• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@ined77 - jééé, děkuji :wink: Pár věcí jsem našla, zbytek ne, protože po panu doktor to nemohu přečíst :grinning:
@majjka24 - jasně,vždy to přejde, jen někdy to dlouho trvá. Mě včera asi 7hodin, dneska už 3...Mě pomáhá spánek, ale sprcha je také dobrý nápad :wink: No užijeme si :sweat_smile: také držím pěsti :slight_smile:
16. srp 2010 ve 14:23  • Odpověz
@jiitkka fakt jo :confused: :grinning: ? Andí teda ne, ani jako malinkatý miminko (to kakala při kojení tak jednou za týden :fearful:). Teď kaká většinou jednou za 4 dny :frowning2:, takhle je jen, když jí lezou zuby :frowning2: . Zase dobrá zpráva je, že jí za pár dní vyleze další zub a bude doufám měsíc dva klid :pensive: :slight_smile: , vždy jí lezou 2-3 zuby naráz tak 14 dní, a pak je období klidu :wink: :sunglasses: :grinning:. A ta první trojka jí vylezla minulý týden :dizzy_face:.
16. srp 2010 ve 14:24  • Odpověz
@sabcav - jo jo,to mě taky pomáhá, masírovat si spánky.Ale já jen na sucho,nic na to nemám. Na počasí - změny děsně trpí má mamča, ta má ale migrény a zvrací třeba 3dny z toho :confounded: Já změnu taky pociťuji,ale tak intenzivně.
16. srp 2010 ve 14:25  • Odpověz
@sabcav - no jo,byla jsem malá poseroutka pokakaná :grinning:
16. srp 2010 ve 14:26  • Odpověz
@jiitkka na změny počasí je u nás expert manžel, ten má taky občas migrénu jak vyšitou :confused: :frowning2: , naštěstí bez zvracení, leda by si to po sobě uklidil, v mém stavu bych tam asi nejspíš něco přihodila :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Já na to trpím jen v těhu :wink: :slight_smile: .

já používám tenhle:
http://pro-zdravi.drogeriediamant.cz/p-20873-hojive-kremy-a-gely-mirra-lux-profylakticke-pripravky-mirralgin-balzam-200-ml.html?setCountry=CZ

je super, jen ta cena :frowning2: , ale vydrží nám to 2 roky ve třech lidech na všechno možné :wink: . Já teda od téhle firmy používám veškerou kosmetiku, pže po normálních věcech (nivea atp.) se osypávám :confounded:
16. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz
@jiitkka :slight_smile: ...není zač :wink:
tak panu dr. řekni ať tolik neškrábe, že si nemůžeš počíst :grinning:

@sabcav :slight_smile: ...ty jo, to kaká andí fakt málo..asi jako teď já :sweat_smile: ...matýnek tak 1-2 denně, průměrem vzato.
při zoubcích i 6x :frowning2: .my už máme všechny trojky venku, ale šílí pořád :sweat_smile: ...no venku, ty horní jsou ještě malinkaté,tak to asi ještě bolí :frowning2: .
hlava mě ani tak nebolí, ale záda :frowning2: ...to zase bude a včera mě pálila žáha..když si vzpomenu co bylo při matýnkovi...ještě při porodu mě pálila :unamused: ...to už se pak nevyspím vůbec :sweat_smile:

matýnek se mi tu dospává na pohovce :sweat_smile: ...vzbudilo ho předtím letadlo :angry: ...je tu tma jako v noci a prší :frowning2: .
16. srp 2010 ve 14:33  • Odpověz
mé srdce plesá :grinning:
16. srp 2010 ve 14:37  • Odpověz
@ined77 -jé žáha, ta mě taky pálí a o bolesti v kříži ani nemluvím. Mamka v sobotu říkala, že to mám po ní a že budu mít křížové bolesti, že se mám teda na co těšit.Navíc já se děsně hrbím pořád. :confounded: Jinak pokud máte zácpu,což v těhu bývá velmi často doporučuji sušené švestky. Sama jsem je před 14dny vyzkoušela,když jsem už 5dnů nebyla. A opravdu zabírá :grinning: Dobré jsou jogurty,ale ty já nemůžu ani vidět v těhu. A to jsem byla milovník jogurtů,pudinků,nápojů,mléka....teď mi je ze všeho zle!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@jiitkka dočítám odzadu :wink:

ten přebalovací pult určitě, kamarádka ho taky nechtěla - prý zbytečnost, bude přebalovat na posteli, po týdnu doma, co přišla z porodnice, ho letěli koupit, pže měla záda vejpůl :rolling_eyes: . Já ho na A. rozhodně chtěla, ve 20letech jsem měla vyhřezlou plotýnku (naštěstí se to obešlo bez operace, jen dr. mi to tam "cpal" asi 14 dní zpět :confounded: ), takže se svými zády nehodlám riskovat

kolíbku budeme mít doufám půjčenou, než pořád přejíždět postýlkou...ideální je, když ti jí může někdo půjčit nebo koupit použitou, já doufám, že my si ji budeme moci zase za lahvičku lepšího vína půjčit od kamarádky :slight_smile:
@ined77 krásná fotka :slight_smile: :dizzy_face:

já vím, ale ani dr. neví, co s ní...jako dávat jí projímadla fakt nechceme :frowning2: , jenže málo pije a nejí žádné čerstvé ovoce (jen přesnídávky), z toho ovoce jen trošku meloun, jahody a banán :unamused:
16. srp 2010 ve 14:39  • Odpověz
@sabcav jééééééé 1605,- za krém??? :fearful: Nooo za takovou částku já jím celej měsíc a i by mi zbylo. Kdybych naněj měla,klidně...ale to se asi nikdy nestane a kor teď. Já si chválím kosmetiku a přírodní přípravky od NUSKINU -to mamča pracuje(teď má pauzu) a super!!! Po 12letech první přírodní věci, které mi pomohli zlepšit imunitu. Ročně dám okolo 8-12antibiotik (leckdy i více) a za minulý rok jsem měla jen patery a to je po 12letch sakra rozdíl. Letos jsem měla jen dvoje a to ledviny a moudrák. A i jejich kosmetika je božská!! Ale asi také malonko dražší, nevím. Mamča mi to vždy kupuje.
16. srp 2010 ve 14:41  • Odpověz
@pindruzka to musel být šok, hlavně že jste s miminkem ok :slight_smile:
16. srp 2010 ve 14:42  • Odpověz
@sabcav - já to vím taky,ale ten můj chlap a ta jeho rodina...ty názory. Přinejhorším bude stačit podložka na pračku v koupelně a malá komoda s věcičkama zvlášť. Jako postel-ani za nic!! To by má záda neustála!! No kolébku jsem viděla na aukru za 1000,-...tak snad ji na vánoce sestra sežene. Nevím kdo by ji měl na půjčení...Kamarádka mi teda alspoň půjčí monitor dechu za 500,- na rok.Lepší 500,než nový za 2500,-
16. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz
@jiitkka a to je ještě levnej, leckde jsem ho viděla za 2 :angry: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mě ho jednou za dva roky přiveze moje kosmetička přímo od výrobce z ruska za menší cenu :zipper_mouth:
16. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz
@dress Ahojky...No tak to přijetí jsme měli podobný...Moje mamka byla teda nadšená ale přítelovo mamka mě teda dost otrávila...Půl roku pořád jen mluvila o vnoučatech jenže spíš čekala že se ho dřív dočká od přítelovo sestry takže když jsem s tim přišla já tak se jen zatvářila,řekla:vy jste dobrý,, a pak začla rozebírat jak to uživíme apod...takže mi po chvíli začlo bejt do breku a pomalu jsem ani nepozdravila když jsem odjížděla jak jsem byla naštvaná a smutná...Prostě tchýně no... :unamused: A kde byla v okolí Plzně pouť? :slight_smile:
16. srp 2010 ve 14:44  • Odpověz
@lasetka to mi mrzí s tím přijetím mimíska :frowning2: , my to máme obráceně, tchánů nadšený :dizzy_face: a naši...darmo mluvit :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :unamused: :frowning2:

co vím, tak byla pouť ve Strašnicích, byla tam totiž kamarádka :wink:
16. srp 2010 ve 14:46  • Odpověz
@damaska krásné fotky :dizzy_face:
16. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz
@jiitkka tak to já musím, zaklepat :dizzy_face: se zácpou a nebo, že bych něco nejedla, co předtím jo, problémy nemám.
....teda zatím ne :slight_smile: Dr. mi posledně napsal, magnesko, prý to mají těhu rádi, a magistra z lékarny mi říkala, že to projímavý učinek , ze začátku a u mě zase nic......
už vím, proč ta bolest hlavy - je to tady - bouřka :slight_smile: vypadla mi televize :frowning2: :frowning2:
16. srp 2010 ve 14:48  • Odpověz
@majjka24 - to já tyhle věci a taky kafe,cigarety mi smrdí až hůrza-jsem bývalý kuřák,Martin kouří furt,ale v okně!! A smažený sýr+hranolky nemusim,a to jsem to milovala. No já jak kdy,někdy nejdu 2-3dny aněkdy jdu 2-3krát denně :grinning: Tady je chladněji dneska,ale svítí sluníčko chvílema. No kdyby sprchlo,nevadilo by mi to.Ale bouřku nechci :unamused:
16. srp 2010 ve 14:51  • Odpověz
@lasetka vítej :slight_smile:, jé tak to jste rádi dvojnásob, když to šlo bez dopomoci dr. :dizzy_face: . Já už si u kamarádky vyzvedla puregon, co jí zbyl, že si něco připíchnu na ovulaci, pže nějak stávkovala a asi se tělo leklo, takže když jsme to zpětně spočítali, tak jsem si ho vyzvedála zhruba v době, kdy se mimísek zavrtával :slight_smile:
16. srp 2010 ve 14:52  • Odpověz
U nás hlásil místní rozhlas a jsme vzhůru :angry: :unamused: , tak snad ještě usneme :pensive: :slight_smile: .
16. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz
@jiitkka teda takovych atb??? to je zaprah na telo, tak hlavne ze se to lepsi a ted v tehu jsi zatim ok

holky to zamrzi s tou chladnou reakcí na mimiska, clovek se tesi a je rad, ze to tesi i okoli, u nas teda byli nadseni, u nas i u tchanovcu to bude prvni mimi, takze se uz vsichni nemuzou dockat, segra uz mi ted mluvi na bricho a svagrova se tim vsude chlubi, je to hezke jakou z toho ma taky radost
ale treba az se mimi narodi, tak se u vas situace zlepsi a i kdyb ne, cloveku to sice prijde lito, ale hlavne ze budete zdravi a budete se těsit vy jako rodina
16. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz
@jiitkka No mě bylo nedavno 21 :slight_smile: Krásná fotečka...Já si jí snad taky příští týden přinesu...Co snad já si jí prostě přinesu i kdybych si jí měla vytisknout sama :grinning: mě to dr.nabízela už v první poradně jestli budu chtít nějaký testy v 13 tt že je to spolehlivější ale platí se a nebo až v 16 tt že ty se teda neplatí ale jsou jen na 75 % takže mam samozřejmě jasno...já teda dotedka nevim jaký je rozdíl mezi triplle testy a screeningem :unamused: si to budu muset najít na netu abych nebyla furt za blbce :slight_smile: my jsme taky s přítelem skoro 6 let...od mejch 15... :slight_smile: my jsme o mimi mluvili už asi rok po seznámení...jsme takový rodinný tipy oba :slight_smile: já vždycky chtěla dítě brzy...asi proto že jich chci víc tak abych to stihla :slight_smile: Tak at vám testíky hezky vyjdou... :wink: já jdu ve středu na krev tak snad nám taky všechno dobře dopadne 26.hurá na utz... :slight_smile:
16. srp 2010 ve 14:55  • Odpověz
@sabcav no tak to je radost, urcite hlasili neco duleziteho že :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2010 ve 14:55  • Odpověz
@pindruzka - no jo, jenže moje tělo už tak zmagořilo, že když mi něco je,nic jiného nepomůže. Před měsícem jsem byla děsně nastydlá a nic jsem nesměla-jen kloktat slanou vodu a med s cibulí. Taky jsem 14dní trpěla jako zvíře. Snad to bude lepší, ale bojím se zimy.No musímdát fakt bacha. Ledviny mě zlobí už leta a ty bez ATB neuzdravím ani náhodou...

