• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
15. srp 2010 v 18:24  • Odpověz
@alienka24 tak to nás taky jěště čeká, máme 3 plus 1 a v tom 3 z toho pokojíku je takový "společenský sklad"(dá se tam v poho přespat a je tam jinak spoustá potřebných a nepotřebných věci), uvažujem že vymalujem celý byt, uvidíme jak na tom budem s penízkama, máme byteček celkem dost velký a vysoké stropy :frowning2: ....a vůbec se nám do toho nechce,ale už je to potřeba. Jakou barvou budeš mít pokojíček??
15. srp 2010 v 18:31  • Odpověz
@majjka24 no tak to mě malování děsně baví, loni jsme malovali i tapetovali, teda spíš já :wink: :grinning: no a rozhodla jsem se pro šeříkovou a krémovou a borduru která to bude rozdělovat a světle zelinkavej koberec, ten už jsme koupili páč to byla láska na první pohled :wink: :grinning:
15. srp 2010 v 18:36  • Odpověz
15. srp 2010 v 18:37  • Odpověz
:wink: :grinning: no koukám
15. srp 2010 v 18:38  • Odpověz
@alienka24 uvažuju nad zelenkavou, protože jsem viděla úplně úžasnou zelenkavou záclonu , to bude základ a zbytek podle toho co to bude, k zelené se hodí jak modrá tak růžová :slight_smile: Mě zase baví přestavování, máme tak cca půl roku, jinak obývak.....
15. srp 2010 v 18:40  • Odpověz
no já se zamilovala do tý kombinace fialovo krémový, je to takový krásně miminkovský a hodí se to pro obě pohlaví :wink: a koberec k tomu ladí taky :wink:
15. srp 2010 v 18:43  • Odpověz
@alienka24 to může být fakt hezké :slight_smile: koukám, my dvě se dneska činíme :slight_smile:
15. srp 2010 v 18:52  • Odpověz
no tak já jsem celý den v práci, tak ho musim nějak přetrpět že? :grinning:
15. srp 2010 v 18:53  • Odpověz
já když mám volno tak na koně moc nechodím, to mám jiné aktivity :wink:
15. srp 2010 v 18:54  • Odpověz
Ahoj :wink: Tak jaký jste měli víkend?? Koukám že dneska se tady Alienka a Majjka v psaní vyřádili :grinning: Trička s potisky jsou krásná!!! Dají se ty optisky objednat samostatně??? Pro mě je tričko zbytečně moc peněz, ale potisk bych brala :wink: Jinak sem nad bundou a celkově i oblečením+botama v zimě přemýšlela a bude to zajímavé. Hlavně budeme muset být velice opatrné na náledí!! :fearful: A taky pokud budou ty veliké mrazy jako letos, tak jen tak s kočárkem asi nevyjedeme, když mimískové budou malinkatí. Já už zase samotinká doma, Marťas měl jet až v pondělí večer a nastala změna, tak už frčel v 18hod a opět přijede až pátek/sobota. :unamused:
15. srp 2010 v 18:58  • Odpověz
@jiitkka ahoj :slight_smile: no já bundu nebo kabát budu potřebovat určitě, páč do žádné mé stávající bundy se pupkem nemůžu třeba v prosinci vejít :sweat_smile: :sweat_smile: a s botama to snad bude ok, kupovali jsme kvalitní boty na dovču na island a jsou fakt super tak v těch snad neuklouznu, ale zase nevim jak moc se mi změní těžiště :sweat_smile:
15. srp 2010 v 19:01  • Odpověz
@alienka24 ty jezdíš na koních??
15. srp 2010 v 19:05  • Odpověz
@majjka24 nejezdím, proč?
