• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
autor
@gigi2 pokud je ti špatně po psychické stránce, tak mrkni na tuto diskuzi http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/potrat-a-jak-nastartovat-a-zacit-znovu/?collapse=true&page=last&post=last taky tam chodím a hodně si tam navzájem pomůžeme.
6. črc 2010 v 10:46  • Odpověz
autor
@alienka24 já to vidím až tak cca za dva týdny plus mínus, chci si být jistá, že bude srdíčko
6. črc 2010 v 10:46  • Odpověz
angelina....tak to chápu a držím palečky :wink: a určitě tam bude :wink:
6. črc 2010 v 10:48  • Odpověz
autor
@alienka24 no věřím tomu, protože jinak bych už to asi psychicky nezvládla :unamused:
6. črc 2010 v 10:58  • Odpověz
no asi je to těžký když už si tím člověk prošel, no já se toho taky bojím, to asi každá těhulka, prostě ta pochybnost tam v týhlvě furt je :sweat_smile:
6. črc 2010 v 11:03  • Odpověz
hlavě tam mělo bejt, nějak mi vypadlo písmenko :sweat_smile:
6. črc 2010 v 11:05  • Odpověz
@alienka24 přznaky, že je něco špatně jsem vůbec žádný neměla.Zjistil to doktor při kontrolním ultrazvuku.
Asi by pro mě bylo lepší, kdyby se to stalo dříve, že by srdíčko vůbec nenaskočilo, než takhle po dalších dvou týdnech, kdy už člověk doufá, že vše bude o.k.
@angelina987 zítra jdu do práce, tak tam člověk trošku bude myslet na něco jiného.Být jen doma, tak by mě šiblo.
6. črc 2010 v 11:07  • Odpověz
gigi...takže si odpovídala kolikátému týdnu? chjo no je to smutné že se tyhle věci stávají, najednu stranu asi lepší že se to stane ted než kdyby mělo být něco špatně ještě později, asi ti to ted moc velkou útěchou nebude, ale není to myšleno zle
6. črc 2010 v 11:09  • Odpověz
@alienka24 10.t to byl.A máš pravdu, jestli nebylo něco v pořádku, tak lépe takto.
6. črc 2010 v 11:13  • Odpověz
gigi....no upřímě mě tyhle případy a osobní zkušenosti na klidu moc nepřidávají :pensive: no ale tak co můžu dělat, doufat že to bude dobrý :wink: jestli to má být v pořádku tak bude
6. črc 2010 v 11:16  • Odpověz
autor
@alienka24 přesně jak říkáš, já jsem prodělala ve 12tt samovolný potrat, ale teď si říkám, že než radši aby bylo mimi postiené, nebo nemocné, tak to příroda zařídila takhle :wink:
6. črc 2010 v 11:25  • Odpověz
no mě je v tomhle manžel oporou, on mi řekl že prostě ví že to bude v pořádku a ať neplašim :grinning: no a u nás teda i platí pořekadlo že když někdo z rodiny zemře tak se do roka narodí někdo nový, tak si říkám že to ten matějův děděček z vrchu hlídá :wink:
6. črc 2010 v 11:28  • Odpověz
autor
@alienka24 tovíš, že ano,mně manža taky hodně pomohl a pomáhá, teď to bude ok, já to vím :wink:
6. črc 2010 v 11:43  • Odpověz
no já si to taky myslím, mám takovej vnitřní pocit že to bude dobrý, ale občas mě ta pochybnost takhle přepadne, ono je to možná i kvůli koníkovi, že to tady člověk vidí a čte ty příběhy tak je to asi o to horší....holt sladká nevědomost :wink:
6. črc 2010 v 11:45  • Odpověz
autor
@alienka24 nj, to je pravda, ale zase se tad nedozvíš jen škaredé info, ale i příjemné, ne?
6. črc 2010 ve 12:34  • Odpověz
jo to j á neříkám, já už jsem chodím dlouho takže by se dalo říct že tu už mám i kamarádky, takže to není jen o informacích, ale holt bohužel ta koncentrace týhle problematiky je tady větší a člověk se neubrání tomu si to přečíst
6. črc 2010 ve 12:38  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: ,
@gigi, je mi moc líto, že to dopadlo :frowning2: :cry: :pensive: , budu držet palce na příště :slight_smile: . Kdybys měla nějaký dotaz ohledně ivf, klidni mi písni sem nebo do ip, Andrej je ze 3. ivf :wink: .

My jsme dnes emigrovaný u tchánů, doma něco prasklo v odpadech, takže smrad děsnej (až to bylo i na otravu, normálně nás z toho začala bolet hlava) a manžel, tchán a můj taťka to opravujou :frowning2: , tak snad to do večera bude ok :slight_smile: :pensive: . Nerada bych tu u tchánů i nocovala :wink: . Jinak špatně je mi většinou po každém jídle, tak prcek snad ok :pensive: :slight_smile: . A pachy, ani nemluvím, tuhle na mě dejchnul jeden kuřák, málem jsem se tam pozvracela :grinning:. Zítra mám kontrolu a utz, už se těším :slight_smile: (ale zároveň i bojím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ). Jestli to bude chlapeček nebo holčička nevím, na mě to nějak neplatí, ty různé pranostiky a tak, mám pocit, že to je chlapeček, ale fakt nevím, musím vydržet do 13.tt na nt screening. V Plzni na genetice u Lošanů jsou šikovný, že je Andí holka, poznali už v tom 13.tt :dizzy_face: . Dneska jsem měla mít kosmetiku, ale bohužel to kosmetička musela odvolat, tak další termín v pátek :slight_smile: . Andí pohlídá manžel - má dovču, tak si užiju odpo bez miláčků :slight_smile: . Večer zkusím chvíli sednout k pc, ale nevím nevím, já nočňátko sůvička usínám v 21 u tv :astonished: :grinning: . Hezký den všem :sunglasses: , konečně už polevily ty vedra :slight_smile: .
6. črc 2010 ve 14:15  • Odpověz
tak jestli nevrhnu dneska tak už nikdy asi :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth: dneska si to fakt užívám

