• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@damaska: tak to je mi lito :cry:
16. srp 2010 ve 13:10  • Odpověz
@damaska Náááááááááááádherné fotky!!!! Byla jsi jako princezna, nádherný úřčes, šaty, krásné!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Mě to čeká,až mimi budou tak 3-5let :wink:
16. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz
@damaska gratuluji ke svatbě...hezoučké fotečky :slight_smile:
16. srp 2010 ve 13:11  • Odpověz
@damaska krásné fotky a gratuluju ke svatbě a přeju jen to nej do manželství :wink:
16. srp 2010 ve 13:13  • Odpověz
@damaska to je mi líto, že s rodiči nemluvíte....já myslím, že mamka se už začíná těšit, ale prostě u nás v rodině asi nejme zvyklý dávat city moc najevo, tak mi to přijde....nikdy mi to nepřišlo a nevadilo, ale teď jsem nějak přecitlivělá, tak asi proto mě to mrzí
16. srp 2010 ve 13:17  • Odpověz
@dress ahojky, taky jste spolu 6let, jako my :wink: Nebuď smutná,přítele rodiče taky nezájem,prý kde na to vemem,apod.... babča jeho má starost jen o to že má v bytě tři kočky,které mě prý nakazí a bůh ví co a má mamča má radost nepředstavitelně velkou a zas se mnou nemůže být, je nemocná a daleko ode mě v nemocnici. Babičku+dědu nemám, otce nesnášim od mala(alkoholik,zrůda)a mám jen sestru a ta je ráda moc. Bude jí tedka 28 a sama mimi ještě nemá. Jinak nikoho nemám. Je mi ale moc divné,že Tiještě nebralkrev. Krev mi brali v půlce července na HIV, RH faktor, žloutenka, krevnískupin, atd tad... to je důležité! Teďka jdu až na ty tripl, jako damaska. O sceenengu mi doktor neřekl, až tady holky. Jinak můj doktor je báječný!! Nejlepší ve městě!! A jinak je nejdůležitější že se těšíte vy!! Vy budete rodiče!! :wink:
16. srp 2010 ve 13:21  • Odpověz
ahojky :slight_smile: , vidím nové tváře....ahojky a gratuluji :slight_smile: !
dnes nějak opět nestíhám, navíc už čekám že se matýnek každou chvilku vzbudí :slight_smile: .
ale zkusím něco podočítat :wink: .
jinak všem krásné pondělí a hezký start do nového týdne :dizzy_face:

@damaska :slight_smile: ..na fotečky brzy kuknu :slight_smile: .
s těma rodičema je to smutné...třeba je vnoučátko dokáže přimět k rozumu :frowning2: .

16. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz
@jiitkka tak třeba když mají rodiče přítele starost, kde na to vemete, tak vám finančně vypomůžou....u nás to bude naopak, rodiče od přítele nám nedali vůbec nic a ani od nich nic nečekám...bydlíme u mých rodičů a peněz taky nemáme na rozdávání, navíc byteček máme velký 2+1, ale kuchyňku malinkatou a do ložnice dáme sotva postýlku....já teda kočky moc nemusím, jsem na ně alergická, ale myslím si, že když jsou doma zvyklé a čistotné, tak se nemůže nic stát...oni někteří, zvlášť ti starší, mají tendence dost přehánět....hlavně že tvoje maminka se těší a uvidíš, že jí to i pomůže se rychle uzdravit...jinak se tou krví je mi to taky divné, ale věřím, že by snad nic nezanedbali
16. srp 2010 ve 13:28  • Odpověz
@lasetka
@jiitkka to uz su oproti vam stara breca :sweat_smile: boze jak ten cas leti :grinning: ...mne je 23 :wink:
16. srp 2010 ve 13:33  • Odpověz
kočky, tak se pro dnešek loučím, jdu na poštu a pak končím dřív. Jdu na poslední gelové nehty - doplnění.
Přeju krásný zbytek dne a papa zítra :wink:
16. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz
a přidávám konečně slibované fotečky mimíska ze screeningu :dizzy_face: ...foťák se umoudřil :grinning:

co se týče rodičů...ono ta radost se dostaví většinou až po nějakém čase.první co se začne řešit jsou peníze, bydlení atd.ale počkejte až bude mimísek na světě...to bude brzy zájmu až nad hlavu :slight_smile: .
16. srp 2010 ve 13:34  • Odpověz
@ined77 krasne fotecky, ja mam ted ze soboty co jsem byla na te pohotovosti, ale mimisek je na ni takovy rozmazany

holky a co mam rikat s vekem ja, me bylo 27 :grinning:

jinak radost se urcite dostavi, az budou videt pupiky a az si mimco pochovaji urcite se budou rozplývat

