucha - já už za chvílu budu 14tt a tak ho nestihnu. A kor když sem teprva včera zjistila co to je... ale jak tady psala jedna budoucí mamina - tak prý se to u mladších mamin často nedělá. Mě bude 22 a kdyby to byla potřeba jistě by mi to můj doktor řekl. No a teď se budu modlit aby TRIPLtesty dopadli v pohodě a nemusela sem na "rizikovou"plodovku... Všechny budeme v pohodě a zdravé a to i naše miminka :dizzy_face:
7. srp 2010 v 16:36  • Odpověz
@jiitkka já taky ještě nemám průkajdu :frowning2: Ale to neva, všechno to doženem :wink:
@majucha taky se u nás změnilo spaní. Doteď po obědě zalehla a do 15 minut maximálně, většinou rychleji usnula. A teď hodinový uspávací martýrium, odcházím ve vzteku, občas dostane i na prdku, ale pak vždycky usne. Já nevím, jestli je to jen divadlo nebo se to posouvá k tomu nespaní. Ale kdyby nespala, tak bude v pět hodin mátoha a do večera kňourat a otravovat...to by mi hráblo. A teda jestli přestane než se mimino narodí, tak to chci vidět, to se asi posměju, no... :unamused: :unamused:
7. srp 2010 ve 20:09  • Odpověz
ahoj @jiitkka tak ja dostala prukajdu, kdyz jsem byla na kontrole v 11+0 a prvni fotku - teda prvni jsem chtela o kontrolu drive, ale to jsem netusila, ze si o ni musim rict hnedka na kresle a ne az potom - tu si totiz tiskla pro sebe jako pro kontrolu :grinning: no poprve tehu no, přiste jsem už byla chytřejsí

@alienka24 tak ja maso taky nemuzu ani citit, koukam, ze jsi v 15tt tak třeba me to taky pozdeji prejde. a to jsem byla takovej masožrout

jinak ten prenatalni screening teda taky nestihnu, dr mi ho ani nenabidla a ani jsem netusila, ze neco takoveho existuje, myslela jsem, že se delaji jen tripl testy
7. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz
@pindruzka no já ho můžu teprve dva dny, ale veeelmi opatrně
7. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz
aspon nejaky pokrok, me se kazdy maso zda zkazeny, takze tak 2 mesice jsem fakt nemela ani kousek, ale to asi znas
7. srp 2010 ve 20:38  • Odpověz
velmi dobře :sweat_smile: :grinning:
7. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz
Ahoj holky, jak se dnes mate? Ja nic moc, vecer s pokracovanim dnes rano jsem se pohadala s muzikem kvuli me praci, protoze mi byl nabidnut jeden projekt, prace az do 1.5., ktery bych vicemene mohla delat celou dobu z domova nebo na telefonu s obcasnyma pochuzkama. A tak jsem to prijala a on ze je to super a ted po tydnu na me spustil vlnu vycitek, ze budu litat po meste od rana do vecera a budu zase workoholit jako driv (uznavam, me prichody domu v jednu v noci nebyly ok,ale takovy blazen uz nejsem) a tak dale. A samozrejme, ze je mimco na prvnim miste, ale tak psychika je taky dulezita ne a kdyz me dela stastnou prace kterou delam (design,interiery) tak to je jedine dobre ne. Ted zvazuji, jestli tu praci tedy neodmitnou abych mela doma klid, ale nevim jestli se mi chce takhle ustupovat.