U nás taky první mimi. Mě spíš připadá,že přítele rodiče jsou nasraný,že si připadaj mladý na babku s dědkem. Přitom jim je 45 a 47...maj bejt rádi!! No mě je to uplně jedno,zda mají radost nebo ne, ale vůči Martinovi je mi to moc líto. Nedá to najevo,ale vím že ho to mrzí... :frowning2: Pro mě je podstatné že my máme velkou radost a má mamča a sestra taky! :wink: někdy je to s tou rodinou těžké. Přitom teď je nejdůležitější miminka zdraví, nic víc!!
16. srp 2010 ve 14:58  • Odpověz
holky vy jste tady vsechny tak mlady
a pekne toho nakecate :grinning:

@lasetka screening je vysetreni, ktere se provadi pro odhaleni nejake nemoci - u tehu screening vrozenych vyvojovych vad
je to bud ten NT screening, ktery se provadi do toho13tt (utz + odber krve) - nehrazeny pojistovnou
a nebo ten v 16tt - tzv tripl test - odber krve (vypocitava se ze 3 hodnost, proto take tripl)- hrazeny pojistovnou

no treba me jeste nekdo doplni
16. srp 2010 v 15:00  • Odpověz
@sabcav Já vím ještě o Stupně :slight_smile: No ona holt chce radši vnouče od dcery no...Polsední dobou mě deptá čim dál víc :slight_smile: ale bydlí až v Ejpovicích což je asi 15 km tak se s ní nemusim vídat tak často :slight_smile: Jinka gratuluji k mimískovi...To jsou ty zákony schválnosti...ale když maj takový hezký konec tak je to jedině dobře :slight_smile:
16. srp 2010 v 15:01  • Odpověz
@pindruzka já ani nevím, já jsem slyšela, že něco hlásí, ale nerozuměla :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , mám zavřená při A. spaní vždy všechna okna, aby jí to nevzbudilo :wink: , ale ona je netopýr, a vzbudilo jí to i přes zavřené plasťáky :angry: :confounded: . Ale je tam ticho, tak ještě chrní :slight_smile: . Stejně je to super, dřív se probudila a koukala nebo brečela, teď si tam chvíli hraje s hračkama a povídá si a když se doprobere, tak pak říká mami ci, mami dej, ať už přijdu :sunglasses:
16. srp 2010 v 15:01  • Odpověz
@pindruzka mladý??? kde zmizla ta tabulk??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. srp 2010 v 15:03  • Odpověz
@pindruzka Aha :slight_smile: No já se právě ptala i kamarádky a jelikož ona taky o screeningu nevěděla tak mi tvrdila že jsou to tripple testy...Tak to jsem ráda...děkuji za info :slight_smile: a kdy jsou tak hotový výsledky?když mi vezme krev ve středu tak to toho 26.ještě asi nebudou co?
16. srp 2010 v 15:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.