• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
My sice máme vlastní byt 3+1, ale úvěr na 20 let, splátky super, takže člověk neuštří ani korunu, ale říkám si jsou na tom lidi mnohem hůř, nemám si na co stěžovat :slight_smile:
10. srp 2010 v 18:26  • Odpověz
Tak jak je mrnouskum holky? :slight_smile:
10. srp 2010 v 18:41  • Odpověz
@lumpajda No my by jsme si to zatím dovolit nemohli...ikdyž nájem je vyhazování peněz z okna :rolling_eyes:
10. srp 2010 v 18:43  • Odpověz
autor
Ahojík holky, tak hlásím, že jsem byla dneska no Ko, dostala jsem průkazku jsem 10plus5tt, prcek se mrskal a plaval, hýbal nožičkama a ručičkama a dělal přemety, :grinning: za 14 dní jsem objednaná na screening a za dalších 14 dní na další \ko, vše je tak, jak má být, tak jsem šťastná. Sestřička mi dnes odebrala kre, ale za těch 24 dní mi vezmou znovu na screening a to budu platit 1450,-plus udělají 3D a genetiku na vady. Fotky dodám později, jsem KO. :astonished:
10. srp 2010 v 18:44  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím, že kontrola ok, dneska podle poslední MS 13+0, podle utz 12+0, průkajdu mám, krev mi, upírka, odsosala, poslala mě na NT screening (že prej tripply až podle toho, jak to dopadne). :slight_smile:
10. srp 2010 v 18:55  • Odpověz
@angelina987 ahoj, tak to gratuluji!! :wink:

Jinak jsem se chtěla zeptat - dájí se v těhotenství nosit normální rifle, pokud mi končí pod bříškem a netlačí mě?? Já mám jedny rifle teďka a jsou ok, a pod břichem mi končí. Ptám se proto, protože má finan.situace není taková,abych si koupila nějaké těhotenské rifle... :pensive: Ani 200,- na ně nemám...
10. srp 2010 v 18:57  • Odpověz
@mysojc gratuluji, krásné fotky :wink: co to znamená to +0 ?? já mám v průkajdě 12+3 a nevím co to je....
10. srp 2010 v 18:58  • Odpověz
autor
@jiitkka to znamená 12 týden 3 den, rifle nosit můžeš, pokud jsou ti pohodlné, mě už tlačí strašně, ale taky se mi nechce dávat 1200 za těhu :unamused:
10. srp 2010 v 19:01  • Odpověz
@angelina987 - a to je jako přesné jak dlouho tam to mímo mám?? hmmm, přitom už jsem 13.týden... no mám v tom guláš :sweat_smile: No tak já na ně nemám,ani kdybych chtěla... :confounded:
10. srp 2010 v 19:03  • Odpověz
autor
@jiitkka přesně tak, když už máš plus něco jsi další týden, tj 12plus 3 je 13tý týden
10. srp 2010 v 19:06  • Odpověz
@angelina987 jééé to jsem nevěděla :wink: No je to mé první mímo a spoustu info je pro mě úúplně nových :wink: Tak jsem ale zase chytřejší, děkuji :slight_smile:
10. srp 2010 v 19:08  • Odpověz
autor
@jiitkka vůbec nemáš zač, vše je na netu -co potřebuješ, najdeš :wink:
10. srp 2010 v 19:17  • Odpověz
@jiitkka 12 týdnů +3 dny :slight_smile: čili já mám přesně 12týdnů za sebou
10. srp 2010 v 19:17  • Odpověz
@angelina987 -já moc věcí na netu nečtu.. to jsem dělala první měsíc,když jsem to zjistila a už ne. Protože spousta věcí jsou podle mě "zvětšené" problémy, které akorát budoucí maminy vystraší, nic víc! A to kamarádka v 5.měsíci dostala od gynekologa balíček knížek a ta jedna mě akorát taky vynervovala...takže dám radši na to, co mi tady napíšete z vlastní zkušenosti, nebo co mi mamka,kamarádky řeknou, ikdyž se třeba můžu ptát jako blbka :sweat_smile:
10. srp 2010 v 19:23  • Odpověz
autor
@jiitkka já už jsem podruhé těhu, první těhu jsem samovolně potratila v 11tt, takže vím, o čem mluvím :frowning2:
10. srp 2010 v 19:24  • Odpověz
@angelina987 - to je mi moc líto!! :cry: Toho jsem se strašně bála, teď už je to snad jistější, že to mímo je ok. Když ze mě doma vyšel ten krvavý hlen a já čekala na druhý den, než půjdu k doktorovi myslela jsem na nejhorší... a když jsem koukla na net,co to může být, tak tam bylo "potrat,potrat,potrat" takže jsem ani celou noc nespala a brečela jsem. Takže proto na net skoro nekoukám a nehledám info, které ani nemusí být pravdivé! takžet ohle je Tvé první miminko?? Taky nevíš co Tě čeká?? :wink: Držím moc palce, ať je už vše jen a jen dobré!!!!
10. srp 2010 v 19:28  • Odpověz
autor
Tak mám v blogu fotečky :grinning:
10. srp 2010 v 19:39  • Odpověz
autor
@jiitkka Prakticky ano, ale tím, čím jsem si prošla jsem fakt četla četla četla, takže ty základní informace mám - je dobré vědět vše, i to negativní, ale věřím, že to už máme za sebou
10. srp 2010 v 19:41  • Odpověz
@majucha je mi jen divny, proc teda pojistovna nehradi ten prvni prukaznejsi utz a hradi tripl testy, ktere nejsou tak presne
me to teda dr nenabidla a o utz jsme se dozvedela az tady a pozde

