• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@majjka24 mě se trojkolka taky nelíbí :sunglasses: no my se na konci září chystáme na veletrh do prahy tak tam si asi nějakej kočárek vybereme definitivně a pak nějak pokoupíme :grinning:
15. srp 2010 v 11:48  • Odpověz
ono je fakt třeba to vidět na živo a zkusit si s ním jet a nějakou manipulaci, páč na netu toho moc nepoznáš, teda ale spoň pro mě je to těžký když nevim co by to mít mělo, co je dobrý, co blbý a tak :sweat_smile:
15. srp 2010 v 11:49  • Odpověz
@alienka24 to je máš pravdu, obrázek je jedna věc a realita je věc druhá :slight_smile: Naštěstí máme cca 6 měsíců čas na zkoumání a zkoušení :grinning:
15. srp 2010 v 11:58  • Odpověz
no něco z toho uber protože chvíli trvá než ti kočárek dodají a já bych ho doma chtěla mít o něco dřív kdybych náhodou i vrhla dřív :grinning: :sunglasses:
15. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz
@alienka24 tak právě proto jsem tam napsala cca 6 měsíců :slight_smile: Jeden malej prďola a potřebuje tolik věcí....
Mě se tak nic nechce....co vaříš?
15. srp 2010 ve 12:07  • Odpověz
majjka...no tak já to mám teda spočítaný na výběr tak do prosince a to 6 měsíců teda není :sunglasses: :grinning:
a já jsem v práci a uvařeno mám ze včera, bram.salát a řízeček jsem si vzala, ovšem uvidím jestli ho spapám :sweat_smile:
15. srp 2010 ve 12:11  • Odpověz
jo holky už jste začaly přibírat?
15. srp 2010 ve 12:17  • Odpověz
@alienka24 tak to přeju dobrou chuť :wink: Já jsem přibrala hned ze startu 2kg, a byla jsem u Dr. v pátek na kontrole a pro změnu jsem zhodila přes 1kg, ale prďolka je v pořádku a prý je vše jak má být.
15. srp 2010 ve 12:36  • Odpověz
děkuju :wink: no já ještě nepřibrala snad ani deko a bříško taky ještě nemám, ale ted mě dva dny bolí podbřišek tak si asi prcek dělá místo :wink:
no já jdu na kontrolu až koncem měsíce, budou mi dělat tripple testy
15. srp 2010 ve 12:38  • Odpověz
Hoj děvčata, kočárek si půjdu objednvat asi už v listopadu, neboť chci teutonku a ta se vyrábí na zakázku. Jinak jsem zatím nic nenakupovala, ale už jsem docela okoukla, co se nabízí a zhruba vybírám, co jenou budu chtít koupit. V úterý jdu na ten screening, tak se těším a jsem zvědavá, jak to dopadne. Vy co už to máte za sebou, za jak dlouho bude mít doktor výsledky z krve aby mi řekl konečný verdikt? No a pokud to dopadne dobře, hned si půjdu koupit těhotenskou podprsenku, neb ze všech stávajících už mi ty vnady vylézají. A pak se půjdu přihlásit na předporodní kurz, neb na ten můj vybraný se chodí už od 16 tt a to trvá to 15 týdnů a je v tom i těhulkovské cvičení. Rodit nevím kde, v Brně to vyjde asi na stejno, takže obilnák nebo bohunice, podle toho, co na prohlídce víc zaujme, trochu mě láká porod ve vaně. A mám pocit, že přibírám snad od okamžiku, kdy jsem se o těhotenství dozvěděla. Teď jsem ve 12 tt a bříško se mi zakulacuje, tak že už ho opravdu musím maskovat, aby to těch pár dní ještě nebylo poznat. Ve čtvrtek mi umřela moje oblíbená babička, včera jsem byla na pohřbu. Byla už dlouho nepohyblivá a jenom ležela, takže vím, že to pro ni bylo docela vysvobození a ač to zní docela blbě, tak vím, že si už dlouho přála, aby to měla za sebou. Jen je mi trochu líto, že jsem jí to nestihla říct, že čekám mimčo, byla by určitě ráda. Byla jsem za ní před týdnem, ale zdržela jsem se sotva deset minut, protože byla unavená a usnula.
15. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
@xovicka tak to je mi líto tvojí babičky. Ale někdy je to tak lepší pro všechny.
Já jdu na creening taky v úterý :slight_smile: a výsledky by ti měli říct hned, teda sousedka to tak měla, má krásný výsledek 1: 25 000, že se jí nenarodí nemocné mimísek. jak jsem byla na tu prvotní krev, tak mi taky řekli, že výsledky budu vědět jěště ten den. Na kolik jsi objednaná?
15. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: , my byli dopo na houbách :slight_smile: , A. jsme vzali, byla s námi i tchýně a švagr, tak když už nechtěla chodit, nosili jí oni :wink: . Úroda veliká :slight_smile: , ale je to dost červivý :angry: . Andrej málem vytuhla cestou zpátky v autě, ale nakonec to přemohla a přetáhla se, při obědě chtěla jíst sama, takže půlku jídla měla na sobě a druhou půlku na židličce, na mě, ve vlasech, na sobě, no děs :stuck_out_tongue_closed_eyes: . A ve finále nemohla po obědě usnout, protože měla hlad :angry: , naštěstí už si řekne :slight_smile: , mami, ci hami :sunglasses: , tak jsem jí rozdělala mlíko, tak ho vypila, pak jsem jí položila zpátky do postýlky a vytuhla skoro hned :sunglasses: .