@jitkka nejak jsem nepostrehla, ze mas nemocnou mamku, neco vazneho? preju brzke uzdraveni, mimisek ji urcite naleje optimizmus do zil
16. srp 2010 ve 13:48  • Odpověz
@dress - finančně nám jeho rodiče rozhodně nepomůžou!!! Spíš nám to dají pěkně sežrat,kdyby jsme potřebovali pomoct! Od nich pro mímo něco malonko dostaneme k vánocům a tim to hasne!! Taky v to doufám,ne že dostanu 10blbostí jako každej rok... :confounded: My jsme na tom momentálně finančně hrozně, já bez brigády, totál bez pěnez a vše je na Martinovi,kterej má dost placení...plácáme se v tom jak to jde...Ale snad bude lépe!! Sestra už vymyslela, že k narozkám mi koupí skřínku(v novém bytě budeme bez skříní a nemáme na ně), k svátku deníček pro mimi a k vánocům kolébku. Prostě to,co potřebuju. O tu krev se rozhodně připomeň!!! Tu první už máš mít dávno za sebou a teď máš už vědět kdy jdeš na TRIPL.
@majatob Prý strá bréca :grinning: Dyťsi ani ne o dva roky starší :wink:
16. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz
@jiitkka :slight_smile: ...jen jsem chtěla napsat, že ta maminčina nemoc je mi moc líto :frowning2: ...dobře vím, jaké to je být vlastně na tu radost sama...teda ne úplně sama, ale chápeš.mně umřel tatínek v březnu, takže já už mám jen tchýni a tchána, ale jsou moc fajn.i zprávu o miminku přivítali se slzama v očích :dizzy_face: .
tvojí mamince to těhu určitě moc pomůže v uzdravování :slight_smile: .

jinak teda holky, kecáte a kecáte a nedá se to stíhat dočíst :grinning: ...

@majatob :slight_smile: ...tož já se asi rovnou seberu a půjdu na vlachovku :grinning: .

jdu kuknout na ty svatební fotky :slight_smile:
16. srp 2010 ve 13:49  • Odpověz
@pindruzka děkuji!! No - skříplí nerv u míchy, x let stará borelioza v těle, ucpané cévy v nohách-díky tomu se na ně nemůže postavit a na to má dost velký vliv i ta borelioza, která když se neléčí tak může člověk i ochrnout a silné migrény. Je v nemocnici, daleko ode mě, takže se vidíme tak 1x za měsíc, měsíc a půl...anevědí kdy to dají dokupy. Může být doma za 3měsíce,nebo taky za 3roky... Ale je silná,bojuje kvůli rodině a mimískovi v bříšku. Jen je to těžké, když se mnou nemůže být...a je to i první vnouče. :cry:
16. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz
@pindruzka :slight_smile: ...děkuji :dizzy_face: ,taky je to ale celkem mázlé...dr.tam měl daleko pěknější záběry, ale co už že :grinning:
jsem úplně zapomněla napsat, že jsem se úplně vylekala :astonished: ..ale to bude dobré, neboj..já v minulém těhu s matýnkem jsem začala krvácet v 16tt, celkem hodně..nakonec se ukázalo, že mám na děložním hrdle polyp, který zlobí. a také jsem brala dlouho 3x denně ascorutin...chce to hlavně klid a pozitvně myslet.ale věřím, že jsi z toho byla špatná..já byla pomalu na mrtvici :sweat_smile: ...akorát při cestě do nemocnice jsem začala matýnka cítit v bříšku...nejdřív jsem myslela, že si to jen namlouvám, ale potom v klidu už na lůžku se ozval zase :dizzy_face: .
jak už mimísek kopká je to lepší...člověk je klidnější :slight_smile:

jééé, matýnek se vzbudil, letím :slight_smile:
16. srp 2010 ve 13:53  • Odpověz
@damaska juuu, krásná nevěsta:slight_smile: Já bych se taky hned vdávala, ale to moje zlato se k tomu nějak nemá....Nebo spíš stavíme domek a nějak nezbývají penízky, tak mu to přijde ne až tak důležitý jako bydlení.. Taky jsme spolu už 6 let.

