• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Porod únor - březen 2011

(Zamčená)
1. března 2011 
@alienka24 děkuji Ti odpověd, ale jsem z toho trošku zmatená - neměl dovolit??
6. črc 2010 v 17:32  • Odpověz
no tím myslím, že pokud má žena nějaký obtíže jakože třeba špiní či krvácí tak jde k lékaři a ten jí podle vyšetření dovolí či nedovolí sexovat
6. črc 2010 v 17:58  • Odpověz
ale pokud je žena bez obtíží a má chut tak v tom nevidím žádný problém a myslím že ani doktoři :wink:
6. črc 2010 v 17:59  • Odpověz
autor
@majjka24 pokud nebudeš provádět nějaké divoké orgie :grinning: tak není problém :wink:
6. črc 2010 v 19:00  • Odpověz
tak já ještě dvě hodiny v práci, uff
6. črc 2010 v 19:02  • Odpověz
autor
@alienka24 no vidíš, ale utíká to, co děláš,že můžeš být u PC?
6. črc 2010 v 19:13  • Odpověz
pracuju v knihkupectví v obchodním centru, ted už je tu klidek tak mám spoooustu času, no a ted už to uteče :wink:
6. črc 2010 v 19:17  • Odpověz
autor
@alienka24 tak to je hezká práce, ne? ale musíš pořád stát? nebo jsi někde za kasou? Za chvilku už budeš doma
6. črc 2010 v 19:33  • Odpověz
jojo já mám tu práci moc ráda, miluju knížky a práce s lidma mě taky baví, no a stát furt nemusím, když nejsou lidi tak sedím :wink: no ono akorát víkendy máme dvanáctky a svátky, jinak máme normálně ranní a odpolední takže to jde :wink:
6. črc 2010 v 19:35  • Odpověz
autor
@alienka24 no vidíš, hlavně, že tě to baví, mě moje práce taky baví, ale asi půjdu okolo třetího měsíce marodit - kvůli penězům :unamused:
6. črc 2010 v 19:46  • Odpověz
tobě se víc vyplatí marodit? to já do práce chodit chci co nejdéle, ale ted jak mi je skoro furt blbě tak mě to krapet zmáhá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2010 v 19:47  • Odpověz
autor
@alienka24 když si budu platit nejvyšší poplatky tak ano, vyplatí :wink:
6. črc 2010 ve 20:05  • Odpověz
ty asi podnikáš ne?
6. črc 2010 ve 20:08  • Odpověz
Ahoj holky, tak se nám konečně povedlo druhé mimčo :slight_smile: Termín podle MS máme 6.3.11, no 13.7. jdu poprve k doktorovi, tak teprve mi těhu potvrdí a snad bude vše O.K. .... tak můžu se k vám přidat do těhu i netěhu diskuzí :slight_smile:
6. črc 2010 ve 20:42  • Odpověz
autor
@alienka24 ano ano, podnikám, ikdyž mápráce je můj největší kůň :wink:
7. črc 2010 v 07:11  • Odpověz
autor
@dannys Ahojky, vítám tě mezi nás, určitě se přidej, já taky ještě nebyla u Dr. :wink:
7. črc 2010 v 07:12  • Odpověz
Ahojky po prodlouženém víkendu :wink:
Jak se cítíte těhulky?
Já když vstávám dýl tak je mi fajn, ale to ranní vstávání do práce mě zničí a žaludek tomu moc nepřispívá :wink:
7. črc 2010 v 08:56  • Odpověz
Tak my máme zasebou první UTZ :wink: vše je v pořádku máme gestační a žloutkový váček, a odpovídáme 5 tt, další UTZ až 21.7 a mělo by být i srdíčko
7. črc 2010 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj vespolek:slight_smile: I já se přidávám, termín bych měla mít 2.2. Je to naše první a moc se těšíme. Akorát mě tady děsí ty samovolný potraty ve 12tt atd....na druhý UTZ jdu 20.7. a už se nemůžu dočkat :slight_smile:
7. črc 2010 ve 12:41  • Odpověz
@deniska9191:to slyším poprvé-gestační a žloutkový váček?! :unamused: Co to prosím je?.. :slight_smile:
@mistinka:já mám termín 5.února,a když jsem tu četla o samovolných potratech apod,tak jsem se také zděsila....já myslela,že když je už srdíčko,tak už se toto nemůže stát,jen kdyby byli vážné příznaky..jako je krvácení,bolesti apod.také jsem se vyděsila,ale uklidnuji se,že bude vše o.k.... :wink:
7. črc 2010 ve 12:50  • Odpověz
@jandalinka: no já taky doufám, že bude vše OK, musí!!!
7. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz
7. črc 2010 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky, já jsme dnes teda totál unavená, po tom volnu zase v práci, mi to dává pěkně zabrat :slight_smile: jinak člověk musí věřit, že vše bude O.K. když se o tom moc přemejšlí, akorát se zbytečně stresuje. Já při prvním těhu, jsem se přesně takhle stresovala, bylo mi 24, takže celá natěšená jsem četla co se dalo a přesně z tohodle se stresovala, asi až moc, pak jsme začla i špinit a pořádně jsem zakrvácela... no a přesto jsme to zvládli a mám kásnou holčičku. Teď už si ani nepřipouštím, že by mohl být nějaký problém, ale taky malinkej strach v koutku duše je, jen si to vůbec nepřipouštím ... tak hlavy vzhůru a hurá těhotnění :sunglasses:
7. črc 2010 ve 14:17  • Odpověz

Ahoj všem :slight_smile: , mě čeká po sváče kontrola na gyndr., tak mám nervy, ale snad bude vše ok, :pensive: no podle toho, jak jsem unavená a jak je mi po každém jídle zle, tak asi jo. :wink:.