Jinak zitra me cekaji vysledky ze screeningu a 3D sono,tak doufam, ze me nakonec na ten odber tech klku neposlou, zatim to mam planovane na ctvrtek :(
8. srp 2010 v 09:36  • Odpověz
@jiitkka ahoj, tak to jsem nevěděla, že se to u mladších neděla, jsem sice poněkud starší :wink: , ale i tak mi doktor říkal, že to není povinne, jen když chceš. Jsem si tam radši zašla :slight_smile:
8. srp 2010 v 10:29  • Odpověz
@jitule určitě ti ty testy dopadnou dobře :slight_smile: , uvidíš. Já být tebou bych ten projekt vzala,a až pokud bych to nedávala, tak bych to předala, pokud je to vůbec možné. Ale pokud na sebe budeš dávat bacha ....a nemáš to moc náročné. Já byh klidně pracovala pokud bych mohla, ale u mě to jaksi nejde :frowning2: :frowning2: A zbožňuju řeči typu, " dneska ty mladé nic nevydrží, sotva zapadnou už letí na nemocenskou......" a další tomu podobné. Mám prostě užasné kolegyně (jen některé)
8. srp 2010 v 10:38  • Odpověz
@majjka24 - diky za povzbuzeni a nazor. Predat se to asi neda, pikud to uz rozjedu ja tak by to bylo pak slozity to predavat. Nemyslim si ze je to nejak extra narocny, ted prvni mesic obeham par uradu a pak se zacne stavet a ja na to budu dohlizet, ale tezko rict co se stane, prece jen je to zatim muj nejvetsi orisek, ale i pres strach vim ze me to bude bavit a abych pravdu rekla tak po tech mes.ztravenych doma uz mi opravdu hrabe. Akorat nevim jak to budu resit s neschopenkou a tak. Jo o "milych" kolegynich vim sve z prechozi prace, kde kvuli memu nastupu vyhodili jejich dlouholetou kolegyni a ty ostatni zenske mi dva roky slapaly po hlave jak jen mohly. Ale co si budeme povidat, ocividne to jsou oni co maji nejaky problem ne my :slight_smile: My jsme stastne a to asi nemuzou skousnout :slight_smile:
8. srp 2010 v 11:07  • Odpověz
@mysojc - přesně tak,doženeme to :wink:
@pindruzka - no to ještě že si to napsala, abych si o ní řekla zavčasu a nebyla bez ní :grinning:
@majjka24 - já kdybych to věděla,tak taky radši zajdu...ale dozvěděla jsem se to pozdě...

Jinak jak se Vám dnes daří??Já zas mám divné křeče... :unamused: Ale včera jsme byly podepsat smlouvu na byteček 3kk, tak za týden už začnu pomalinku balit . Jelikož sem ho vybírala sama,tak přítel nevěděl co ho čeká a dostala jsem pochvalu :dizzy_face: Byt je sice malinký,ale jak je podkrovní,nově zrekonstruovaný, tak je hrozně pěkný a působí moc příjemně=útulně. Sice než si zvykneme, tak se budeme mlátit do hlavy když rychle vstaneme a nad náma šikmá střecha,ale zvykneme si :slight_smile: Už jsem koukala,kam dáme postel a postýlka se vedle ní vejde asi tak tak...Ale nač velký byt,když v něm budu přes týden pořád sama s mimi a mou malou zoo. Zítra jdu v 9hod na prohlídku, tak už se strašně moooc těším až uvidím prďolku v bříšku :dizzy_face: A včera mi ten můj chlap řekl, že se strašně moc na miminko těší, že si to ani nedokážu představit, ale zároveň se i bojí toho co přijde...že vůbec netuší co přijde...a hlavně se bojí toho, jak bude každou neděli odjíždět do práce a týden bude bez nás,,, No toho se bojím i já :frowning2: ale je to jeho práce,nedá se nic dělat ...
8. srp 2010 v 11:28  • Odpověz
@jiitkka - tak uz jste to podepsali, to gratuluji. V podkrovnim se vam bude bydlet urcite stejne dobre jako nam a na kosene steny si urcite zvyknete. Jen ze me nemohli technici, kdyz jsem si vymyslela kuchyn do nejvic komplikovaneho rohu :slight_smile:)) Hlavne se nepremoz u baleni at si nic neudelas. :wink:
8. srp 2010 v 11:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.