@jiitkka gratuluju k prukazce a fotce, my mame zatim takoveho ufounka

@sabcav teda pohyby uz v 16tt, jsem cetla, ze pohyby u prvo az dyl, to uz bych tak za 2 tydny mohla neco cejtit, i kdyz brisko jako takovy jeste nemam, tak nevim

holky a co pouzivate na strie a odkdy mazat???
10. srp 2010 v 19:41  • Odpověz
@pindruzka -ahoj :slight_smile: Děkuji!! Taky jsi nebyla na sceenengu, že jsi o něm nevěděla?? Já taky ne, teďka jdu až 6.9.na TRIPLtesty...tak se uvidí! Jistě nám vyjdou dobře :wink: Na strie jsem teď dost slyšela názor, že nejlepší je modrá indulona. Já mám olejíček pro těhule, avril olejíček a normál hydratační krém. A stejně se mi víc a víc dělají.

angelina987 - jenže co jsem zas slyšela,tak ty info na netu ani nemůsí být pravdivé. Ale věřím, že potakové strašné zkušenosti, je strach ještě větší :pensive: Ale teď už bude jen a jen fajn :wink:
10. srp 2010 v 19:45  • Odpověz
autor
@jiitkka přesně tak, jak mluvíš, důležité je být v pohodě :wink:
10. srp 2010 v 19:53  • Odpověz
@jiitkka nevedela a nebyla, tak budu doufat, ze tripl testy vyjdou a vse bude ok
ja jdu na dalsi ko pristi stredu, tak doufam, ze bude zase utz
holky a odkdy mazete, asi je lepsi zacit driv, kdyz jeste strie nejsou co
10. srp 2010 ve 20:00  • Odpověz
@pindruzka - má se mazat hned od začátku co zjistíš, že jsi těhu :slight_smile:
10. srp 2010 ve 20:07  • Odpověz
Ahoj holky :wink: ! @jiitkka já mazala při prvním těhotenství Elasti Q-je to krém na prevenci strií pro těhuly a musím říct,že super,žádné strie ani náznak se mi neudělal a to jsem začala hned skoro od začátku mazat a tím,že je velké balení,tak mi fakt vydrželo až do konce těhotenství.Natírala jsem trochu bříško a jakoby do zadní části do zad.A nyní jsem zakoupila také a už jak vidím,jak se bříško roztahuje už mažu.Někdy tedy zapomenu,ale ten jeden dva dny to určitě neohrozí :sweat_smile: :grinning: .Indulovou mažu malou od malička a musím říct,že je super,žádná reakce,žádné ekzémky,prostě hezky promaže.
10. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz
@angelina987 krásná fotečka z ultrazvuku a krásná průkazka,já mám tedy takovou normál :sweat_smile:
10. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz
@jiitkka jinak jsi moje "krevní skupina".já při prvním těhu také jen četla a četla při sebemenším náznaku,že je něco v nepořádku a pak panikařila a byla úplně šokovaná,co jsem se dočetla a netušila,co vše mě čeká a co jsou to screening,apod.....Užívej si první těhu :wink: ....druhé už jsi poučená,ale je fakt že se bojíš stejně :dizzy_face:
10. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz
@jandalinka - no co jsem slyšela od kamarádek, tak prostě pokud mám trpět na strie, tak budu... Mluvila jsem s jednou paní a ta si obědnala krém z Ameriky, protože její kamarádka strie neměla a mazala se jím a ona měla strií až hrůůůůza! To jsem v životě neviděla! Takže budu mazat tím co mám a buď se zvětší a bude jich víc,nebo ne... :wink:
10. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz
..jo ,nevím tedy sice kdybych nemazala Elasti Q,,co by to udělala z mým tělíčkem,ale to určitě zkoušet nebudu :grinning: .Takže člověk nemůže říct,jo,tenhle krém je super,prostě možná by se mi neudělali strie anebo třeba jo a pak bych litovala,že jsem nemazala,hm,těžko říct. :wink:
10. srp 2010 ve 20:25  • Odpověz
@jandalinka - tak díky :grinning: ale já už nečtu, to bylo jen první měsíc. Už na to prdím! :wink:
10. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
@jiitkka jo,jo,fakt nemůžeš říct,co ti pomáhá a co ne,prostě důležité je mazat,at je to cokoliv tedy krém tělový :grinning: ,hydratace není nikdo dost :sweat_smile:
10. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.