jsem šla na o do jídelny dozadu na pazáž v obchodním centru, no dala jsem si jen selskou bramboru a salát, relativně mi i chutná....no a nesedne si vedle mě zapáchající pár co má ještě víc zapáchající oběd, samé smažené maso? ....no takže sem to nedojedla a mazala pryč a nevim nevim jestli to rozdejchám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. črc 2010 ve 14:18  • Odpověz
@alienka24 no vida, jak o sobě dává prcek vědět :wink:. Já měla na oběd u tchánů řízek :dizzy_face: (jsem na tom zase jako s Andí, ovoce, zelenina a přílohy mě nechávají chladnou, hlavně když mám maso :grinning:). Já si pochutnala, ale netuším, co to se mnou provede :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
6. črc 2010 ve 14:22  • Odpověz
Mmch nebyl jste někdo teď v CA? Mají prý slevy na těhu oblečení, třeba džíny z 1250 na 250 atp. :wink: , já vím, je to brzy, ale já už se nevlezu do žádných kalhot :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
6. črc 2010 ve 14:23  • Odpověz
@sabcav ....no on o sobě dává vědět už asi měsíc, vůbec nemůžu jíst maso, no a ta citlivost na pachy....no otřesná věc, matěj si ze mě už dělá šprťouchlata ...

no a oblečení já zatím řešit nemusím vůbec, břicho nikde, naopak ještě hubnu, takže já to ještě řešit asi nebudu, ale jsi hodná :wink:
6. črc 2010 ve 14:26  • Odpověz
@alienka24 no to já právě můžu maso na kila :confused: , naštěstí máme vlastní zdroje :wink: , jinak bychom se asi nedoplatili :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

no bříško mi zbylo po Andí, přibrala jsem s ní 6 kg jen do břicha a zůstaly mi všechny :unamused: :astonished: :rolling_eyes: , navíc tam mám nějakej rozestup nebo co... :confused: ...každopádně vypadám jak v 5. měsíci minimálně :grinning: , takže já to řešit budu muset velmi rychle, s Andísem jsem začala těhu kalhoty nosit v 8.tt, teď asi budu muset dřív :wink: .Horší je, že nejbližší ca, hm atp. máme cca 100km, tady v okolí nic nositelného nemají, tak si říkám, jestli to má cenu, tam kvůli těm slevám jet nebo ne...asi to nechám až za 14 dní, to mám jeden den kontrolu v Plzni na dia a druhý den kontrolu na hematologii, taky neměli volný termín v jeden den, abych tam nemusela 2 dny za sebou :angry:
6. črc 2010 ve 14:40  • Odpověz
sabcav........no tak ony ty slevy chvíli potrvají, akorát jde o to aby byl pak ještě takový výběr no :wink:

no a pro mě je ted maso naprosto nepoživatelné, uzeniny už uplně nemyslitelné akorát teda ryba mi nevadila a kousek králíka ve svíčkový jsem snědla, to je asi všechno za poslední měsíc :sweat_smile:
6. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz
@alienka24 Tak snad ještě něco rozumnýho budou mít :slight_smile: , s A. jsem moc věcí nepotřebovala, byla jsem doma na neschopence a měla nakázáno co nejvíc ležet a na těch pár kontrol jsem moc věcín nepotřebovala :wink:. . No s drakoušem Andí to ležení moc nejde (vlastně to vůbec nejde, lehnu si večer a po o, když chrní, ale to nespím, jen ležím a třeba si čtu nebo tak něco...teď u tchánů tu pobíhám mezi skládáním puzzle a počítačem :grinning:) a taky musíme chodit mezi děti, ke kamarádkám na návštěvy, na hřiště a tak, tak potřebuju nějaký věci na střídačku :slight_smile:. Navíc Andrý se právě učí sama jíst, takže jsme jako prasátka obě dvě :grinning:.
6. črc 2010 ve 14:51  • Odpověz
sabcav....no tak to je jasný že musíš mít něco na sebe, jen si dopřej něco pěknýho :wink:
6. črc 2010 ve 14:59  • Odpověz
autor
@sabcav a nejde to koupit někde na netu? já se už do ničeho taky nevlezi, ale ono to tak je prý vždycky při druhém těhu - děloha je už víc roztažená a já mám dvě těhu během tří měsíců, takže jsem jak prasnice pořád, už se taky musím po něčem mrknout :wink:
6. črc 2010 v 16:15  • Odpověz
Teda holčiny vy jedete nestíhám vás číst a to sem chodím denně =)
6. črc 2010 v 16:37  • Odpověz
no zas tolik jsme toho nenapsali dneska :grinning:
6. črc 2010 v 16:38  • Odpověz
Hojki holčiny, mám zase dotaz - jeden:slight_smile: Jak je to se sexem na začátku (i později) těhu?? kamarádka byla těhu a potratila a není si jistá jeslti to bylo kvůli styku nebo ne. tak mám celkem obavy.
Kují za odpovědi

6. črc 2010 v 17:15  • Odpověz
majjka....já myslím že sex je v pohodě pokud žena nekrvácí, nešpiní a nemá nějaké obtíže a tudíž by jí to i lékař neměl dovolit, takže myslim že podle chuti :wink:
6. črc 2010 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.