@dress neboj, oni roztají...jak uvidí malýho prcka, tak uvidíš, že budou úplně na větvi... :wink:
16. srp 2010 ve 13:57  • Odpověz
@ined77 - děkuju moc!!! No s přítelovejma rodiče se o tom vůbec nebavím,nezajímá je to...Jen se ségrou mojí, ale po ICQ a mamče to píšu v dopisech(které ji povolili když je tam tak na dlouho,starají se o to moc hodné sestřičky)a Martas můj, je chlap a až tak moc to nebere, to řešení okolo co potřebujeme apod...(to má díky výchově,vše je zbytečné), jinak se moc těší, ptá se co na každé prohlídce,apod...ale není do toho zapálenej jako já. Možná až to na mě bude vidět,že se to zleší. Musím na něj pomalu co se týče potřebných věcí. Někdy mi připadne jako z marzu-ale to sou názory jeho rodičů :angry: Na co přebalovací pult,když to dřív nebylo,budu přebalovat na posteli. Na co kolébku do obýváku, budeme mít postýlku v ložnici... oooo někdy bych ho tak kopla :grinning:
Jinak fotečky krásné! Je to prostě kouzelné, vidět takhle mimísky :wink: :wink:
16. srp 2010 ve 13:59  • Odpověz
@jitkka tak to je mi lito s tou mamkou, urcite s vidinou vnoucete bude uzdravovani rychlejsi, budu drzet pesti