@xovicka upřímnou soustrast :frowning2:

@majjka24 držím palce na úterý :slight_smile: , já jdu příští pondělí :wink: . U nás teda výsledky hned neříkají, jen řeknou, jestli to podle utz vypadá ok nebo ne a volá se myslím za týden :wink: .

Ad kočárek, já taky byla zarytej odpůrce trojkolek:grinning:, jenže máme 30kg psa a taky ho musím venčit a když jsem si pak vyzkoušela různé kočárky, tak trojkolky vyšly absolutně nejlépe :wink: . Je to pohoda, člověk si v klidu veze kočárek jednou rukou v druhé psa, deštník, tašku...popř. starší dítě. Andí koupíme takový ten surfer, budou jí 2 roky, takže zase takové štreky by asi sama neušla.

Máme tenhle a naprostá spokojenost :dizzy_face: :

http://www.e-broucek.cz/kocarky/kombinovane/jane-slalom-s-luzkem-a-autosedackou-strata-2008

Hezký den všem :sunglasses:
15. srp 2010 ve 14:42  • Odpověz
15. srp 2010 v 17:38  • Odpověz
majjka....tojo, některý těhotenský věci jsou neskutečně drahý :stuck_out_tongue_closed_eyes: no já si asi budu muset pořídit nějakou bundu na podzim/zimu a zatím sem nic neobjevila kloudnýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. srp 2010 v 17:44  • Odpověz
@alienka24 hledám tady tot tričko
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/vveru/album/snad-se-taky-jednou-dockame/5271067/
... ale jinak bundiku si budu muset taky pořídit :slight_smile:
15. srp 2010 v 17:48  • Odpověz
akorát nevím jestli tam mají i s tím textem :wink:
15. srp 2010 v 17:51  • Odpověz
@alienka24 jeeee, teď jsem si všimla že jsi to tu dala taky :wink: ....ale jinak díky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. srp 2010 v 18:01  • Odpověz
@majjka24 není zač :slight_smile: :grinning:
15. srp 2010 v 18:03  • Odpověz
@alienka24 strašně se mi líbí i ty bodyčka s tím potiskem, úžasné, jsem unešena :slight_smile: Ale za tu cenu si jedno pořídí jedno mamča a jedno mimískovi :grinning: už bych to nejradši objednala teď :slight_smile: ale nesmím se nechávat tak unášet :sweat_smile: a jěště je moc brzo :dizzy_face:
15. srp 2010 v 18:05  • Odpověz
majjka.....no já bych si už taky chtěla objednat nějaký těhu tríčo ale jaksi zatím nemám na co :sweat_smile: :grinning:
15. srp 2010 v 18:07  • Odpověz
@alienka24 tak u mě se něco malinko rýsuje, ....hlavně když pojím :wink: :wink: :wink:
15. srp 2010 v 18:11  • Odpověz
no tak já mám fotky pupku v albu a ta poslední je tak nějak stále aktuální :grinning:
15. srp 2010 v 18:13  • Odpověz
@alienka24 koukala jsem :slight_smile: tak to já mám trošku větší, hodím tam tež nějaký snímek :wink: , ale ráno, ted jsem vypila hektolitr mlíka , snědla popcorn.....to by byla fotečka, to by nebylo pod tím napsáno že tam je mimi, ale co všechno jsem snědla :grinning:
15. srp 2010 v 18:19  • Odpověz
já si ted dělám kafčo :wink: a foto určitě přihoď :wink:
15. srp 2010 v 18:22  • Odpověz
no já doufám že po další kontrole, tripple testech, vymaluju pokojíček :slight_smile: už se na to děsně těším a chci to udělat ještě bez pupku právě, takže já spíš řeším pokojíček a to ostatní budu řešit až pak :wink:
15. srp 2010 v 18:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.