• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@jiitkka: no jo fotečka, mám už fotky ze svatby, tak jsem udělala změnu.
@pindruzka: tak hlavně, že jste oba v pořádku. Hezky odpočívej, maminko :wink:
16. srp 2010 v 11:03  • Odpověz
@mistinka - Vždyť je to jedno. Já mám k tloustnutí taky proporce, docela jsem za posl.rok přibrala,ale je mi to naprosto šumafuk!! Jsou důležitější věci,než neustálé zkoumání v zrcadle a vážení... Mamka se mnou přibrala 9kg, se sestrou starší 7kg a to je teďka malonko silnější. Kamarádka je štíhlá i její mamka a v těhu přibrala 35kg, další přibrala 42kg protože měla 15kg jen v nohách,měla je jako konve :unamused: A mě nohy natejkaj už teďka,takže taky počítám že přiberu víc i s tou vodou. No ráda bych to ohlídala do té normy 16kg, ale leckdy to člověk neovlivní. Hlavně nezastávat heslo "jím a dva" :wink:
@pindruzka - Uf,to jsem se lekla. Vím co si prožívala,já měla to samé v 10tt a myslela jsem, že je konec..a to jsem čekala na druhý den s doktorem, protože mi to tak řekla sestra v ordinaci po telefonu. Dostala jsem na to dvě balení Utrogestanu,žádný sex,klid,pohoda,nic netahat,šetřit se...
@cutce Ahojda, tak to jsi byla na screnengu :wink:
16. srp 2010 v 11:07  • Odpověz
@damaska tak nam ukaz nejake fotecky ze svatby :slight_smile:
16. srp 2010 v 11:10  • Odpověz
ahoj holky, juu tady je dneska živo :slight_smile:
16. srp 2010 v 11:15  • Odpověz
@jiitkka no ja jela hnedka, stalo se mi to v sobotu rano a do pondelka ke sbymu dr bych to nevydrzela, takhle jsem uz dopo byla jakz takz v klidu, ze je to zatim ok.ja dostala ascorutin, beru ho 3x denne, tak snad to bude ok
me to vydesilo i z toho duvodu, ze do toho 3. mesice se to stava, ale ja uz jsem vlastne po, tak jsem si rikala, ze je to špatné
16. srp 2010 v 11:15  • Odpověz
@pindruzka: hlavne, ze je miminko v poradku :wink:
16. srp 2010 v 11:20  • Odpověz
@pindruzka - přesně, já si taky říkala že ještě jsem mezi 2-3měsícem, že je to časté a že musí být zle...Taky jsem celou noc probrečela... Ale naštěstí ok!! :slight_smile: Askorutin jsem brala normálka při menzesu na zmírnění krvácení, je dobrej. Ten Utrogestan co jsem měla já, je na udržení plodu, je v něm ženskej hormon. Dostala jsem dvě balení a ze začátku těhu v 7tt jsem ho dostala taky s Magneisiem na křeče.No ale znám jednu maminu,co měla do 5měsíce normálka v těhu menzes..
16. srp 2010 v 11:20  • Odpověz
@pindruzka hlavne, ze jste oba v poradku :unamused: ja jsem krvacela taky a vsechno je ok, taky jsem mela ascorutin 3x denne :grinning:

s tim pribiranim, ja jsem normalne docela stihla a u prvniho jsem prvni shodila 7kg a pak nabrala 16kg, u druhyho jsem shodila 5 a pribrala 18kg a ted mam 3 kila dole, tak me asi ceka 20kg :grinning:
16. srp 2010 v 11:22  • Odpověz
ani se ti nedivim ja jsem z toho taky byla spatna, no kdyz jsem dostala askorutin proti krvaceni tak snad nebude tak zle, musim myslet pozitivne, mimi je v poradku, hematom zadnej, pacenta ok, tak snad to bude fakt dobré
16. srp 2010 v 11:24  • Odpověz
@majatob tak hlavne ze to vzdycky schodis, ja jsem se ted bavila s kamaradkou, co pribrala 25 a po 9 mesicich na ni uz neni nic videt. on to clovek asi opravdu moc neovlivni, ani hubnuti ani to přibírání
16. srp 2010 v 11:26  • Odpověz
@cutce: fotečky ukážu ráda, dělám album na beremku, ale fotky jsou hrozně veliké, nemůžu je do alba dostat, tak mi s tím musí nejdřív pomoct manžel :wink:
16. srp 2010 v 11:27  • Odpověz
@pindruzka no s prvnim to slo rychle, kojeni, skoly, litani....ale po Bibi mi zustalo 9 kilo, domaci pohoda, um... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2010 v 11:29  • Odpověz
@damaska a mas photoshop, tam se daji lehko zmensit :wink:
16. srp 2010 v 11:30  • Odpověz
no já dneska od rána od kolegyně poslouchám že bych měla začít jíst a že vůbec nevypadám jako těhotná :grinning: :grinning:
ja se taky bojim, ze naberu spousta a uz to neschodim, jako mamka a ja jsem po ni :unamused:
@alienka24 no ja taky porad vypadam hubenejsi nez moje sestra a to jsem uz v 15tt, takze nestresovat, clovek se nemusi ladovat jak protrzenej, ono to bricho pak naskoci to se nebojim :grinning:
16. srp 2010 v 11:32  • Odpověz
@pindruzka no já jim to taky říkám, že když nemám otřebu tak se nebudu ládovat jen proto že sem těhotná :grinning:
16. srp 2010 v 11:54  • Odpověz
Tak jste mě holky uklidnili, u malého jsem přibrala 21 kg a schodila 27 kg, vypadala jsem jak chodící mrtvola a musela skončit s kojením, malému byli už dva roky a doktor říkal, že mi bere všechny živiny a je fakt, že jak jsem přestala kojit zase jsem se dostala na svou váhu 52 kg, teď jsem 3 kg schodila, tak netrpělivě čekám až konečně přiberu a poroste mi pupík, strašně se na něj těším.
16. srp 2010 v 11:54  • Odpověz
@pindruzka, držím moc palečky, hlavně, že je mimísek v pořádku, pěkně odpočívej.
16. srp 2010 v 11:56  • Odpověz
odpocivam poctive, pres vikend jsem lezela, ted sedim u pc, fakt jsem nic nedelala, ted se chystam na zehleni, proste nic akcniho
ve stredu jdu na kontrolu, tak se na me jeste urcite podiva jestli je vse ok
16. srp 2010 ve 12:22  • Odpověz
@pindruzka - určitě to bude ok!! :wink:
16. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz
Ahojky holky můžu se k vám přidat?14.7.jsem zjistila že jsem těhu a nedavno už jsme dostali průkajdu kde máme už napsaný přibližný termín 14.3.11 :slight_smile:Jsem ráda že to vyšlo takhle krásně na jaře...Jináč je mi 21 a je to naše první mimi...přs dva roky už jsem nebrala prášky a pořád se nedařilo a nakonec se to povedlo úplně nečekaně (po tý době jsem to už vzdala :slight_smile: ) takže nakonec to bylo opravdu překvapení a jsme moc šťastný...já už totiž domlouvala spermio a tam se příteli moc nechtělo :D takže se nám ulevilo že to u nás nakonec šlo přirozenou cestou...A ted už začínam 11 tt...uteklo to jako voda a zachvilku jdeme na první velký utz tak se moc těším a zároveň bojím aby bylo vše v pořádku...No tak už jsem se vypsala :slight_smile: všem těhulkám přeji klidné těhulkování a zdravá miminka :slight_smile:)
16. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz
@lasetka: blahopreji k miminku, UTZ jsou krasny a niceho se neboj, urco bude vsechno v poradku :wink:
16. srp 2010 ve 12:40  • Odpověz
@lasetka - ahojky, jééé moje věková kategorie :wink: Až v září mi je 22 :wink: JInak gratuluji k mimískovi! My jsme to zas neplánovali, vysadila jsem prášky aby se tělo pročistilo, no a za 3měsíce co jsem je nebrala jsem byla těhotná, ikdyž jsme si dávali pozor :dizzy_face: Sice nečekané, neplánované ale máme moooc velkou radost. O miminku jsme debatili už delší dobu. No jsme spolu 6let, bydlíme, takže ok :wink: Ultrazvuk je nádhera!! Když vidíš bít srdíčko svého prďolky :wink: J8 byla min.pondělí na prohlídce, mám fotečku i průkazku konečně a je úžasné vidět,jak se miminkudaří. Dělalo kotrmelce, mávalo, kopalo - nádhera!!! Teď jdu až 6.9.na TRIPL testy, na sceenengu jsem nebyla-nevěděla jsem o něm..ani co to je. Ale jistě u nás všech bude vše v pořádku :wink:
16. srp 2010 ve 13:03  • Odpověz
Ahoj holky, všechny vás zdravím...chodím vás sem číst často, ale vždycky se nějak nemůžu donutit taky něco napsat...tak teď to napravím :slight_smile:) ...o víkendu jsme tu měli pouť a přijely návštěvy, takže jsem v pátek uklízela jak ďas a něco jsem si udělala se zádama..teď se nemůžu ohnout a i chůze mi dělá problémy :( je to fakt hooodně nepříjemné, a to jsem si říkala, že když mi konečně přestalo být na zvracení, že začnu cvičit...

jinak k tomu oznámení těhotenství, bohužel musím říct, že u nás bylo přijetí taky velmi vlažné...je pravda, že jsme to neplánovali, ale zas na druhou stranu jsme s přítelem už 6 let a máme na to i věk...mamka měla velkou starost, že kdy bude svatba a kdy si dodělám zkoušku, kterou potřbuji do práce. přítelova mamka jen suše oznámila, že jsme ještě mohli počkat....vzhledem k tomu, že jsem z toho byla sama dost vyplašená, tak tohle mi fakt nepomohlo....ještěže přítel se na malého těší...jsem z toho teď nějak posmutněla jak vám to píši
16. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz
Tak těhulky, tady je odkaz na naše svatební album, která z vás je zvědavá, tak může kouknout :wink:

http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID=654097
16. srp 2010 ve 13:05  • Odpověz
@jiitkka tak to jsme na tom podobně, jak co se týče otěhotnění, tak i toho vyšetření...mě taky doktor nedělal screening, jen prohlédl mimi ultrazvukem, změřil míry a řekl, že vše v pořádku...navíc mi ještě nebral krev ani jednou od začátku těhu
16. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz
dress - nesmutni, ono je to časem přejde a ještě se budeš divit, jak je to malinké chytne.
U nás bylo radosti, je to první vnouče. S mýma rodičema nemluvím už přes rok, nebyly ani na svatbě, neschvalují partnera, tak máme manželovo rodiče dohromady a ty nám vše vynahrazují. :wink:
16. srp 2010 ve 13:08  • Odpověz
@dress: no, jiitkka ví, že já taky na screeningu nebyla, krev mi brali kolem 8 tt. Jinak dle utz je vše tak jak má být :wink:
16. srp 2010 ve 13:09  • Odpověz
já jsem byla na NT screeningu, ale neměla jsem to i s tím vyšetřením kreve, to se dělá na speciálních pracovištích takže mě až čekají tripl testy

dress....nesmutni, oni až budeš mít bříško a nebo se mimi narodí roztajou a budou mít radost :wink:
16. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.