@ined77 tak to ti naskenuju tu moji, aby jsi videla mazaninu :grinning: ale co , dulezite je, ze je vse v poradku
me u prvni fotky dr rikala, ted to zkontroluju a pak najdeme nejakou peknou fotku na vytisknuti, ale jak rikam, fotka je krasna vec, ale dulezitejsi je, ze je vse v poradku, i kdyby zadna fotka byt nemela
16. srp 2010 ve 14:02  • Odpověz
@pindruzka děkuji!! S fotkami máte pravdu, ikdyž já si na tu mou nestěžuji, je krásná a na jedné mám dvě :dizzy_face: Alehlavně ať je mimi v pořádku!! :wink: Jen by mě teda zajímalo,co to mám napsaného v průkazce. Doktor má čmaropis + ty jejich zkratky...No kdybyto bylo něco blbého,něco by jistě řekl(snad)
16. srp 2010 ve 14:07  • Odpověz
Ahoj :slight_smile: , jdu zkusit dočíst, je tu nezvykle živo :grinning:, což je dobře :slight_smile: . Já jsem měla dneska premiéru, přebalovala jsem poprvé za celou dobu spící Andy :confused: , při usínání po o se mi zdálo, že tam nějak heká, tak když tam bylo ticho, vešla jsem dovnitř a málem jsem vrhla oběd :confounded: :grinning: . Nejlepší bylo, že spala na břiše, ale vzbudit jí = vražda, pže to by už podruhé neusnula a byla by to večera uřvaná a unavená, a nechat jsem jí v tom rozhodně nechtěla, ale zvládly jsme to :dizzy_face: , uff :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Dopo jí lezly zuby, tak jsme jen udělaly moučník na návštěvu k prababi, kam po sváče pojedeme a šly na procházku, kulajdu uvařil včera večer manžel podle mých pokynů, takže vařeno bylo a byla výborná :dizzy_face:.
16. srp 2010 ve 14:08  • Odpověz
Ahojki :slight_smile:
pindruzka - taky držím palečky, mimísek bude určitě v pořádku, uvidíš :wink: :wink:
Jak tak koukám, všude jsou nějaké problémy,ani my nejsme vyjímkou, tchýně se "léčila alkoholem" a tchán je......to bych musela být sprostá, co ten nám děla za problémy....., ale už ho bereme jaký je....., nic jiného nám nezbývá, jinak bysme byli už dávno v Opavě :confounded: Držím pěsti všem nemocným maminkám (babičkám) at se uzdraví, nebo alespoň se zlepší jejich stav :slight_smile:
ihned - krásné foečky, gartuluji :slight_smile:
lasetka - vítej mezi nás a gratuluji k těhu :slight_smile: , jsme na tom byli úplně stejně, taky jsme se snažily přes dva roky, přítel je ok, a já se pomalu psychicky připrovovala na ty "ženské" testy , a do měsíce se nám to povedlo :slight_smile:Jak jsem měla týden spoždění, tak mi to přišlo normální, ale po 14 dnech jsem se konečně odvážila si udělat test. :slight_smile: pak jsem oba brečeli :slight_smile:
jsem to nějak s tím uklízením přehnala, jsem teď jak přejetá vlakem,a to chcu jít do knihovny a chleba došel..... a ke všemu mě zase začla bolet hlava, :frowning2: :frowning2: , a když už se rozhodne bolet tak teda pořádně a na bolesti hlavy jsem nijak netrpěla,až teď v těhu. ...asik to kt omu patří :wink: :slight_smile: - kolegyňka mi sdělila ať si na bolest zvykám, prý to bude horší :sweat_smile: :confused: ...dokáže potěšit :zipper_mouth: , že?
16. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz
@sabcav Ahoj, jéééé to muselo teda být s Andy :grinning:
16. srp 2010 ve 14:09  • Odpověz
@majjka24 ahoj, mě taky bolí. Včera hrůza,dneska zasejc...teď to jdu zaspat. Kamarádka mi taky říkala,že ji celé těhu bolela a že nejlepší je spánek, nedopovat se prášky. Prý se ta bolest zlepšuje až okolo 7měsíce... no máme se na co těšit. :confounded: Já si jdu lehnout,aby dala pokoj. Paralen brát nebudu,to nechci.
16. srp 2010 ve 14:12  • Odpověz
@damaska moc krásné fotky, přeji hodně štěstí,úspěchů a lásky na Vaší společné cestě životem :slight_smile:
16. srp 2010 ve 14:15  • Odpověz
@jiitkka no to bylo...alespoň kdyby to byl bobek...ale jak jí lezou ty zuby, tak to byla lahůdka :grinning: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Hlavně že jsme to zvládly :dizzy_face: .
16. srp 2010 ve 14:17  • Odpověz
@jiitkka .... no... tak to asik máme teda, ale co naděláme :wink: prášek bych si nevzala, přejde to, vždycky to přešlo, ne? :wink: mě na to zase pomáhá sprcha :slight_smile: držím pěsti ať to brzo přejde :dizzy_face:
16. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz
@jiitkka :slight_smile: ...kukni :wink:
http://www.bonella.cz/prubeh-tehotenstvi/tehotenska-prukazka-zkratky-a-cizi-slova.html

@pindruzka :slight_smile: ...svatá pravda...pěkná fotečka je fajn, ale záleží hlavně na zdravíčku :wink:

@sabcav :slight_smile: ...známe :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...u nás už tohle bylo vícekrát :grinning:

@majjka24 :slight_smile: ...děkuji :slight_smile:
a moc ti přeju aby se boleti hlavy zlepšily...je to hrozné, když člověk nemůže vzít žádný lék :frowning2: .
zkusit hodně pít, spát a procházky na čerstvém vzduchu :wink: .
16. srp 2010 ve 14:18  • Odpověz
@sabcav - má mamča mi říkala,že to se se mnou stávalo často, že jsem byla po....až za ušima :grinning:
16. srp 2010 ve 14:19  • Odpověz
@majjka24
@jiitkka

Mě hlava občas taky bolí :frowning2: , prášky do sebe rvát nechci :wink: , pomáhá mi ticho, lehnout si a taky namazat si spánky takovým krémogelíkem - miralgin od kosmetiky mirralux, původně je to teda krém na bolesti zad, hematomy, po úrazech a tak, ale zjistila jsem, že mě po něm přestane bolet hlava :slight_smile: . Mě asi nejvíc bolí hlava, když jsou změny počasí, ale úplně nejhorší to bylo před 2 lety s Andrejkou, jak byly ty zemětřesení, takhle mě hlava nikdy nebolela jako tehdy a doufám, že už ani nebude :pensive: :slight_smile: .
16. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.