Vítám nové tváře :slight_smile:.

@jandalinda : gestační váček= dutinka na utz, žloutkový váček, takové malé kolečko na tom gestačním, slouží to k vývoji různých orgánů :wink:.

@deniska 9191: gratulace k úspěšnému utz:dizzy_face:.

Nás zítra čeká 15 měsíční a očko, snad to bude bez reakce. No hlavně jestli tam bude Andrý předvádět tu svoji sestavu zvířat, tak se doktorka zasměje, to její meťapeťa je fakt boží ( =méďa béďa, nechce říkat jako normální dítě medvědovi brum brum). Manžela máme doma, tak jezdíme po návštěvách a výletech a tak různě, tak se doma vyskytujeme minimálně a já večer odpadám v 21 u tv.

Hezké den všem :sunglasses:
7. črc 2010 ve 14:29  • Odpověz
@majjka24 ještě jsem zapomněla k tomu sexu: záleží na tom, jak se cítíš :wink: , ale žádné divočinky :grinning: . Já měla předchozí těhu po celou dobu zákaz sexu :frowning2: , asi si dokážeš představit ten absťák :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale pro mimčo vše :dizzy_face: . No teď ještě nevím, po zjištění těhu jsem se zatím milovali jen jednou a manžel byl moc opatrný a mě to přišlo takové neslané nemastné :zipper_mouth: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , no tak uvidíme, hlavně se musím zeptat dr. :wink: . Minulé těhu bylo rizikové kvůli potratu předtím a ivf a pak jsem měla blbě položenou placentu :wink: .
7. črc 2010 ve 14:34  • Odpověz
autor
Holky nechtěla jsem vás vůbec stresovat, ale prostě se to děje, ale uvidíte, že na této diskuzi bude vše ok, uvidíte. Jinak hlásím, že ode dneška mě začaly bolet bradavky jak blázen - uf a břicho mám jak v pátem měsíci :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2010 v 19:19  • Odpověz
Ahoj holky, tak abych se přidala, tak mě je celej den na zvracení. Žaludek jak na vodě a nepomáhá snad vůbec nic. Navíc jsem děsně unavená. Nejhorší je, že mám to naše čilé dítko a tak musím být čilá taky. Někdy je to pro mě fakt dost záhul. Jinak palečky držím všem, ať je vše o.k.
7. črc 2010 v 19:41  • Odpověz
autor
@kosarka nj, je to záhul, ale co by jsme pro mimi nezvládly, ne?
:grinning:
7. črc 2010 ve 20:18  • Odpověz
@angelina987 já doufám a věřím, že to bude u všech ok :slight_smile: a že to špatné, už jsme si vybraly :cry: :pensive: :wink: . No o prsou ani nemluvím - teda nepíšu, z mé normální velikosti 95A (ano taková šílená velikost taky existuje :frowning2: ) mám 95D (naštěstí ta samá velikost, co jsem měla při kojení, takže teď nosím kojící podprdy :sunglasses:, na kojení si pak asi pořídím rovnou padák nebo fakt nevím :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a Andí, když se spolu koupeme, tak mi do těch bradavek schválně štípe, než začnu ječet a zavolám manžela, ať si pro toho záškodníka jde :grinning:.

U mě gynda ok :slight_smile: :dizzy_face: , dutinka už má 1cm a je vidět žloutkový váček , vše na dobré cestě :pensive: :dizzy_face:. Taky jsme to řekli mým rodičům, druhý děda, kudy chodí, tudy mluví, a nechci, aby se to k našim doneslo od někoho jiného :wink:. Měli trošku šok , asi tak, jako my, ale byli rádi :dizzy_face: . Akorát mě máma pobavila, jestli mě dr. doporučil klidový režim, jako když jsem čekala Andí , no jako kdyby to s tím naším akčnějším děťátkem šlo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Já jsem ráda, když si natáhnu nohy po o (ale to nespím, fakt jen ležím) a večer jsem dneska usnula ve 20 u tv :astonished: .

Zkusím nahodit fotečku, teda jestli najdu foťák, "němec" u nás řádí :grinning::stuck_out_tongue_closed_eyes: . Krásný den všem :slight_smile:

7. črc 2010 ve 22:58  • Odpověz
Tak tady je ten náš malý velký zázrak :slight_smile:
7. črc 2010 ve 23:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.