15. srp 2010 v 19:06  • Odpověz
@alienka24 jsi psala, že na koně moc nechodíš, když máš volno..... a já to pochopila jinak :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: došlo mi, že mluvíš asik tady o tomhle koníkovi :wink:
15. srp 2010 v 19:11  • Odpověz
@majjka24 :sunglasses: ano ano myslela jsem modrýho koníka :wink:
15. srp 2010 v 19:11  • Odpověz
15. srp 2010 v 19:12  • Odpověz
@alienka24 mi mimísek asik sednul na vedení :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. srp 2010 v 19:13  • Odpověz
@majjka24 ...no máme jí tady u nás taky, mě se moc nelíbí, no mě ostatně se těch knížek moc nelíbí, bych si to potřebovala poskládat podle svýho asi z pěti :wink: :grinning: navíc já to mám fajn že si je kupovat nemusim, jen tu do ní mohu kdykoli nahlédbnout :wink:

jo a tomu se říká těhotenská demence :wink: :grinning:
15. srp 2010 v 19:15  • Odpověz
@alienka24 - Já právě taky ne :sweat_smile: a to jsem dostala k Vánocům přenádhernej bílej kabát = můj sen...no než se do něj vejdu,to bude asi chvílu trvat... A boty se mi zrovna letos v zimě rozbily... :confounded:
15. srp 2010 v 19:17  • Odpověz
ahoj,diky za podporu a vitam nove prichozi :wink:
15. srp 2010 v 19:18  • Odpověz
ahojky,

@jiitkka: jak je mamince?
15. srp 2010 ve 20:06  • Odpověz
@cutce - ahojky :slight_smile: Moc děkuji za optání. No pořád je to stejné, pokrok minimální s nohama :cry: ...ale smála se,zlepšili jsme ji náladu. Těší se moc na mimíska a věří,že bude doma až se narodí,snad i dříve.Akorát návštěva utekla děsně a zas jsme s mamkou buleli když jsme odcházeli...Představ si,říkala že vypadám na kluka-že mi to moc sluší a když prý mám chuť na sladké...ale dneska mám zas celýden chuť na kyselé :grinning: tak teda nevím :wink: JInak dneska mám bolehlav jako blázen,je mi slabo a Martas už jel pracovat,tak jsem tu zase sama se zvířátkama.No za týden má 14dnů dovču,čeká nás to stěhování - uf,to bude... A co Ty, jaký jsi měla víkend?? Jak se daří mimískovi?? :slight_smile:
15. srp 2010 ve 20:10  • Odpověz
@jiitkka: tak vidis, urco bude doma driv nez se maly narodi :wink: , jinak kdyz me moje mamka videla, tak taky rikala, ze to bude kluk :grinning: tak mi vcera jezdili po kocarkach, tak jsme vybrali :grinning: no a dneska jen odpocivam :sweat_smile: . Jinak citim pohyby, takove simrani za pupikem :grinning:
15. srp 2010 ve 20:12  • Odpověz
@cutce - vážně už cítíš pohyby?? Páááni :dizzy_face: Já jsem na to děsně zvědavá, jaký je to pocit. Mamča mi říkala,ať si kopanečky užívám až přijdou, že v 8.+9.tém měsíci je to často něco,když mimi kopne do močového měchýře, žaludku,apodobně...že to už takový zážitek není :grinning: Ty už vlastně víš že to bude chlapeček viď??? A co nějaké chutě, apod máš??? :wink:
15. srp 2010 ve 20:17  • Odpověz
@jiitkka: nene ja nevim co budeme mit jeste. No ono je to takove simrani, rikaji tomu bublinky :grinning:
15. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz
@cutce - Jé promiň,tak já to popletla s některou tady.protože jsem koukala,že už dvě vědí že budou mít kluka. JáTi ani nevím,kde to miminko je - jako pod pupikem, nebo nad...
15. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz
pod pupikem, ale ono je vsude, tam plave :grinning: :grinning: :grinning:
15. srp 2010 ve 20:31  • Odpověz
@cutce :grinning: teda, stejně je to mazec... :dizzy_face: roste v nás nový život, miminko které se pak narodí a člověk pomalu nechápe, jak se do našeho bříška vešlo... :wink:
15. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz
No jdu koukat na "Ženy v pokušení" právě se mi stáhli. Přeji dobrou noc :wink:
15. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.